Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
21. apr 2009

uz zase ste v ordinacii?? 😀 😀 ...my uz okupkane....tiez ordinujeme.... 😀

medulka...mnam...nakyp..... 😅

veronika1982
21. apr 2009

ahojte. my uz mame kupel za sebou. babka sa cinila. ha ha..a matej uz bubka v postielke..

sophie1981
21. apr 2009

podarilo sa???..a ako gazicka.....zislo dole aj to trocha vo vodicke??? 😨

sophie1981
21. apr 2009

tvoj metej v postielke..moja katka uz pod mojou perinou... 😕 🙄

sophie1981
21. apr 2009

juj, tvoj matej, nie metej.... 😝 😀

veronika1982
21. apr 2009

ako si zmenim tie tyzdne?
hej zislo ale babke sa ruky triasli a mna oblieval pot ale prisli sme na to ze mozeme fungovat aj na cumlik. taky bol podareny cumel vacsi ako on... som bola az prekvapena.

ivana mame sa fajn. dnes sme boli sami doma s dedom tak dedo sa nehol z domu ani na krok pre pripad nudze.. a od zajtra je babka doma tak to uz bude lepsie. maly je uz prihlaseny v poistovni a vo stvrtok ideme do poradne. dufam ze sme nabrali nejake do deko na seba...

maly je uzasny. take ksichty struha a s tatikom su zohrana dvojica..

bibka aj nas o chvilu poputuje ku nam a budeme ho nuchat... som mu spravila kohuta z vlaskov.. takze robime zasnuby?

sophie1981
21. apr 2009

sa vytesuj z kohutika...ja sa tiez snazim kazdy vecer...a nic tam nestoji...akurat vzadu....a zasnuby...no fesak je...nechame si vas v zalohe ako ostatnych nadejnych snubencov.....potom sa uvidi...ale tato sa tu uz teraz vyhraza, ze flintu kupy....ze sa mozu hrat do puberty...potom koniec...ono totizto sme sa rozhodli, ze nasa katuska ostane v nasej posteli navzdy....ziaden onen nam ju nevezme...!!!!!... 🙄 🙄 🙄 😀

medulka986
21. apr 2009

nooo,veronika,tak ako doma? 🙂

sophie1981
21. apr 2009

veronika a k tomu caju....ja to robim tak, ze JA pijem hektolitre fenikloveho caju...a\mala potom prdka....jej davam len strasne slabucky fenikel...ale je to skor prevarena voda....hlavne ked je v kociariku a teraz ked sa slniecko oprie o striezku, tak od smadu.....ale max jej dam 10ml....

kukulik30
autor
21. apr 2009

veronika 😵 😵 😵 caves moja, tak ako??? 😀 vsak je to uzasne mat z pri sebe drobca 😉

medulka986
21. apr 2009

dnes som v meste stretla našu detsku doktorku ktorá má dvojmesačnu dcerku,mala plakala,tak si v centre sadla na lavičku,vytiahla cecok,mala cmukla od smedu a bolo 😀 dojčene deti nemaju prečo piť čajík 😝

sophie1981
21. apr 2009

medulka viem, ale ked jej chuti.....a zatial nebadam nic negativne....tiez utisujeme smad ceckami....ale mne to jednoduchopride ze aj vodicky trochu treba.... 😉

sophie1981
21. apr 2009

ja so uz kojila aj na autobusovej zastavke...ste mali vidiet babicky ako cucali.... 😝 😕 😅

veronika1982
21. apr 2009

medulka doma je nam vsetkym super.. snazim sa dostat sa do toho vsetkeho a byt na vonia babetkovsky

sophie1981
21. apr 2009

veronika, veruze vonia.... 😵 😵 😵 😵

sophie1981
21. apr 2009

idem spat.......bru noc.... 😔 😔 😔

medulka986
21. apr 2009

veru,si ešte pamatám 😉 je to tá najkrajšia vôňa na svete

medulka986
21. apr 2009

dobru noc bibka a katuške sladké sníčky

anape
21. apr 2009

uz asi vsetky spinkate, co? 🙂
mne deticky zaspali este len pred polhodinou 😕 , nechapem... asi preto, ze nemame doma tatina, dufam, ze noc bude pokojna, lebo Viki je akasi mrzuta

tak dobru a pokojnu noc zienky 🙂

ivana2009
21. apr 2009

Oj medulka tak nakyp sa podaril som rada 😀 😀
Veronika tak uz sa aj ja tesim ze si to vychutnam ta blondinka co som s nou kecala uz ma chlapceka Alxa fuuuuuuuuuuuuuu priali ju o 16h a o 19.45h bol maly na svete kazdemu to ide akosi lahko.a na tu vonu sa tesim velmi 😀 😀
Tak ja zajtra do poradne peknu dobru noc vam prajem pa pa 😉 😉 😉 zajtra som tu zas

maca77
21. apr 2009

ja som dávala Tamarke tiež medzi kojeniami trošku čajíku, ale len tak 10-30ml ... totižto hockedy bola taká nepokojná, cicu nechcela, ani cumeľ a tak si potiahla trošku čajíku a hneď sa ukľudnila .... pritom bola kojená do jedného roka 🙂

sophie1981
22. apr 2009

dobre rano...sme hore uz od 5.... 😕 ...teraz sa este vsemozne snazim este uspat ale uz nechce a ja by som este aspon hodinku.... 🙄 🙄 ...s tu na mna skeri..... 😝 😨 ....

ivi, tak drzim paluche,nech uz to konecne pride.... 😉

inac tie porody zacinaju byt nejake rychle......to som si vazne myslela, ze ten moj bol rychly....no kam sa hrabem??... 😕

kukulik30
autor
22. apr 2009

dobre ranko, my sme uz tiez hore od 5tej 😒 ...Samko k nam dokvitol do postele a uz sme samozrejme nespali 😅

ivka, tak a drz v poradni, nech uz to tam troska pan dr. rozhybe 😀

zuzana612
22. apr 2009

Ahojte, aj my sme hore od siestej, ale co ked Matus uz o siedmej vecer spal. Samozrejme zaspal v postielke a o pol deviatej v nej uz stal so zajom v ruke a natahoval ruky ku mne. Tak som si ho zobrala 😀 Vsak asponnejaky chlap v posteli, no nie 😀 Ani neviem kedy som zaspala, ale o pol jedenastej som sa zobudila na fnukanie, tak som natiahla ruku ze ho pohladkam a Matusa nikde. A nasla som ho pod postelou 😀 Teraz neviem ci zliezol alebo spadol, ale myslim ze keby spadol tak to by asi poriadne hukal. Mala som este zapnutu TV a akurat isla reklama, tak sa musel prebrat a chcel mi ujst z postele a v tom vaku sa mu asi smyklo, tak sa vysypal. Ale vam poviem, som sa riadne zlakla 😕 Teraz som ho dala hajat a okolo desiatej ho pojdem zaviest ku segre lebo mama ide do prace a potom hajde ku zubarovi 🙄 Dufam ze budem schopna domov aj odsoferovat 😖

Bibka, ake vyuzivanie statu 😠 Celych 10 rokov co som bola prec si poctivo platim vsetky odvody a nebola som ani PN, ani na podpore, ani som nechodila ku lekarovi, tak nech sa mi z toho nieco vrati, no nie? Vsak to bolo ako setrenie v banke. Ked mas tak das a ked nemas, tak chces nieco spat 😀

sophie1981
22. apr 2009

Zuzana, sa len smejem, ze vyuzivas... 😉

katka sa konecne vykakusala......super, aspon mam istotu, ze sa mi nezacne pucit v poradni.....este musim zabehnut do mesta na nejaky drogisticky nakup a u swabika je zase akcia na pelusky, tak asi skocim kupit tiez.....akurat mi doprala pracka, tak idem este vyvesit uteraky nech to schne a pojdem sa konecne skulturnit....dufam, ze mi katka dovoli, kedze posledne dnoi chodim von ako posledna chudera....

dnes budeme mat premieru s katkou v aute....po prvy krat pojdeme same, tak drzte palce, nech ma soferi nevytrubia, kedze pojdem asi tak 40-tkou.... 😝 😅

zuzana612
22. apr 2009

Bibka, ty si mozes dovolit robit somna srandu, inac by som sa na tom vyuzivani mohla urazit 😉

Ja som isla sama s Matusom v aute ked mal tyzden. Vsak kto iny by u nas aj soferoval. Moja mama ma doteraz stresy ked ma ist s vnucatkami na aute. S Matusom by asi ani nesla.

Som zvedava kolko Katuska pribrala, mne Matus teraz urcite schudol, ale uz sa mu to zacina napravat, aj ritulu uz ma ok chudatko moje. Idem pozriet ci zaspal nech ho prikrijen a idem sa najest a obliect aby sme mohli o desiatej vyrazit

kukulik30
autor
22. apr 2009

zuzka , tak ti drzim palve u zubara 😝 my ideme so Samkom vo stvrtok na prehliadku, dufam, ze otvori usta 😀 doma v pohode, ale uz to vidim, aky bude tam v ordinacii...bude kukat jak vyorana myska 😀
a takych skov , ze som hladala rukou Samka som zazila teda tiez ..no riadne soky, ti poviem..ale nakoniec som zistila, ze som zabudla, ze je bud medzi nami alebo zliezol sam 😉 kym nebol ziadny plac, bola som spokojna..

bibka, ak chudera, sak si stale koca 😉 mas vyhodu dlhych vlasov, zopns a ides, ale ja cipana,mam co robit, aby som vyzeral aspon ako tak ..vlasy na kazdu stranu 😀

zuzanale
22. apr 2009

Ahojte sa tie naše deťurence asi dohodli takto o 5tej vstávať 😅 aj my sme boli odvtedy hore Laura sa pučila až do 8mej kým sa vykakala a teraz už buba no a Timka počula Lauru tak vstala aj ona 😝
sa mi nič nechce sa musím tiež trošku skultúrniť kým pôjdeme von ozaj my ideme do poradne až 7meho ale medulka nás včera zvážila tak Laura má 4,5kg ak odrátame dupaky a plienku tak čistá váha 4,2kg 😀 😉

veronika1982
22. apr 2009

ahojte..
tak mi sme vstavali kazde 3 hod. a nad ranom kazdu hodinu... trosku nas bolelo brusko tak sme ho ponatierali a co sme nechceli tak sme prijali dudel a dudlame... teraz uz spinka v postielke a mamina popratala izbu... idem hodit foto do albumu lebo vcera nam tatik stiahol fotky...
som zvedava kolko mi vazime. dufame ze sme nepochudli..

bibus ty vyzeras dobre a livia ma pravdu s tymi vlasmi... si mala moznost vcera vidiet horsiu chuderu...mna 😀 😀 😀

kukulik30
autor
22. apr 2009

zuzka, veronika ahojte 😵

tak Laura pekne pribera, super 😉

veronika, tak sme aj my zacinali, to je fajn, ze kazde 3 hodinky, nad ranom uz si chcel asi dudkat cicinku 😀
u nas dudlik velmi pomahal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre