Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
12. máj 2009

Bola by som rada keby ste dosli aspon Zuzke vratim veci 😉 a dame kavicku a nic nemam naco vas nalakat iba ak slaninu 😀

kukulik30
autor
12. máj 2009

sak prave rozmyslam, co mame doma, ze donesiam, ale asi tiez nic...staci kava 😀 😀 😀
Zuzka, tak co, ideme?

sophie1981
12. máj 2009

janka, ja nepridem, velmirada by som, ale mam nadchu a nechcem to dotiahnut na vas. 🤐 ......ale ked vyzdravejem, tak dojdem veeelmi rada..... 😉

rybecka
12. máj 2009

LIvia Zuzka uz u mna bola keby ste sa spojili by to bola parada.
Bibka skoda ja som chcela vidiet Katku ☹
uz hovorim Matejkovi ze mu pridu kamosi tak musite prist 😉

rybecka
12. máj 2009

ale aj my sme trochu spolpivy aj ONdrejko akurat mi idem odtiahnut sopliky, 😖

sophie1981
12. máj 2009

skoda, aj ja by som rada omrkla ondrejka......ze koho si s katkou z nasej chlapcenskej ponuky veberieme za zenicha..... 😀 ...zatial co sme videli sa nevieme rozhodnut....

kukulik30
autor
12. máj 2009

nas Samko je permanentne soplivy uz 3 ci 4 tyzdne, neviem co to ma byt...mozno aj alergia 😖

sophie1981
12. máj 2009

no tak zase sa citim lepsie, ked viem ze aj sopliky mate..... 😀 ..

sophie1981
12. máj 2009

livia, tak som to chytila od tvojho samka..... 😀

rybecka
12. máj 2009

Livia aj Matej ma uz ich 2 mesiace 😖 ta co prides ze ti vysvetlim kde nas najdete?

sophie1981
12. máj 2009

baBYYY, ja mam svoj odstriekavaci mliekovi rekord.........mame 30ml.....zoboch prsnikov....to sa mi este nikdy nepodarilo..... 😀 😀 😀 ...co ja budem robit s tolkym mliekom.... 😕 🙄 😀 😝

sophie1981
12. máj 2009

katke asi prospela ta pol hodinka spanku....otvorila pcka a zaskerila sa od uch k uchu...no uvidime ako dlho to bude trvat......lebo uz zase mrnci.... 🙄

zuzana612
12. máj 2009

Baby, objednava s ato v pohode a postovne stoji 55 zlotych pri baliku do 30 kg, je to nejakych 350 sk, takze v pohode, ked sa to rozrata tak je to super. Urcite budeme coskoro zase objednavat, lbo teraz sme len na skusku, objednala som len 2 mlieka Matusovi a to monieme za 2 tyzdne, lebo on vypije toho mlieka az-az. Plienok uz tolko netreba, objednala som pre seba 2 baliky a este 3 doma mam, ale mlieka a kase bude treba, tak sa mozme potom dohodnut a objedname.

Jani, teoreticky by sme mohli aj prist, ale mne musi Matus spat lebo by bol protivny. Chcem ho dat spat o 10-15 min. tak keby si aspon 30-45 min. pospal tak by bol uplne iny. Tak by sme mohli prist okolo desiatej. NO ak nebude spat teraz tak pre nas nemy vyznam ist lebo sa s nim nebude dat vydrzat

zuzanale
12. máj 2009

Ahojte tak počasie nám to znova pokazilo 😝 ešte že na moje deťúrence zatiaľ nevplýva Laura sa síce od 6tej pučila ale už buba a Timke už skorozmizli sople takže fajn
Jani aj by som prišla lenže keď som ráno videla ako je tak som mužovi nechala auto že nebudem potrebovať 😅 hold mám smolu .
Zuzi a ako si to prepočítavala na tom polskom eshope aby som mrkla ceny ....a baby majú pravdu by sa oplatilo objednať dokopy

kukulik30
autor
12. máj 2009

ok , tak co pockam na Zuzku a pojdeme spolu?ci ako?

kukulik30
autor
12. máj 2009

bibka, zeby? sak si ho nejak nestiskala 😀 abo mas alergiu tiez 😀

rybecka
12. máj 2009

ok
tak daj rychlo Matusa spat a vas cakam okolo desiatej aj s Liviou 🙂 ja idem sa naranjkovat a obliect deti 🙂

sophie1981
12. máj 2009

no to ma nenapadlo...alergia na mm.... 🙄

rybecka
12. máj 2009

dajte sa nejak dokopy aj so Zuzkou? alebo ja neviem ved mozte prist aj kazda zvlast mne je jedno a ked nebude moct ist Zuzanka ze jej nezaspi Matus tak dojdi aspon ty so Samkom

sophie1981
12. máj 2009

s kym budem pisat na konikovi.....ked ma opustite??? ☹ ☹ 😠

zuzanale
12. máj 2009

Baby by ste teraz videli Timku tak by ste sa rehotali so mnou pyžamo k tomu obula sandále čo sme včera kúpili a na oči nasadila slnečné okuliare 😀

sophie1981
12. máj 2009

zuzanale..no kocanda musi byt neeee 😎 😎 😀

kukulik30
autor
12. máj 2009

tak daj navod, kde to mam ist, ja len viem, ze pred Smizanami do prava a tot vsjo 😀 tak naviguj..ale tak po lopate, lebo ja mam strasny orientacny talent...ja mam problem aj v Optime, ked vyjdem z nejakeho obchodu, tak sa vyberiem opacnym smerom a MM , ze ty kde zas ides, sak tam smerom ideme, ty sa vracias a ja , ze heeeeeeeeeeeeej, dala by som ruku do ohna, ze mam pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 no chapete to?

zuzana612
12. máj 2009

Zuzile, ked som pozerala kurz, tak jeden zloty vychadzal na 6,9 aj nieco, tak som to preratavala x7. Pri eure je to neviem kolko, ja stale preratavam na koruny 😀

Uz ho idem dat spat, tak uvidime. Ale ak chces ist Livia aj skor, tak kludne, mi mozme prist ked sa Matus zobudi ak nebude spat do obeda 😀

kajacz
12. máj 2009

bibka- ja tu zostanem tiež... 😢
😀

kukulik30
autor
12. máj 2009

zuzi, perfektna musi byt, odfot ju.....tak toto robi Samko, on ma momentalne pyzamo, na hlavne moju celenku a srubovak v ruke...kombinacia jak fras 😀

rybecka
12. máj 2009

Liiva tak odbocis do prava v Smizanoch a pojdes stale rovno az prides do Iliasoviec a pojdes zasa len rovno a prejdes okolo kostola a este par domov a zastavis pri cisle 39 marhulovy dom a hneda brana takze len rovno 😀 nemala by si zabludit leb byvam na hlavnej

sophie1981
12. máj 2009

katka....no aspon niekto.... 😉

kukulik30
autor
12. máj 2009

ked len rovno, tak to najdem, musim si zapametat zachytne body, t.j. tabula Iliasovce, kostol a cislo 39 😀 😀 😀

sophie1981
12. máj 2009

moja ma tiez pyzamo ale rozopnute a holu prdel.....a vykecava si a skeri sa na flasticku od olivoveho oleja......o chvilu bude mat nerv ze nic neodpoveda...... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre