• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
Ja som bola dnes na tom vysetreni cukru, vysledky budu az o tyzden, vysetrenie bolo v pohode, len najhorsie bolo, ze do 10.30 som sa nemohla najest ani napit cistej vody, tak ma uz prehybalo od hladu a smadu, no, ale prezili sme..... a ozaj, pekny vecer :grinning:
9. dec 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka, ja mam od kamosky DVD cvicenie pre tehotne ale este som to nevidela, tak neviem ci tam pouzivaju fit loptu, no hadam hej a neviem odkial si ale v kazdom vacsom meste sa urcite tomuto venuju fit centra - u nas je niekolko fitiek co robia tie´to veci pre tehotne - aj cvicenia aj joga pre tehule tu je a kadeco.
9. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Romy-gratulujem ku krásnemu UTZ a na pohlavie nieje skoro v 12tt.Ak sa dr.pohrá,je to vidieť. :wink:
Katka-aj ja som chcela cvičiť,ale potom som to vzdala.My sme mali na nástenke u gyndoša reklamu na to - kde to je atd...Musíš len tak nejak pokukať,Inak nevem poradiť.
Domika-Noooooooo najprv som išla prestať zo dna na den s fajčením.Lenže to nešlo.Potom som fajčila už len pri venčení psa a v robote cez prestávku.Potom už len potajomky so psom-pred mužom som klamala,že už nefajčím a napokon som prestala.Celé prestanie trvalo tak zo 3 týždne :sweat_smile:
A fajčila som od 15 rokov tak 10 ks cigariet denne.
9. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak klbiky máme OK!
9. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ciky aj tak si dobra mm už prestaval nieraz a zatial sa nejako vždy ku tomu vratil raz nefajčil tri mesiace a potom si zapalil a bolo to spať aj naplaste som mu kupila ale su dodnes v kupelni položene par krat ich použil ale cigaretka lepšia :slight_smile:

a super že mate klbik ok
ja idem zajtra na cely den preč idem rano na krv potom s mm do roboty a potom na kontrolu a zase ku mm do roboty tak budem mať kus zmenu -ktoru momentalne velmi vítam :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - tak super,že klbiky sú ok,Siska ti može pokojne vstávať a behať....však počkaj za chvílku,moja chodila od 8,5 mesiaca za jednu ruku,no sama sa pustila až keď mala presne rok,to sme už mali skoro všetci zodraté platničky na chrbte.. :slight_smile:

domi tak si uži zajtrajší deň,ja som sa dnes trochu flákala,hoci sa bojím,aby som nechytila ešte aj dáku chrípku.

dobrú nocku.
9. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucul- :grinning:
10. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

romy,tak super,že sono dopadlo dobre, a bude to chlapček,to aj mne podla tych mojich pozorovani vychadza,ved som Ti už vravela... :wink:

ciky,tak fajn,že mala ma nožičky v poriadku,aspon budeš určite kludnejšia,že o jeden problem menej :slight_smile:
10. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No dievčatá-super.Silvia bude mať pytačooooooooooooooooooooooooooov! :grinning:
10. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A vyhrá ten najstrapatejší,nech k sebe ladia :wink:
10. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :grinning:
10. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa uz dve hodiny piplem s jednym kolacom, neviem aky bude, dufam, ze jedly..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mam dnes dovolenku a este som si nesadla, super..... ale bola som zmenit look, zajtra mame koncorocnu kapusnicu v praci, tak nech som herecka - tehulka :grinning:
10. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby

tak ja si od rana pustam dookola tu jednu minutu toho nasho sona - no je to ale super film , neviem sa vynadivat a asi viem ze co dokina povazovala za pipik. Nieco mu tam dole plava medzi nohami :grinning: :grinning: :grinning:

No xiky ten nas krpec ak sa poda do mojej fajty tak ten bude riadne vlasaty a vlasy bude mat tmave - od nas mame vsetci kopu vlasov cely zivot, no ak bude na mojho tak bude blondak a az tak hustu hrivu mat nebude.
A inak urcite bude mat modre oci - to mame aj my aj draheho familia - co povies na takeho pytaca ?
10. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som doma dnessom mala super den príjemna zmena :slight_smile:

na hematologii :sweat_smile: až tak dobre nebolo okrem heparínu si budem musieť pichať aj B12 :slight_smile: asi som malo opichana :grinning: :grinning: :grinning: ale čo už
a clexan mi zvyšili davku ale mam zas na mesiac pokoj :slight_smile:
10. dec 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby,Silvinka je zdravá a nezdedila po mne tie trombofilné mutácie!
Už máme rozhodnutie z genetiky. :dizzy_face: Jupiky!
10. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ahoj,no to sú fakt potešujúce správičky,viem si to predstaviť... :wink: takže už len toho strapatého pytača zohnať :grinning:
10. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky super,nožičky aj krvička su dobre,tak to je pre vas asi ten najkrajši vianočny darček :wink: nemusite zhanat po obchodoch :wink:
10. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka a Teba nebolo cely den,čo už vypekaš na sviatky :grinning:
10. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi ahoj,veru sme behali,doobeda veľký nákup,poobede sme boli s malou na treningu a medzitým sme obehli 4 elektrá,no aspoň máme vybavenú moju mamu a svokru... :wink:
10. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Ty sa vôbec nešetriš :angry: Ale chapem vianoce sa bližia...
10. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi - nemám inú možnosť,moj mm je bezo mňa stratený,respektíve by kúpil určite niečo,čo by sa mne nepáčilo.ale zajtra oddychujem,sľubujem. :wink:
a dnes som si kúpila všetky suroviny na ten džúsový koláčik,tak som veľmi zvedavá naň,v sobotu ho spravím..
10. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Viete,ona je celá muž.Uplne sa nanho podobá,aj nôžky má ako on a zomna nemá vôbec nič.(Tak som myslela,že ak niečo zomna má,bude to táto pliaga.Ale nieje :sweat_smile: )
Je tá Sisa vôbec moja??? :grinning:
Ale samozrejme,že sa teším :wink: výsledkom.Len viete,v tej správe každe 2 slovo lek.výraz,tak musím zajtra volať na genetiku,nech mi to povedia ešte slovensky,nech nič nezanedbám.
Lebo ked som si našla na nete tie výrazy,tak tam bolo písane,že sa to len skuma a nik presne nevie,čo to je.
No fasa,no fasa :grinning:
10. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky super :slight_smile:
10. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky super, a neboj ona je urcite tvoja, no baby sa obvykle podaju na otcov a chlapci zas na maminy - aj ked sa stava aj opak
10. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObre ranko, nikde nikoho ?
11. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
no dnes išlo slniečko asi do Martina :angry: Lebo u nas nie je :frowning2:
11. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Survi-ani tu nieje.Možno ho uchmatla Domika do Popradu. :sweat_smile:
11. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky,asi tak :grinning: a ani sa neozyva,aby sme ho nepytali späť :sweat_smile:
11. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Alebo Lucula do PD,alebo Katka-bohvie kam :sweat_smile:
11. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tehule a ktorá pôjde najbližšie pre bábätko? Asi Kuspitka,že?
11. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok