Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
24. feb 2010

ahaaa tak to moze byt 😀

kamilka12
24. feb 2010

No napísal to trochu (dosť) nezrozumiteľne...asi by bolo ozaj najlepšie, keby ti claudi rovno zavolá...ako tam aj píše, že chce tvoje t. č. a by si sa ho to rovno spýtala do telefonu....

terezicka
24. feb 2010

Tiež som to pochopila tak nejako ako Zanin...
Claudi pošli mu svoje číslo a dohodnite sa nejako definitívne ak sa bude dať, lebo čas sa kráti aj na vyzbieranie zálohy 😕

claudinka
autor
24. feb 2010

eejha volat s riaditelom? co ked sa zamilujem? 😀 ok tak mu idem poslat na seba cislo..

miriam24
24. feb 2010

cafte .. no tiez to chapem rovnako ako zanin ..

claudi .. predstav si ho ako tucneho,stareho,plesateho uja a hned bude po zamilovanosti 😀 😝

claudinka
autor
25. feb 2010

s velkymi hrubymi skaredymi okuliarmi 😀

ka3n
28. feb 2010

tak čo ako pokračujeme?

claudinka
autor
28. feb 2010

nikam sme sa nepohli.. řííďo ešte nevolal, tak teda budeme posielat peniazky v strede marca ste hovorili, ze by bolo lepsie, nie?

terezicka
2. mar 2010

Claudi tak potom daj vedieť ako s peniazmi, mohol by riaditeľ zavolať aby sme sa dohovorila na nejakom prsnom termíne a tak... Ale hlavne nech nám to zarezervuje, to je základ 🙂

miriam24
2. mar 2010

inak ja som to tiez pochopila ze uz to vlastne rezervovane mame na tych cca 60 ludi .. len co sa tyka platenia tak to este ze si mame doriesit .. ci?

ka3n
2. mar 2010

ja som to pochopila tiez tak ze rezerve na 60 ludi..len cena neviem neviem kolko.

terezicka
2. mar 2010

Hej asi som to zle napísala, tiež to chápem tak že to máme isto rezervované...
Claudi mohla by si prosím napísať kto má koľko platiť, väčšinou bude asi rovnaká suma, len mamičky s dvoma deťmi budú mať o trochu viac...

claudinka
autor
7. mar 2010

babulky, akurat citam mail zo strany 149 a tam majitel pise, ze pokial prideme v maji, tak 13 eur na osobu na noc, ale my ideme v juni, nie? 😀 😀
a s dvomi detickami ide kto kazdy? estella, misik a martinna78, ze jo? a oni budu chciet na izbe postielku alebo postel navyse alebo budu spat vsetci styria spolu? tym padom by za deti neplatili..
a tiez pozeram na ranajky, vyse styroch eur za ranajky, to si aj na izbu budem moct nieco vziat? 😀 lebo tolko penazi vyhodit a dat si na ranajky len jeden rohlik s rajcinou, hmh..

winona24
7. mar 2010

claudi ale potom je tam cena 13,50€ nie??? tak to nie taký rozdiel....či zle čítam?

ka3n
7. mar 2010

claudi..no neviem, ci v juni by som si nieco brala na izbu, ked tam nie je chladnicka aby sa mi to pokazilo..my isto chceme aj jedlo..aspon polpenziu, ale myslim, ze strava sa dohaduje az neskor.

ka3n
7. mar 2010

ano win dobre..aj ja to akurat citam na str. 149, takze kedze ideme v juni cena 13,50 plus RP.

terezicka
7. mar 2010

Claudi ale raňajky by mohli byť dormou švédskych stolov nie? To bolo vlani v Larione asi najlepšie, že keď sme prišli medzi prvými tak sme si mohli aspoň vybrať čo bude jesť...

terezicka
7. mar 2010

No je tam napísané že raňajky formou bufetových stolov, takže by mohl byť aj fajn výber

winona24
7. mar 2010

no podľa toho čo píše,tak to vyzerá na dobrý výber na raňajky.....

terezicka
7. mar 2010

Veru dobrý už teraz sa teším 😀

winona24
7. mar 2010

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

ja som to hodila do excelu...takto by to malo vyjsť na osobu za deň...je tam plná,pol penzia a bez stravy....nepočítala som tam extra jedlo za deti (okrem poplatku za raňajky)...neviem ako Vy,ale asi nebudem malej osobitne platiť jedlo,keď jej dám z nášho....ale to je čisto môj subjektívny názor 😉

winona24
7. mar 2010

sheet pod názvom strava

winona24
7. mar 2010

no a vie mi už niekto (claudi 😝 ) napísať aké percento resp.suma z ceny ubytka sa bude platiť ako záloha????

claudinka
autor
7. mar 2010

jeeej winon krasne si to vyratala 😉 vsak on pisal v niektorom maili, kolko percent, tusim 10 %, nie?

claudinka
autor
7. mar 2010

uz som to nasla: záloha je previdelne 50% celkovej sumy 😀
tak mu teda mam napisat mail, ci sa v juni plati 13,50 na den alebo co? 🙂 nejaku zlavu nam neda, ci to je aj so zlavou?

claudinka
autor
7. mar 2010

a co sa tyka balkonovych izieb a bez balkona, to sa bude ako riesit? budu sa platit drahsie tie s balkonmi ako ma na stranke? lebo na nete ma balkonovu izbu za 17 eur na osobu na noc a 15 eur bezbalkonovu, takze tych 13,50 je asi so zlavou, nie?

winona24
7. mar 2010

no a ja som sa už tešila z takej malej zľavy.....no to bude mesiac.....čaká nás svadba....totok.....no pekne.....

winona24
7. mar 2010

zálohy nie zľavy....
😝 😝 😀 😀

claudinka
autor
7. mar 2010

😀 😀 co narobime 😝

claudinka
autor
7. mar 2010

mam sa ho teda v maili este opytat na tie izby s a bez balkonu ci nie? a mam sa ho opytat, ci teda platime 13,50 za jednu noc? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre