Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
21. jún 2010

zeby som aj ja zacala uvazovat nad druhym 😀 este je priskoro po lete zacnem rozmyslat a v zime by sme mohli popracovat 😀 😀 len neviem ci aj doktor bude taky nadseny kazal mi rok dava pockat 😝

jaj baby nerobte chute na dalsie ja pockam na veroniku livku a janku keze bibka uz natom pracuje 😉

zuzana32
21. jún 2010

@lubkatobi no myslím si, že niečo pravdy na tom bude.
Ja som kojila môjho Michala keď mal 2 a pol roka a ostala som tehotná. Ale potom som Mateja odstavila ako 3 ročného a nemohla som stále ostať tehotná, pretože som stále mala mlieko a mala som vysoký prolaktačný hormón. Chodila som po všelijakých vyšetreniach. Brala som prv injekcie, potom tabletky na odstavenie mlieka. A až po pol roku sa mi konečne zastavila tvorba mlieka, a hneď som ostala tehotná.

veronika1982
21. jún 2010

@lubkatobi vobec to nie je pravda. kamoske sa podarilo otehotniet 3 mesiace po porode a to kojila..

veronika1982
21. jún 2010

@antoniab tak to si nacakas este min. rok. aspon na mna.. 😀

antoniab
21. jún 2010

@veronika1982 len nehovor aby si ma nepredbehla 😀 😀 😀

susana28
21. jún 2010

@zuzana612 ale veď uvidíš, ak áno tak fajn, budú ti po dome behať tri deťúrence, a ak nie, nič sa nedeje, veď dve detičky už máš. Aj za tie dva treba ďakovať, lebo niektorej žene nie je vôbec dopriaté stať sa matkou.
A verím tomu, že aj Bibka min. do konca roka bude tehu 🙂

sophie1981
21. jún 2010

no to dufam, ze do konca roka budem.....potom by mi uz bol moj kocik na dva veci.... 😀 .....

veronika1982
21. jún 2010

@sophie1981 ale mozno bdu dvojicky potom tak ho vyuzijes. sice neviem ako. ale ja pevne verim ze do konca roka uz bude tehu..

lubkatobi
21. jún 2010

bibka, mozno aj zumba pomoze otehotniet 😀 😀 😀

sophie1981
21. jún 2010

tak som rada, ze vsetke na mna myslite ako sa snazim.... 😀 😀 😀

zuzana612
21. jún 2010

Bibka, kym len myslime, tak je to ok. Ked si to uz zacneme aj predstavovat.............tak to uz bude ine cafe 😀 😀 😀

veronika1982
21. jún 2010

@sophie1981 my verime, nemyslime a ani nepredstavujeme. 😀 😀

pomooc moje dieta ma dnes len bije a hadze do mna hracky..

sophie1981
21. jún 2010

jaaaj...noo...to by bol zazitok..... 😝

dnes sa len cajom nalievam...mi je na prd....kata sa vsade stvera.....cim vyssie, tym lepsie.... 🙄

zuzana612
21. jún 2010

Moj Matusik bol dnes dory, hlavne tie 4 hodiny co spal,zato natalia dava zabrat 😖

maca77
21. jún 2010

@susana28 ak je na tom teste "tieň" je to na dobrej ceste 😉 ... dúfam, že hneď pribudnú Ďalšie tehule, lebo tu je to tak nejak zvykom, že buď nikto alebo krátko po sebe sa spolu tehuľkuje ....

.. a z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že keď človek najviac chce otehotnieť, tak to nejde ... a keĎ len tak plesneš do ľuftu, že čo keby ešte jedno .. buch, ani sa "nenarobíš" a je to tu 😀 😀

zuzana32
22. jún 2010

Dobré ránko,
no to počasie vonku je fakt na pi.. 😠 😠 😠
Sa zobudím a tma jak v p...
A to som hore už od 5.00, Katka sa prvý krát historicky nezobudila celú noc, až o piatej pýtala cicu, takže ja som už nezaspala, keďže som spala celú noc.
Ale to počasie ... ja už nemám slov.

veronika1982
22. jún 2010

dobre ranko..neviem cim to bude a nechcem sa chvalit ale my sme prvy krat spali celu noc bez cicky bez caju...a vstali sme teraz..tak hadam to nezakriknem..

no to pocasie je fakt hrozne. sme chceli ist dnes na mier ku bibke a katke ale ked prsi tak neviem..

zuzana32
22. jún 2010

veronika, dal by boh aby mu to spanie vydržalo.
Lebo ja z mojej skúsenosti viem, že sem tam deti vyspali celú noc, ale to bola skôr len náhoda.
Ja aspoň poobede pôjdem do madarasu, lebo doma zošediviem.

denisocka
22. jún 2010

pičasie nas nesklamalo,dnes je ešte viac na pi ... než bolo včera

denisocka
22. jún 2010

a moje decko už o piatej vykrikovalo,kde su deti 🙄

sophie1981
22. jún 2010

caute baby....my sme vstali chore, obe......joj, prvy krat moje dieta kasle..... 😨 ...tak idem spravit ranajky a pojdeme k doktorke, nech jej da nieco proti kaslu a ja si nieco dobre kupim v lekarni...huhnime ako trafene,,,, 😕 ...takze aj na nas nakoniec to pacsie dolahlo..... 😔

veronika1982
22. jún 2010

@sophie1981 ojjj a ja som uz sla pisat ze kedze uz prestava prsat tak prideme k vam.. ale ked kaslete tak to radsej nejdeme..a asi sa pojdeme len prejst a pozriet tatika kedze vcera prisiel az o deviatej vecer a matej uz spal..

zuzana32
22. jún 2010

A mne nedá aby som sa Vám nepochválila, že konečne som sa po 3 rokoch dočkala, že mojej Katke sa dajú urobiť 2 copíky, huráááá.
A na poslednej fotke má nachystané šaty na svadbu, len ešte hľadáme topánočky

lubkatobi
22. jún 2010

@zuzana32 jej, tesim s tebou, ze si sa dockala🙂

a v satach vyzera nadherne

maca77
22. jún 2010

ahojte

... my sme si zas v noci precvičili prezliekanie postele ... Tami sa pocikala, asi jej zatrhnem to nočné pitie, lebo prezliekať a prať periny každé 2týždne ma už prestáva baviť 🙄

ja idem navariť obed a potom vybavovačky po úradoch, uzv ... taaak sa mi nechce...

antoniab
22. jún 2010

dobre rano 😉

joj a my sa kedy dockame prespanej celej noci unas uz druha noc strasna len sa prevaluje hladna stale ach jaj

picasie je onicom uz chcem letoooooooo
mna boli hrdlo takze super nesmiem malej olizovat cumel aby to odomna nechytla 😒

tak idem dat kavu nech sa preberem

lydia22
22. jún 2010

Ahojte tak my konecne 1 zub vonku-chcem sa spytat ako asi dlho trva kym vykukne cely? Takze mame 38,5 dala som mu panadol a teraz zaspal. Uvidime aky bude den,ja este stale smrkam ostosest,no hroza dufam ze Tomasko to nechyti.k pocasiu radsej nic nenapisem lebo by to boli same bodky.

veronika1982
22. jún 2010

my uz mame navarene kedze sme sa chystali na mier tak teraz sme uz obleceny a asi pojdeme tu na sidlisko vymrznut..

sophie1981
22. jún 2010

@zuzana32 mala je kocika...pevne verim, ze copikov sa dozijem skor ako v 3 rokoch.... 😀 ...satky pekne...ja idem dnes kuknut katke saty k jednej babe na svadbu.....ze co ma....zasa nakupim.... 😀

aj my uz skoro navarene.....svokra mi dala cerstvy spenat tak som navarila cuketovo spenatovu polievku....no a zeleninove rizoto...to mi treba uz len ryzu uvarit a mame hotovo......cez obed musim pustit pracku.....neviem kde to budem susit.... 🙄

zuzana32
22. jún 2010

dík,
@sophie1981 určite sa dočkáš skôr.
Švagrinkina malá - moje krsniatko, tá mala háro od narodenia.
Dávam ešte foto Mateja, ale je zbambulený lebo predtým ako som ho šla fotiť tak som na neho nakričala.
A už mám aj oblečenie pre Michala, len tomu mi ešte treba topánky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre