Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
7. máj 2009

uz sme doma...Livia som ta predbehla.... 😀 ...myslim na konikovi...s autom nebola sanca...ja som sa tocila od kravina dole a ty si uz ficala po hlavnej...esteze si taka zlta... 😀

sophie1981
7. máj 2009

katka...my mame teplucko...aj ked vetrik, ale da sa...pockam kym moja kacicka vstane a napapame sa a ideme dalej do ulic.... 😉

kajacz
7. máj 2009

tak ste si to užili... 😉
ja čakám, že sa Šimon zobudí, dám mu jest a pojdeme na to stretko...ale on akoby naschvál chrápe už od dvanástej...naposledy vyspal 2hodiny vkuse asi pred mesiacom... 😖

kajacz
7. máj 2009

inak večer tu budem určite...manžel ide zapíjat kolegovu dceru... 😨 takže ked deti zaspia budem tu jak na koni... 😀 Šimon volá tak letím...papa

sophie1981
7. máj 2009

zakon schvalnosti katka..... 😀 ....idem aj ja...moja dupuska sa uz puci a funi ako jezko.....to je to znamenie, ked viem ze hlada cicik a v jej polospanku co sa mihne okolo ust si mysli ze to uz ja s ceckom....akurat zuzle rukav.... 😀

kukulik30
autor
7. máj 2009

tu som, Samko uz spinka 🙂
cipana, ty ake mas oci, ze si nam z takej dialky zazrela 😕 😀

sophie1981
7. máj 2009

no katka....ale dnes je stvrtok......to znamena ze ordinacia......to znamena, ze len cez reklamu...a co je po to ja uz neviem lebo uz spinkame..... 😉 ...

juj, inac jedna cast plavajucej sa uz vydula..... 🙄 🙄 🙄 ..mamu asi trafi....chuderku.... 😕

sophie1981
7. máj 2009

livia....taku zltu ta vidi asi cele mesto.... 😀

kukulik30
autor
7. máj 2009

fakt sa odula 😕 fuha, no asi radost nebude mat 😅

😀 no veru zlta je dost viditelna 😀

sophie1981
7. máj 2009

odula.....nooo...uvidim ako zareaguje a dam vediet.....ked to prezijem.... 😀

zuzana612
7. máj 2009

Baby, Matus ma zase zaparenu prdelku a dnes uz asi 4x serinkal, tak neviem ci su to zaze zuby alebo co. Nastastie nema hnacky. Ale hryzie ako taky maly pes 😀

kukulik30
autor
7. máj 2009

zuzka, u nas to boli vzdy zuby, presne tak, ako pises, zaparena ritka a riedka stolica...vzdy vzdy

kukulik30
autor
7. máj 2009

uz o chvilku pride domov, tak ked sa nebude sozyvat, tak je po tebe 😀 😀 😀

sophie1981
7. máj 2009

no sak.....esteze dnes ide na ten muzikal......snad tam nepojde so skrvavenymi rukami..... 😀

kukulik30
autor
7. máj 2009

😀 no pokazis jej asi kulturny zazitok 😀

sophie1981
7. máj 2009

😀 😀 ...ale snad to prezije,....sa vyhovorim ze to Katkine vecicky.... 😝

kukulik30
autor
7. máj 2009

uvidime 😀

kukulik30
autor
7. máj 2009

a mozno si ani nic nevsimne 😀 , ...zatlkaj zatlkaj zatlkaj, nepoznas to heslo? 😀

sophie1981
7. máj 2009

alebo sa vyhovor na druheho, t.j.......dedooooo..... 😀 😀 😀

kukulik30
autor
7. máj 2009

no a uz mas riesenie 😀

sophie1981
7. máj 2009

jupi..... 😀 😀 😀 ...ale co chudak dedo.... 😕 ...on tiez musi prezit...bo kto mi bude katku bavit z rana, ked upratujem... 😒

kukulik30
autor
7. máj 2009

tak musis najst nieco ine....a co tak Samo, nemyslim teda mojho Sama, ale urobilo sa to samo 😀 😎

sophie1981
7. máj 2009

vsimli si..... 🙄 .....prezila som.... 😀

zuzana612
7. máj 2009

Baby, mojmu dietatu tento kon uz asi tiez lezie na nervy, lebo ked som tu sedela tak prisiel a vypol mi pocitac a povedal ze "mama tataaaaa" tak som ho uz ani nezapinala a isli sme tata 😀 No a dole v hale ma cakalo dalsie prekvapenie. Kvetinac na zemi. Tak som sa ho opytala ze co to je. A on ze baaaaaaaaac! No neporazi vas???? Tak som ho zobrala von a prisli sme domov o 5,45, rovno do vane, najest a uz haja. Tak ja idem pobalit veci, taaaaaaaaak velmi sa mi nechce lebo neviem ci mam brat aj letne, aj bundy ked chceme ist na 4-5 tyzdnov. Na nervy toto balenie. Teraz este porobit poriadky po Matusovi a hadam to vsetko do osmej stiham

rybecka
7. máj 2009

ahojte,
tak my sme sa vratili z Popradu a dostala som od manzela krasny naramok na ruku s kamienkami jantaru 🙂 ze vraj za porod ze ked to videl tak si povedal ze ma musi odmenit 😵 tak sa vytesujem a este 2 tricka k tomu na den matiek 😉
oj Zuzi to balenie nezavidim ale ber si aj letne veci uricte bude teplo aspon myslim ved tu budes viac ako mesiac a to uz bude jun 😎
vidim ze ste predsa boli na KOsiarnom parada tak na buduci tyz. kludne mozem aj ja a mne by to vyhovovalo v utorok ale keby bola streda tak sa to da tiez nejak poriesit 😉 a suhlasim s Kosiarnym lebo do mesta to asi nie ked mam 2 deticky kde by Matej behal? 😕 tak piste kto ste za Kosiarny a ktory den. 😉

anape
7. máj 2009

ahojte 🙂 ,
ja som sa vratila domov az predchvilou... Petko nespal cely den, tak to zalomil po ceste domov od kamosky a teraz som ho len prelozila do postele, tak hadam vydrzi do rana... Viki si zdriemla dvakrat po polhodinke, tak hadam mi ten dnesny o nicom spanok v noci neda pocitit aj s urokmi 😕 ... ale som veeeelmi rada, ze sme sa konecne stretli a ze uz poznam aj Livku 🙂 ... ste zlate obe 😉

zuzka presne toto teraz mam aj ja s Viktoriou, takze predpokladam, ze je to tiez zo zubov, kedze sa jej tlacia dalsie 🙂

jani dnes som isla cez iliasovce a aj by som ti zatrubila na pozdrav, keby som vedela kde byvas 😀

anape
7. máj 2009

kati aj moj muzicek zapija s kamosom, ale kamosovho syna... som trosku nervozna, lebo nemam rada ked ide na take akcie 😒

kajacz
7. máj 2009

ahojte...tak až teraz som sa sem dostala...pozerám že ani vela dočítat nemusím a vy určite pozeráte ordináciu, že?... 😨

kajacz
7. máj 2009

tak ako prebiehala naša dnešná návšteva...Šimon stihol rozliat na stole plný pohár s červeným vínom, rozsypal im tam kvetináč a privrel jednému dievčatku prsty do dverí... 😒 a ked sa tam motali jeden cez druhého, tak náš Šimon ich tam válcoval všetky... 🙄

maca77
7. máj 2009

ako čítam, tak dnes ste mali veselo 😕

mne by na stretko vyhovovala viac streda .... snáď do toho nič nečakané nepríde ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre