• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@cikyta dikas!!!!!!! :slight_smile: Máš pravdu a práve jsem se o tom bavila i smnž a necháme to tak, když pro ní nastane ten čas tak se otočí...a na nejaké tabulky se vyprdneme.......
A venku bylo dobre, že? Máte asi stejné počasí jako my anám se tam teda líbilo, dokonce i slečinka hodinu spala a to je výkon!!!!!!
4. nov 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @cikyta no Ti povím, ty deti jsou nejak dopredu a to se ješte ani nevideli :grinning:
4. nov 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta musím Ti ukázat naší zpevačku :slight_smile:
4. nov 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 No tá je kráááááásnááááááááááá! :slight_smile: Zlatulinká bambulka malinká.
4. nov 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 nevadí že sa nevideli, hlavne že sa majú radi :grinning: zajtra ukážem adamkovi jeho lásku, teraz už spinká. potom ti poviem čo povedal.ale je krásna bambuľa malá.
4. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 a tu je fotka pre karolínku
4. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 Modrooký blondáčik-tak toto bude iný lámač srdc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nádherný Adamko!
4. nov 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A tu je svädok na vašu svadbu:
4. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
Tak vám devčata povím, že je to krásne naplánované :slight_smile: A jinak ciky má pravdu to bude jiný lámač ženských srdíček a Siska to tam vše na té svatbe dá do late a ješte svedkovi pomotá hlavu tema svýma okálkama :grinning:
5. nov 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta
@chorale1 ale nam namíchali krásné deti,co????
5. nov 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
@cikyta no ved my by sme aj Sisu brali ale tá ide s dobou a nacvičuje pohľady po oveľa mladších :grinning: jej nestačí o rok mladší.
@denis19 no to fakt, krásne detičky. a všetky majú také krásne očká, či už Siska, Karolínka alebo Adamko.
5. nov 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 jo to máš pravdu...oči mají nádherné...a že siskamá pohled ..to je pravda!!!!! :grinning: karasavička :grinning:
5. nov 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ja ked sa pozriem na tvoju fotku do profilu tak ma stále napadne to isté - bože tá zasa varí a ja tu nečinnne sedím :grinning: ked bude sisa zdravá musíme sa už konečne stretnúť, karolínka je daleko inak by sme išli aj ju pozrieť.
5. nov 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 se máte ,že jste takto blízko sebe,aspoň vám je veseleji...ale i my se chystáme navštívit Romy a malého Timka....jen to musíme s mnž naplánovat, aby ješte nebyl sníh :grinning: :grinning:
Jinak mi slečinka ted usnula a to opet pred snídani,ona holka asi radeji usne, než by mela mít hladíka o minutu déle :grinning:
5. nov 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 jo a bud v klidu, když se večer vrací mnž z práce a ucítí ,že se doma varilo, tak se lekne, že neco oslavujeme :grinning: :grinning: :grinning: Jak máme karolínku, já ti to varení nejak nestíhám :slight_smile:
5. nov 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 vieš čo sme blízko a videli sme sa raz, minulý rok v lete. ale musíme to napraviť. ja zasa varím lebo však čo saa budeme dívať na seba :grinning: moj muž je hladoš.a ja varím rada len tiež ako máme adamka tak väčšinou rýchle a dobré jedlá. ale zasa ak nie je navarené svet nespadne a vie si urobiť náhradu :grinning: ja idem dať drobca spať za chvíľu, ešte sa baví v kresielku.
5. nov 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 no a ten muj prcek usnul a spí jako dudek..nechápu :slight_smile: muj mnž našel zálibu ve varení, tak mu nevadí,že varím méne a varí on a je to pro zmenu zase neco jiného, než když varím já,ale v zásade je to stejné jídlo, jen on si trochu zmení korení a je to jiné :slight_smile: :slight_smile: Jen ted už začnu zase postupne varit, neboť budu varit Karolínce..... :confused: jen jsem zjistila, žekdyž ji pripravuji zeleninové pyré z kupované zeleniny, tak se mi vyhází po tváričce a pokud ji dávám skleničkový Hipp tka je to ok, tak asi budu muset začít pestovat bio zeleninu :astonished:
5. nov 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nestíham,dnes mám voľno práčka doprala,káva dopitá..idem do mesta vybavovať....
ja to stále hovorím,že v Heliose miešajú pekné deti,len trochen hyperaktívne...nebojte sa ..ešte budete spomínať ako bolo fajn ked sa moc nehýbali :wink: :slight_smile: ..myslím to v dobrom...aj naši najprv cúvali a až potom išli dopredu :sweat_smile: ......ako ja som deti dávala na veľkú fitloptu ked sme boli u našich,deti to mali radi a aj to je jedna z možností napredovania pohybu...máme v rodine rehabilitačnú sestru a ona mi to odporučila,že ved skoro na každom cvičení na to deti dávajú...stačí ich dať na bruško a držať im nožičky a posúvať dopredu,dozadu,sem tam hopsať posediačky :wink:
5. nov 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa ahoj moja. deň voľna a človek nevie čo skôr však? ale idem aj ja dievčence lebo od rána som prd spravila iba sedím za pc. takže idem makať, idem dať do práčky, do hrnca...poobede idem s kamarátkou do mesta na nákupy už aj čo to pod stromček takže chlapi budú gazdovať spolu.pa zatiaľ
5. nov 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@denis19 malému zistili vtedy,že má na nožičkách zvýšený svalový tonus,že ich má moc tuhé,preto sa nevie obrátiť...neviem,či to bola pravda,ale nám pomohli cvičenia... :slight_smile:

a ja vobec netuším,čo dnes budem variť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 no o darčekoch mi radšej nič nehovor,každý rok sa chystám že nakúpim čo to v predstihu a nemám ešte pre nikoho absolutne nič :angry:
5. nov 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievčence..... :slight_smile:
5. nov 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte maminy :wink:
hlásime sa z domu po prvej spoločnej noci...zlvádli sme ju myslím úspešne, teda poniektorí, lebo ja som nevyspatá, bublinka tak či tak od rána zase len spí a najviac si užil moj drahý, lebo chrápal celú noc :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale tak hádam nájdeme nejaký systém a hádam sa naučí poriadne papať z cicíka, nech nemusím tu s fľaškami strašiť každé tri hodiny :confounded:
a zajtra nám konečne dúfam prídu namontovať vstavanú skriňu, tak to tu aj začne konečne vyzerať ako v rodine s bábatkom, keď si všetko pekne popracem a poukladám na správne miesta :sweat_smile: :sweat_smile:

no a fotečky vašich troch anjelikov nemajú chybu, fakt sú nádehrní a Adamko s tými očami :fearful: :wink: :wink:
5. nov 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@lucula73 u nás fazuľová polievka a vyprážaný syr. zajtra asi bryndzové halušky. no o tých darčekoch mi tiež niečo hovor. vždy som mala dopredu pokúpené a minulý rok a asi aj tento na poslednú chvíľu.ale mne skôr ide o to že ked príde moja najlepšia kamarátka tak mi vraví že vieš v tom a v tom obchode a ja na ňu čumím že to kde je. tak mi povedala že ma musí zobrať do mesta lebo som mimo :grinning: :grinning: :grinning:
@cikyta dievčence už som myslela že sa neukážete.
@kamka17 ved vy ste šikuľky, vy to všetko zvládnete. mne sa tiež najviac páči ked muž povie - zasa som sa ho... vyspal kvoli malému a nevie ani kedy sme sa krmili. ale to hovoril ked bol adamko menší.a chrápal až ho bolo do druhej izby počuť :slight_smile:
5. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa hopsat po sediačky s nimi, či je tam posadit držet a hopsat???dikas.
5. nov 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17 ahojky.........Tak ste zvládli prvu spoločnu noc. Je to teraz všetko také strašne,viem. A ver,že ešte si možno aj 2-3 krát trošku poplačeš,ked sa toho na teba vyruti vela teraz doma,ale potom ti pojde všetko hladučko,ako po masle...nájdete si spolu system,svoje rituály a bude to už len lepšie :wink: Sem tam zapriahneš chlapa-aby mal dôvod v noci chrápať a bude :wink:
Ponukaj Paulínke do nemoty cicík a hádam mu príde na chuť a bude ťahať o dušu bambulka :wink: Cim bude väčšia,tým jej to pojde lepšie. Bude silnejšia a bude to fajn :slight_smile:
No a keby aj nie.....už nejako dobojujete s pomocou ohrievačky tých pár mesiačikov :wink:

Dnes spal s nami zase muž v spálni a noc to bola...........plná hrôzy. Furt bola Sisa hore,furt revala.Dokonca sa v spánku postavila aj so spacím vakom na manželskej postely a kebyže ju muž nezachytí v poslednej chvíly,tak by letela šípku dolu na podlahu :rolling_eyes:
5. nov 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak mužovi idu 17.12.operovať tu ruku a vraj 2 týždne sa ani nenaje,lebo mu ju nejak zafixuju ku telu. A že ho mám dávať cikať. :grinning:
No tak prinajhoršom sa Sisa podelí o plienočky s ocinkom :sweat_smile:
5. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a co druha ruka tu nebude moct pouzit.?! :grinning: :grinning: :grinning:
Hadam Sisa plienocku pozicia. :wink:
Inac ti chlapi su asi vsade rovnaki moj tiez frfoce ze je nenaspaty a este len lahne na vankus a spi a mi este velka zabava min. 2hod. Tuto noc sme sli spat o 23,45. A do rana sme boli este 4x hore. A ja mam byt naspata.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@domcek No dá sa použiť,ale velmi málinko,lebo moj muž je pravák a idu mu operovať práve tu pravu ruku a ešte je tu jedna vážna skutočnosť:
-Je to chlap...
Takže v tom príde to bude prežívať minimálne tak,akoby mu amputovali obe ruky :sweat_smile:

(Ale nie. Vtipkujem....ale aj tak...) :grinning:
5. nov 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok