Sú tu dáke mamičky z Chorvátskeho grobu?

sweetberry
18. mar 2008

ahoj najdu sa tu aj take maminky z tejto casti alebo take co sa len chystaju stahovat sem ?? 🙂

zuna77
14. jan 2019

Ahojte, tiez by som sa rada popytala na ZS a MS v Chorvatskom grobe.Stahujeme sa na Vyhon a rada by som sa poradila,kam prihlasit deti do MS a ZS.Treba deti prihlasit aj do novej aj starej skoly a cakat,kde ich vezmu?Resp.kde by ste prihlasili vy?Mame aj skolkara aj skolakov.Velmi pekne dakujem za akekolvek informacie k tejto teme.

ja1985
14. jan 2019

@zuna77 ahoj...prihlasky sa nosia do ZS , ta je jedna v starej casti a pod nu teda spada vsetko, teda Zs a MS v starej casti a ZS a MS na Javorovej aleji, plus elokovane pracovisko v Monari...oni to potom prerozdeluju...minuly rok brali do MS vsrtky deticky, dokonca im potom ostalo par miest volnych a brali aj pocas roka....vsetci sme zvedavi ako bude teraz 🙂

zuna77
15. jan 2019

Ahoj,super,dakujem ti krasne za informacie.Mozem sa este spytat na referencie na skolku alebo aj skolu?Su deti/rodicia spokojni?Potrebujeme, aby nam vysli v ustrety aj pri strave,maly je alergik..tak ci nahodou nevies,ci sa s nimi da dohodnut..Vopre velka vdaka.

ja1985
15. jan 2019

@zuna77 to bude asi problem co sa toho tyka ze je alergik...budes si musiet vyzistit...moja starsia chodi momentalne do sukromnej a s maldsim som este doma ale od septemba. Idu obaja do statnej...takze moju osobnu skusenost. Nemam zatial..ale nezda sa mi zeby som pocuvala staznosti...sem tam ano, ako vsade, ale podla mna nic hrozne...mozno sa ozve niekto kto tam ma deti a vie k tomu nieco blizsie

zuna77
17. jan 2019

Ahoj,ok,vdaka za napisanie. Dozvedela som sa,ze ta stara MS je fajn hlavne koli ucitelke nejakej,ze ju maju deti velmi radi. Tak snad si aj nasi dobre zvyknu na zmenu, mozno budu teda nase deti aj spoluziaci, ak ich zaradia do tej istej skolky🙂

sofiali
18. jan 2019

Ahojte,prosim vas,my prave uvazujeme o kupe domu v Ciernej vode,ale vsetci nas strasia tou spodnou vodou a zlou kanalizaciou.mate nejake zle skusenosti?dakujem velmi pekne 🙂 nemam sa vobec koho spytat...

ja1985
18. jan 2019

@sofiali s kanalizaciou maju problem na pH2 , to je jedna oblast domov....my na Monarskej aleji s kanalizaciou problem nemame...aj nas strasili so spodnou vodou....je vyssia ale nejak vazne problemy nam nesposobuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre