Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
16. okt 2009

zuzana...ze vybrala si si datum......ha..... 😀 ....aj my sme vybrali.....3.3..... 😝 ...

pata31
16. okt 2009

Zuzi, moja je hlavickou dole 😵 a ja keby som si mohla vybrat datum, tak asi 12.12. 😉

zuzana612
16. okt 2009

Pata, realne to moze byt 12.12, treba robit tutumutu a mozno bude. Ja ak pojdem rodit normalne, tak budem robit asi tutumutu cely den 31.12. aby som to stihla prva v novom roku 😀 😀 😀

pata31
16. okt 2009

hihi...ty chces dostat asi nejaky prispevok navyse a byt v novinach, ze??? 😕 😀 😀
inac mne na utz napisal, ze podla velkosti je 31+2 a to bolo v utorok...takze asi tak o tyzden je vacsia...takze 12.12. je ozaj realne 😉 no ale hlavne nech je zdravucka...datum si uz asi sama vyberie... 😉

veronika1982
16. okt 2009

moja mamka je narodena 31.12 a vzdy ma s tym problem ked sa jej pytaju na vek lebo hned na druhy den je o rok starsia. ha ha..

my uz mame novy kociarik a par novych foto uz len to stiahnut do fotaku a hodit to do compu.. mozno vecer sa k tomu dostanem..

sophie1981
16. okt 2009

pata, takze o 3 tyzdne mozes rodit.... 😀 😀 😀 😀

inac, moja Katka sa v bruchu tocila ako najata skoro do konca.....najhorsie bolo, ked sa vzpriecila a cely den si tak hovela a ja som umierala bolestou.....az tepla vana pomohla.....a cuklo to s nou....

sophie1981
16. okt 2009

veronika a ako...dobre??

sophie1981
16. okt 2009

inac farma na FB uz zazimovana......pohnojene, tak nech si poda oddychne....zverinec snad nezdochne.... 😕

zuzana612
16. okt 2009

Moja fazula dnes riadne vystraja, asi by som mala prestat tie sladkosti lebo potom je moc hyperaktivna. Ale ak nebudem jest sladkosti tak budem pit colu, tak to je asi jedno 😀

pata31
16. okt 2009

Bibka, my este mame cas...az v decembri pojdeme na salu 😉
a moja kopka fajne, a toci sa, ale nastastie uz len okolo svojej osy... 😵

sophie1981
16. okt 2009

zuzana...dalsie aktivne dieta vyrabas..... 😀

sophie1981
16. okt 2009

zuzka, videla si noveho phila??....ja by som ten smart brala....

http://www.philandteds.com/smart_index.htm

ale hammerhead je dost desny.... 😝
http://www.philandteds.com/smart_index.htm

zuzana612
16. okt 2009

hej, uz som to videla, ale podla mna ten smart je hrozny. Ja som rozmyslala ze mozno v lete, ked bude mat male pol roka tak kupim nejaky starsi, podla toho ako bude Matus behat, ci vobec bude chciet sediet v kociku. Lebo cisto pre novorodenca sa mi nepaci ze mu nevidim do tvaricky rovno ale hore hlavou a ked som videla aky je matus nasackovy v pridavnom sedadle hore pri Katke, tak tiez nic moc. V pridavnom sedadle v zadu by uz bol asi ok.

No uz vykrikuje dole z postielky, tak ho idem vybrat. A dokonca krici ze papat, tak to idem kym si to nerozmysli 😀

veronika1982
16. okt 2009

vozili sme sa s nim po byte ale este je moc velky na mateja.. takze teraz asi este s nim von nepojdem..ale neskor sa mi zide..

inac ten smart je super... sama umela hmota...

kukulik30
autor
16. okt 2009

ahojte 🙂
bibka, stastnu cestu a hlevne stastny navrat 😉 a ze sa dovleciete, ked budete mat tak vela batoziny 😀
pozdravujem vsetkych a dakujem 🙂

antoniab
16. okt 2009

ahoj

bibi stastnu cestu 🙂

zabudla som vcera este na zuzku tak ta musi byt predomnou a potom ja pati ja nestrasim to len baby tu uz vianoce chcu ale to uz budes po ked si si vybrala 12.12 😀 😀 😀
inak moja mala je priecne to sa este otoci nie tak sa rodit neda co 😅 kedy by sa malo babo uz otocit dole hlavou 😕

sophie1981
16. okt 2009

hola, tak uy sme v \ba...cesta sa celkom dala...do \rk bola katka v pohode, sedela, hrala sa....poto, pospala, v ziline uz bola nervna.....tak sme si dali pauzu...ptom zasa pohoda, pokial sa nezotmelo..to bol deees...ale prezili sme....plakat prestala az ked sme s mm zacali repovat vsetke sproste pesnicky od rytmus....canaky nezaberal vobec....tak sme spievali same sprostarne...este zajtra prezit let a sme s polovice za vodou....potom este cesta spat..... 😝

teraz uz spinka...okupala som si Samka....no poviem vam riadna zmena oproti Katke....on je este taky makkucky...normalne som sa bala a ruky sa mi triasli ako dive.... 😕

rybecka
16. okt 2009

tak super ze ste to zvladli to musi byt mile kupat take babetko co? 😕
tak stastny let nech si Katka uzije a nech ju nebolia uska. 😉 drzim palce. a potom uz v Londyne pohodicka nakupy a potom spat. to uz budete okukany.

maca77
17. okt 2009

ahojte

jéj bibka je už na s Katuškou na veľko výlete ... prajem šťastný návrat....

pozrela som ten kociar smart, no tá športová verzia mi pripadá ako keď dáte z autosedačky dole poťah a ostane len ten umelohmotný základ 😒

Livi ako sa darí? kedy ideš na testy?

kukulik30
autor
17. okt 2009

ahojte... 🙂

maca, na krv ideme v stredu 🙂 ...a veru tiez som kukla na ten smart...eee, mne sa tiez ta sportova cast nezda 😒 cudne to je, fakt akoby bez potahu.....
pekny vikendik zelaaaaaaam 😵

ika26
17. okt 2009

čaute, no je tu niejak mrtvo, tak mám chvíľku čas, tak len tak vypisujem maily a podobne 🙂

maca77
17. okt 2009

Livi, tak to budem na teba myslieť 😉 ... budeš aj pred odchodom z domu testovať, či vydržíš čakať až na výsledky z labáku? 😎

rybecka
17. okt 2009

Ahojte.
Livi tak v stredu drzime palce,
hej je tu mrtvo lebo je vikend
boze ja som teraz v soku lebo mi moj brat oznamil ze bude otcom a som to vobec necakala takze dalsie babo v rodine 🙂 musim to este rozdychat 😅

zuzana612
18. okt 2009

Ahojte, tak na nas sa uz prejavilo toto uzasne pocasie, vsetci sme chori, Matus drhne ako tuberacik, nastastie ma len kasel a trosku zatiahnute hrdielko tak nemusi brat antibiotika, dufam ze ja tiez nebudem musiet, otec ma uz aj horucku, tak parada 😖 Ale to sa dalo cakat.

Livka, aj my drzime palceky a verim ze tento krat to uz bude ok a fazulky vydrzia az do konca v tvojom brusku. Vsak preco by som mala len ja trpiet bolestami chrbta ked mozes aj ty 😀 😀 😀 No a samozrejme verime ze aj Bibka Londynsky vzduch pomoze a pride domov uz ako tehula 😀

Janka, zvykaj si na to ze o chvilu nebudu uz len tvoje deti vnucatka, ale rodinka sa rozrastie 😉 Ja si pamatam ked sa narodil Adam, to bolo. Prve dieta, darceky sa mu sypali z kazdej strany, a to bol jedine vnuca 3,5 roka. No a kedze nase druhe bude uz v poradi sieste vnuca z mojej a osme z Danielovej strany, tak veru sa uz nik nepretrhne v kupovani darcekov 😀 😀 😀 Kazdy ma uz dost svojich starosti a potrebuje peniazky na nieco ine 😉

Tu dnes pre zmenu prsi, ale lepsie ako keby malo este stale snazit. Tak vam prajem pekny uprsany den.

kukulik30
autor
18. okt 2009

ahojte..tak test negativny, takze viem na co sa mozem v stredu pripravit 😔 🙄
hmm...dalsi pokus to isti 🙂

slaviq81
18. okt 2009

Livi ☹

rybecka
18. okt 2009

Ahojte 🙂
Livi 😔
tak do tretice vsetko dobre 🙂 musime verit nie? 😉

antoniab
18. okt 2009

ahojte 😉
livka to ma mrzi 😔 aj tak drzim palecky ak je to teraz iste tak do tretice to musi byt isto 🤐

pata31
18. okt 2009

Livka ☹

zuzana612
18. okt 2009

Livi, prvy krat ti test vysiel a nic z toho, tak mozno teraz je test negativny a bude z toho babo 😉 Este sa nevzdavaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre