Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
12. dec 2009

jaj wolfi vidíš dobra pamať ale zapina kus neskoršie ako ostatnym 😀 😀 😀

domika9
12. dec 2009

žienky od včera ma picha na spodku bruch nieje to nejake brutal alebo vkuse ale par krat za den to citim a mam taky pocit ake keby to pichanie šlo od krčka maternice tak neviem čo to može sposobovať? a male nejako necitim len slabučko občas aj to si niesom ista ešte dobre že idem na sono vpondelok lebo vydržeť do januara by ma si urvalo
neviete z čoho alebo prečo može byť to pichanie?

surviver
12. dec 2009

domika,ja som tiež mala take pichanie,tak okolo 18-20tt a vtedy ,ked som šla na poradnu,tak mi Dr. povedal,že mam chaby krčok a že mam vela ležat,lebo chodenim sa to može zhoršovat a aby som sa nezačala otvarat,tak mi vtedy zvyšil aj magnezko

cikyta
autor
12. dec 2009

Domika-bude to OK.Pondelok držím palčeky.A tie bohybu su OK raz viac,raz menej.Nikdy nie rovnako. 😉 Raz sa mu dobre hajká a ležká na jednej strane a raz si urobí diskošku! Bábätká su velmi prefíkané 😉

lucula73
12. dec 2009

domika - aj mňa pichalo tam na spodu,bola som s tým u doktora,mne vtedy povedal,že to rastie a ťahá....

survi a ty už máš ten kočík?lebo som ťa našla v inej teme - concord fusion..mne by sa páčil ten športový,ale je dosť drahý..neviem..

cikyta
autor
12. dec 2009

Lucul ahoj.

lucula73
12. dec 2009

ciky a ty čo nespíš...

domika9
13. dec 2009

ok tak super ste ma ukludnili ale včera som mala dost roboty tak som myslela že som sa možno aj dosť ponaťahovala aj ked nešlo o nejaku strašnu robotu ale bola som stale vpohybe nesadla som si na 5 minut tak možno aj preto
joj ako velmi sa teším na ten pondelok mm to omielam stale dookola že už aby to bolo

cikyta
autor
13. dec 2009

Lucul a čo je spanie 😅 ?
Domika-určite to bude tým namáhaním.Tiež si pamätám,že stačilo,že vysávam,neoddýchnem si....kmitám dalej a brucho ma velmi bolelo 😝 Treba posedieť a pomalyčky pokračovať.Ak bolí bruško stále,kašlať sa na robotu.Tá neutečie 🙂

domika9
13. dec 2009

nieje to take strašne len tak občas aj dnes asi 2x som to citila ale nieje to nejake hrozne 😉

lucula73
13. dec 2009

domika - tak oddychuj čo najviac,mňa tiež bolí brucho,keď viac behám..a ak máš daj si magnezko...

ciky - aj mňa to čaká,ja viem,ani si to neviem predstaviť,lebo my spíme celú noc asi od 2 rokov,takže budeme mať riadnu zmenu
a tá tvoja princezná je naozaj celý tatko,ono to tak býva,moja nemá zo mňa nič,maximálne cikuľku... 🙂

domika9
13. dec 2009

lucul nemam doma magnezko ale musím si kupiť zvyknem ho doma mať ale sa mi minulo
no lucul tak to budete mať riadnu zmenu bože tebe ešte 10týždnov a budete mať babo , žienky strašne vam to letí , samozrejme aj mne ked vidim pri nicku že 22tt to ako keby ani o mne nebolo stale sa mi to zda take neskutočne 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
13. dec 2009

ahojte .. dobru chut k obedu vsetkym my ideme ku svokrovcom na rezne 😵

cikyta
autor
13. dec 2009

Lucul,ale možno budete mať dobre bábätko a nebude nikdy v noci problém.Držím palce,nech to tak je.
Domika-juj. 🙂 A počkaj,ked ti priložia v nemocnici ku hlave po pôrode bábo... 🙂 Možno sa opýtaš ako ja
-A to je koho?
😀 😀 😀
Katka podobne.Aj Wolfinke 😉

domika9
13. dec 2009

hm ciky to bude žužo ani si to neviem predstaviť že sa toho dožijem 🙂

cikyta
autor
13. dec 2009

Domika 😀 Božinku ako ti závidím! Je to neopísatelný pocit.A pamätaj si každu sekundu! Celý život si to budeš premietať-vaše zonámenie:
-len mama a ja 🙂

domika9
13. dec 2009

...a tatik 🙂 ak stihne prísť 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
13. dec 2009

Ahojte 🙂

domika,tak ako Ti radia,radšej sa šetri,robota neutečie...a zajtra pekny zažitok prajem 🙂

luculka,hej už ho mame,a ten hlboky,je fakt taky velky ,tak hadam bude pre drobca pohodlny 😉

katarinka,tak ja sa chystam cez tyžden,tiež na medovničky...a ten decapeptyl skus temu...mam,nemam lieky na stimulku...alebo tak nejak 😉

cikyta
autor
13. dec 2009

Domika-aj tatík.Ale ten tvoj pocit bude uplne iný a len tvoj.Mama je mama,aj keby bol tatík zo zlata a diamantov. 😅
Katka,myslím,že neodkupili.Jedine ak by si im ich darovala.Aj ja som to tak mala,že by vzali,neodkupili.Ale možno sa to zmenilo.Ved to bolo tak dávno-9 mesiacov 🙂
Hm...medovníčky vonaju až sem.
My sme boli urobiť predvianočnu atmosferu v dráčiku,tescu a OK dome. 😖 Ale už máme darčeky všetkým malým svišťom v rodine. 😉

domika9
13. dec 2009

ved dnes cely den polihujem aj som si zdriemla cez deň
medovničky sa chystam aj ja robiť tento týžden sa už do toho pustím 🙂
a dakujem za želanie na zajtra hned vam potom napíšem 🙂

lucula73
13. dec 2009

domi drž sa teda,teším sa na infošky.....
my sme mali návštevu celé poobedie,tak som nemala na koníka čas....

a my ideme piecť medovníčky v utorok....

cikyta
autor
13. dec 2009

Práve som vypisovala pohladnice k Vianociam a idem poslať aj do heliosu.Dali sme odfotiť Sisu aj s venovaním. 😵

surviver
14. dec 2009

Pekne ranko 🙂

romy01
14. dec 2009

ahojte

wolfi, ja teda neplanujem ist na amnio, jedine vtedy ak by sa nejake predchadzajuce testy ukazali ako zle, ale dost sa spolieham, ze tie testy v 12 tt a tripple testy budu OK a potom chcem morfologicky utz v 20tt. Ak sa nikde neukaze podozrenie tak to risknem bez amnio.
domka, neviem ako to bude u nasej dokiny. Idem tam v stredu prvy krat do poradne. Opytam sa jej na tu krv v 12 tt ci sa da urobit ten test aj neskor, lebo baby v inej teme pisali ze sa da az do 13 plus 6 a tiez sa rovno objednam na ten tripple test. Potom myslim ze mi da dalsiu poradnu tiez v januari a to by som uz mala mat vsetky vysledky pokope a budem planovat to morfol. sono. Ale mozno aj ona bude robit zakazdym sono, aj ked si zas myslim ze by to nebolo dobre, lebo sono babatku nici sluch.

wolfskinka
14. dec 2009

romy len ty neuzivas denne 4 tabletky na epilepsiu, keby som neuzivala tie lieky tak by som nad amnio ani nerozmyslala, ale kvoli tym liekom

domika9
14. dec 2009

tak ahojte som doma 🙂
4D no super doktor pomeral všetko nam poukazoval všetko krasne sedi na tt čakame chlapčeka a to najdoležitejšie ku 4D sme sanedostali pretože drobec bol taky nalepeny na maternicu že že bol ako ked sa pricapíš o sklo rvarou čiže z toho by ani 4D nebolo len nejaka machula s naznakom nosa 🙂 ale pan doktor bol zlaty povedal že 4D odložíme pojdeme tam 4.1 a potom nam spraví 4D aj dvd nam da takže betar naš maličky si z nas robi srandičky ešte cez vikend bol otočeny opačne lebo som ho citila ako kope na druhej strane a ako sme sedeli v čakarni vravím mm že male sa asi otočilo lebo citim pohyby na druhej strane a aj tak bolo 🙂
ale pozrel nam všetko ešte aj štrukturu mozgu
a aj s platenim bol super že teraz mu dame len časť a potom to doplatíme
ale chlapček jak lusk pipišvorik sa tam mihal 😀 😀 😀 vravím mu že z tohto dievčatko nebude a on že sami to vidíme že to nepotrebuje komentar

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre