Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
23. máj 2009

to viem povedala nam to dr ☹ ☹ ☹

ivana2009
23. máj 2009

to som pocula ze tam je super nakupne ako tesco aj my by sme chceli ist len treba ho dat zapisat do pasu a pojde na nakupy veru tie plienky idu ako voda 😀 😀 😀 😀

zuzanale
23. máj 2009

my sme rozmýšľali tiež ísť no Laura nieje zapísaná plienky by sa zišli 😉

my sme koliky zažili pri Timke a nepomohlo nič len prečkať u nej nehrozilo ani odgrgnúť ona rovno grckala a to boli kvalitne šupy 😖 Laura je v pohode ona aj odgrgne ale pahltnica riadna musím tak ako Lívia odstaviť a odgrgnúť ale predvčerom ani to nepomohlo grckali sme 😖

anape
23. máj 2009

ahojte baby,

my sme dnes spali do 8mej 😨 , ani si nepamatam kedy to tak bolo naposledy 🙂
este stale som sama s detickami, ale dnes vecer by uz mal prist tatino 🙂 ... ideme trosku poupratovat a potom sa chystame ku svagrinke na grilovacku, lebo ma dnes meniny 🙂

prajem vam krasnu a pohodovu sobotu

anape
23. máj 2009

kde ste vsetkyyyy? 😀

ja som si uz upratala poschodie, no kym som to spravila, tak Petko dole spravil taky neporiadok, ze uz asi nema zmysel ani upratovat 😕 😎

slaviq81
23. máj 2009

Ani, ja som tu, varia sa halušky, tak čakám. A Lara spinká. Aj noc bola dobrá, vstala iba 2x 😵 Ale ráno som mala také tvrdé cicušky... 😝
Chcem ísť von, ale tak fúka, že neviem. Lara si čiapočku hneď z hlavy strhne, takže ušká bude mať holé. 😝 😒

veronika1982
23. máj 2009

no matej siel teraz na prechadzku s babkou...uvidime ako dlho vydrzi.. mam trosku strach...ze vraj trosku... dost..
matej sa aspon nadycha cerstveho tatranskeho vzduchu... a dufam ze bude potom opat chory..

sophie1981
23. máj 2009

caute, este sa flakate???...my uz spinkame okupane, napapane...aj ocino uz dosiel zo stavby....tak sme zase komplet rodinka....zajtra planujeme ist do tatier na nejaku peknu prchadzku....sa tesim...idem posnorit na nete nejaku dobru trasu....ak viete poradte.... 😉

kukulik30
autor
23. máj 2009

ahojte 🙂
ivka, dnes som nakukla do vasho kociarika, a videla som Matuska 😵 😵 😵 tie mihalnice ma fakt uzasne 😵 ...kocikoval dedko a zhodou okolnosti moj manzel sa s nim pozna a dali sa do reci a ja kukam, reku...sak to taky kocik jak ma ivka,tak som sa spytala, ci je to Matusko Ivankin a on , ze ano...ze ty s bakkou pijete kavu a on spaciruje 😀 😀 😀

sophie1981
23. máj 2009

nasla som tatry bez barier 😵 ......tak ak bude zajtra pekne pocasie, tak pojdeme na strbske a popradske pleso.....sa tesim...len pri mojom stasti zajtra bude prsat... 🙄

kukulik30
autor
23. máj 2009

bibka, hej tam sa da v pohode aj s kocom 😉 my sme tam chodili casto ...a zajtra hlasi dazd, ale na vychode najmenej zrazok, takze by to mohlo vyjst 🙂

kukulik30
autor
23. máj 2009

my sme este vysli aj na Sliezsky dom,po ceste, ale to uz ma co tlacit Jozko a takym malym detom sa velmi neodporuca az tak vysoko, lebo je riedky vzduch,ked troska podrastie potom mozte....na zaciatok vam fakt staci Strbske a Popradske 😉

sophie1981
23. máj 2009

livi....a kde mozme zaparkovat auto???...je to dobre vyznacene??...nieze vo vecernych spravach bude zachranna akcia mladej rodinky stratenej v tatrach.... 😀

kukulik30
autor
23. máj 2009

neboj zaparkujete na strbskom, je tam take velke parkovisko a vsade naokolo vyberaci prachov, takze urcite ich neminiete, vpadnu vam pred auto a daju instrukcie 😀 urcite to najdete a potom uz pojdete peso

sophie1981
23. máj 2009

no som zvedava na ten poplatok.... 😕 😕 🙄 ....ale uz chcem niekam vypadnut a na hanbu byvame pod tatrami a bola som ta, 3x za tych mojicj 27 a 1/2 rokov......fuj.... 😝 😒

kukulik30
autor
23. máj 2009

teeeeeeeeeeeeeeeeeda, veru musis to napravit 😉

maca77
23. máj 2009

ahojte

my sme väčšinu dňa vonku .. i keď dnešný vietor bol dosť nepríjemný...

včerajšie vyberanie znamienok som prežila.... dnes ma bolí celý chrbát 😖 ... ešte pre info - zacvakala som 70€ za štyri 😒 ... ale dúfam, že už bude nadlho pokoj... ešte budem dva týždne nervózna kým dôjdu výsledky, tak sa len modlím aby boli negatívne...

teraz majú v PL v Real-i akciu na plienky Huggies - MegaPack vyjde necelých 300,- korún...

Ivi, držím palce nech tie boľačky Matúška čím skôr prejdu 😉 ... naša Tami takto kvôli brušku plakala štyri mesiace - či cez deň či v noci... Adam si stále poplakal hodinku-dve večer po kúpaní, ináč mu bolo dobre....
no a tiež Tami po odgrcnutí aj prúdom zvrackala ... tak som sa dočítala, že je to reflux a aj dr. mi to potvrdila...

Bibka, my sme boli v Tatrách aj s kočiarom na veľkonočný pondelok - Starý smokovec - Hrebienok - Rainerova chata 😉

veronika1982
24. máj 2009

dobre ranko.... tak my sme vcera boli cely den von.. poobede dosli krstny rodicia, ujo a este par znamych a grilovali sme a o siedmej sme sa dostali dnu.. potom sme spali do osmej a dali sme papat a zobudili sme sa az o pol druhej.. ale potom od stvrtej sme do piatej pozerali.. teraz zase pozerame na svet.

v tatrach je super... ja ich mam tak trosku zmapovane..tak bibka prajem pekny den.. a oblecte sa poriadne..

ivka ty si skoro ako ja taky mestsky informator.. pozname kazdeho ha ha.. 😀

sophie1981
24. máj 2009

veronika...tak dobre spinkal??...no mali by ste chodit na vikend ku svokre.... 😀 .....pocasie sa mi nepozdava.......tak asi z tatier nic nebude.... 😖 😢

sophie1981
24. máj 2009

juj livia uz su fotky...no na tej prvej som ako hroch..... 😀 ..ale pekne.... 😉

ivana2009
24. máj 2009

ahojte ................. 😀 😀
Maca hadam nas tire bolacky budu casto obchadzat 😉 😉
Livka veru dedko pracuje cez tyzden tak vikend si ho vychutnava ved ma jedneho vnuka a vnucku to ma asi preto tak zaha palila koli tomu ze mu ratli mihalnice 😀 😀 😀
veronika veru mna pozna velôa ludi a ak sa aj teraz pytaju ci to je moje tak reku vek takeho hrocha nemozu prehliadnut 😀 😀
Fotky su suprove 😕 😕 😀 😀
veronika my ideme zajtra na nozky neviem ci robia ale riskneme vy idete rano?

kukulik30
autor
24. máj 2009

Ahojte 🙂
na vylete vo Vsnych Ruzbachoch bolo super, i ked doobede to vyzeralo biedne, ale nakoniec sa vyjasnilo a vyzliekali sme vrstvy, ktore sme mali na sebe 😀
fotili sme , tak nieco hodim do albumu 😉
bibka, aky hroch, to s bola pred porodom 😀
no veronika, tak si budete chodit castejsie ku svokrovcom, zrejme mu ten vzduch robi dobre a spinka ukazkovo 😉
ivka hej a tvoj ocko precuje s mojim ujom 😀

tica
24. máj 2009

Ahojte zdravím spišačky mamičky ... 😉

veronika1982
24. máj 2009

joj som si pomylila mena a chcela som napisat ze livka je ako mestsky informator ale ivka sa tiez medzi neho radi.

my uz sme doma..

ja tam rano zavolam ci ordinuju..

tica
24. máj 2009

sophi 1981 stebou som sa tuším stretla v nemocke ja som tam ležala 2 mesiace a náš malý sa narodil 22. 3. no takže som tam bola aj vtedy keď si rodila ty 😉

ivana a teba som videla v mesta ja som už kočikovala a ty si ešte chodila s velykánskym bruškom 😀

kukulik30
autor
24. máj 2009

ahoj tica 🙂 vitam novu tvar 😀

kukulik30
autor
24. máj 2009

veronika ja som pochopila, ze myslis mna 😀

ivana2009
24. máj 2009

ahoj tica tak co si sa neozvala? 😀 😀 😀 😀 tak ti dodatocne blahozelam Simonko je fesak ako to leti 😕 😕 😕

ivana2009
24. máj 2009

livka super foto super to tam vyzera 😀 😝 😝
veronika aj my chceme ist zajtra ak tam budes volat tak mi prosim posli len sms ci robia dakujem pekne 😉 😉 😉

tica
24. máj 2009

kukulik dakujem za privitanie ja len tak odskakujem bo robím nám koláč som dostala chuť inač už som chcela napísať skôr sem tam som tu nakukla len som nemala čas napísať tak dúfama že sa to teraz zmení

ivana tak ja som si nebola úplne istá či si to ty ale teraz som si 100% istá ešte som manželovi povedala že tam je jedna baba čo je z apríloviek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre