Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
27. apr 2009

ahojte 😉 ,

nasa noc bola tiez celkom dobra, Viki bola hore dvakrat, ale len nachvilku a zaspinkala dalej

zuzi ja tym vyhercom urcite tiez nie som, kedze som ani nepodala tiket 😒
tiez by som brala aspon malu cast na zbavenie sa hypoteky... to by bol zivot 😕

mna caka nic moc dopoludnie, lebo potrebujem zehlit, co som v sobotu poprala a je toho dost 😒 a tiez chcem trosku pospratovat a umyt podlahy, lebo deti tu narobili bordelik

zuzanale
27. apr 2009

no Zuzi potom som skromná 😅 ja v tých 15tich mám aj auto zarátané lebo na to máme hypo požičku takže byt má 2 ťarchy no neva už len 11rokov a splatené 😝 😀 ale fakt z tých 3mil to by bola malina keby nám prispeli 😀 😎

anape
27. apr 2009

inak aj my so svagrinou a detickami sme chceli ist vcera na kosiarny, no rozmysleli sme si to, kedze silno fukalo, a zasli sme len na hotel cingov obzriet ten novy bazen... je to tam pekne, taka komorna atmosfera oproti plavarni 😝

kukulik30
autor
27. apr 2009

baby, aj mne by bodlo 15000..a som spokojna..taka injkecia by bola, ze az, dokoncili by sme to, co sa endari dokoncit uz par rockov 😉 ..takze asi sa nik neprizna 😀 bo asi by tej dotycnej vela neostalo, ked kazdy nejakych desiatok tisic potrebuje 😀

zuzka, my by sme aj sli do mesta, ale nemame auto a inak vonku riadne fuci 😒 ..ale uvidime, ako ..tiez cakam sms, ze si mozem prist po okulky do optiky, takze do mesta by som v tom pripade sla, asi na buse, s kociarom uz sa mi chodi tazko 😖

kukulik30
autor
27. apr 2009

ja inak raz v zivote podala tiket, aj to teta mala zo man sou, lebo som prisla a pytala .." kde mozem prosim vas vypisat sportku?" a ona na mna: " nech sa paci tam su listky , vypiste si": a ja na to : ale ja nechcem Lotto/ kedze na listkoch bolo napisane Lotto, ja chcem sportku"...tak sa zacala smiat, ze " Mlada pani, ved to je ten tiket, sportka uz neexistuje, je to Lotto" 😅 ..taka hanba, este som aj zle zaskrtala , ja som tam narobila take mini kriziky, ale mali tam byt len preskrtane cisla ciarkou, ale uz mi pre istotu nic nehovorila, videla , ze som asi beznadejny pripad 😀 😀 😀 😝 ..takze tak..moja prihoda s vypisovanim tiketu na "Sportku" 😀
uz som tam nikdy viac nebola 😅 😀

kukulik30
autor
27. apr 2009

Zuzka..fotky su bombove 😉 ..Laura nema chyby 😵

kajacz
27. apr 2009

kukulik- 😀 ...ja by som dopadla rovnako... 😀

zuzile- máš krásne dcery... 😵

ja by som potrebovala 2mil.kč a som za vodou... 🙄

zuzana612
27. apr 2009

ja podavam lotto dost casto a akurat na vcera som nepodala, lebo som si povedala ze aj tak nevyhram 😖 Vsak uecite by som ani nebola vyhrala, neviem preco to podavam ked aj tak neverim ze by som mohla vyhrat. Ale este sa musim opytat Daniela ci to nahodou nevyhral on 😀

zuzanale
27. apr 2009

Livy, Kaji ja viem že sú krásne a bomobove 😀 😀 😀 len manžel už má zopár sivých vlasov 😝 a rozmýšľa že ide šetriť na zbrojný pas 😀 lebo to beží strašne rýchlo a za chvíľku nám tu budú vyzváňať kadejaký mládenci 😅

no nič najvyšší čas sa ísť skultúrniť a hajde von aby som stihla aj obvodnú idem pýtať nový lístok k ortopédovi tak som zvedavá čo vybavím....

zuzana612
27. apr 2009

Zuzi, veru tak, pri takych fesandach potrebuje zbrojny pas, lebo nebude stihat chlanov odhanat 😀 Mozno medzi nimi bude aj nas Matus 😀 Ked sa z casu na cas stretneme, mozno mu nejaka konikovska kamoska padne do ocka 😀 Zatial pozna len Katusku a Viktoriu, aj ked ta cele stretko prespala 😀

sophie1981
27. apr 2009

ahoj.....no takze z mojich 3 melonov dam kazdej po 20 000....ja som dobra kamoska co???.....takto by to vyzeralo, keby som bola vyhercom ja... 😀 😀 😕

alebo by som sa tu uz neukazala.... 😅

ja idem o hodinku k doktorovi....este doupratuem, zkulturnim dolezite casti tela a padame s\katkou.... 😅 ....

maca77
27. apr 2009

ahojte

Ivi, ty čo tu ešte robíš? 😀 .... termín sa ti blííííži 😉

dnes sa narodil kámoške z Huty chlapček .... a to mala termín 22.5.

... Ivi, podľa mňa ju poznáš zo základky ... keď ste náhodou aj spolužiačky neboli 😀

sophie1981
27. apr 2009

maca, tvoja dcerka ma krasne vlasky..... 😵 😵

maca77
27. apr 2009

bibka, dík 😉

ivana2009
27. apr 2009

Maca a ako sa vola? ani nesranduj a to co mala tak skoro?To len ten moj matus nechce ist von 😠 😠

maca77
27. apr 2009

Ivi IP

kukulik30
autor
27. apr 2009

ahojte, my sme uz doma...sak nas skoro odfuklo, teraz zacalo tak brutalne fukat 😨 ...no radsej sme utekali domov, aspon sme satroska posmykali za cinziakom, Samko je spokojny, o chvilu spapa polievku a hajde spinkat 🙂

kukulik30
autor
27. apr 2009

ivi, ved este nie je 30.4. 😉 len pockaj 😀

ivana2009
27. apr 2009

Livuska ja cakam a cakam 😀 😀 ved dnes je 27 😒 😒 😒

kukulik30
autor
27. apr 2009

no vidis, uz iba 3 dni, potom uz to pojde 😉

slaviq81
27. apr 2009

😠 😠 😠 😠

slaviq81
27. apr 2009

Huraaaaaa, uz to ide, normalne ma chytala vcera depka, vobec mi neodosielalo prispevky.

Lara ma sople, chuda, je z toho na nervy, ani vytiahnut si ich nechce dat, vrieska na plne hrdlo. A ja som sa od nej nabrala, od rana som uz tolko vreckoviek minula... 😝

slaviq81
27. apr 2009

Ja by som vyhrat nechcela, si nechcem predstavit kolkych znamych by som zrazu mala 😀 😀 😀

kajacz
27. apr 2009

ahojte...Šimon spí a ja som dožehlila tu obrovskú kopu prádla z minulého týždna... 😝 doobedu sme boli trochu von, ale strašne fučalo, tak sme sa ponáhlali domov...

maca- aj ja som chodila s Ivanou na základku, tak možno tu babu poznám aj ja... 😕

pata31
27. apr 2009

ahojte, dnes som bola u dr a mam fotecku v albume 🙂 som 6-7tt podla velkosti 🙂 🙂

maca77
27. apr 2009

pati, super 😉 tak nech to dotiahneš do šťastného konca

kaja, teraz som kukla poriadne tvoje fotečky, aj ja ťa spoznávam 😉 😀

... som zvedavá, nakoniec koľko známych tvárí zo Zš či Sš sa tu stretne 😅

pata31
27. apr 2009

Maca dik 🙂
Bibka, skoro som zabudla...ja som ta dnes videla...s tym cervenym kociarikom si neprehliadnutelna 😀 stala si na krizovatke pri banickej skole a ja som sla na aute cez krizovatku 😉 😵 chcela som ti mavat, ale potom som si to rozmyslela, aby som nenaburala 😀

veronika1982
27. apr 2009

ahojte.
pati gratulujem a vitam v klube...

my sme dnes prespali aj navstevu medulky a teraz kukame na svet a nie a nie zaspat..

pata31
27. apr 2009

Veronika dik 🙂 🙂

sophie1981
27. apr 2009

Pati.....co tam po aute...mala si mavat... 😀 😀 😀 😀 ....ved sa o chvilu budeme stretavat castejsie.....budem materskovat s nami.... 😀 😀 ...zbehne ako voda,....vychutnavaj si tehulkovanie, je to najkrajsie obdobie...aspon ja som to tak vnimala......otrcat sa s brusiskom na ulici... 😵 😵

veronika, aj ja som stretla medulku, ked sla od teba..... 😀 ...samozrejme spoznala ma hlaaavne podla mojho cerveneho trojkolesoveho kociara.... 😀 😀

idem zehlit...mam taku kopu....bola som pri zuzane v hute mrknut kuchynu....peknu ma...babka vzala katku na vzduch tak idem aspon nieco pozehlit, nech si nemysly ze som zase prd robila.... 😝

uz mam vypisanu kosielku....vecer babka vysije... 😵 ,...krstiny sa blizia...este musim objednat tortu...kde robia najlepsie??? 😕 ..poradte...nejaku fajnu slahackovo ovocnu....mnam.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre