Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
6. máj 2010

tiez mas svoju rada ked ju nevidis 😀 😀

sophie1981
6. máj 2010

ale nie......na jednu kavicku a poobednu navstevu je uzasna.... 😀 😀 😀 .....ale to asi vsetko.......na zivot pod jednou strechou.........jooooojoooooj.... 😲 😲 😲 😲 😲

veronika1982
6. máj 2010

no tak baby.. ved so tu kvazi vase druhe mamy... 😀

sophie1981
6. máj 2010

no dakujem pekne Veronika...... 😝 .....

veronika1982
6. máj 2010

neni zac..

pocujte mne dnes mm povedal ze matej ma ploche nohy a vrta mi to teraz hlavou. aj som pozerala na nozky a teraz som citala a vraj je to normalne..

sophie1981
6. máj 2010

uhm.......tvoj manzel je aky vnimavy..... 😅 .....

veronika1982
6. máj 2010

ty nevies ze ja mam doma doktora? on si niekedy aj sam naordinuje liecbu..a to nehovorim ked bol mladsi tak si sadroval nohu...

sophie1981
6. máj 2010

nooo, vsestranny...ale ked je taky doktor ako rosniciak.....tak verim, ze Matejkove nozky su uplen normalne.... 😀 😀 😀

veronika1982
6. máj 2010

joj som sa teraz zasmiala..len ako mu mam vysvetlit z coho sa smejem ked sedi vedla mna 😀

sophie1981
6. máj 2010

zval to na laktacnu demenciu.......este stale sa na nu mozme vyhovorit..... 😝 ....

Mata, som este chcela objednat botasky pre synovca...tie kappa co ma Kacik, len velkost na 13 cm a viac.... 😉

veronika1982
6. máj 2010

aha a potom do budem uz len na demenciu zvalovat..

maca77
6. máj 2010

http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

ja som tento 8stranový zoznam vytlačila mojim chlapom a oni teraz hľadajú meno pre toho nášho drobca

... aj Tobias tam je ... 13.9. 😉

antoniab
6. máj 2010

bibi uvidim co sa da robit lebo ma problem zohnat uz veronike musia byt len take alebo moze byt aj ina znacka ci styl 😕 samo ze z toho lacnejsieho pozrie 😉

veronika1982
6. máj 2010

ty kokso jake mena.. Polykarp, Kunigunda..Anzelm

veronika1982
6. máj 2010

mati kludne pre nas mozu byt ine

sophie1981
6. máj 2010

mne sa paci Ingeborga....ked bude dievcatko, tak nevaham.... 😀

sophie1981
6. máj 2010

mati...kludne aJ INE...aspon nebude rovnaky.... 😀

sophie1981
6. máj 2010

syn bude Mstislav..... 😝 😅

veronika1982
6. máj 2010

no tak super aby sa mstil kazdemu... 😀

antoniab
6. máj 2010

veronika teba viem to sme sa bavili uz v aute ale teraz neviem ci som povedala aj mm 😝 😅 no to je jedno na nakupy ide az sobotu poobede 😎
ok bibi to viete ked treba tak nemaju a ked maju tak netreba 😀 😀

dnes volal mm ze kamosova zena nejde takze budem v juli letiet sama no co ale sa aj tesim lebo minule mi pisali aj s prace kedy pridem a ci sa vratim stale mi drzia miesto 😝

antoniab
6. máj 2010

inak tie omacky ti uz kupil a jednu aj nam na skusku tak dufam ze su dobre a lahko sa robia 😕 neze tam budem maturovat 😀

sophie1981
6. máj 2010

mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.......sa tesiiim......

vyroba jednoducha.....vriaca voda, zmiesas a zalejes na masko alebo klobasku......my sme to jedli hlavne ked sa zvysilo kura, tak k tomu semiakova kasa alebo ryza, marezane maso a zaliat s gravy......alebo zemiakova kasa, opecena klobaska a hrasok....mnaaam.....a ked som bola tehula som to jedla len z ryzou....alebo cestovinami..... 😝

sophie1981
6. máj 2010

a ked chces, ja poletim s tebou rada...na nakupy..... 😵 😵

maca77
6. máj 2010

tak ste sa pustili do večerného čítania mien, hej? 😀
... ešte aj Egon - z Paneláku tam je 😅

antoniab
7. máj 2010

ahoj to som prva ci ako 😕

my sme dnes spali do 9 ale mala uz rano bola tak vselijaka ze som aj nanu skrikla bo rano o piatej mi zahlasi ze je vyspata 😠 no ale dieta pocuvlo a po 15min. zaspala zas 😀 😀

antoniab
7. máj 2010

joj bibi ta pot bude mi veselsie 😉

antoniab
7. máj 2010

pod nie pot 😝

denisocka
7. máj 2010

maca a našli už dajake? tak podla toho čo píšeš,bude mať maly meniny 2dni pred mojimi narodkami, aj šimon ma meniny zas 2dni pred mojimi meninami,takže obaja chalani budu oslavovať so mnou,alebo ja s nimi

my sme sa zobudili do teploty,tak dufam že to len nejaka viroza

susana28
7. máj 2010

Deni ty máš teplotu, či šimonko? Lebo aj vani teplotuje, a neviem či to sú posledné zuby, alebo viróza? Ale už mi nechce ani nejak papať, a očká má také sklenené, tak to bude asi chorá? Ale zas vystrája za piatich akokeby jej nič nebolo 😖

antoniab
7. máj 2010

viete mi vysvetlit kde je na mieri sturovo nabrezie 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre