• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
autor
No Domi :frowning2: To som ani ja nevedela.Svine,hned sa ohánaju a čakaju,kde zoberu €
26. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi pri porode som schudla asi 5kg ale neviem presne lebo som sa odvažila na inej vahe ako som sa važila cele tehotenstvo ale ked pojdem na kontrolu po 6-nedelí tak sa postavím u dr. na vahu aby som vedela lebo cele tehu som sa važila na nej tak uvidím sama som zvedava ale včera mi zase začali puchnuť nohy takže ,,fasa,, ak to neprejde musím ísť ku mojmu dr. aby mi vzal krv či nemam zase nejaky zapal
ach ked si predstavím kde všade mi bude treba ísť na kontrolu po 6-nedelí tak mi je blbo lebo neviem ako to cele stihnem :unamused:
26. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže tu lekárničku zabil (zaškrtil) vlastný muž.Išli sa rozvádzať a on tam teraz pred uzavierkou prišiel,ked tam bola sama a spravil jej to.Vraj ušiel. :frowning2:
26. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha huste to tam mate blbe no ale oni si ho chytia a to tam bola sama ?
26. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha šak teraz som si všimla že tam bola sama to mudel byť šok pre toho kto ju našiel isto nejaky zakazník
26. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej sama. :frowning2:

Ja som schudla hned asi 10 kg a teraz mám už menej kg,ako pred otehotnením. Takže som schudla ku dnešnemu dnu 23kg a celkovo som pribrala 20kg v tehotenstve.
26. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vizerá to tak,že ju našli 3 mlady chalani,lebo tých tam vypočuvali.
26. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky dufam že pojdem v tvojich šlapajach aj mne by sa zišlo dať zo 20 kg dole aj tak by som ešte mala z čoho chudnuť
26. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som nejake nove fotečky matuška
26. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domi-juj radčej nie.Ved som ako vešiak :grinning: už.
Kukala som... :wink:
26. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ,ale vieš,že na vešiaku všetko dobre vizera,tak aspon nemusiš premyšlat v čom dobre vizeraš,lebo budeš pekna vo všetkom :wink:
26. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Survi-fakt :grinning:
26. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo Ti poviem ...FAKT :wink:
26. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja nevravím že ty maš schudnuť ale mne by sa zišlo dať dole 20kg a aj viac :wink:
26. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale Domi-hádam nie...Si kočica :wink:
26. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika,ked kojiš,tak to pjdu kila same dolu :wink:
26. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pjdu--pôjdu
26. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak včera som to tu zatvarala a dnes teda otvorim :grinning:

takže otvorene,možte pismenkovat :wink:

a pekny den všetkym :slight_smile:
27. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj vrátnička.........tak písmenkujme.............. :dizzy_face:
27. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi - aj ja mam zvysenu matersku a priplatok pri narodeni dietata uz mam na ucte, to co je za hovadina, co ti povedali, podla mna ich nema co zaujimat, ze mas DNP, mas splnene vsetky podmienky, tak ti to maju vyplatit, zajdi si za nejakym veducim a popytaj sa, podla coho ta posudzovali, ci je nejaka nova podmienka na ziskanie priplatku????

Ja som dnes prckovi prvy krat obliekla saticky, pozrite foto :slight_smile:
27. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
ciky - to je hrozne to s tou lekarnickou. Az ma zmrazilo.

jeej Nelka a Matusko - to su suprove fotecky :grinning: :grinning: :grinning: ja sa neviem vynadivat :grinning:
27. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy no tak to chodi

ciky ako zub ?
27. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zub ešte bolí,ale snažím sa už si nedať tabletku,lebo ich bolo už ozaj dosť za posledné dni.
A aj som mierne odpuchla.Zajtra idem na kontrolu ráno.
27. máj 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem k zubarke presne o tyzden zase na cistenie a zase mi tam da vlozku ... bojim bojim, ale hadam boliet nebude, ked uz je zub v poriadku
27. máj 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky čafte...ja som tu len tak sporadicky a furt sa len vypytujem... :sweat_smile:
môj gyndoš ma posiela k obvoďákovi kvôli nejakému potvrdeniu, že som akože po všetkých stránkach zdravá...lebo že on ako gyndoš rieši len ženské veci a chce mať na papieri aj info o tom ostatnom, vraj aby sme niečo podstatné nezanedbali...museli ste aj vy toto absolvovať?? :unamused: :confused:
lebo chápem, že treba ísť k zubárke a ja s mojimi očami aj na očné, ale nemám chuť stráviť pol dňa v čakárni len skrz nejaký papier, že som akože ok zdravá...však tlak mi merajú na poradni, moč takisto, krv mi berú, tak nechápem, čo ešte chce...
a ešte mali ste niektorá problém že zvýšené bielkoviny v moči?? lebo ja o mám a len mi nakázal viac piť...už viac sa mi ale niekedy nedá.... :sweat_smile: :confounded:

a Matúško aj Nellka sú úžasné bábätká, tak si ich pekne užívajte a domi, ty už nestraš s nejakým zápalom, už buď zdravá, nech má Matúško spokojnú maminu :wink:
27. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kamka-čo???To som ešte nepočula.Obvodáčka ani nevie,že mám dieťa :unamused:
A s tými bielkovinami neporadím :frowning2:
27. máj 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ciky...tak to som si aj myslela, že je to hovadina, len ma zaujímal názor ostatných...ale asi sa ulejem z práce budúci týždeň a nech má gyndoš dušu na mieste, pôjdem to vybaviť...
27. máj 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hm...len chod ked káže,ale tehula by sa mala hlavne vyhýbať čakárnam u dr.skrz choroby a gynekolog ta tam ešte naženie :unamused: fakt na hlavu.No iný kraj,iný mrav :frowning2:
27. máj 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mu hovorila, že nemám chuť tam stráviť mladosť, a on že mám sa objednať...no isto vyhodím 10evri za objednanie...no proste standista...ale inak je normálny asi..vraj dosť dobrý odborník, aj pôrodníka robí v čadci...
27. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
standista = srandista
27. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok