Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
23. júl 2009

no sak uhorky zavara babka s Patou..... 😀

zuzana612
23. júl 2009

ahaaaaaaaaaa, tak dufam ze prides, vsak teba ujo prevezie zadara 😀

sophie1981
23. júl 2009

pssst. to potom budu chciet vsetke..... 😉

sophie1981
23. júl 2009

a chudak ujo sa dostane do kriminalu..... 😅

zuzana612
23. júl 2009

no tak ta prevezie na detsky listok 😀 Vsak aj tak vypadas na 7 😀

sophie1981
23. júl 2009

no dovol, teraz mam ciciny riadne uz vypadam na 15...a to uz cely...nem polovicny.... 😀

veronika1982
23. júl 2009

mi uz mame zavarene uhorky a tatino bol kupit sprite a pivo tak si spravime radlera kedze nas drobec uz je okupany a spinka..v byte je ako v saune. to bude zase noc...

aj mi mame umyvacku baumatic. idem pozriet nejake znacky a ceny kym este vladzem.

veronika1982
24. júl 2009

dobre ranko...

tak ja som bola vcera k.o... o pol druhej rano som sa zobudila na to ze hladam po postely mateja a zlakla som sa ze ci nespadol lebo som ho nepripucila.. nakoniec pozriem do postielky a on tam drichmal.. rano hovorim mm ze co sa mi stalo a on zase pozrel na mna takym divnym pohladom a povedal mi ze v noci som ho krmila a potom som ho odniesla do postielky... ale nevedel mi povedat cas... 😀 😀 😀 boze...

fuj uz teraz je horuco.. boze boze..

sophie1981
24. júl 2009

breeee....

hura, zase upek.... 😝 ....ideme k zuzane sa schovat pod velky orech....tak balime veci...aj plavky.... 😀 ....my sme v noci spali klasika do 3...potom od 4 dudykovanie az do rana.... 😖

pata31
24. júl 2009

ahojte...od vcera ma popichava v podbrusku, taka pulzujuca bolest...som ani poriadne nespala v noci, bo som bola nervna...myslite, ze je to normalne? Volala som dr, ale asi maju dovolenku, bo nedvihaju 🙄

inac ja som vcera zavarala uhorky 😉 a potom malinovy lekvar som robila 😵 a dnes som chcela ist na cucoriedky, ale kvoli tomu pichaniu radsej ostavam doma...

zuzana612
24. júl 2009

jeeeeeeeeeeeee, Bibka supeeeeeer, uz nam ide sklokeramicka doska tak mozme nieco uvarit 😉

slaviq81
24. júl 2009

čo robíte všetky? Bibka so Zuzkou už asi opekajú šunky 😀
Veronika, mne sa stávalo to isté keď sme boli pri tatkovi. Dodnes mi to nejde do hlavy. Motala sa mi realita a sny dokopy 😀 😀 😀

kukulik30
autor
24. júl 2009

😀 ahojte.. 😀

slaviq81
24. júl 2009

Ahoj 😵 Už domka?

kukulik30
autor
24. júl 2009

no ako sa mi mate moje zlate 🙂 ?...my sme na skok v SNV, lebo sme dosli na kontrolu so Samkom a ja som sla tiez k svojej dr, lebo ma bolia uzliny, takze som vyfasovala antibiotika 3 dnove, este k tomu mam taku spuchnutu spodnu peru, mam herpes, ci co to je...tak mi nie je bohvieako...ale aj napriek tomu este ideme naspat do Tatier 😵 je tam krasne, zajtra uz sice hlasia nanic pocasie, ale neva, pozicala som si korcule a chcem sa naucit na nich aspon stat...tam ma nikto nebude poznat, ked tam budem traposit 😀 , aby som si potom kupila aj ja, MM ma ...tak aby sme mohli sportovat spolu, potom sa prida aj Samko 😉

Boli sme na vlaciku ...vyviezli sme sa na Strbske a vcera sme boli lanovkou aj na Skalnatom...nadhera 😵 😵 😵 vela sme nemohli chodit, lebo Samko nevladzepo tej chorobe, takze nie je to podla nasho dovolenka, ale aspon sme oddychli 😉

kukulik30
autor
24. júl 2009

volala so s veronikou, kedze ona nas vyspehovala, ze sme doma, lebo videla auto pred cinziakom...a ze stretko ziadne nebolo??? 😕 baby ta to ako...cakate na mna? 😀 😀 😀

tak na tyzden to uz dostanete prikazom..ok...len dufam, ze na ten kosiarny nepridem sama 😀

slaviq81
24. júl 2009

Hej Livka, na teba čakáme 😉 Teraz je na stretko príliš teplo 😀

kukulik30
autor
24. júl 2009

ja som myslela, ze uz tu budem citat zazitky fotecky obdivovat, ako ste sa mali super 😉 ...ale je pravda, bolo strasne horuco..aj v Tatrach bol upek, ale bolo to znesitelnejsie, kedze tam pofukoval vietor...fuuuuj, ale inak brutal 😝

kukulik30
autor
24. júl 2009

tak ja idem zatial papa 🙂 v nedelu som ti ako na koni 😀 ...modrom 😀

rybecka
24. júl 2009

cafte,
jej Livia tu bola ako je jej fajne ze je v Tatrach parada 😵
my klasika Ondrejko nechce spat zaspal az teraz a MAtej siel do mesta s ockom lebo ma dnes dovcu 😉
a na vikend nas caka svokra len ma prsat tak neviem co tam budeme robit 😖

veronika1982
24. júl 2009

cafte...
my uz sme okupkany a spinkame.. synovec ma zajtra meniny tak sme mu kupili taku spolocensku hru ale kedze ma len 3 roky tak sme sa zapojili teraz vsetci do hry a bolo to zabavne..zajtra ideme do svitu na gulas tak hadam pocasie vydrzi a ze tam pod tatrami nebude zima.. 🙂 🙂

spehujem liviu lebo teraz vecer som ich opat videla ako idu do tatier. minali sme sa na semaforoch pri hypernove..

som pozerala spravy a kebyze u nas je taka burka ako vcera na zapade tak kakam bobky.. ale mm mal pripomienku ze ja by som si to aj tak do rana nepamatala.. mamka sa zase smiala ze raz mateja polozim v noci niekde a budeme ho hladat ze kde je...

sophie1981
25. júl 2009

caute....vcera som uz na vas nemala cas a ani sil...ale dnes napravam....

U zuzanky bolo vcera supeer, Katka s Matusko v vyclapkali v bazeniku, pospinkali, Matusko ako velky gentleman povozil Katku v jeho tatrovke....... 😀 ......potom sme sli hned do Markusoviec blahozelat dedovi k meninam, pod jednym aj babke a prababke a tete...takze domov sme dosli o 20.45, Katka zmordovana do poslednych sil, zaspinkala hodinku na to, samozrejme sme sa museli kupat....a teraz uz zase spinka....konecne trosku chladnejsie tak asi dospi zameskane dnes.....

livka, super, ze sa mate v Tatrach dobre.....my zajtra Tatry len lizneme....ideme do toho polska.... 😅 ...

veronika, ja som nastastie spravy nevidela, tak neviem a netusim o com je rec, ale ked burka, ani nepotrebujem vediet...

stretko by som aj ja dala..... 😉

tak idem dal, upratane uz mame, pockam na Katku a pojdeme s babkou do mesta....tak prijemny den vsetkym....

slaviq81
25. júl 2009

Široko - ďaleko nikoho 😅
Boli sme v Iliašovciach na guláš, škoda, že fúkal vetrisko, inak by bolo celkom fajn. A šla som si omrknúť Jankin dom, ak sa nemýlim, tak je taký marhuľový s pekným dvorom 🙂

Tak kedy stretko? 😕

slaviq81
25. júl 2009

Kašlete na koníka, šak to hriech 😀

sophie1981
25. júl 2009

fuj, nikde nikoho.....nooo....neviem.....asi pojdete do pelka...len ja a slavka do neba.... 😀

veronika1982
25. júl 2009

ahojte.. tak my sme boli od rana vo svite... cerstvy vzduch matejovi prospel..dosli sme teraz domov. zastavili sme sa este u prababky lebo tam bola oslava. a mamina soferovala zo svitu a matej sedel s tatikom vzadu.. tolko ludi sa okolo neho dnes motalo a on sa usmieval na kazdeho.. bolo sice chladno ale ked vyslo slnko tak bolo teplo a trosku nam tvaricky pripieklo.. zajtra rano zase sadame do auta a ideme nazad do svitu..

sophie1981
25. júl 2009

joj, do pekla, nie pelka..... 😀

sophie1981
25. júl 2009

veronika, tak aj vy ste sa vetrali.... 😀

olgynka
25. júl 2009

Ahojte baby, viete mi prosim poradit , kde by som kupila v Polsku postielku ?
dik

mrka2
26. júl 2009

Ahojte dievcence.. dlho som tu nebola. Ledva som prezila tie horucavy... v kuse som nieco zavarala... najprv jahody,potom ceresne,maliny, marhule, potom ananasovy kompot z cukety, potom leco a nakoniec uhorky,ale tie este budem,lebo som sa nejako rozozrala a neviem prestat s tymi uhorkami. 😝
vy mate same zazitky s vasimi deturencami,tak hadam sa coskoro aj ja pridam...ked bude cas. 😅 uz nech je to za mnou,ale mam pocit,ze to este potrvaaaa.... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre