Stretnutie májoviek 2009. Kam pôjdeme?

dm1
18. jan 2010
Tak baby sem s napadmi na miesto stretnutia! Skopirujem sem este vsetky prispevky ohladom stretka s majoviek
zuzkaprofant
19. jan 2010
dievcata ja idem na sk na velku noc a budem do 18maja tam by som prisla keby sa dala nbe hje jedno kde to bude 😃
iinuska
19. jan 2010
mne je jedno kedy dame stretko. Prisposobim si termin. Len uz ho dajme 😃 😃 😃
kosska3003
19. jan 2010
ked tak ide o obed ja terchovu poznam tak spravime rusno v niakej tej restike no nie
sirinka
19. jan 2010
ahojte... 😃 tak koncom maja by som mohla zrejme aj ja... a kedze urcite pojdem bez mm...tak zuzkad by sa mohla zmestit aj ku mne do auta 😉
mimi21
19. jan 2010
Nina vam odkazuje, ze uz sa nemoze dockat, kedy uvidi svojich kamaratov

termin mi je v podstate jedno, kedy v maji poviete, vtedy bude 😃
a ja asi tiez bez mm... no ale este uvidime 😉
sssimi
19. jan 2010
Kočky ja nemôžem len od 6.júna do 15teho.... A v pohode môže byť aj koniec apríla kvôli Zuzkeprofant. To už by malo byť pekne.
kosska3003
19. jan 2010
no mne je tiez kedy len aby to bolo 😃 😃 prisposobime sa tym co to jedno nie je a ak sa pojde do tej terchovej tak pojdem isto sama
nikanika28
19. jan 2010
hehe baby, ale ste sa rozkecali 😃 😃 😃 NO pome fcuuuuuul 😃 😃
jamaat
19. jan 2010
Ja by som to na apríl nedávala, to ešte môže byť kadejaké počasie. Apríl ma "r" v názve, to sa ešte ani na zemi nesmie sedieť. 🙂
zuzkad
19. jan 2010
sirinka dakujem veeelmi si to vazim....uvidime ako sa vsetko zomelie...mozno sa nieco stane mojmu drahemu a pojde so mnou...ak nie urcite vas niektoru budem prosit o pomoc...ved nejak sa tam uz dopravime 😉 😉 😉

Jamaat "r" v nazve .... 😃 😃 😃 😃
sirinka
20. jan 2010
ja tiez nie som za april...terchova je v kopcoch....
jamaat
20. jan 2010
zuzkad, veď tak sa hovorí.
monkap
20. jan 2010
jamaat: to je dobre 😃 😃
kosska3003
20. jan 2010
zuzkad ked je r v meisaci tak sa nemoze sediet na zemi to je stare porekadlo a byby aj ja by som april nedavala tam moze byt aj sneh este radsej potom to dat na jun alebo nechat ten maj
zuzkad
20. jan 2010
to faakt take porekadlo je ?? A ja, ze jamaat ake dobre vyroky dava 😃 😃 😃

Ja osobne sa prisposobim ...aj ked maj sa aj mne pacil viac...je to take pekny mesiac :-N :-N ale rada sa prisposobim 😉 😉
zuzkad
20. jan 2010
takze aj tieto mesiace maju "r" v pismene ...to je dobre ci zle ??
zuzkad
20. jan 2010
jaaj mne to dnes zle ide do hlavy...naozaj ma aj boli 😞 😞 uz chaaapem...dobreeee raaano...nemoze sa sediet na zemi...jaaaj...koksooo ale mi sibe uz :-| :-| :-| :-|
jamaat
20. jan 2010
zuzkad, neskoršie, ale predsa! To sa ráta. 😃
jamaat
20. jan 2010
Podľa mňa ten posledný májový víkend je OK. Dajme si to na čísla: 29-30.5.
Inak ja by som už šla aj v piatok, nech máme aspoň jeden deň kompletný bez balenia a cestovania.
zuzkad
20. jan 2010
jamaat vdaka za uznanie 😃 😃 😃 no ja som za aj na konci maja to bude este krajsie a teplejsie a to uz bude zavanat prirodou, ktora sa zobudza aaaaa naaadhera 🙂 🙂 len jedno ma mrzi, ze ten bazenik tam asi nevyuzijeme, lebo na kupanie este nebude teplo a taaak rada by som maleho dala do vodicky, lebo my sme plavat nechodili 😞 😞
jamaat
20. jan 2010
zuzkad, koncom mája už môže byť aj pekelne horúce. Ale bazén napustený asi ani nebude.
zuzkad
20. jan 2010
jamaat saaak totook 😞 😞 ale nevadi, ved nieco sa vyspekuluje cez leto a vezmem maleho niekam kde sa plavat bude dat s malym 🙂 🙂
sirinka
20. jan 2010
jamaat no urcite od piatka do nedele...mozno az do pomdelka 😃 tiez sa priklanam ku koncu maja, nech je teplo...
luba142
21. jan 2010
ahojky babenky

no ja som na totok teda prisla az po tom co ma jamat upozornila ze sa mam vyjadrit 😃

pojdem rada ale aj s mm nakolko nie som dobry sofer a na take dialky uz vobec nie. Priklanam sa ku koncu mesiaca aby bolo lepsie pocko, a tiez moze byt uz aj od piatku uz si mm planije vziat volno :-N ,a to povodne nechcel ani ist, on tiez akosi nerad chodi medzi ludi ktorich nepozna ale som mu povedala ze sak sa zoznami a nebude tam snad jediny
ludmilabb
21. jan 2010
takze si znacim do kalendara 29-30 maj to budeme mat tesnotku lebo kedze mame narodeniny 27.5 to vychádza na stvrtok budu chciet vsetci z rodiny oslavovat v sobote ked bude volny den tak je neviem :-|
ludmilabb
21. jan 2010
ha a kde to ideme? musim checknut starsie prispevky 😃
ludmilabb
21. jan 2010
Tak Terchova, ja odpadnem 😃 😃 😃
tam majú takú mohutnú skulptúru Jánošíka na vŕšku , keď som po Malej Fatre behala tak sme aj sem do dolinky zbehli
emode
21. jan 2010
termin v pohode, prisposobime sa, tiez by som uz v piatok dosla, este dam vediet, ci aj mm, pri prvej zmienke sa strasne hrabal so mnou 😃
jamaat
21. jan 2010
ludka, oslavu o týždeň odložíš
nikanika28
21. jan 2010
😃 😃 😃 ludka, tak ten janosik je ozaj "kultura"..ohromne sa tam hodi...plechovy dilino ... 😃
A co keby sme isli na cely tyzden ? 😃 😃 😃 Koniec maj vyhovuje ...alebo pome 17.juna, budem mat okruhliny =-) =-) =-) =-) ...spravime mejdan 😃 😃 😃

Tu začni písať odpoveď...

Odošli