Stretko júnovčatok 2007

jaduska
12. jan 2009

Takže babky, aj keď je možno skoro, tak sa treba pomaly začať dohadovať a hlavne začať šetriť korunky 😀

Malé zhrnutie, o čom sme sa už bavili:

Lokalita: Bojnice
Termín: leto 2009-asi nejaký predĺžený víkend

dadulik
13. jan 2009

stick, ten link, co si hodila na to nitrianske rudno vyzera super, aj cenovo aj dizajnovo 😉
len sa chcem spytat, ked sa ubytujeme mimo bojnic, spravime si potom vylet aj priamo do bojnic ? napr. do zoo? 😎

lenca13
13. jan 2009

dadulik ak mne sa paci ten link co hodila Janka len to ze to nie je priamo v Bojniciach mne by to az tak nevadilo?

sticker
13. jan 2009

Baby, tak ja to poviem, napíšem na rovinu - ja aj tak neviem, či pôjdeme 😔 Nemáme auto, takže už to bude zázrak, ak sa tam nejako dovalíme. Ale ani jadus nemá auto...tak to nie je až taký problém. Len neviem, či nám to vijde finančne ☹ . Ale vy čo máte auto, pre vás by nemal byť problém aj v posledný deň zbehnúť do zoo. Aspoň si unavíte deti a budú cestou domov spať. Dobre som to napísala? 😅 😀 😒 ☹

sticker
13. jan 2009

A ešte k tomu linku odo mňa. Naozaj by bolo treba vyzistiť tú zľavu. Lebo čo mi kamarátka písala, vyšlo ich to niečo okolo 700,- Sk na víkend!!!!!!!!!!! Čo je podľa mňa výborná cena. 😉

dadulik
13. jan 2009

stick, no neblazni, ze vy nedojdete, musite !!! zozente, pozicajte auto, alebo taxikara 😀
ved na teba som sa ja najviac tesila ☹ 🙂

zuzla2
13. jan 2009

tak prave som pozerala na ten link..vyzera to tam pekne 😉 len som musela dat najprv vyhladat,ze ako daleko je od Bojnic..najprv mi ukazovalo,ze 26km..tak to reku ne...ale potom necelych 13km...tak to by sa dalo... 😵 lebo my nexceme ist len do zoo,ale aj na zamok a prejst sa tam..cize v den odchodu by nam to nevyxadzalo 😖 ale vsak hadam tolko by ste nas ospravedlnili,ked by sme si odbehli 😀
len treba vyzistit cenu..lebo podla toho co som pozerala,to nevyzera na lacnejsie ubytko od Bojnic..kto si to vezme na starost??? (ja eee 😀 )
a Jani ja dufam,ze sa dako zariadite a pridete 😵

lusinda2000
13. jan 2009

no stick,napísala si to fajn,veď teraz asi ani jedna z nás ešte nevie ako to bude s mužovými dovolenkami,ale dohadovať sa musíme už teraz,musí byť o tom reč,aby sme sa aspoň nejako pomaly zariaďovali. ja si myslím,že každá z nás by prijala také stretko, nemám pravdu? veď tým našim ratolestiam to len prospeje a nám tiež🙂 napokon si tu celkom fajne rozumieme, ste tu super partička,tak prečo sa trošička neposnažiť na stretku? hoci je to ešte všetko v otázke, môže sa samozrejme niečo vyskytnúť,ale ak by sa dalo,treba sa stretnúť, veď treba trocha "vypnúť" a zabaviť sa,odreagovať🙂

sticker
13. jan 2009

Je treba sa o tom baviť už teraz, lebo ak by sme šli napr. v máji, v júni....to treba tuším do konca februára aj zajednať. Takéto pobyty sa rezervujú dosť popredu 🙂
A dadulik - normálne si mi slzy vohnala do očí 😔 Ďakujem 😵

lusinda2000
13. jan 2009

stick,inak dadulík má pravdu,ta si tu taká "pre všetkých". na teba sú asi všetky kočky zvedavé, lebo si asi taká fajn ukecaná kočka🙂
no ja som myslela,že to bude troška neskôr,teda ten august,ale veď sa uvidí,no nie? podľa toho,čo,kde a kam.

sticker
13. jan 2009

No jaduske by to vyhovovalo v tomto termíne: 29.6. - 19.7 a to je naj termín na dovolenky. 😉 O tieto termíny je vždy najväčšia bitka 😅 😀

sticker
13. jan 2009

Lusi to sa iba zdá, že som ukecaná 😀 Ja kecám od nervozity 😅 . Keď som nervózna, tak mi "huba" ide sama 😅 😝 . A v novom kolektíve som hanblivá 😝

dadulik
13. jan 2009

stick 😵 😵 😵
samozrejme sa tesim na vsetky maminky aj deticky, ale ty zaberas Number 1 😀 neviem to vysvetlit, skratka si mi hned sadla od zaciatku, ale tesim sa velmi aj na julcu, jadusku, denisku, lencu, zuzku, junovku, sasku, a najnovsie petku a lusindu 😎 Snad som vas kocky vymenovala vsetky 😀

sticker
13. jan 2009

No nezabudla si Sasu a to je hlavné... 😀 😉

zuzla2
13. jan 2009

tak mne ked uz tak by vyhovoval hned ten prvy tyzden dovolenky,co ma jaduskin m dovcu...t.j 2-5.7...teda pocitam s tym,ze sa mi moje dni budu aj nadalej posuvat..lebo inac neviem neviem... 😖
ale ak vyberiete iny termin,tak sa nepohnevam,len sa nebudeme moct zucastnit 😢 kedze viete,ze mam problemy ake mam 😢 no a samo,ze dufam,ze mm dostane dovcu..ale keby aj nie,tak pojdem urobit do firmy bordel 😀 😀 😀

dadulik
14. jan 2009

baby, ako vas tu aj na junovcatkach citam, tak mam pocit, ze nepridete ani jedna ☹
jun, ty si pisala v junovciatkach, ze nevies, ci to vase auto zvladne, a myslis ze nasa dvadsadvarocna skodovka ano??? 😀 Ale to ma nemoze odradit, zvladla uz vselijake cesty-necesty.
Kto vlastne na to stretko pride??? Ked stick, jun, zuz nevedia 😖 😢 ☹

lusinda2000
14. jan 2009

čaute kočky,je pravda,že teraz je to stretko ešte otázne,ale prečo neísť keď sa dá? veď bude sranda, treba využiť každú príležitosť na také niečo. veď sa nestretávame každý deň☹
ja si myslím,že ak nám v tom nebráni niečo "ozajstné"tak treba to využiť a vypadnúť z domu, aspoň kvôli ďeťom. ja som s mm aj tak chcela ísť v lete do zoo v bojniciach,takže by to možno vyšlo. ak to budú tie bojnice🙂

dadulik
14. jan 2009

lusi 😉 hovoris mi z duse, a bojnice som tiez chcela v lete tak ci tak absolvovat, ja som tam bola snad uz stokrat zo skol, ale tam je tak nadherne 😵 ze sa da ist aj milionkrat 😎

lusinda2000
15. jan 2009

no dadulík,to máš pravdu,že sa tam dá ísť pomerne "často".hoci sa mi dostalo do uší,že už to nie je tá zoo,ako voľakedy,teda čo sa týka zvierat. že je to teraz iné, menej zvierat a tak,ale ja i myslím,že aj tak sa tam treba ísť mrknúť a posúdiť sami.

junovka
15. jan 2009

baby , a chcete zo stavou?Teda aspon obed, alebo veceru?Ja som si povedala, ze ked niekedy niekde vypadneme cela rodina, tak jedine vtedy, kde nebudem musiet varit 🙄 🙄 🙄 ....no, lebo dakujem za taky "relax", kde budem musiet aj tam varit 😀 😀 😀 , a relaxovat bude ten kto relaxuje stale 😠 😠 😠 😠

junovka
15. jan 2009

chcela som napisat zo stravou!!! 😀 😀 😀 😀 😀

lusinda2000
15. jan 2009

no juni,napísala si to presne! tiež by som nechcela ísť na "oddych" a stáť pri sporáku a vyvárať. to nieje dovolenka.ak má nejaká byť,tak poriadna a nie taká,že budeš celé ráno rozmýšľať čo uvariť,potom uvaríš a máš toho dosť,nič sa ti nechce. ja by som brala samozrejme so stravou,ve´d aj naše ratolesti musia mať dobrú stravu, my dospeláci by sme už spapkali všeličo,ale treba myslieť na malé deti.

lenca13
15. jan 2009

Junovka tak aj so stravou aspon vecere 🙂 ved kto bude varit mm povedal ze zobrat aj dajaku kucharku 😀

Lusi by sme boli v Bojniciach pred tromi rokmi a podla mna je Zoo pekne a samo ze aj zamok 🙂

sticker
15. jan 2009

No ja osobne by som privítala raňajky a obed. Na večeru by sa dalo možno aj opekať. Ale väčšina penziónov ponúka asi raňajky a večeru - ako polpenzia. Keby si aj chceme všetci pokecať a deti sa spolu vyhrať, tak stačí sa "zgrupiť" na dvore, sedieť na tráve a kecať. A neviem ako moc papajú vaše deti, ale Julka musí mať polievku a potom zje hocičo - od chleba, rožkov, koláčov, výživ.....
No tak šup, vyjadrite sa aj ostatné 😀

junovka
15. jan 2009

Leni, a co keby aspn raz okolo nas obskakovali chlapi, nie? a daco nam aj navarili 😀 😀

lenca13
15. jan 2009

jani ale asi skor tie ranajky a vecere mozno detom tu polievku teda aj nasa Timea musi mat polievku 🙂

junovka
15. jan 2009

u nas polievky nehrozia 🙂

junovka
15. jan 2009

ja radsej sa priklanam k Stiki, ked uz tak, tak ranajky a obed, alebo obed a vecera 🙂 😉

lusinda2000
15. jan 2009

no babenky, tak naša malá tiež polievku musí,potom zje už tiež všeličo,ako napísala aj stick.
môj muž by nám určite nevaril,lebo je kuchár a má toho dosť v práci,takže by určite nešiel,keby mal variť,má toho po krk.
leni,ja som nebola už dááávno v bojniciach,len moja sestra bola a vravela mi,že veľa zvierat bolo schovaných a nič také tam nebolo. ja osobne mám bojnice,teda ako zoo a zámok rada,lebo som tam chodievala,ke´d som bola malá a páčilo sa mi. tak uvidíme-snáď.
ja by som privítala hlavne asi obed, kvôli malým.

sticker
15. jan 2009

Keď sa dohodneme na nejakom konkrétnom penzióne, tak stačí napísať a informovať sa u nich, aké majú možnosti stravovania 🙂

junovka
15. jan 2009

u mna bude problem presvedcit muza, nakolko on je financ minister 😀 😀 .....ja by som straaaaasne rada sla a urcite aj moje kocky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre