Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
31. máj 2010

Pati 😝 .Bagetky vyzeraju super a aj recept vyzera byt jednoduchy,tak potom prosim info ako dopadli 😉

veronika1982
31. máj 2010

moji chlapi sli vyskusat zaspat spolu ale matej si tam spieva takze asi nic z toho nebude...

veronika1982
31. máj 2010

tak nepodarilo sa a musela som ist ja..

pata31
31. máj 2010

tak takto vyzeraju bagetky, celkom fajne su, aj ked nabuduce by som dala asi trochu menej cukru, je tam jedna polievkova lyzica, asi cajova bude stacit...a este som musela davat viac muky, bo som to mala riedke, ale v recenziach na recept pisu baby, ze asi trebalo lepsiu muku ci co...

antoniab
31. máj 2010

ahojte
konecne nam ide net 🙄 ale casu aj tak malo ani dieta si poriadne nevidim len vnoci ked jej davam papat 😝
jaj dnes chaos riadny no ale uz sa to zaplna a sladko mama az 😝 ....... 😀 😀 len ten cas onicom 😠

@kukulik30 mam pre teba odlozenu tu teplakovku pre samka 😉
@zuzanale to puma tricko je len cervene XL

a buduci tyzden stretko unas doma tak sa dohodnite na dni a hodine 😉

pata31
31. máj 2010

akurat som isla napisat, ze kedy je stretko a citam, ze to u teba je, Mati? tak to by som asi aj ja dosla, ak mozem...

antoniab
31. máj 2010

vsetci ste pozvani len dufam ze sa to aj zorganizuje lebo poslednu dobu sa len dohadujeme a nakoniec aj tak z toho zide 😝

pata31
31. máj 2010

no uvidime, ja asi v pondelok a piatok nebudem moct, inac nemam nic... 😵

sophie1981
1. jún 2010

dobre rano.....

pekny den deti...aj ked von to vyzera straaaasne....minuly rok sme uz s Veronukou jazyky vyplazovali, co tak bolo horuco....Katka mala len body s kratkym rukavom..... 😕

poslem ti ten recept, ja som si ho zkopirovala, viem ze hladat je to o drzku..... 😨

sophie1981
1. jún 2010

1 a pol hrnceka hladkej muky
1/2 hrnceka hnedeho cukru
1/2 prasku do peciva
1/2 lyzicky skorice, sody bicarbony,trosku soli
1 vajce
1/3hrnceka oleja
2/3 hrnceka mlieka
kusky cokolady
1-2 banany, podla velkosti

veronika1982
1. jún 2010

krasne dobre ranko. my sme zase spali do osmej..

vsetkym nasim detickam prajeme vela vela zdravicka..

bibka si to pamätam ako keby to dnes bolo..katku si uz natierala na hrubo s kremom a ja som uz na kociari mala slnecnik...joj bolo super vtedy. deti spali 4 hodiny a my sme sa prechadzali a prechadzali a raz sme si dali pivko a ejj bolo veselo..

tak my dnes doma asi zosalieme..boze ja chcem ist von...

veronika1982
1. jún 2010

@antioniab botasky su dobre.. aj moje aj matejove.. a stretko kedykolvek len by ma musiel niekto po ceste zobrat..ale naj je to asi poobede..aj ked vcera sme spali os 12.00 do 15.00

kukulik30
autor
1. jún 2010

ahojte...krasny Den deti vsetkym deturencom 😵 😵 😵 nech su hlavne zdrave 🤐... len to pocasie nepraje...zase... 🙄 🙄 🙄
a my stale doma.. 😒

kukulik30
autor
1. jún 2010

matka dik...mne vyhovuje poobede ako vzdy 😀

sophie1981
1. jún 2010

livia, este stale ste chory?

kukulik30
autor
1. jún 2010

bibka....uz nekasle, vyzera to dobre, len nejake sople este zelena vzadu boli, ked pozrela do hrdla, takze doberiem este atb...a v piatok kontrolny ster..ale inak uz mu nic nie je... 😒
a nudime sa doma... 😒

zuzanale
1. jún 2010

Ahojte ja už doma šalejem nie len že mm je cely na vetvy a rehabilitácie bolia dievčatá nervozne zas cele uhuhňané zasoplené počasie na........ ja už neviem baby nemáte nejaký osvedčený recept na posilnenie imunity ?

@antoniab Mati ukážem mm a dám vedieť ak tak mi ho ešte na šírku a dĺžku premeraj došla by som aj ja konečne ale asi tiež skôr poobede teda ak už budu baby fit doobedu mám síce auto doma ale až od tej pol 11tej lebo mm chodí na rehabilitácie a to sa mi moc nikam už neoplatí ísť lebo cez obed spíme od 12tej tak do tých 14,30

kukulik30
autor
1. jún 2010

kedy k nam uz niekto pride na navstevu???

kukulik30
autor
1. jún 2010

@zuzanale ako sa mam mm?...takze rehabilitacie ma kazdy den?

kukulik30
autor
1. jún 2010

nie mm...ale tm 😀

zuzana612
1. jún 2010

ahojte, mi niekto nieco hovorte o tej nude doma. Ja tu uz scvokatiem, uz mam riadne nervy z tohto blbeho pocasia, este ze som v nedelu doobedu stihla oprat a aj poschlo, lebo by sme si uz pomaly nemali co pooliekat 😖 Matus uz ma tiez nervy ze nemozme ist von, takze aj u nas ste vsetci vitani komu uz doma harasi tak ako nam 😀

Dnes som moje deti donutila byt somnou doteraz v posteli, lebo som nebola schopna sa z nej vytrepat 😀

zuzanale
1. jún 2010

hej Livi každý deň 3 procedúry elektrika, masaž, a cvičenia a neni to ten trojklaný nerv či aký ale sa to volá bolovo ohrnutie je to zriedkavé už len z toho dovodu že väčšinou tie zapali nezvyknú dojsť až do takého štádia keďže na pohotovosti hneď nasadzuju infúziu a liečbu čo moj mm nedostal lebo neschopa na neurologii nemal šajnu o čo ide 😠 😠 😠 no a teraz je to celé na ... takže uvidíme ako sa to bude vyvíjať minimálne mesiac marodka ešte je objednaný na magneticku a kadejaké vyšetrenia....

kukulik30
autor
1. jún 2010

jemine... 😕 zuzi...to je sila 😠 😠 😠 nechapem, akycho to mame doktorov v nasom zdravotnictve 🙄
a pomahaju tie rehabky apon nieco? ci este je asi skoro, ze? no tak ho pozdravuj...nech sa to zlepsuje 😒 musi mat dobre nervy z toho 😖

zuzana32
1. jún 2010

Ahojte,
pozdravujem všetky oslavujúce detičky.
My sa poobede chystáme osláviť MDD na Pizzu do Jamníka, teda to bude skôr taká večra, lebo pôjdeme až keď manžel príde z práve.
To počasie je neskutočne deprimujúce.
V tescu majú 25 % zľavu na detský textil. Majú celkom pekné kúsky aj pre chlapcov aj pre dievčata, ale čo keď leto bude asi na ... No aj napriek tomu som včera zopár kúskov dokúpila. A aj v Takku majú peknú veci za super ceny, a kto ste členmi tak 9.6. bude family day.

zuzanale
1. jún 2010

tak nervy kvalitné a každých 7 rehabilitácii kontrola či to ide alebo zmena procedúr aspoň že primárka na rehabilitačnom je normálna má ešte aj atest na neurologiu čiže je dr 2v 1 😅
no a nemocnica vieš u nás v LE samí dr čo teraz zo školy vyliezli všetko schopné utieklo do SNV takže naša noha do nemocnice v LE už nevkročí ani keby za to platili ostáva nám jedine SNV a PP ..... ako beriem aj mladý musí nabrať prax ale dopekla nech ju naberá pod dozorom normálneho doktora 😠 😠 😠 😠 😠

veronika1982
1. jún 2010

livia my by sme aj dosli ale ked nemame ako.. a poobede ak sa mm dostavi v dobrom case tak chcem ist do mesta a on ostane doma s matejom..aspon keby na chvilku prestalo prsat ze aspon do obchodu skocime..

kukulik30
autor
1. jún 2010

zuzi..cauko...a co znamena ten family day..my sme asi clenom, lebo mi cosi chodi stale na mail... 😅 😀 len to necitam, tak asi musim 😀

kukulik30
autor
1. jún 2010

zuzi, mas pravdu 😒 v LE to ide dole vodou 😖 aspon , ze rehabilitacna je ok 😉

zuzanale
1. jún 2010

no Livi a to sa ide ten čechuň riaditel rozdrapovať že akých kvalitných ludí prijímajú 😠 tak ako je potom možné že polovica im zdrhla do SNV a to ešte aj v rámci firmy lebo SNV tiež vlastní agel....

zuzana32
1. jún 2010

livka,
family day znamená že je zľava väčšinou 30 % na všetko. Mne príde SMS a potom sa tou SMS preukážem pri pokladni a pekne počítajú zľavu. Ale Ti prídu domov, také ako keby pohľadnice s nálepkami 50% 30 % 20 % 10 %, a Ty si pekne nalepíš zľavu akú chceš, ja som si tak v jeseni kúpila perfektný sveter za 19 € a dala som na neho zľavu 50 % a už som ho mala za 9,50 €. Manželovi som tak nakúpila na jar košele zo 16 € na 8 €. A pre chlapcov do veľkosti 128 majú krásne veci.
Môj jediný problém je, že family day je v stredu (najlepšie je ísť ráno) a keďže ja nemám vodičák musím pekne čakať na manžela kým príde o 16.30 z práce. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre