Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

diankav
29. máj 2009

Ahojte tak ja som mala teraz pauzu lebo mesiac sme nemali PC mali sme ho v oprave a čo mate nove a inač blahoželám Ivanke k malému pokladu a mi sme sa stretli keď si bola v poslednej poradni deň pred pôrodom tak som sedela vedľa teba ale ja som si nebola istá či si to ty tak ale keď som prišla domou tak som si pozrela tvoje fotky a potom už som si bola istá tak sa majte ja už dýcham ako slon 😀 😀 😀 tak už som ja len na rade tak už prišiel strach aj na mňa tak ale pevne dúfam že to zvládnem 😝 😝 tak a čo Ivana aký bol pôrod keď si sa tak smiala s toho deň pred tým tak sa majte ja idem dať detičky spať tak dobru noc

kajacz
29. máj 2009

Ahojte...tak ja už mám zbalené a začínam mat cestovnu horúčku... 😅 rano chceme vyrazit čo najskor...uvidím kedy vstane Šimon...ako naschvál si bude vyspávat... 😀

evitka- malý je zlatý... 😉 a má rovnaký overal ako moj Šimon...

Tak sa babenky majte pekne, všetkým peknú sobotu a ozvem sa už zo Slovenska... 🙂

ivana2009
29. máj 2009

ahojte dianka mas IP 😀 😀
Tak hadam na to stretko pridem 😀 😀 len napiste kde a prideme 😉 😉 tesim sa 😉 😉
idem hajat peknu dobru noc pa pa 😉

maca77
29. máj 2009

bibka, u nás dovolenka asi tiež tak ... buď "malta" .... alebo "najrobi" ... 😀 😀 😀

zuzanale
30. máj 2009

Ahojte žeby som dnes bola prvá 😨
Baby som pozerala počasie tak v utorok hlásia daždivo 😒

diankav
30. máj 2009

Ahoj Ivanka nie nemám IP a napíš mi ako sa zaregistrujem a ako ťa tam nájdem tak pa pa pa

kukulik30
autor
30. máj 2009

Dobre ranko 😀

karabinka
30. máj 2009

Dobré ránečko 🙂 😉

kukulik30
autor
30. máj 2009

ahoj karabinka, ako sa ti dari, dlho si tu nebola? 🙂

karabinka
30. máj 2009

dakujem kukulik je celkom ok 😉 stále sa snažíme o babo ,ale zatial su iba nervy 😢 a sklamania,ked pride mrska 😖
obcas som sem nakukla co je nove , no nebolo vela casu písat , ale ja sa polepsim 😀
a co nove mas ty ?ako sa darí?

kukulik30
autor
30. máj 2009

karabinka, neboj snaha bude raz odmenena 🙂 ...ako dlho sa snazite?
ja po starom , tiez dufame, ze druhe babo sa podari , uz coskoro 🙂

ivana2009
30. máj 2009

dianka IP je celkom hore ti svieti sprava 😉
dobre ranko

diankav
30. máj 2009

tak dobré 😀 😀 😀

ivana2009
30. máj 2009

😉
evicka Adamko je zlatucky 😀 😀 😀

karabinka
30. máj 2009

snažíme sa už pekných pár mesiacov , no možno raz to príde 🙂
ja ti budem držať palce veľmi silno , aby sa to podarilo 😉

kukulik30
autor
30. máj 2009

karabinka, dakujeme...neboj , aj ty sa dockas 😵

evi, fakt Adamko je rozkosny zubacik 🙂

Ivka, ako ste sa vyspali dnes 😉 ?

ivana2009
30. máj 2009

Livka ale pohoda sme sice kazde 3h hore niekedy aj kazde 2h ale da sa co nezrobim pre matuska teraz zaspinkal v naruci on nechce byt v izbe sam zeby sme mu kupili sestricku 😀 😀 😀 😀
Livka vcera som sa zdravila tvojej mamine ,ale asi ma nepozna sice zasmiala sa 😉 😉
kym maly spi idem dat sprchu napapat sa a hajde k nasim 😀 😀 ako kazdu sobotu 😉
a vy ako ?
karabinke a livuske drzime palce coskoro budu tehulky 😉 😉 😉

ivana2009
30. máj 2009

livka budes mat pekny kociarik 😉

kukulik30
autor
30. máj 2009

nie ona ta asi nepozna, ale neva...ona ma inak hroznu pamat na tvare, takze aj keby som jej povedala, kto si , aj tak by za dve hodky nevedela 😀 😀 😀
Matusko ti pekne spinka, to je v pohodke, 2- 3 hodky sa da...ved je plne dojceny, tak nemozme chciet, aby spali celu noc, nie? 😉
a dakujem, aj farba sa mi velmi pozdava, ja mam rada zelenu a hnedu a take zemite neutralne farby 🙂

karabinka
30. máj 2009

dakujeme ivanka 🙂

zuzanale
30. máj 2009

Baby chcete závidieť 😅 mne Laura aj túto noc vstala len o 3.40 a potom až ráno o 7mej a to zaspala výnimočne pred pol deviatou bože vďaka za také dieťa aspoň jedno že poriadne spí lebo u Timky nehrozí 😝

kukulik30
autor
30. máj 2009

u mna tak spal Samko a niekedy sa zobudil prvy kra az o piatej, ale to som musela v noci odsat , lebo som bola cela mokra od mlieka, aj postel 😀 takze tiez som bola ta stastna, co sa toho tyka, zrejme ma v noci nepotreboval, ale potom neskor, ked sli zubky, sa to troska zhorsilo..ale nebolo to az take hrozne, zvyk je zelezna kosela 😀

zuzanale
30. máj 2009

no to mám ako odmenu lebo pri Timke som bola hore každú hodinu alebo dve 😖

kukulik30
autor
30. máj 2009

veru tak zuzka...to potesi 🙂
preto som zvedava, ak budem mat nahodou dalsie, co bude potom 😀

anape
30. máj 2009

ahojte baby,
ja som vcera vecer bola s kamoskami posediet, tak som trosku unavena, lebo rano mi deticky uz nedali spat 🙂
popoludni sa chystame na akciu do smizian, tak hadam sa dovtedy nerozprsi

kati ale ti to ubehlo, uz ti tam svieti riadne vysoke cislo tt 🙂 , drzim palce, nech to ide hladko a vsetko dobre dopadne, ale predpokladam ze ako tretorodicka to budes mat za sebou "cobydup" 😀

prajem vam a vasim rodinkam krasnu sobotu 🙂

anape
30. máj 2009

zuzi ja som tiez pozerala pocasie na utorok priamo v spisskej a tam bolo praveze celkom prijemnych 21st a polooblacno 😕 , takze by to mohlo vyjst, aby sme sa stretli 🙂

diankav
30. máj 2009

Ahoj Ani tak dúfam že to pôjde raz-dva ale už mam aj strach s toho tak už len čakať čo s toho bude tak sa majte aj ja prajem krásny víkend

zuzana612
30. máj 2009

Caute baby, hlasim sa z Huty, tak dufam ze nejake to stretko behom 2 tyzdnov stihneme aj my s Matuskom. Len nech sa trosku otepli a vycasi. Dnes sa len tak poflakujeme, boli sme akurat v Kauflande a to je vsetko. Nakupila som si ovoci a zeleninku aby som tolko nezrala, ale po jablku som si dala stiplave ryby s chlebom a teraz chodim svokre vyzierat z hrnca hmotu na tu cokoladovu klobasu ci co to je. Musim sa zacat nejak krotit, ale ked neviem ako 😖 Hlad je svina 😀 😀

sophie1981
30. máj 2009

caute,....my sm sa dnes zacali rechtat aj so zvukom.....cize sa vyrehlujeme...je taka smiesna...ale uz aspon nije ako stara nema groteska....

nic ideme kupat...stavim sa neskor.... 😉

dianka cauuuu, ty kokso, ved ty uz o chvilu rodiiiis...jupiiii 😵 😵

rybecka
30. máj 2009

ahojte,
vidim ze ste tiez vela nepopisali a nemate cas cez vikend.tak ako ja 😝
chlapi sli spat a ja sama sobotnajsi vecer travim 😒 ale som nejaka utahana tak asi tiez pojdem skoro spat este si dam cajik a pojdem.
jej Bibka uz super ked sa smeje aj so zvukmi uz to zacina byt zaujimavejsie co? aj ja sa tesim na to obdobie my sa zatial usmievame o sto sest a hovorime gi ,hu a ga 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre