Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

lilu18
25. apr 2008

Ahoj 🙂 ked zase pojdem kočikovat smerom ku jazeram pozriem kde sa ta vasa ulica nachadza.Teraz otvorili zmrzku tak často chodim do Košarísk-podla ul.to bude niekde tam.Dun.Luž. je zložena s 3-och dedin-Lipnica,Janošikovo a Košariska.My byvame v Janošikove na sídlisku v normalnom panelaku.Tiež by som radsej domček so zahradkou... 🙂 🙂 Muž chodí do BA každe rano,nie je to daleko cca 7km.Je v praci rychlejsie ako blavaci.vobec to nie je strasne,zvykneš si 😀 zatial sa maj

pitik
26. apr 2008

LULI no je to na tej ulici, ako je zmzrka uplne na konci, je to vlastne posledny stary dom a za tym uz su nove. Je velky a skaredy 🙂 , ale snad zu nie dlho... Ked uz tam budeme, mozete prist na zahradku 😉 . Mas krasnu dcerku, kedy sa narodila? Mne maly presne pred rokom, vy ste 😉 tiez tak nejako, nie? Kolko trva muzovi cesta do prace? A kedy chodieva?

lilu18
26. apr 2008

ešte som nestihla mrknut na tu ulicu 😀 ale iste sa prejdem-zajtra al v po.mala sa narod.12.4.07 takže mala nedavno rok-az si pozrela album tie posl.fotky su akurat 12.4.robene tak tam mala prvy rôčik a prvu tortu 😀 Muž chodi do prace autom-rano je tu zapcha kôli semaforu.Tak chodi cca o 6 hod.z domu a za pol hod.je v praci.V so.-ne.si aj skor v BA 😀 podla toho kolko aut a kolko červenej na semaf.chyti.teraz obaja -mala aj muž zaspali tak mam chvilku fraj,no iste nie dlho 😀 Nebyva sa tu zle-viem si predstavit aj horšie 😀 Starosta slubuje dokonca OD-Jednotu al.čo,už su aj zaklady vykopane.Len škôlok je tu malo na to množstvo deti-D.L.zasobuje detmi cele SK 😀 ale že sa planuje ešte jedna postavit.Ty budeš mat asi do škôlky riadnu prechadzku 🙂 v Košariskach zrušili,ale zriadili tam mater.centrum.Zatial sa maj,idem pozriet daky golfač pre malu na nete 🙂

lilu18
26. apr 2008

..a zabudla som pochvalit tvoju blondatu okanu a maleho bambulka 😀 su krasny

aida
31. máj 2008

Ahojte. No normalne mi chyba ked som neni na tej zmrzke vobec neviem co sa deje v Luznej ale zas na druhej strane uzivam si matersku 🙂

lilu18
6. jún 2008

aj ty tam chybaš 😀 ,ale zmrzka je stale rovnako dobra aj ludi rovnako vela-hlavne cez vikend 😅 ---šoooora skoro az k poste.To si neviem predstavit ked budu chodit z jazier domov a cez prazdniny...normalne musite mat svaly na ruke 😀
dodatocne gratulujem k babatku

smatulka
6. jún 2008

ahojte mamicky,

som straaaaasne rada, ze som nasla tuto temu. Pre mesiacom sme sa pristahovali do DL, byvame v casti Janosikova, v radovke a kedze nie som odtialto, tak nikoho nepoznam a ani sa nemam s kym stretavat a tak sa citim strasne sama
nechceli by ste sa niekedy stretnut a pokecat? viem, ze tu mate asi svojich znamych, ale ja by som sa rada s niekym zoznamila, kto ma tiez male deticky

lilu18
7. jún 2008

smatulka ahooooj,ja som zase strašne rada,ze to tu kusok ožilo 😀
Kde presne byvas? my byvame v Janosikovej na sidlisku.Rada si dam stredko a pokecam,sme vonku na detskom ihrisku kazdy den a tiez mozme skocit na tu nasu vychyrenu zmrzku 😀
Nasa mala ma rok aj kusok,ale to zase nie je taky velky vekovy rozdiel.CI ANO? 😀 😀 😀

smatulka
7. jún 2008

ahoj lilu,
my byvame v tych novych radovkach za ihriskom na zelenej ulici (cez cestu oproti tej novej jednote, co ju teraz stavaju), tak to mame asi kusok
a vekovy rozdiel mne vobec nevadi, sice sa este teraz velmi spolu nepohraju, ale cas bezi rychlo 😀 😀
a so zmrzkou suhlasim, vsak sa aspon trochu spozname 😀

lilu18
7. jún 2008

myslis za futbalovym ihriskom? ja ani neviem ze uz stavaju jednotu ani kde 😕 a to tu byvame 100 rokov 😀
tak to mi musis niekedy ukazat,my asi chodime opacnou stranou,alebo s paskou na očiach 😀 😀 😀
a ty nechodis ku nam na sidlisko na detske ihrisko:? az ano mozno sme sa aj videli...alebo aj inde v dedine 🙂
tak ci tak sa mozme na niekedy dohodnut a hodit reč zatial papa

smatulka
8. jún 2008

ano za futbalovym ihriskom a z jednoty je zatial len konstrukcia, stavaju ju hned vedla toho pneuservisu

na detske ihrisko zatial nechodim, lebo misko je na to este maly, tak sa s nim vacsinou len tak prechadzam a zvyknem ist sem tam na hradzu

a nahodou nechodis cvicit na pilates do zakladnej skoly?

lilu18
8. jún 2008

😀 😀 😀 nechodim,mam dost cvicenia doma s malou-ta je za vsetky cvicenia 😀 a okrem toho ,pocula som ,ze maju plno.
Zajtra idem uz asi od 9 h. obehat celu Lužnu-banka,posta,pekaren...no mam toho nad hlavu esteze nemusim varit,len nech neprši 🙂
Inac na detske chodia aj mamicky s babenkami,je pravda,ze male je len vo voziku,alebo na kolenach a tiez ze maju tam bud starsie dieta alebo kamosku.
Uvidis ked maly podrastie,zoznamis sa s mnozstvom mamiciek,ved nas je tu hrrrba 🙂 len nechodia na pc. Ja mam v stredu skusku tak kazdu volnu chvilku som tu a hned pozriem postu-miesto ucenia
😀 😀 😀
SMAT.,ale kludne az sa citis sama aj po hradzi s tebou mozem-malu tam vypustim a nech bezka sama 🙂

smatulka
8. jún 2008

lilu dakujem, si zlata
a to detske ihrisko, ktore spominas, to je kde? a kedy sa tam asi tak stretavate? myslim v aku dennu dobu?

a ty studujes VS? a co aky odbor? ja teda musim povedat, ze obdivujem vsetky mamicky, ktore studuju popri babatkach, ja mam problem stihat pri malom bezne veci a to mam dobre dieta, neviem si predstavit, ze by som este studovala

lilu18
9. jún 2008

smatulka-tusim Martinka? mam kratku pamat,prepac...aj za to,ze sme museli odist domov.Mala uz bola velmi unavena a ten moj brat...skoda hovorit. Zvykneme do 11.30 najneskor do 12 h byt doma.Potom je uz velmi teplo a aj obedovat musime a hlavne spinkat.Potom zase okolo 15.30 az 16.30 ideme znova von.
A AKO SA TI PACILO NA DETSKOM? Sranda,ze si nas spoznala? teda ja, podla tvojej foto ,NIE
🙂
nie som na VS,chodim na statnu jazykovu,chcela by som to dotiahnut az k statniciam,ale to je vo hviezdach.Zatial som len v 3 roc.tak mam pred sebou este kus cesty.Zatial sa maj a zase niekedy dovi.
Inak ta zmrzka plati,len si povedz kedy a nie je problem 🙂 papa Layla

smatulka
9. jún 2008

layla, no nebolo to az taky problem vas spoznat, ale viac som podla vivien...je ozaj zlatucka...

a aky jazyk studujes, ak smiem vediet?

na detskom ihrisku bolo pekne, len ako vravim, pre nas to este velmi nieje, ale na chvilku v ramci prechadzky sa to da, ono je tam dost slniecka a to miskovi este vadi ☹

my este nemame vypestovany presny rezim kedy sme vonku a kedy nie, zavisi to od miskovho spanku, ale da sa to aj naplanovat...vsak casom sa nejako zosuladime

ale citim sa super, ze som spoznala zopar mamiciek, je to dobry pocit, ze uz mam s kym byt...DAKUJEM

pa, Mata 🙂

lilu18
9. jún 2008

Matka mas IP 🙂

lilu18
10. jún 2008

dnes zobrala babka svoje vnuča von-hura tak rychlo postavim varit,prat a hor sa do angl.!!!mam posledny den a riadny gulas z casov.Stihla som porekladat asi 50 viet -ci dobre to ina otazka 😀 Ze som nevedela skor o takom clovieciku ako si ty 😀
Vcera sa mamina uz pytala kto si...pozna celu Luznu ako uč. v mater.skolke 😀 a teba nevedela nikam zaradit.Hned mi aj povedala ze si tu jedna uc.otvorila vo vlastnom dome sukromnu a.skolu.Si predstav aj lavice tam ma ako v skole,neviem kolko pyta za hod.vyzistim.
Zatial pa skusim este par viet skomolit

smatulka
10. jún 2008

lilu, vsak ja by som ti aj pomohla s tou anglictinou, ale teraz je uz asi neskoro, lebo by som ta len zmiatla, ale od buduceho roka ti budem rada pomahat, ked budes potrebovat

a s tou skolou je to zaujimave, ja si ale skolu otvorit nemozem, lebo niesom ucitelka, mozem len sukromne doucovat 🙂

ak by sme sa dnes nevideli, tak drzim palceky na zajtra, verim ze to dobre dopadne a vsetko zvladnes

lilu18
10. jún 2008

beriem ta za slovo 😀 a vďaka,dako to už len dopadne

ozvem sa papa 🙂

tilly
10. jún 2008

smatulka, mala si sa viac biť o ten hartan... ja som to prešvihla, inak by sme sa o neho pobili 😀 😀

inak, baby, má niektorá z vás dieťa v škôlke v lužnej? ja som skoro odpadla ráno asi o pol desiatej prechádzali dve učiteľky a asi 20 detí cez tú hnusnú cestu a úplne mimo prechodu pre chodcov!!!!!!!!! po tej hroznej ceste, autá tam chodia dobre 80 (aj keď je tam 60tka)... normálne mi zle došlo, keď som to videla 😝

smatulka
11. jún 2008

tilly ja by som sa aj pobila, ale ked to videl moj drahy s kamaratom, ktory bol u nas na navsteve, tak ich to tak chytilo, ze oni vraj idu prihadzovat a ze tesne pred koncom, aby to bolo zaujimavejsie a tiez presvihli 😠 😠 😀 tak ma trochu vytocili 😠 😀

a nas misinko je na skolku este maly, takze tam nieje, ale nestras, ja ho planujem dat sem...

tilly
11. jún 2008

škodaaa, ja som sa chcela biť, ale zabudla som na to ☹

smatulka
12. jún 2008

lilu ako skuska?

lilu18
12. jún 2008

t+s 😀 😀 😀
smatul ,este presne neviem,ale nieco som schomolila.Uvidim na bud.stredu. A kde ste dnes doobeda boli???my sme cakali na detskom az do 11.30 a nic 😀 Teraz uz spinkame

tilly-ucitelky boli na nakupe hned z rana ,v Dobrych jablkach-opice 😀 Tiez sa chystam malu dat sem do školky,no uvidime este mame cas 🙂

smatulka
12. jún 2008

lilu, tak to bude urcite OK,
doobeda sme spali a upratujem, lebo zajtra ma prist na navstevu priatelova byvala zena aj s dcerkou a ostanu az do soboty, tak sa potrebujem nachystat...
okrem toho maleho chytila nejaka zrava nalada a pyta papat kazdu hodinu aj castejsie, takze by sme vonku asi ani nevydrzali 😀

lilu18
12. jún 2008

tak to ti nezavidim 😀
mozem ti uz len popriat krasne prezity vikend,lebo asi ani zajtra nepojdete von,ked mate tu navstevu 🙂
Tak niekedy nabuduce...som tu..papa

a este- ja ked som malu kojila, nemala som problem aj vonku-ked pyta,tak co jej nedam,necham ju revat?Nie! 😀

smatulka
12. jún 2008

lilu aj ja dam miskovi vonka, ked je hladny, ale zase ked viem uz dopredu, ze je takyto nevrly, tak to nema velmi zmysel s nim niekam chodit, to by som ho musela mat stale na rukach...

lilu18
12. jún 2008

ved hej,nemyslela som to v zlom 🙂
Dnes uz padam do postele-mala tiez odpadla od unavy.....boli sme na zmrzke,...aj na tom rezbarskom s. je to pekne
ozaj,zajtra bude ukoncenie toho medzinarod.rezbar.s. zevraj pridu aj gobici 😀
a tiez,ale o tom asi vies-v rozhlase hlasili aj plno plagatov vylepili-bude Na kolesach proti rakovine 22.6. a pridu : Cmorik,Kuric,Berkyova,Metalinda,Koscova...neviem presne vsetky mena 🙂 uz sa tesim,minule bolo super len mala bola este mimco a musela som skoro odist
Zatial pa, dobru noc 🙂

smatulka
13. jún 2008

ja viem, ze si to nemyslela v zlom, to ja len tak straaaaaasne rada vsetko vysvetlujem 😀 😀 😅

o tom rezbarceni a gombikoch viem, ved chcem, aby tam dnes isiel priatel aj s miskom a s dominikou (priatelova dcera), tak dufam, ze to zvladne, lebo ja idem na 18.00 cvicit, vsak si to aspon vyskusa, co je to mat na starosti 2 deti 😀 😀

ale o tych kolesach som nevedela, tak super uz sa tesim, urcite pojdeme pozriet, aj ked sa tiez asi velmi nezdrzim kvoli drobcovi

lilu18
13. jún 2008

cvicit? super.Kde? do tej ZS? ake to je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre