Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
16. sep 2009

no hej, nic ine mi neostava...najprv vsak musim ist k obvodnej..chcela som ist dnes, ale ma dovcu a kedze nechcem ist k zastupujucemu, radsej pockam na moju dr...Martinkovu 😉

kukulik30
autor
16. sep 2009

aj ja mam Martinkovu, zlata zienka 🙂

pata31
16. sep 2009

hej, zlata je, prave preto chcem na nu pockat 😉 ja k nej chodim od konca strednej..pred tym k Macejkovi...obcas ju este zastupuje, ale to neee...to uz je dedko 😉 😝

kukulik30
autor
16. sep 2009

hej ku Macejkovi som chodila celu strednu tiez😝, ale fakt uz si zaslusi ten dochodok 😀

pata31
16. sep 2009

no veru..uz ma svoj vek, radsej preto k Martinkovej 😉

veronika1982
16. sep 2009

ahojte. tak my sme doma z prechadzky a z poradne. vazime 7270 g a 68 cm ale neockovali nas..

zuzanale
16. sep 2009

Ahojte

jeeej Veronika ste nás predbehli 😨 my sme dnes boli v SNV a stretli sme Bibku a prehodili zopár slov Katuška bubala....

ozaj máme náušničky sme sa boli len opýtať či nám nastrelia a nakoniec sme išli domov už s náušničkami 😅 trolinku sme síce plačkali ale by som povedala že menej ako po očkovaní 😕

a baby hubárky my sme dnes vatovec papali svokor doniesol 😉 mňamky 😀

ivana2009
16. sep 2009

ahojte tak vysledky krv obrazu super ale mame zase hnis v moci ideme zajtra na ladvinky a potom na urologiu ,ze z coho ma ten hnis tak drzte palce
veronika super vaha 😀 😀

megy2
17. sep 2009

..ahojte som mala dovo tak vas idem precitat.....veronika byvame na zapade1 prva 13-tka pri skole.....

veronika1982
17. sep 2009

megy oproti skole co dole bola zmrzlina?

rybecka
17. sep 2009

Ahojte,
baby moj Matej dnes prvykrat vskolke joj ako je cudne bez neho bolo to bez placu uvidime ako bude zajtra uvolnilo sa miesto tak nas volali.
ale je len na doobedu tak o 12 stej po neho. normalne doma ticho Ondrejko spi a ja som nejaka nervozna 😅 nic nedokazem robit.

megy2
17. sep 2009

presne tam veronika 😉 ...aj vy ste tam?

zuzanale
17. sep 2009

nooo Janka až divný miestami až podozrivý klud a ticho tiež si neviem zvyknúť 😨

rybecka
17. sep 2009

Hej Zuzi normalne podozrivo ticho 😀
to je parada s jednym babom byt doma 😀 uzivajte si to rychlo zienky kym je jedno potom je to ina kava 😀 😀
No este hodinku som ja normalna? mne je normalne dlho. Keby som nemala Ondrejka tak sa zblaznim cakala som kedy vstane ze sa mam s kym hrat 😅 a doteraz som chcela aby furt spal 😀
Asi vsetky mamy si tym musime prejst.

veronika1982
17. sep 2009

megy nie. my sme v tom este pred vami.. takze budeme skoro susedy. aspon ta spoznam potom.

megy2
17. sep 2009

....jasne,ked ta uvidim s kociarikom tak sa prihovorim urcite,aj s bibkou som sa tak zoznamila........ale minule som sa jej zdravila a nespoznala ma asi ☹ ☹ ....

rybecka
17. sep 2009

Tak dopadli sme tak ze som si tam nasla rozplakaneho syna 😢 velmi plakal ale doma uz je v pohode neviem ako ho zajtra tam dostanem rano.
teraz spinka a uz aj mi povedal prvu basnicku 🙂 zo skolky 😉

slaviq81
17. sep 2009

Megy, ty tam bývaš? 😅 Ja bývam tiež na Hutníckej 😉 A videli sme sa už možno niekedy 😀

Janka 😝

megy2
17. sep 2009

a ty slavi kde?.....janka to prejde...mam kamosky co dali deticky teraz do skolok a jasli a tiez je problem zvyknut a plackaju chudence...ale vraj zvyk,tak uvidis....

slaviq81
17. sep 2009

Megy, v tom dlhom oproti kostolu, štvrtý vchod od zastávky 🙂

kukulik30
autor
17. sep 2009

ahojte 🙂

neviete , co sa mi mohlo stat s pc...pomizli my nejake subory 😕 😕 😅 nechapem, iba

kukulik30
autor
17. sep 2009

moj Samo mi odoslal prispevok, a som este nedopisala 😀 ...no tak iba som zapla pc a uz mi naskocilo bez nich a nastavenia , co som mala take na pravo na ploce ako hodiny, pocasie ake je a podobne, tak tiez sa mi pomenili na tie, co bolo povodne v pocitaci 😕

veronika1982
17. sep 2009

livia.. otvor okno a vyhod pc von.. ha ha

ja mam dnes najlepsie dieta z najsamlepsejsich.... ☹ ☹ ☹ rano spal od 9,30 do 10,13..potom tych 10 min. co spal na posteli ani neratam. o jednej sme sli von v nadeji ze zaspi...o pol druhej sa mi v kociari pokakal tak som ho sla domov prebalit.. dosiel dedo tak som ich vyslala von a ja som sadla do auta a sla som si pre svoje svietidla co som mala objednane do bytu.. zrazu mi zvoni telefon a matej rical jak nenormalny.. tak som zobrala co som tam mala, sadla do auta a sla domov..teraz konecne zaspal doma lebo mne uz sa nechce ist zase von tak som zvedava ako dlho pan vydrzi spat...keby ma dnes zastavili policajti tak mi zoberu aj rodny list...

kukulik30
autor
17. sep 2009

no veronika, dik za radu, tak to by sa moj notebook uz asi nespamatal 😀

veronika, no nie vzdy je dieta spokojne 😀 len si zvykaj a mozno zuby...to je moja vyhovorka na situacie, ked bol Samko nespokojny alebo placlivy 😀

pata31
17. sep 2009

Livka, skus restartovat pc...a ked to tam nebudes mat, tak mozno mas nejaky virus... 😕

kukulik30
autor
17. sep 2009

pata 😕 ..coooo fakt, je pravda , ze sa mi v poslednom case aj sam vypina , z nicoho nic 😖 do kelu, idem restartnut a uvidime 😒

kukulik30
autor
17. sep 2009

pata tak restartovala som a uplne mi zmenilo plochu, ikony, naskocilo mi uvitacie centrum,zmizla mozilla, a cele je to nejake divne, obrazok ,co bol na ploche je tiez fuc, iba taka klasicka plocha farebna 😒

pata31
17. sep 2009

uf, tak skus dat preskenovat pc cez antivirak...

kukulik30
autor
17. sep 2009

a to ako?

pata31
17. sep 2009

si otvor antivirak a tam musi byt niekde, ze kontrola pc, alebo take nieco...ja mam eset a mam to tam tak napisane..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre