Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
9. mar 2010

Maca nikdy nehovor N I K D Y, dom máš veľký 😀

gabkazabka
9. mar 2010

Veronika,ano chodila,ale potom prislo leto,cele dni sme sa tulali von,takze nebol cas a potom neskor som akosi nechcela zasahovat do vasich debat,niezeby sa mi nepacili-to vobec nie,ale tak som sa akosi prestala zapajat,ani neviem preco 😀
A ked sa bavite o kapelach na svadbach,nam hral svokor,maju kapelu,ale neviem ako sa vola,musim sa opytat manzela,ked pride domov,zabava bola super.....
Veronika a ako sa ti pozdava furikovanie s buginou?My sme chceli kupit uz pred rokom ,ze na dovolenku nebudem tahat to nase hebedo,ale nakoniec som si to rozmyslela,ze zbytocne vyhodim peniaze...

denisocka
9. mar 2010

baby,zhanam malemu tieto botasky, už som zufala,okrem toho pana čo chce za poštu 5€ ch neviem zohnať 😢 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6116281&tab=5

zuzanale
9. mar 2010

deniska tiež riešim problém s botaskami a to každý rok ale tento sa na to už cez net asi vybodnem a kúpim adidi buď v deichmane alebo jej kúpim take ako sebe v šport rysy a mám aj zľavu tak ma vyjdu okolo 30€ možno aj menej uvidím v piatok čo budu mať inak hrozne môjmu decku treba podľa tých vnútorných dĺžok čo uvádzajú už 30tku 😝

maca77
9. mar 2010

Zuzana32 .... ha ha.... veď aj ty môžeš kúpiť väčší byt a mať ďalšie 😀
.... pre nás budú 3deti až až .... bude veru veselo... 🙂

maca77
9. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=23155

ja som minulý týždeň objednávala pre deti od tejto baby .... čo som porovnávala ceny, tak má asi najvýhodnejšie ... koncom týždňa alebo začiatkom budúceho by mali prísť ... dúfam že budem spokojná ...
.. Zuzi-LE, ja keď som Adamovi zmerala nohu a zistila, že mu treba 38-čku, som nechcela tomu veriť .... 😝

sophie1981
9. mar 2010

baby, vy vsetke objednavate znackove botasky pre deti??? 😕 .....bo ja som myslela ze len normalne do batu skocim a nieco kupim...... 😕 ...na teraz a topanocky, na leto kupim lacnejsie platenky a sandalky......

maca77
9. mar 2010

Bibka, ja som sa tak rozhodla preto, lebo minulý rok som kúpila Tamarke celokožené topánky - výrobca Bardejov a stáli vyše 600,- Sk (kúpené pritom cez MMB, lebo v SNV v obuve stáli tie isté vyše 900,-) ... a napr. tieto botasy sú za 13,30 € http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7532987
... a podjedným beriem aj pre Adama, lebo pre neho od číňana botasy nechcem a v obchode ma vyjdu drahšie ....
... no a na leto jasné ešte nejaké sandálky a plátenky ešte dokúpim 😉

maca77
9. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6769959&tab=0
odtiaľ som kupovala minulý rok ... o 1/3 lacnejšie ako v novoveských obchodoch ... zaslané aj s dokladom o kúpe...

veronika1982
9. mar 2010

aj nas matej mal botasky uz ako 3 mes. tiez cez mimibazar som mu objednala tie adidasy...

uff konecne sme zaspali a moje dieta uz nechce chodit za ruku...on si mysli ze uz vie chodit sam...

antoniab
9. mar 2010

aj ja predam botasky nike cierne take ako su v linku od maci biele cislo musim pozriet ale mylim ze 36,5 mne su velke za polovicu ceny co su v linku nikdy ma nenapadlo ze to cez mmb mozem predat sak ja mam botaskou jak cigan vsi 😅
bibi ved ked chces pre malu botasky tak jej zmeraj nohu a mm ti kupi v uk lonsdale ci nike za 5libier tak sme kupovali svagrinej a ked sme prisli domov tak na jednych mal total odrate spicky pytali si papat 😅

veronika1982
9. mar 2010

mi sme teraz kupili v ziline nike pre mateja za 10 eur...

zuzana32
9. mar 2010

Tak to hej to je iná cena, že 5 libier.
Tie Lonsdale som mala aj ja minulý rok pre Katku a bola som spokojná. Už sa mi ich aj podarilo predať.

maca77
9. mar 2010

to v UK sú vážne také ceny? 😕

zuzana32
9. mar 2010

Maca ideme? 😉
No keď konečne dokojím, mojú veľkú Kaču tak sa vyberiem.

antoniab
9. mar 2010

su preto sme my tak zasobeny 😀 😀 teraz ma napadlo ze aj mamina ma rebooky ktore chce predat fungel nove musim tie botasky nafotit a hodit na fb a popredat bo to len doma nato sada prach

musim poslat mm do sortu nech pozrie akcie potom hodim info ak by niekto nieco chcel 😉

zuzana32
9. mar 2010

Maťa veď to by si mohla normálne predávať. 😉

Mne raz jedna mamička zohnala pekné Pumy pre Michala a za super cenu.

veronika1982
9. mar 2010

mati ved ty si takto mozes pekne zarobit.. mm ta bude zasobovat a ty budes predavat.. uvidis ako ti to pojde.. ja by som hned od teba kupila par topanok pre mateja. ha ha

antoniab
9. mar 2010

raz som nadtym uvazovala este v uk ked som nakupovala veci pre malu a porovnavala na nete zo svk no to bol rozdiel potom ma to preslo ale botasky sa fakt oplatia prenas su znacky nike adidas puma unich vladne londsdale
maca pume vladne moj mm 😀 😀

veronika1982
9. mar 2010

a hlavne botasky za 30 eur a vyssie by som malemu nekupila..a v uk stoja par libier..

maca77
9. mar 2010

Mati, to si tu ani spomínať nemala, že môžeš zabezpečiť lacné botasy .... sa nás už asi nezbavíš 😀

Zuzana, ja by som tam na nákupy nešla, lebo som tam nebola ... podľa mňa sa oplatí ísť na otočku tým, ktorí určitý čas v UK pobudli a majú prehľad čo kde je ....

Veronika a máš pravdu s tým, že pre také malé bábo je 30€ poveľa za botasy... ale keď ste natrafili za 10euráčov.... no nekup to 😀

antoniab
9. mar 2010

no myslim ze detom sa to neoplati lebo to aj tak znicia hlavne do 3rokov zivota 😝 😀
no ste mi dali hrobaka do hlavy a pisem mm nech mrkne na ceny a on mi pise ze su akcie na teplakove supravy ci tie nechcem nehce niekto teplakovku pre deturence 🙂

sophie1981
9. mar 2010

tak tie botasy by som brala...znackovu teplakovu supravu, to ee.......ked teraz vidim, ako moje dieta spini co sa da, asi by so nikdy nedokazala dat nejaku drahu supravu von na piesok...to postacia aj teplaciky od cinasa alebo z kiku okolo stavby.....

ale tie botasky kukne...teraz mame celkost uk4....tak asi 5 by boli fajn.....ale zmeria....budu stacit aj londsale...nam to je jedno...hlavne nech su lahke....nie nejake tazke budzogane.... 😝

antoniab
9. mar 2010

ok mm v piatok pojde do mesta a pozrie a dam vediet 😉

veronika1982
9. mar 2010

no vidis a maca mala pravdu si to tu nemala ani spominat..aj my by sme mali potom zaujem o nejake botasky. supravu mame uz kupenu tiez stala nejakych 12 eur..

zuzana32
9. mar 2010

A to sú teplákové súpravy alebo šušťačky.

veronika1982
9. mar 2010

a nasla som nasu buginu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5451764&tab=0
my sme ju kupili za 50 eur

zuzanale
9. mar 2010

Ahojte tak Mati si urobíš zasielkový obchod mm pošle balík z UK a ty popredáš 😀 😀 😀 ale normálne si mi fakt dala chrobáka do hlavy lebo to by fakt vyšlo lacnejšie aj keď po tom čo som minule prešla športové obchody tak rozdiel už medzi netom a obchodom až taky markantný nieje adidi som kúpila za bežnú cenu cca 36€ keby boli v akcii tak ešte menej no oplatí sa mi objednávať za 29+ poštovné ? a čo sa týka rozbitia v tomto je Timka zatial po mne botasky nezničí takže môžem kúpiť aj drahšie a špinu pračka opere 😀 ... teplakovú by som aj ja brala pre obe keď bude dobra cena ešte že moja Timka nie je ako kamoškine dievčatá dole medzou na riti 😝 😀

Marceli tak to a riadnu nohu môj mm ma len o kúsok vačšiu 😅

veronika1982
10. mar 2010

dobre ranko...

co vsetky este spite???

sophie1981
10. mar 2010

tu este nikoho niet??? 😕

ja uz upratane, vari sa obed, Katka ide von s tatikom, nech si pospi pred ockovanim.... 😝 ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre