Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
21. apr 2009

Zuzka aj nas Samko soplikuje uz nejaky 4 den, ale iba sople, ziadna teplota, tak je to iab nadcha...este ze svieti slniecko a mozme chodit von, nech sa mu to pekne nahreje a vytecie co najrychlejsie 😉

kajacz
21. apr 2009

pekné ránko... 🙂
U nás noc tiež nad moje očakávania... 😵 Šimonovi konečne prechádza nádcha, čo chytil na Slovensku, tak asi preto...
My sme tiež vela von, ked je tak krásne...Šimon objavil kuzlo detských ihrisiek, tak chodíme od jedného k druhému... 😀

sophie1981
21. apr 2009

este by som rada dozehlit...bo potom uz nebudem chciet....musi prdo vydrzat, ozdaj nebudem chodit von uz o 8...ma budu mat za blazna susedia.... 😲

anape
21. apr 2009

dobre ranko baby,

tak my sme az taku super noc nemali, kedze Petusko bol asi 5 krat hore, hoci len pomrncal a zaspal, ale zobudila som sa aj ja, takze som mala zase velmi trhany spanok 😒

ivka vies ze Mirka uz ma babatko?

kajacz
21. apr 2009

čo budete dnes varit?... 😕 poradte...polievku mám od včera a druhé jedlo ma nanapadá... 😝

anape
21. apr 2009

kati stale sa ta pozabudnem opytat, ze ci pomohlo, ze ste Samkovi popremiestnovali izbicku?

kukulik30
autor
21. apr 2009

kaja, tak tuto otazku si davam uz hosinu, ale nic ma nenapadi, hlavne rychle a chutne 😒

kukulik30
autor
21. apr 2009

hodinu 😝 😀

kajacz
21. apr 2009

ani- určite pomohlo...i ked zatial nie na 100%, ale vééélmi sa to zlepšilo...ovela lepšie rozpráva a namesačný je fakt už iba občas... 😵 máme z toho radost... 😵

slaviq81
21. apr 2009

Baby kucharky - granadir, rezanky s tvarohom, spagety 😀 😀 😀

kukulik30
autor
21. apr 2009

kati tak to je super, a podla coho ste premiestnovali?

kajacz
21. apr 2009

asi kupim v meste pangasa a upečiem ho na zelenine so zemiakmi... 🙄

sophie1981
21. apr 2009

kaja, ja ked mi moj funiaci jezok dovoli chcem robit masko s tarhonou...mnam.. 😵

anape
21. apr 2009

kati tak to je super 🙂 , drzim palce, nech to pominie uplne

kajacz
21. apr 2009

kukulik- mala som tu takú ,,čarodejnicu", ktorá nám určila biomagnetické zony...a náš Samuel spal v tej najhoršej... 🙄

anape
21. apr 2009

baby ja sa este len ucim varit, tak mi prosim poradte ako sa robi granatiersky pochod 😔 , lebo ja to mam velmi rada, ale este som to nerobila a ani doma sme to nevarili, lebo okrem mna to nikto nechcel, tak som si to sem-tam dala u tety, ta to zvykla varit dost casto.... no vtedy ma este nezaujimalo varenie, tak som nezistovala ako to robi

sophie1981
21. apr 2009

anka, ja som sa tiez granadir naucila lenpred par mesiacmi......livia mi tu pisala na konika a baby pridali vylepsovaky....

anape
21. apr 2009

bibka a kedy ti to pisala, este v starej teme?

sophie1981
21. apr 2009

uvaris cestoviny, oprazis cibulku na oleji opaprikujes cerv. paprikou, zmiesas z cestovinami, plus troska uvarenych zemiakov...mozes oprazit aj cibulku so slaninkou...

anape
21. apr 2009

dakujeeeem 🙂

sophie1981
21. apr 2009

osolis...a papas...ak som nieke spravila chybu, tak ma baby prosim opravte

kukulik30
autor
21. apr 2009

tak tak bibka, presne 😀

kajacz
21. apr 2009

niekde som ešte čítala, aby to nebolo suché, naliat do cibulky a papriky trochu horúcej vody...

kukulik30
autor
21. apr 2009

ja davam vela cibule, aj dve 😉 a zemiaciky necham aj s troskou vody, aby neboli cestoviny suche

kukulik30
autor
21. apr 2009

kaja..ano alebo aj tak 😉

anape
21. apr 2009

livka a ked si mi vcera zvonila na mobil, tak ti normalne davalo signal, ze mi to aj zvoni? 😕
lebo mi to neda.... nechapem preco mi to nezvonilo... zahada ako bermudsky trojuholnik... uz som aj presla hovory, ci som nahodou neprehliadla, ale nemam tam nic od teba 😕

kukulik30
autor
21. apr 2009

nie to bibka ti zvonila, lebo ja som nemohla v zozname najst tvoje cislo, vedela som , ze si mi pisala sms , ked malo byt to stretko, ale nemohla som ho najst, tak zavolala Bibka 😉

sophie1981
21. apr 2009

anka, ja som zvonila, na cislo co ti poslem do ip

kukulik30
autor
21. apr 2009

ale nedalo mi to a uz som to cislo nasla 😉

kukulik30
autor
21. apr 2009

mas T mobile, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre