Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
21. máj 2009

Ahojte, my sme boli zase cely den von, isla som aj po synovcov do skolky, potom prisla kamoska s malou o 2 mesiace mladsou do Matuska, potom este segra s malym, tak sme tu mali 5 malych deti skoro cely den. Ale bolo krasne tak sme boli na zahrade. Svagor doniesol masinku tak sme strihali chalanov rad-radom. Prvy bol moj a drzal sa statocne, len mi bolo trosku luto jeho krasnych kucierok, teraz vypada ako taky riadny loptos. Som hodila jednu fotku do albumu, mozte posudit. Zajtra zase brat donesie najstarsieho synovca na cely vikend lebo svagrina ma na buduci tyzden statnice, tak mam o robotu postarane. Uz mi je aspon lepsie, ale antibiotika doberem aby sa mi to nevratilo. Tak zatial pekny vecer, idem sa poumyvat a do postele ku ruzovej zahrade

kukulik30
autor
21. máj 2009

Zuzka ..nahodou je Matusko velky fesak 😵 , velmi mu to pristane a uz fakt vyzera aj starsie 🙂

anape
21. máj 2009

ahojte baby,
konecne som vas docitala... dnes som vas zanedbavala, lebo tu bola babka, tak som sa venovala jej a boli sme aj v meste, kde som necakane stretla janku, ktoru som spoznala az na druhy pohlad, kedze ma novy zostrih 😉 ... potom sme boli u svokry, kedze doma mame to lesenie, predchvilou sme dosli domov, tak sa ideme rychlo osprchovat a spinkat

na zajtrajsie stretko by som mala dojst 🙂

sophie1981
21. máj 2009

ahojte...zijem...len neviem kde mam doslaka zalozeny mobil.... 🙄 🙄 🙄 ...net rano nefungoval..... 🙄 🙄 😠 ..a mm mal dnes off z roboty, tak sme si spravili vylet do pp...ze pozriet krby a veci na stavbu....t nasa srajda revala zakazdym ked sme vosli do marketov a prestala akonahle sme boli von.... 🙄 ...tak to bolo o nocom....a potom sme stvrli u svokry, katka nespala vobec, tak teraz uz bol taka unavena ze ani zaspat nevedela a necladala........tak to moj den..... 😝

ivana2009
21. máj 2009

ahojte tak matusko vazi 3600 dostali sme papier na nozky a dalsia poradna 10.6 😀 inak vsetko ok letim zehlit pekny vecer

veronika1982
21. máj 2009

tak ked ho najdes tak budes mat 2 ymeskane hovory odo mna 😀 😀

moj synator od siedmej nespi.. najedeny, opukany aoci velke....asi mu chyba tatino.. ja som k.o. nevladzem a zase ma super pripieklo.. teraz mam zase iny tvar na sebe...

rybecka
21. máj 2009

caute,
tak co zajtra ide sa? my sme boli v Poprade na nakupy lebo brat siel kupit pocitac tak sme sli s nim Ondrejko mi vobec cely den nespinkal a teraz uz nastastie buba a ja dufam ze bude spinkat celu noc.
ja som si neplanovane kupila dvoje topanky u Baty maju super zlavu 50% na druhy par.tak sa vytesujem. 😉
a inak dnes sme boli v poradni tak mame 5350g takze priberame a rastieme 🙂
tak idem spinkat lebo uz fakt nevladzem a na zajtra sa tesim ja si tam donesiem asi aj kamosku lebo ja by som nezvladla aj kojit a aj behat za Matejkom.
Dobru nocku 😔

sophie1981
22. máj 2009

Dobre rano.....prva po dlhom case....no pozeram sa von, nieje to zle, ale ani najlepsie, tak dufam ze to do tej desiatej nejako vydrzi, ze si to stretko konecne uzijeme....plati to na tu 10???.......inac mala bola vcera tak unavena...zaspala o 8 a vstala o pol stvrtej na kojenie.....som ju uz od 3 sledovala ci vobec zije..... 😀 ....a teraz sa obzrala opat...... 😅

veronika1982
22. máj 2009

takze sa ide? abz som sa vedela vychystat.. bibka zoberes nas? mne teraz maly zaspal a tak potom ho obleciem a ked tak pojdem s nim trosku von a pockame ta... uz si nasla mobil ze ked tak ti zavolam?

kukulik30
autor
22. máj 2009

ahpjte...tak ako? je to vonku vselijake, ale snad prsat nebude 😉

kukulik30
autor
22. máj 2009

ahojte ups 😀

sophie1981
22. máj 2009

veronika...nsla som...v perinaci.... 🙄 ..aleako sa tam dostal sa ma nepytajte bo sama netusim.....a tam 9 zmeskanych hovorov.... 😕 ......jasne ze vas vezmem.....len snad to vydrzi.... 😕

veronika1982
22. máj 2009

vydrzi to a zacne prsat az okolo 15.00.

kukulik30
autor
22. máj 2009

ja blba som povedala Samkovi, ze ideme na Kosiarny a teraz mi kazde 2 minuty hovori, ze uz sa ideme smykat, chce sa uz obliekat a neda si vysvetlit, ze este je skoro 😅 😀

sophie1981
22. máj 2009

rosnicka veronika...... 😀 😀 😀

veronika1982
22. máj 2009

vies chyba mi ten poprad a to pocasie tak aspon takto si to vynahradzam

rybecka
22. máj 2009

Dobre ranko,
takze sa ide na 10 tu? no budeme sa snazit prist lebo mi len teraz vstavame 😅 a Ondrejko este spi od noci no ved vcera nic nespal tak dospava
Beriete aj kociare? 😕 alebo ich nechavate v autosedackach? lebo moj sa tak tazko sklada ze rozmyslam ze neberiem

zuzanale
22. máj 2009

Ahojte my sme mali celkom fajn noc ale večer des Laura pahltnica na 2x grckala nepomohlo ani odstaviť odgrcnúť a znova papať mokré bolo všetko naokolo takže to skončilo prezliekaním posteľného a jeden vankúš komplet v práčke a aby mi nebolo málo tak sa Laure o 4tej keď som prebaľovala podarilo prdknúť a okakať aj plachtu takže zas prezliekať 😝 ešte že potom zaspala a ešte teraz spí ju to všetko zmordovalo .....lenže popri tom všetkom som na to stretko úplne zabudla ☹ teraz nemám auto lebo MM na ňom chodí do práce a musím hlásiť vopred keď ho chcem a ja som večer nepovedala a ráno som spala mi nezaplo...a tak som sa tešila ☹
Ale aspoň sa pôjdem rozlúčiť s švagrinou dnes odchádzajú späť do BA

rybecka
22. máj 2009

idem na dvor zistit pocasie ci je teplo a ako mam drobca obliect lebo vcera sa siel uvarit v aute aj ked mal len tricko ale mal aj pancucha a teplaky a bol spoteny ako mys 😝

sophie1981
22. máj 2009

zuzanale...ty sa nam snad vyhybas..... 😅 ....skoda, som sa tesila ze spoznam tvje deticky a aj teba osobne.... ☹ .....snad nabuduce.....keby sme kupili opel zafira ako sme planovali, tak po teba aj skocim...ale do astry sa nevtrepeme.... 😝

rybecka
22. máj 2009

zienky slnko 😎 bude hit 😎 😀

sophie1981
22. máj 2009

janka....beriem klokanku, tak maleho budes mohla dat do nej.... 😉

zuzanale
22. máj 2009

Bibka nevyhýbam veď som nahnevaná sama na seba 😠 veď keď som v SNV občas tak sa tiež obzerám či vás niektorú neuvidím ale zatiaľ sa mi v kauflande pozdravila len jedna baba a ja doteraz netuším kto to bol 😅 minule sme išli cez Iliašovce a som bola nalepená na okne či náhodou Janku neuvidím na dvore niekde ale nevidela som 😅

veronika1982
22. máj 2009

my ak sa zmestime ku bibke tak aberieme kociar lebo maly v autosedacke nevie spinkat

anape
22. máj 2009

ahojte baby,

mam este nejake povinnosti a vybavovacky, ale budem sa snazit to stihnut a prist 🙂... hadam sa dovtedy nerozprsi 😕

rybecka
22. máj 2009

sak to ze ani moj nevie spinkat velmi v autosedacke no ale ta moja ocvera kociar je hrozny ja neviem sa rozhodnut ale asi ho to mam vlozim ze ked bude na nevydrzanie. uvidime

kukulik30
autor
22. máj 2009

a kde sa tula slavka 😕 ...hmmm? ona mala tiez ist , tak hadam jej to vyjde...mala som ju tam viest 😀 aby trafila

rybecka
22. máj 2009

zienky uz idem nas obliekat a pospratovat tak koncim na konikovi stretneme sa uz hore 😉

kukulik30
autor
22. máj 2009

jani, ok...tesim sa, ja uz surim Samka, nech sa prezlieka, tak sa tesi 😀

ivana2009
22. máj 2009

ahojte ako vam je fajne,ze idete mne to niejako nevychadza idem varit MM ide prec tak pre nas utorok a piatok nehrozi treba navarit a vychystat ho ako na brane cvicenie 😀 😀 😀 😀 .ale snad niekedy zrobite stretko v meste a ja sa dovalim 😉 😉 😉 😉 ,alebo vas prekvapim a pridem na mier 😀 😀 😀 😀 😀 pekny den a prijemne stretko hadam niejake foto spravite..................... 😉 😀 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre