Spoločný termín pôrodu - September 2020.

majka2
16. jan 2020

Ahoj. Vítam všetky ktoré budú rodiť september 2020. Na začiatok sa predstavím som zo Žiliny mám 35 rokov a toto je moje tretie tehu. Dúfam že spoločne zvládneme vsetko.

amelia000
16. jan 2020

@majka2 pridaj sa do skupiny septembrovky

margareeetka
19. jan 2020

Ahoj pripojím sa aj ja som 4tt+3d a u lekárky som ešte nebola m v pláne ísť až v 6tt

sonka_miro
21. jan 2020

pripajam sam 🙂 som 7tt+5d vcera potvrdene srdiecko. sme po dvoch MA a naslednych 8 rokoch dlheho snazenia, tak verim a dufam ze bude vsetko dobre.

mala_zuzu
22. jan 2020

Aj ja sa pridávam, k Dr idem budúci týždeň, dúfam že všetko dobre dopadne 😊 aktuálne som skoro 6 týždeň

tmtm
22. jan 2020

Ahojte,pripájam sa🙂.k dok. idem v stredu a čakám len samé dobré sparavy😍

lenicka777
23. jan 2020

@mala_zuzu aj ja 🙂 som na tom podobne ja som aktualne 5 tyzden anab.tyzden idem k doktorovi prvy krat

margareeetka
23. jan 2020

Ja som dnes začala 6tt a idem zajtra ku Dr

radka1302
26. jan 2020

Ahojte keď všetko pôjde dobre tak aj ja by som mala mat babo v septembri je to moje 5 tehotenstvo prvé som mala spontánny potrat potom sa mi narodil chlapec potom ďalší. Teraz som sa znovu vydala a minulý rok som bola tehotná o takomto čase ale deti dostali kiahne a ja tiež a prišli sme nato ze som tehotná takže viere asi ako to dopadlo. Bábätko sa prestalo vyvíjať. Dnes mi kalendár ukazuje 5t1d ku doktorke idem až 12.02 bojím sa no snažím sa mysliet pozitívne. Poctivo beriem vitamíny. Dúfam že bude všetko v poriadku.

kote120
27. jan 2020

Ahojte ja mám 31 rokov pochádzam z Dubnice nad Váhom. Ide o moje prvé tehotenstvo. Dnes som bola u doktora druhýkrát, som v 7tt s srdiečko už bije ako zvon 😉 Termín mám zatiaľ vypočítaný na 17.9.2020
Veľmi sa teším, že mame tuto skupinu a budeme si vymieňať svoje názory, pocity, radosti .... 😘

petra46
28. jan 2020

Ahojte,meska mi to tyzden a v piatok som objednana na gyndu,test pozitivny tak uvidime,ale podla mojho super kalendara by som mala rodit koncom septembra,v piatok upresnim info.

mata122
28. jan 2020

Baby máme aj súkromnú skupinu tu na konikovi Septembrovky 2020 alebo stačí keď si zadáte do profilu dátum pôrodu 🙂
Hodím link 🙂

https://www.modrykonik.sk/group/11123/

zuana_1986
28. jan 2020

Ahojte. Som tu nová, čakáme 3.babatko, minule leto som potratila, teraz som asi 7tt, podľa lekára je všetko v poriadku, dúfam že aj bude. Veľmi sa tešíme s manželom aj detmi 😊Pekný večer prajem

dola23
26. feb 2020

@sonka_miro tiez som po dvoch MA 🙂 tesime sa

petra46
11. mar 2020

Ahojte,volam sa Petra (36) a som v 11t,je to moje 2. tehotenstvo.Som z Levic.Dnes som bola v poradni a kvoli Koronavirusu ma doktorks preventivne vypisala na PN,ako ste na to vy?ste doma?ako sa chranite pred koronou?

adamkohlusko
7. júl 2020

@majka2 aj ja som zo Žiliny, mam 34, čakáme 4. Babo v septembri. Kedy čakáte presne?

zuana_1986
8. júl 2020

@adamkohlusko držím palce 😊ja som už v 30.tt a veľmi sa na malého tešíme ❤️

adamkohlusko
8. júl 2020

@zuana_1986 ďakujem ❤️aj my sa už nevieme dočkať. Nam dnes začal 29tt.presli sme si ťažkým obdobim, od hrozostranych sono vyšetrení až po odber plodovky. Kopec plaču a strachu, ale našťastie všetko vyšlo dobre. Mali podozrenie na cysticku fibrozu. Boli to najhoršie dní v našom živote. Našťastie z plodovky vyšlo všetko v poriadku a čakáme teda zdravého šimonka. Tak sa nevieme už dockat🥰

zuana_1986
9. júl 2020

@adamkohlusko super, prajem všetko dobré hlavne veľa zdravia 🥰

zuana_1986
9. júl 2020

Čaute baby! Dnes sme boli na poradni, som v 30.tt a podla sona ma malý 26 cm a 1366g. Ešte do pôrodu narastieme aspoň do 48 cm podľa vás? Som stihla a nízka, doki povedal ze je to normálne na moju postavu

adamkohlusko
9. júl 2020

@zuana_1986 jasne. Neboj. Posledný mesiac raketovo rastu a priberaju🙂neboj nič. Podľa mňa úplne v norme váha aj dĺžka. Možno váha bude okolo 3000-3200 a dĺžka iste okolo 48.moj prvý mal 47cm a 2860g a to bol skoro o mesiac skôr. Ja som tiež krpec. Dnes má 12 rokov, 169cm a nohy 42😄všetko dobehol.nebol až taky malinký, keď porovnám s ďalšími dvomi. Ber to tak, že ešte ma minimálne 8 týždňov času nárast a to je dost

alexika23
11. aug 2020

Ahojte. Je tu niekto, kto bude rodit v Komarne?

ciko2
4. feb 2021

Ahojte baby zostali mi 2balenia sunaru premium 1. Ak by ste mali zaujem niektora spolu za 10e samozrejme neotvorene a spotreba 6/2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre