Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
18. máj 2009

Maca, hej mali sme tam svadbu, u Vasaka...len skoda, ze par dni predtym boli zaplavy a jemu strhlo murik pri jazierku aj ten mostik cez jazierko, kde som sa chcela fotit... a v druhom jazierku zase kopu blata mal...ale aj tak sa mi tam velmi pacilo 😵 este nam aj koč vybavil, takze sme boli total jak v rozpravke 😀
inac mm dnes povedal, ze on pojde na ten turnaj, tak do tretej, pak pride domov a na svadbu...len ja tam nestihnem dojst, bo idem tu kamosku fotit do Markusoviec, takze to vobec nebudem stihat...

veronika1982
18. máj 2009

pata a ty aj fotis?

baby co tak prist zajtra ku mne na navstevu??? aby som nebola tak odizolovana od sveta...

livi naberas info o ziti s dvojickami? len sa uc uc...

my uz spinkame v postielke.. ocko natrete.. plienky sa peru a druha varka caka na zehlenie... teraz toho postiham vela ked som doma...

pata31
18. máj 2009

oj, nie, to len kamoska chce nejake krajsie fotky mat z Dardanely, ale zase nechce platit za profi fotografa, tak to idem skusit ja, hadam sa nieco pekne podari 😉

veronika1982
18. máj 2009

aha som myslela ci to nie je tvoja zaluba lebo by som chcela nejake fotky s matejom...

kajacz
18. máj 2009

ahojte...tak manžel leží na chirurgii... 😔 výsledky z rána ma dobré, takže zápal pankreasu snád nemá...ale bolesti má aj po infuziách, takže sa tam poobede vrátil a nechali si ho v nemocnici, budu mu robit dalšie vyšetrenia... 😖
Dvaja chirurgovia sú jeho kamoši, tak ho tam obskakujú... 😅

Čakám ked sa Šimon zobudí a pojdeme mu odniest veci...

veronika1982
18. máj 2009

kaji no super... tak drzim palce aby manzelovi polepsilo..

ivana2009
18. máj 2009

kaji tak myslime na nho a skore uzdravenie prajeme 😉

ika26
18. máj 2009

ahojte, Livka napíš mi kde si môžem pozrieť ten kočík pre dvojičky o ktorom si mi dnes hovorila, dnes ma tak spieklo, že ma všetko štípe a nádherne podľa trička, ale asi nie som jediná, naše holky stále robia pokroky 🙂 ešte by mohla Zuzka spať celú noc ako Ivanka a bolo by to ideálne, dokonca dnes boli úžasné aj sa budili v kočiariku, ale vždy som ich uspala, takže už nemusíme utekať s plačom domov, dúfam, že to nebolo len dnes, i keď dnes mám narodeniny takže asi mi chceli dať darček 🙂 🙂 🙂

kukulik30
autor
18. máj 2009

ika kuk tu: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5627483 🙂
aj man vsetko stipe a ty mas dnes narodky a von si sa ani nepriznala 😕 😀 tak krasne narodeniny, hlavne zdravicka vela a nech ti robia dievcence radost 😵

kukulik30
autor
18. máj 2009

boal som poobede v meste a zase som stretla slavku...mame my na seba stastie 😀

kukulik30
autor
18. máj 2009

kaja, ach tak to je neprijemne 😖 skore uzdravenie zelam muzikovi...

kukulik30
autor
18. máj 2009

veronika, a nenakazite nas??? 😀 ...ja by som dosla, ale az poobede 🙂

kukulik30
autor
18. máj 2009

mrka..velmi pekne fotky, kocka si 😉

mrka2
18. máj 2009

ahojte babule. dnes ma strasne boli hlava. asi z toho slnka. 😒 ale velmi sa tesim,ze je teplucko..
prepacte, nebudem vas dnes citat, nemam na nic naladu. prave sme vo stadiu renovovania kupelne a ide ma uz z toho porazit!!! vanu uz mam,ale pre zmenu wecko nie. 🙄 🙄 🙄 pekne chodime do prirody. este ze chodim do prace,ze si aspon tam ulavim ako clovek. 😅 😝 😔
no idem si lahnut, pekny vecer vam prajem. 🙂

mrka2
18. máj 2009

jaaj, kuku, si si vsimla? to su fotky pre kamosku,ktora je v Angicku,lebo ma chcela vidiet. 😅 😅 😝

veronika1982
18. máj 2009

ivana tak vsetko najlepsie... nie si sama koho opalilo podla tricka.. mna tak vcera pripieklo... 😀 😀

livka neboj dame matejovi rusko na tvar... ha ha

kukulik30
autor
18. máj 2009

ok, veronika, tak plati, zajtra poobede ta prideme troska pootravovat, aby ti nebolo smutno a ja sa pridem nakazit 😵 😀 ale nie bacilikmi soplikovymi, ale bacilikmi babetkovskymi....a vyhovuje ti to aj poobede? ak nie, tak nie....

slaviq81
18. máj 2009

Aj ja cem ííííííííííííííííísť k Matejkovi 😵

maca77
18. máj 2009

Livi, idem ku Bevilaquovi .... mám 3 veľké na chrbáte a jedno menšie nad obočím .... mala by som platiť 30€ ... dúfam že to je za všetky spolu 😕 ... mám aj odporúčanie od kožnej...
...Ty si koľko platila? ešte viac?

veronika1982
18. máj 2009

kludne dojdite poobede. doobedu ideme na nozicky s dedom na aute a poobede budeme doma.. slavka ved dojdi aj ty. aspon ta spoznam...

kajacz
18. máj 2009

pekný večer...boli sme poobede pri manželovi v nemocnici, tak už sa cítil trochu lepšie...vkuse mu tečú infuzie a je aj trochu oblbený...dufam, že už to bude dobré a v noci sa konečne vyspí...
inak Vám všetkým dakujem, ste zlaté, že na nás myslíte...

kukulik30
autor
18. máj 2009

maca ...ja som platila za jedno 750sk vtedy a tiez som mala papier 😅

kukulik30
autor
18. máj 2009

ta slavka hybaj pojdeme spolu 🙂

maca77
18. máj 2009

Livi, no do kelu.... ta dufam, že to nepovedala sestrička cenu za jedno 😝 ... ale jedna známa bola asi pred polrokom tiež pri nemu a za 3 zaplatila vtedy ešte tisícku ...

Kaji držím palce, nech máš čím skôr mužíčka doma 😉

veronika1982
19. máj 2009

dobre ranko... konecne som tu prva. jupi jupi jupi.....

matej akurat pred hodinou zaspal a teraz cakame kedy sa zobudi ze ideme na nozicky... este sme s mm odsavali a muzovi to ide super,..

ok baby idem popratat a poobede vas cakam... mate nejake zvlastne zelania.. kto co pije aby som bola pripravena. ha ha

sophie1981
19. máj 2009

dobre ranko....no veronika,....lames rekordy...prva.... 😀 😀

ja by som tiez prisla, chcem stretnut slavku....... 😅 .....a laru..... 😉 ....pijem cistu vodovodnu vodu, takze som lacna navsteva..... 😀

baby, a to vyberanie znamienok nepreplaca poistovna???....no vyberate s estetikych dovodov??...bo ja som myslela ze to sa neplati..... 😕 ...ja by som si dala vybielit ten flak co mam na zadku od narodnia..... 😝

veronika1982
19. máj 2009

teba ani nemusim volat to je samozrejme ze prides... matej este spi a my uz nachystany cakame kedy sa zobudi.. trosku mam strach z tej lekarky...

a nas matej ma dve znamienka na dupke.. take srandovne to je...

zuzanale
19. máj 2009

Ahojte som tu dlllho nebola 😅 čo už v kuse sme niekde vonku sa opaľujem podľa trička 😀 a keď nie von tak sa venujem domácim prácam 😝 lebo nejak sa mi kopí neporiadok potom 😖 😝
počítala som čo ste popísali tak Zuzke a Kajinmu MM skoré uzdravenie 😉
a tie znamienka ja som bola u nás minuli rok vyberať 2 bola som v nemocnici na ambulancii mala som papier od kožnej a neplatila som nič akurát sa trebalo zo 2mes dopredu objednať a vybrali len jedno takže som bola na 2x... maca neboj nebolelo len to pichnutie umrtvenia je trošku nepríjemné.... blbé bolo len to že prvé na krku sa zahojilo že ani jazvičku nevidieť a druhé na chrbte škaredé lebo som chytila alergiu na šicí materiál takže sa to zapálilo trošku 😝

ivana2009
19. máj 2009

dobre ranko 😀 😀 😀 😀
dnes sme spinkali super vecer sme okupkali o 20h a maly zaspal okolo 20.30 h a vstal o 1.30 potom papkal o 5.30 potm a teraz spi este stale ale spinka tak od 7h 🙂 🙂 🙂
veronika nemaj strach len sa jej neboj 😀 😀 😀 😀

anape
19. máj 2009

ahojte babenky 🙂

aj ja prajem marodom skore uzdravenie 🙂

veronika neboj, ked aj bude prchka, tak sa nedaj 😉

nakoniec aj dobre, ze sa nam stretko prelozilo, lebo dnes je pocasie zatial o nicom a urcite tam bude mokro, kedze v noci prsalo... hlavna vec, ze som vcera umyla nase auta 😒 a taku som mala z toho radost 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre