• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
ahojte
ja som dnes doma..ja mám jedného chlapca aj lucul
a Krajkovi verte..on sa vyzná :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ďakujem :slight_smile:ved ja mu verím a veru je to fasa človek :grinning: :grinning: toľko po nej búchal a dohováral a ona nič :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa necne dovolala tej mojej doktorke ... mam prist rano na monitor a ak nebudu kontrakcie a bude vsetko ok, tak nastupim az v utorok alebo v stredu ze sekcia bude az koncom tyzdna ... rano o 7,00 idem na monitor do porodnice ak nieco na nom bude zostavam tam, ale kontrakcie nemam urcite lebo mi vobec netvrdne brucho
8. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...šak super, aspoň z nás nebudú alkoholičky :grinning: :grinning: :grinning:
inak kúpila som si mama a ja a je tam fotosúťaž s účesmi bábätiek...škoda, že Silvinka tam nie je, by som jej poslala hlas :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
8. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 ciky jasne daj sisinku na nejaku fotosutaz aj ja poslem hlas a top fotka je co jej trci zadocek a nozicky z pracky :grinning:
8. júl 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dunda80 Baby su v brušku hamblivky a potom na svete sa neboja a nehambia z ničoho :angry: :grinning:

@wolfskinka No super...Blížime sa k termínu? :wink:

@kamka17 Hej? No len Sisa to má od prírody tento učes.Aj to sa počíta?
8. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no zda sa ze si mala pravdu :grinning:
8. júl 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@wolfskinka No akože to,že sa trápiš ma neteší....ale to,že som mala s mojim tipom pravdu ma moc teší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17 a to sa tam maju posielať fotky normálne,či sa dá aj mailom?
8. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ciky, tak to fakt netuším, že či aj mailom sa dajú posielať fotky, mám to doma, ale podľa mňa áno...alebo si daj www.mamaaja.sk a tak skús niečo zistiť... :wink:
8. júl 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta teraz je to v pohode oproti minulemu a predminulemu tyzdnu to boli muky ale to bolo kvoli chrbtici a aj tlak mam uz stabilizovany pekne ako ma byt a nie vysoky ani nizky, krize prestali boliet, akurat ma dole tlaci ale to sa da vydrzat ..
8. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka neboj uz nejako vydrzis, hlavne bud v pohode
8. júl 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 vydrzim, hlavne nech je matej v poriadku, ale ten moj doktor ma cele tehotenstvo strasil predcasnym porodom a kadejakymi hovadinami a teraz sa pozri vobec to nebolo treba ...
8. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som ti to vravela, ze ta nejak moc strasi a ze ti furt kukal krcok a cojaviem co vsetko. A neboj, Matej bude v poriadku, bude to krasne zdrave babatko. Jemu bude u teba dobre az do 40 tt, A dlhsie ti ho urcite nenechaju
8. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 no dlhsie ako do konca buduceho tyzdna urcite nie pojd von bud v stredu, stvrtok alebo piatok buduci tyzden, podla operacneho planu ... a dovtedy vydrzim ak sa nevypyta sam, ale zatial to tak nevyzera
8. júl 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@romy01 Ahoj.
A kde ste teraz ležali? Normálne už na detskom v tej kocke nalavo ako vojdeš cez vrátnicu do nemocky? Bola si s Timkom na izbe,či ťa vyšupli o poschodie vyššie medzi ostatné kojacie mamky?
8. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Z tejto časti budovi mám fasa zážitky... :rolling_eyes: Od polievky,kde mi plávali už ladové kryhy,cez mikrovlnku,ktorá išla len na heslo a len vtedy,ked si v nej poprepájala pár drotov ! ( :angry: ) až po kočík,ktorý mi požičali na prechádzku po vonku,ktorý sa mi vonku pred bufetom uplne rozpadol :grinning: a ledva som sa došmatlala s ním naspäť :grinning:
8. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17 Ktoru:
8. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslím to zo srandy :wink:
8. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde ste všetky?
Boli sme vonku a Sisa sa hrala chvílu na štrku.Potom začala plakať,držať si nožičku a tak sme išli do cukrárne.Revala viac a viac a krívala.Skoro som jej už dala po riti,že vymýšla !!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

A ona chudiatko moje mala plnu sandálku kamienkov.Ak som jej z nej nevysypala 10 kuskov,tak ani jeden :sweat_smile:
Som to ja za mater :sweat_smile: Fuj hambím sa :sweat_smile:
8. júl 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pozrite čo mi urobila včera Sisa...Na stare kolená !!!!
8. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pre niekoho samozrejmosť,no u nás to chcelo FOTO. (my a cumel :sweat_smile: ):
8. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte asi sa všetci slnite :slight_smile:

@cikyta no tak ked si zvykne na cumel,tak hadam sa už v noci pekne vyspite :wink: ....a tie fotky čo kojiš su zlate aj ja mám kopec takych a ked sa na ne pozeram tak ma to tak dojima...,že ake zavisle su tie deturence,no je to zlatučke :dizzy_face:
8. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver To ona robila len také šašoviny. Jej to cmulanie cumla nevydrží :grinning: To su len plane poplachy :wink:

Veru,su to krásne fotky...teda,tie bábätkovské.
Teraz si sama uchmatne cicík,drží ako flašku,postíska,nech tečie viac (si reguluje tok) a ked má náladu robiť šašoviny,tak dopije ... kukne na bradavku ... a prštekmi mi ju vytočí ako taký vypínač :frowning2: (a ten jej rehot potom!!!) :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ,tak to že ešte kojiš Ti trošku zavidim,lebo teraz si to mala už troška uvedomuje a je to ešte krajšie ako ked bola malinka a ani nevedela čo robi...snad pri druhom aj ja vydržim kojit dlhšie :wink:
8. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver ono možno to je na niečo dobre,ale keby som mala mať druhé bábo,tak ho kojim do pol roka a nikdy ho kojením neuspávam,lebo teraz sa mi to vypomstilo v podobe rušných nocí.Ona hlada stále cecok...celu noc ho chce v puse :frowning2: a to už neni dobre,lebo nespí ani ona tak,ako by mala a nespím ani ja.Už niekolkokrát sa stalo,že som ráno skoro prosila muža,nech nejde do roboty,lebo som spala možno 5 minut za celu noc :rolling_eyes: a bála som sa,že odpadnem cez den.Alebo v noci,ked bola Sisa malinká,tak sa mi pár krát vyšmykla z ruk,z toho , aká som bola slaba a grogy :confounded: no vždy som ju zachytla s velkým UF... :frowning2:
(Teda,spadla mi len raz.To bola v perinke-našťastie.Potkla som sa o lehátko a už sme leteli cez izbu...)
8. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak to hej to už nie je sranda,viem,že to maš tažke tie noci,my tiež nespime ukažkovo,ideme spat o 20.00-20.30 a aj zo 5 krat sme hore a o 5.00 mame budiček a ked som kojila ,tak to bolo ešte horšie,tak som ho nechala spat pri nas v posteli,lebo som tiež nevladala furt vstavat....no ale my sme silne ženy,tak to musime nejako zvladnut,aj ked niekedy už fakt z posledneho melieme :pensive: ...ved si vravim,že dobre ,že nosim okuliare,aspon mi tie kruhy pod očami nie je vidiet :sunglasses:
8. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver No Sisa mi zaspáva zväčša okolo 23:OO hod.a ťahá do rána do 9 hod.No samozrejme,že s prestávkami,ale ráno spí najtvrdšie-to mi vyhovuje a dohánam aj ja celu noc.
Dnes je nejaký divný den,lebo spala do 10 hod.a tým pádom obedný spánok zostal posunutý a druhý spánok som jej zase zrušila.Takže zalomila o pol 8 teraz a čakám,že každu chvilu vstane,tak ju už nesmiem nechať prebrať,lebo som skončila a možme sa do pol noci hrať.Takže ráno čakám skorý budíček :frowning2:
Ale to nevadí.Už jej to musím začať posuvať,lebo to nebolo normálne tak neskoro chodiť spať a tak dlho ráno spať :sweat_smile: (tak som spávala ako tehotná....dlho do noci hore a potom som prespala doobedie :grinning: )
8. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku všetkym ,idem asi zalahnut,lebo noci su teraz akesi kratke :angry: ...tak paaa :dizzy_face:
8. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver Papa.Ja požehlím a letím tiež.
8. júl 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok