Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
14. máj 2009

Dnes musím upratat, má tu strašný binec... 🙄 a tiež niečo vymysliet na obed...dajte tip 😉

kukulik30
autor
14. máj 2009

kaja obzerance s makom 😀 😀 😀 nie srandujem 😉 nemam sajnu, ja este dojedam tie cestoviny, som urobila vela a MM nejedol, lebo vcera bol v polsku 🙄 ...prisiel o polnoci, aspon , ze rano sme sa troska videli.... 😒

kajacz
14. máj 2009

livia- dakujem za tip... 🙂 mne by obzerance i stačili, ale Šimonovi asi tažko... 😀 inak sa vám musím pochválit- schudla som 8kg...

kukulik30
autor
14. máj 2009

fiha dobra si, chcelo by to foto na porovnanie pred a po, nech ma zmotivujes 😉

sophie1981
14. máj 2009

kaja...aj ja chcem schudnut.... ☹ ...ale ke ja musim aj papkat..... ☹ vysokokaloricke.... ☹

zuzana612
14. máj 2009

Ja mam tiez navarene od vcera, takze dnes mam veget. Tiez mi tu treba trosku upratat lebo aj ja tu mam veeeeeeeeeelky bordel, ale ked pri Matusovi nejake upratovanie nema vyznam. akurat musim povysavat lebo chodi po celom dome s keksami, rozkami a tak, tak to tu vypada......

Kaja, tak to je super, 8 kg uz musi byt riadne vidno. Ja teraz budem uz len priberat 😀 Som zvedava kolko teraz priberem a aka budem po porode. Lebo keby som este schudla 5 kg navyse ako pred tehu aj teraz, tak by som nerada skoncila na 48 kg 😕

sophie1981
14. máj 2009

ale gratulujem...8 kg je dooost.... 😉 😕

kukulik30
autor
14. máj 2009

ty mas moja este cas na chudnutie, sa nesarpi 😀 este papkaj 😉
ja by som aj mohla, ale ked ja rada papkam 😅 a zase som pribala kilo 😝 ja neviem, nejako sa na mna lepi poslednu dobu..asi to bude aj vekom 😀

kukulik30
autor
14. máj 2009

zuzi, ty uz na chudnutie ani nepomysli, sak ty si jak lata 😕

kajacz
14. máj 2009

bibka- na chudnutie máš ešte dost času...ja som začala chudnut až ked som už tolko nekojila...
ja to vidím na oblečení, že som schudla, inak ani nie...ale minule ma stretla jedna známa, ktrorá ma nevidela od Vianoc a pýtala sa ma, či nie som chorá... 😅 😀

kajacz
14. máj 2009

len pozor...ja som sa pri kojení doslova rozožrala, a teraz v zime som mala už 76!kg, to už bolo skoro tolko, ako tesne pred porodom Šimona... 🙄 teraz mám 68 a chcela by som 65...

zuzana612
14. máj 2009

Livia, vsak ja na chudnutie nemyslim, ja len ze dufam ze po druhom nechschudnem este viac ako po Matusovi lebo by nerada vypadala ako vygrcany rezanec 😀

Juj baby, ja som si musela dnes normalne zakurit co mi bola nejaka zima, tak teraz tu mame fajne teplucko

kukulik30
autor
14. máj 2009

zuzi 😀 no nechaj sa prekvapit 😀

zuzana612
14. máj 2009

ved uvidime, som sa pustila do upratovania skrin, teda hladam nejake miestopre moje veci elbo teraz ked som prisla na 5 tyzdnov tak mam plnu tasku a vsetko je to v nej, lebo nemam kde moje veci dat 😖

anape
14. máj 2009

ahojte baby 🙂 ,

my mame za sebou trosku tazsiu noc, viki idu dalsie zuby, tak zle spala, trosku poplackala, ale takmer celu noc sa prehadzovala v postielke a ja som sa stale budila 😒 , asi si pojdem teraz s nou lahnut, aj ked mam co robit, ale nevladzem

kaji ja planujem spravit francuzske zemiaky... mam ich velmi rada, no teraz som ich nerobila cca tri mesiace a velmi mi idu na chut 🙂

co sa tyka mier deti... tak Petko vazi necelych 14kg a meria cca 95cm... no a Viki mala pred dvoma tyzdnami 9,5 kg a cm neviem, dnes ju odmeriam, lebo nasa lekarka nemeria deti, az ked sa to da uz na metri co ma na stene

anape
14. máj 2009

a co zajtrajsie stretko na kosiarnom, plati?

sophie1981
14. máj 2009

Ja zajtra nemozem...idem konecne na to plucne....babka ma dovolenku, tak ostane s Katkou...

kukulik30
autor
14. máj 2009

asi ten Kosiarny nechame na tyzden... aj tak je este chladno, asi by sme mali pockat, kym bude par ozaj teplych dni, ze to tam preschne 😒

gabkazabka
14. máj 2009

Ahojte,
Anape,ani nasa lekarka nikdy nemeria,len obvod hlavicky,neviem preco.....A ked uz pridavate miery,tak pridam aj ja-9,3 kg.A neviem kolko meria,lebo ja to akosi neviem zmeriat,to male sidlo sa stale vrti,kruti,obracia.....aj prebalujeme po stojacky 🙄 😝

gabkazabka
14. máj 2009

Baby,a stale hovorite o tom kosiarnom,viem priblizne kde to je,len som sa chcela opytat,ci je tam nejake ihrisko,alebo nieco na hranie pre deticky?Este som tam nebola a pred bytovku sa hrat nechodime,lebo pri pieskoviskach vencia psov 😒

sophie1981
14. máj 2009

ja som tiez za buduci tyzden...uz by sa malo pocasie polepsit.....no nic...Katka vstala, idem s nou von aspon na hodinku...potom ku svokre...aspon nemusim varit...najem sa tam.... 😀

gabka, kosiarny je ako ked ides na cngov, ale pod kopcom vybocis do lava...ahore do lesa okolo ciganskej osady a jrd druzstva.....je to taka chata, kde kupis obcerstvenie a pre detije tam vybeh s hojdackami a smykalkami, preliezkami...cez vikendy zvyknu vozit na konikoch.......a kopec zelenej travy a dobra atmosfera.....pieskovisko tame stenieje...ale dobry napad...mohli by nejake spravit..... 😀 ...navrhneme majitelom??? 😀 😀

gabkazabka
14. máj 2009

Sophie dik 😉 ,ja som si myslela,ze je to uplne inde 😀 😀 😀 .Tak potom uz som tam bola,len som nevedela ze to je ten Kosiarny briezok... 😝

zuzana612
14. máj 2009

Moja doktorka Matusa tiez len vazila, vobec ho nemerala. Ani na rocnej prehliadke, neviem preco. Ani neviem kolko chrobak meria, ale vazi okolo 11 kg.

Tak nasu izbu uz mam upratanu, krine poriadene, taksky sice stale v kute ale aspon su uz prazdne. Hrozne toto stahovanei hore dole, stale len balim a vybalujem a vypada to tak ze najblizsi rok to este takto bude

gabkazabka
14. máj 2009

Zuzka,tak to vybalovanie ti nezavidim,ale velmi dobre to poznam,pretoze chodime velmi casto do Michaloviec k rodicom a dokedy nas zbalim,tak preju aj 2 hodiny....a potom to hned vsetko vybalovat... 😠

sophie1981
14. máj 2009

😀 gabka...ta co sa robis ze nevies..... 😀 😀 😀 ...ked vies..... 😀 ..ci skusas ci my vieme???... 😀 ...alebo ci nevieme??... 😀 .....ci povieme??.... 😀 ...zavedieme???...ukazeme? 😀 😀 😀 😀

sophie1981
14. máj 2009

ma teraz napadlo, ze katka si bude spievat a moj ocec z markusovec smaril macer o pokrovec......no dufam ze to nebudu spievat vo skole na hudobnej...chudatko sa jej deti budu smiat 🙄 .

anape
14. máj 2009

bibka 😀 , to urcite v skole spievat nebudu... alebo zeby dovtedy kym budu nase deti skolakmi takto klesla moralka na skolach 😕 😅

gabkazabka
14. máj 2009

Sophie 😀 ja to tu velmi nepoznam,tak preto som si myslela,ze ten kosiarny je tam kde je kozi vrch...dufam ze som to zase nepoplietla... 😝

sophie1981
14. máj 2009

no nic baby...idem ja zbalit katku a dam kavu u svokry.... 😝 ......snad ma tam nebudu drzat dlho.....sa mi neceeeee 🙄

gabkazabka
14. máj 2009

Tak pekny den prajem....a Sophie,nech ti to rychlo ubehne....
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre