• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
autor
Fuha,teraz kukám....ved sem už nepatrím ja :sweat_smile: Musím zmeniť názov :grinning:
1. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta staci tak len pridat a mamicky
1. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved hej Kuspit.Už som písala admini.
1. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ste uz tu 3 mamicky cikyta,zuzka a maska a este ja budem o par tyznov
1. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veru Kuspit :wink:
1. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne sa to tam rozrasta a podla mna aj bude este dlho
1. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ciky, ked tak pozeram do tvojho pasu, nestiham sa cudovat, ako to strasne leti, vasa Silvinka uz ma 7 mesiacov :confused: :confused: som ta tak trochu sledovala, ako sa ti dari v tehu a zda sa mi, ze to bolo nedavno...... no co uz cas nezastavime :wink: , Ozaj, chcem sa opytat, do kedy si si musela po porode pichat injekcie, lebo ja si tiez od zaciatku tehu picham :unamused: a na hematologii mi povedali, ze este minimalne 4 - 6 tyzdnov :cry: ...... uz pomaly ani nemam miesta na bruchu, kde by som si nepichla......
1. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky nnoveru silvinka ma uz 7 mesiacov a co tak druhe mimi ????
1. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi moc moc gratulujem ku gulkovi bombulkovi, super ze sa konecne zadarilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vy ste to mali tiez do tretice, ze, ak neratame tie KET-ka medzi tym.... :wink: :wink:
1. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Peci a ty čo tu ešte? :slight_smile: ty si to nechávaš na Mikuláša čo? :dizzy_face: , prajem ti rýchly bezbolestný porodík, a teším sa na fotečky Matúška :slight_smile:
1. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej taky ahojky :slight_smile: :slight_smile: mas uzasne tt pri mene, strasne sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: No, a co ja?..... strasim tu este :wink: Krajko od zaciatku vravel, ze mam tabulkove tehotenstvo (aspon nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), takze ideme podla planu.... a maly si to este stale vychutnava v brusku a na termin pojde von, inak to nevidim :grinning: :grinning: Uvidim, ako dnes na pasoch, ci mi tam nejaku kontrakciu nezachytia a potom hned bezim na poradnu a kukneme ci sa uz nieco neotvara :wink: ........
.....takze prcham, aby som postihala
1. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pecka-tie injekcie som si pichala ešte 2,5 mesiaca po pôrode,lebo som mala hrozne zle výsledky krvy na hematologii.
Ja som si to už ku koncu tehotenstva pichala do stehien a pliec.Netráp sa! Možeš aj tam! Pre boha,to ako môžeš ešte pichať do bruška? Ved to už ani riasu neurobíš,či? :frowning2:
Wolfi-druhe mimi nebude.Silvinka bude jedináčik....Iba ak by zázrakom-prirodzene.Inak už nikdy.Mala som zle tehotenstvo a zlý pôrod a ešte tie mutácie v krvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Takže IVF už nehrozí.Nesmiem si dávať hormony do tela.
1. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takynka ahoj.Aj ty si už stará známa z MK.Čítala som,čo sa ti stalo :pensive: Preto ti želám milion krát násobne pohodove tehulkovanie,rýchly uspešný pôrod a nádhernu Vanesku,alebo Riška v náručí!
1. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

luculka ,tak Ty si šikovnica ,predsa si to zvladla :wink: A tie vecičky maš z kojeneckeho? Su velmi pekne a aj babyvak :grinning: ,ale to si asi neobjednala v kojeneckom :sunglasses:
1. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No fajn.Práve mi ruzžula tá moja malá krpaňka kartičku z banky s číslom účtu :angry:
1. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už som zmenila názov :wink:
1. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta ta tvoja mala nejako papa vsetko dookola.
co jej nedavas papat?
1. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja jej dávam ešte v prvom rade materske mliečko.Na obed niečo ako zmixovaná zelenika,mäsko.Na večeru kašičku.Niekedy má aj desiatu ako ovocie,či jogurt,ale to jej neberie,lebo je to sladké a sladké ona neznáša!
No občas cucne trochu čaju,ale ako vravím-najviac šmakuje moje mliečko :slight_smile:
No a ked sa nedívam,nepohrdne ani nohami zo stola,šnurkami z topánok,igelitkou,etiketami na plyšákoch,či papučami :angry: No a dnes jej ide na chuť papier-kartičky,časopis :angry:
1. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vitamíny veškereho druhu. :dizzy_face:
1. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta aspon mas upratovacku
1. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kej.Pes papá omrvinky a Sisa to všetko ostatné.
1. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta tak to mas dobre vymyslene.netreba ti ani vysavac
1. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved treba niekde nazbierať imunitu :grinning:
1. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

môžem sa pridať? ja som nevedela,že tu je takáto téma a som rozmýšľala,že ju založím....
aj ja mám detičky z" helíku od krajka" ako ho voláte v téme sanatorium helios...vás občas čítam a raz ešte na začiatku som aj písala

nám sa zadarilo na 9x a za min.12 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som tému chcela založiť za účelom stretávky bo krajka sa stále pýtam,kedy budú robiť stretko "svojich detí",tak ako to robí ISCARE
1. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pecka dakujem hej do tretice, a k tomu ketka a iui a vselico ostatne mozne
1. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,tak pekne sničky,zajtra maš velky den aj s bambulkou :slight_smile:
1. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej kočky tak tu sa to rozbehlo :sweat_smile: ja som sen nakukla a pozeram prešla som celu stranu v teme tehotenstvo a som nas nevidelatak si myslím že asi nik nepísala ale asi písal ale som to prehliadla tak aj ja budem sem písať :slight_smile:
tak čo som spomínala že som objednala vecičky z kojeneckeho oblečenia tak dnes mi prišiel balík raketovou rychlosťou a vecičky su naaaaadherne som spokojna
ešte mi pribalili aj 10 percentnu zlavu na další nakup :slight_smile: a čiapočku k tomu
1. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika tu zlavu som mala aj ja,ale čiapku nie :angry: Ale to asi preto Ti ju dali,lebo si im urobila velky kšeft naraz :wink:
1. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi šak som platila 80eur :sweat_smile:
ale kupila som si okrem toho všetkeho aj 20plienok a teraz som si všimla že maju avent flaše v akcii-mohla som aj tie kupiť ale šak nabuduce ich kupim
a tu čiapku je kus riadne trapna aj farba aj material takže o nič si neprišla ale možno využijeme :slight_smile:
1. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi,80eur,ale komoda skoro plna :wink: ak by si kupovala v obchode tak maš za tie peniaze par kuskov ....takže vyhodna nakup,možeš byt na seba hrda :grinning: Tak sa zatial majte fajn ,idem ja trocha poležat,lebo zamračene neskutočne u nas....
1. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok