Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
28. sep 2010

@cikyta no veru leti, ked pozeram fotky aky bol matej malicky to uz neni ani pravda, tento tyzden bol taky placlivy a vobec nechcel spinkat, dnes sme boli na ockovani do obidvoch noziciek a este aj rotavirusy

cikyta
autor
28. sep 2010

@wolfskinka fuha,tak si Matejko užil chudáčik ☹

surviver
28. sep 2010

@cikyta aj Luculka vas všetkych pozdravuje a dakuje,že na nich myslite 🙂

surviver
28. sep 2010

@cikyta a ta bruškata fotečka je dobra 😀

cikyta
autor
28. sep 2010

@surviver to som bola asi v 7 mesiaci zhruba.

cikyta
autor
28. sep 2010

mna šibne-tu supravu mi predali,lebo niekto poslal hned peniaze 😠

surviver
28. sep 2010

@cikyta 😲 ,tak to je teda pech...ale asi na vas čaka nejaka lepšia...ved si tušim pisala že u činanov maju pekne,tak chod aj so Siskou vyskušaj ,kup a hotovo 😉

fopardi
28. sep 2010

@cikyta ved chod do činaka a kup mnohokrat tam je lepšia kvalita jek v normalnom obchode 😉

a pekna fotečka

aj my pozdravujeme luculu aj maleho Matuška

baby mate niekedy pocit že mate pri detičkach dve ruky malo ? lebo ja mam niekedy problem prebaliť a udržat pritom maleho na chrbte tak si pozrite toto

https://www.youtube.com/watch?v=XVE22dgcjb0
surviver
28. sep 2010

@fopardi užasna maminka,fakt,ale aj babatko take spokojne...ked to človek vidi až vtedy si uvedomi,že aky sme nevdačni velakrat a ako sa ruhame...mali by sme byt štastni a spokojni a vdačni za to čo mame...aj ked si občas myslime,že to prave my mame tažke...

cikyta
autor
28. sep 2010

@surviver Ved ano 😔 Ale chcela som termo supravku.No čo už.Nevadí ☹
Idem kuknuť link.

cikyta
autor
28. sep 2010

@fopardi No už som to videla.Je to užastné 😵

wolfskinka
29. sep 2010

@cikyta no to hej, dnes som mu to pozerala nema tam nic zacervenale, tak studene obklady pomohli

denis19
29. sep 2010

Dobré ránko holky!
jen na uklidnení, po porodu frčím jen na sladkém 😀 tak klid ...a starosti cikytky...že pribrať..není problém 😀 😀 😀 hodím Ti nejaké to kilko 😲 😲
wolfskinka...jé ty už máš syna, to mi nejak ušlo, tak mooooc blahopreji! a jak se máte?

denis19
29. sep 2010

Dobré ránko holky!
jen na uklidnení, po porodu frčím jen na sladkém 😀 tak klid ...a starosti cikytky...že pribrať..není problém 😀 😀 😀 hodím Ti nejaké to kilko 😲 😲
wolfskinka...jé ty už máš syna, to mi nejak ušlo, tak mooooc blahopreji! a jak se máte?

zefa
29. sep 2010

@denis19 si tu dnes píšeš sama? 😀 😀 😀 ja mám nečakané voľno...pustili ma z práce skôr,deti v škôlke...idem upratovať...bože to ticho je tu ohlušujúce a pre mňa aj celkom depresívne...som na nich moc naviazaná 😒 ked sú doma besný ,by som bola rada keby boli niekde a ked nie sú doma viac ako 2 hod.revem za nimi 😢 ...idem volať Krajkovi ...potrebujem HAK+ mi kázal na preventívnu prísť 😝

denis19
29. sep 2010

@zefa tak to tak vypadá,že sama,ani nevímjak semi to podarilo. Dovalal jsi se Krajkovi?? Jak se mu vede? Chystám se od léta mu napsat a poslat foto malé a snejsem schopná, hrozné a to mám jen jedno dítko radosti 😀

cikyta
autor
29. sep 2010

Ahojte.......
Kto ste predplatitelky mama a ja? Už by ste mali mať časopis,nie? ☹

fopardi
29. sep 2010

žienky tak dnes mi rpišlo nove číslo mama aj ja tak siska tam nieje tentokrat ani nas nevybrali s hračkou ale hadajete kto je tam naš pan doktor Krajkovič ešte som to nečítala ale ide o darcovstvo spermošiek a vajíčok

chorale1
29. sep 2010

@zefa zefi ty si ako ja. tiež som si vravela bože keby aspon na chvíľku si oddýchnem a niekto mi pokočíkuje drobca. a raz v nedelu ho kočíkovala kamarátka, spal jej 3,5 hod a ja som bola z toho chorá. nám bolo doma s mužom smutno a stále sme ho hľadali.
ostatné dievčence ahojte 😉

cikyta
autor
29. sep 2010

Som smutná,že sme nevyhrali ☹ tie pampersky by sa šikli ☹ Je to hrozne,ked si človek vezme hypoteku ako svet,zostane na materskej a chudák muž má skrz svet.krízu menej roboty=menej € ☹

kamka17
29. sep 2010

@denis19 tak si ma celkom ukludnila s tým sladkým...lebo ja som bola sladká už v tehu, dokonca som sa bála, že budem mať zvýšený cukor, ale bolo to v pohode...a teraz by som tiež len samé sladké veci jedla, maso a podobne mi absolútne nejde na chuť a dnes čo som robila kelové fašírky, tak už z toho smradu mi bolo zle 😝 😝 ...ale treba bublinke aj masové vitamíny do mliečka, tak sa musím nejako posnažiť...len zas ďalšia vec je to, že sa mi absolútne nechce variť...taká som ešte nezorganizovaná 😅 😅 furt by som len spala 😕
jo idem sa pochváliť, bublinka od včera zas trošku pribrala a teta doktorka ju pochválila, že sa drží, chrobáčik malý 🙂
zajtra jej idú robiť akési krvné testy na chudokrvnosť či čo...radšej nechcem vedieť, však nech si robia svoju robotu a kým to nie je vážne, tak ani ma netreba zaťažovať radšej... 😅
@cikyta nebuď smutná, však ty si vyhrala už to, že máš skvelého Michala...mimochodom všetko najsamlepšie k meninám mu prajem 🙂 😉 a že máš Silvinku, to je výhra nad všetky ostatné a neboj, raz bude aj lepšie, čo sa peniažkov týka 😉

denis19
29. sep 2010

@cikyta pripájím se ke kamke..je to tak, peníze jsou sice nutnéna spácení hypoték a celého žití,arodina je duležitejší, já si vždy ríkám, když tak se prestehujeme do menšího 😀 ale nás čeká už jen jeden rok splátek a potom budeme v balíku 😀 😀 😀 😀 😀 jaké používáš pro sisku pleny?
@kamka17 nejhorší na tom je, že nic jené neuspokojí mé chuťové pohárky, jen cukrovinky..jako kdyby se mi neco stalo s chutema 😠 ale nevadí,hlavne, že jsme zdraví no ne?
Karolínka mi tu usnula a tak jdu hodit sprchu pred ní a potom slečinka, Dnes jsem s ní byla v práci na oslave a všem se moooc líbila slečinka naše, tak doufám,že to prežila ve zdraví 😲

cikyta
autor
29. sep 2010

@kamka17
@denis19 dakujem. Babylove.

denis19
29. sep 2010

@cikyta no ptám se proto, že jsem do daru do budoucna dostala velké balení plenek jednorázových a já to nepoužívám a ráda je nekomu daruji, jen ted nevím jakou mám velikost, skočím se prknout,ale jsou to pampersky sleep&play 😕

cikyta
autor
29. sep 2010

@denis19 vážne? Fíha. 🙂

denis19
29. sep 2010

@cikyta jojo jakou to potrebuje Siska velikost?

cikyta
autor
29. sep 2010

No tie,čo použivame teraz su č.4,5 a je to 9-20kg.

denis19
29. sep 2010

jo a já mám maxi , číslo 4 (7-18kg) pošli do IP adresu a já ti je pošlu balíčkem zítra

fopardi
29. sep 2010

@denis19 aty používaš ake tie nove latkovky ?

denis19
30. sep 2010

@fopardi já používám Bumgeniusky nebo G roBaby a jsem spokojená, nakoukala jsem to u švagrové a oslovilo mne to.
Preji krásné ráno devčata, u nás je opet zima jako blázen!!!!!

fopardi
30. sep 2010

ahojte pekne zimne ranko prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre