Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
26. mar 2010

zuzana,nič som žiadne tlačiva nedavala ,ma picne . ja sa v tom ani nevyznam že A a B

denisocka
26. mar 2010

ale odkial mam mať to A a B tlačivo?

rybecka
26. mar 2010

Dobre ranko
vy uz ficite od rana my po ockovani teploty v noci a teraz aj rano takze drobcek mi spi uz od 8 smej rana vstaval o siestej chudacik mal 38 tak vypil cajik nurofen a do hajan.
idem si upratat a nieco vymysliet na obedik. ze by som aj ja spravila mrkvovu 😕 asi ano a co na druhe??? 😅

denisocka
26. mar 2010

rybečka, tak nech je čím skor fit, ja nemam slov na očkovanie. ešte neviem jak nedam TBC v porodnici , niečo musim vymyslieť

inač z Iliašoviec mam triedu - Vierikovu I.

lydia22
26. mar 2010

Ahojte my sme vstali o 6-tej a teraz bubkame uz pol hodinky tak cakam kedy maly vstane.noc bola celkom dobra,boli sme hore len 4 krat. Zatial sa nam to slniecko skryva,ale je prijemne,ziadna kosa. Uz mam aj navarene aj drobec tak sedim a kukam panelak.tak pekny dnik babenky.

sophie1981
26. mar 2010

vsetci spite, len my robime zlost..... 🙄

veronika1982
26. mar 2010

oj jani tak to mi je luto.. my sme to vsetko prezili bez teplot..

tak ja idem pozriet tie vypisy..

veronika1982
26. mar 2010

ako si vychovas tak mas. 😝

sophie1981
26. mar 2010

janka....tak nech vam to cim skor prejde...mate vy ale smolu na tie teploty...ked nie z choroby, tak z ockovania.... 😔 ...

ja uz upratane, dedo nachystal na obed, tak nemusim ja....mame od vcera sosovicovu polievku a francuzke zemiaky...... 😉 ....

veronika1982
26. mar 2010

tak nasla som vypis a mam tam odvody ale co je najlepsie ze do 8 dni som mala oznamit zmenu priezvisku a trvaleho pobytu.. 😖 super viac ako rok po svadbe..

sophie1981
26. mar 2010

ha veronika...raz ti to vratim.... 🙄

sophie1981
26. mar 2010

veronika, to stihas..... 😀 😀 😀 😀

zuzanale
26. mar 2010

Veronika tak potom ok

Deni A a B časť až teraz keď nastúpiš na MD tamtie prvé papiere si mala mať odnesené do 45dní od narodenia Šimona...

denisocka
26. mar 2010

moje vypisy su v elekt.fofrme a ja sa na ne neviem nalogovať

denisocka
26. mar 2010

ale tie papiere A a B boli pri čom? lebo ako čo som dostala do ruky,to som odniesla,možno aj to som odniesla a po porode vybavil zvyšok muž na urade, ale fakt o tom 2 piliery nič neviem, idem najst zmluvu a vytiahnuť z koša z maliu ich vypisy,možno sa nejak nalogujem na to

veronika1982
26. mar 2010

tak my sme uz hore

zuzanale
26. mar 2010

k tomu potrebuješ č zmluvy a heslo čo ti prišlo na začiatku skús pohľadať zluvu a počiatočné papiere čo ti prišli potom sa k tomu dostaneš

sophie1981
26. mar 2010

my sa ideme poali chystat von, lebo uz tu beha s vestickou asi hodinu......a intenzita jej hlasu sa zvysuje..... 🤐

zuzanale
26. mar 2010

Deni to ti dajú na soc poisťovní tlačivá a ty vypíšeš A a B zatial nerieš v prvom rade zisti či ti platia teraz 2pilier

veronika1982
26. mar 2010

tak sa stretneme niekde na mieri?

denisocka
26. mar 2010

no tak som sa na ten allianz učet dostala,mam tam krásnych 29tis jednotiek ,čo je neskutočných 1000€ ,no som boháč 🙄

ale prd tomu rozumiem či dačo odvadzaju či nie

denisocka
26. mar 2010

ale pozerám,že ked som robila,tak mi tam davalo +670 jednotiek mesačne a teraz od MD +1080 jednotiek ,tak asi mi to tam odvadza???? a niečo aj odčítava- po -8 jednotiek a tak za vedenie si učtu?

denisocka
26. mar 2010

zuzka,na tom Allianz píšu že Príspevok z SocP - +1080 j. mesačne

zuzanale
26. mar 2010

tak skús nájsť celý výpis tam budeš mať rozpis podla mesiacov štát platil v sk okolo 980sk to je celoplošne bez rozdielu a ohľadu na to aký si mala príjem .... ja hladám tie tlačivá že to budeš mať potom pokope

denisocka
26. mar 2010

som to nejak skopirovala z toho zaheslovaneho PDFka

Prísp. SocP 10/2009 PROGRES r.d.f. 1170,0938+

denisocka
26. mar 2010

ja to mam tam cele pokope,ale nebudem to tu cele kopírovať. tam píšu iba tie jednotky 1080 + a posledne mesiace 1170+ . no a jedna jednotka je 0,038 € tuším?

sophie1981
26. mar 2010

no jo, niekde poblizku sa budem motat...naskor okolo veziakov.... 😉

zuzanale
26. mar 2010

no ale keď to otvoríš máš tam celé lajstro s dátumami od začiatku a keď prídeš na koniec je tam posledný dátum pripísania .... podla toho vieš či chodí alebo nie....

inak tlačivá som našla teda okrem toho čo musíš podať do 45dní od narodenia dieťaťa sa tam na tej soc poisť neviem vysomáriť 😝

denisocka
26. mar 2010

no posledne je za dec.2009 ,ale neviem aky stary mail som našla,ked som to doteraz vyhadzovala,takže proste aj po porode je tam každy mesiac +1080 jednotiek zo Soc.poistovne

zuzanale
26. mar 2010

no tak potom je to ok už poriešiš len teraz čo ti bude treba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre