• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
Maca, hej mali sme tam svadbu, u Vasaka...len skoda, ze par dni predtym boli zaplavy a jemu strhlo murik pri jazierku aj ten mostik cez jazierko, kde som sa chcela fotit... a v druhom jazierku zase kopu blata mal...ale aj tak sa mi tam velmi pacilo :dizzy_face: este nam aj koč vybavil, takze sme boli total jak v rozpravke :grinning:
inac mm dnes povedal, ze on pojde na ten turnaj, tak do tretej, pak pride domov a na svadbu...len ja tam nestihnem dojst, bo idem tu kamosku fotit do Markusoviec, takze to vobec nebudem stihat...
18. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata a ty aj fotis?

baby co tak prist zajtra ku mne na navstevu??? aby som nebola tak odizolovana od sveta...

livi naberas info o ziti s dvojickami? len sa uc uc...

my uz spinkame v postielke.. ocko natrete.. plienky sa peru a druha varka caka na zehlenie... teraz toho postiham vela ked som doma...
18. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj, nie, to len kamoska chce nejake krajsie fotky mat z Dardanely, ale zase nechce platit za profi fotografa, tak to idem skusit ja, hadam sa nieco pekne podari :wink:
18. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha som myslela ci to nie je tvoja zaluba lebo by som chcela nejake fotky s matejom...
18. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak manžel leží na chirurgii... :pensive: výsledky z rána ma dobré, takže zápal pankreasu snád nemá...ale bolesti má aj po infuziách, takže sa tam poobede vrátil a nechali si ho v nemocnici, budu mu robit dalšie vyšetrenia... :confounded:
Dvaja chirurgovia sú jeho kamoši, tak ho tam obskakujú... :sweat_smile:

Čakám ked sa Šimon zobudí a pojdeme mu odniest veci...
18. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaji no super... tak drzim palce aby manzelovi polepsilo..
18. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaji tak myslime na nho a skore uzdravenie prajeme :wink:
18. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Livka napíš mi kde si môžem pozrieť ten kočík pre dvojičky o ktorom si mi dnes hovorila, dnes ma tak spieklo, že ma všetko štípe a nádherne podľa trička, ale asi nie som jediná, naše holky stále robia pokroky :slight_smile: ešte by mohla Zuzka spať celú noc ako Ivanka a bolo by to ideálne, dokonca dnes boli úžasné aj sa budili v kočiariku, ale vždy som ich uspala, takže už nemusíme utekať s plačom domov, dúfam, že to nebolo len dnes, i keď dnes mám narodeniny takže asi mi chceli dať darček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika kuk tu: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5627483 :slight_smile:
aj man vsetko stipe a ty mas dnes narodky a von si sa ani nepriznala :confused: :grinning: tak krasne narodeniny, hlavne zdravicka vela a nech ti robia dievcence radost :dizzy_face:
18. máj 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boal som poobede v meste a zase som stretla slavku...mame my na seba stastie :grinning:
18. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kaja, ach tak to je neprijemne :confounded: skore uzdravenie zelam muzikovi...
18. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika, a nenakazite nas??? :grinning: ...ja by som dosla, ale az poobede :slight_smile:
18. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mrka..velmi pekne fotky, kocka si :wink:
18. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule. dnes ma strasne boli hlava. asi z toho slnka. :unamused: ale velmi sa tesim,ze je teplucko..
prepacte, nebudem vas dnes citat, nemam na nic naladu. prave sme vo stadiu renovovania kupelne a ide ma uz z toho porazit!!! vanu uz mam,ale pre zmenu wecko nie. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pekne chodime do prirody. este ze chodim do prace,ze si aspon tam ulavim ako clovek. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
no idem si lahnut, pekny vecer vam prajem. :slight_smile:
18. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, kuku, si si vsimla? to su fotky pre kamosku,ktora je v Angicku,lebo ma chcela vidiet. :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana tak vsetko najlepsie... nie si sama koho opalilo podla tricka.. mna tak vcera pripieklo... :grinning: :grinning:

livka neboj dame matejovi rusko na tvar... ha ha
18. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, veronika, tak plati, zajtra poobede ta prideme troska pootravovat, aby ti nebolo smutno a ja sa pridem nakazit :dizzy_face: :grinning: ale nie bacilikmi soplikovymi, ale bacilikmi babetkovskymi....a vyhovuje ti to aj poobede? ak nie, tak nie....
18. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja cem ííííííííííííííííísť k Matejkovi :dizzy_face:
18. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livi, idem ku Bevilaquovi .... mám 3 veľké na chrbáte a jedno menšie nad obočím .... mala by som platiť 30€ ... dúfam že to je za všetky spolu :confused: ... mám aj odporúčanie od kožnej...
...Ty si koľko platila? ešte viac?
18. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne dojdite poobede. doobedu ideme na nozicky s dedom na aute a poobede budeme doma.. slavka ved dojdi aj ty. aspon ta spoznam...
18. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer...boli sme poobede pri manželovi v nemocnici, tak už sa cítil trochu lepšie...vkuse mu tečú infuzie a je aj trochu oblbený...dufam, že už to bude dobré a v noci sa konečne vyspí...
inak Vám všetkým dakujem, ste zlaté, že na nás myslíte...
18. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maca ...ja som platila za jedno 750sk vtedy a tiez som mala papier :sweat_smile:
18. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta slavka hybaj pojdeme spolu :slight_smile:
18. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livi, no do kelu.... ta dufam, že to nepovedala sestrička cenu za jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale jedna známa bola asi pred polrokom tiež pri nemu a za 3 zaplatila vtedy ešte tisícku ...

Kaji držím palce, nech máš čím skôr mužíčka doma :wink:
18. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... konecne som tu prva. jupi jupi jupi.....

matej akurat pred hodinou zaspal a teraz cakame kedy sa zobudi ze ideme na nozicky... este sme s mm odsavali a muzovi to ide super,..

ok baby idem popratat a poobede vas cakam... mate nejake zvlastne zelania.. kto co pije aby som bola pripravena. ha ha
19. máj 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....no veronika,....lames rekordy...prva.... :grinning: :grinning:

ja by som tiez prisla, chcem stretnut slavku....... :sweat_smile: .....a laru..... :wink: ....pijem cistu vodovodnu vodu, takze som lacna navsteva..... :grinning:

baby, a to vyberanie znamienok nepreplaca poistovna???....no vyberate s estetikych dovodov??...bo ja som myslela ze to sa neplati..... :confused: ...ja by som si dala vybielit ten flak co mam na zadku od narodnia..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teba ani nemusim volat to je samozrejme ze prides... matej este spi a my uz nachystany cakame kedy sa zobudi.. trosku mam strach z tej lekarky...

a nas matej ma dve znamienka na dupke.. take srandovne to je...
19. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu dlllho nebola :sweat_smile: čo už v kuse sme niekde vonku sa opaľujem podľa trička :grinning: a keď nie von tak sa venujem domácim prácam :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo nejak sa mi kopí neporiadok potom :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
počítala som čo ste popísali tak Zuzke a Kajinmu MM skoré uzdravenie :wink:
a tie znamienka ja som bola u nás minuli rok vyberať 2 bola som v nemocnici na ambulancii mala som papier od kožnej a neplatila som nič akurát sa trebalo zo 2mes dopredu objednať a vybrali len jedno takže som bola na 2x... maca neboj nebolelo len to pichnutie umrtvenia je trošku nepríjemné.... blbé bolo len to že prvé na krku sa zahojilo že ani jazvičku nevidieť a druhé na chrbte škaredé lebo som chytila alergiu na šicí materiál takže sa to zapálilo trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes sme spinkali super vecer sme okupkali o 20h a maly zaspal okolo 20.30 h a vstal o 1.30 potom papkal o 5.30 potm a teraz spi este stale ale spinka tak od 7h :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
veronika nemaj strach len sa jej neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile:

aj ja prajem marodom skore uzdravenie :slight_smile:

veronika neboj, ked aj bude prchka, tak sa nedaj :wink:

nakoniec aj dobre, ze sa nam stretko prelozilo, lebo dnes je pocasie zatial o nicom a urcite tam bude mokro, kedze v noci prsalo... hlavna vec, ze som vcera umyla nase auta :unamused: a taku som mala z toho radost :pensive:
19. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok