Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
14. nov 2010

@surviver čo v pondelok ale až do utorka musim čakať 😅

fopardi
14. nov 2010

zajtra ešte len na krv a v utorok na vysledky

surviver
14. nov 2010

@fopardi ahaa,tak teda som zvedava na utorok,hadam to nejako vydržim 😉 😀 ,ale držim palce nech je tak, ako chceš aby bolo 🙂

lucula73
14. nov 2010

kuk 🙂

@fopardi aj ja ti držím palčeky,nech to dopadne ako si želáš 😉

a ďakujeme za pochvaly....veru,Matúško bol v tom obleku úžasný,bol mu akurát a všetci ho obdivovali..no zajtra ho posielam ďalej ☹ 😀 ...ten oblek....nie malého 😀

@zefa....ty si moj človek..napíšem ti aj IP ak stihnem 😉

@cikyta...no teba obdivujem už veľmi dlho...ale tri týždne by som sama asi zblbla.......klobú dolu 🙂

cikyta
autor
15. nov 2010

Ahojte...

@fopardi normálne trošku horím nedočkavosťou 😉

Kupila som Sise fasa pršiplášť a teraz som mala problém jej ho vyzliecť,lebo ona v nom chcela spinkať. 😅 A hlavne s kapucňou na hlavičke !

chorale1
15. nov 2010

ahojte,
@fopardi no to som zvedavá 🙂
@cikyta kočky boli na nákupoch?

cikyta
autor
15. nov 2010

@chorale1 nie prečo? Ak myslíš tie sánky,tak to sme si dali kupiť kamošovi,čo bol v madarsku.Kupil výhodne aj s operadlom.Ešte ich prelakujeme,spevníme a možme jazdiť (teda,ak napadne kusok snehu 😀 ) No a kupila som jej aj pršiplášť,lebo nemala žiadny a práve dostali taký,aký sme chceli.Ešte sme kupili nálepky na stenu,ktore skončili v koši,lebo boli nalepene moc nízko a herečka ich odlepila a zničila ☹ No a ešte som jej kupila taku plyšovu kačičku,čo gága (lebo to moje dievča je vo vytržení zo všetkých kačíc)....no a práve teraz ju suším na šnure,lebo mi ju hodila do vane,ked som sa sprchovala 😠

fopardi
15. nov 2010

@lucula73 veru maly fešak krasny aj tortičku chvalim ej dala by som si 🙂

no baby dnes som zažila šok šla som na tu krv rano a tam som zo sestričky vytiahla že moja sestrička už tam nepracuje (aby sme sa pochopili v tej ordinacii pracuju 2 lekari jedna dr. doobeda a moj dr. poobede a každy dr. ma svoju sestričku ) no tak som z toho smutna lebo som ju mala velmi rada ☹

no a ja teda zajtra idem na kontrolu dnes je 49dc 😀 😀 😀 ide mi čo som ušetrila za vložky som minula na testy ale to nič 🙂

lucula73
15. nov 2010

@fopardi no toto,a dnes si tiež testovala?a zajtra ťa bude aj kukať?

fopardi
15. nov 2010

@lucula73 nie nie naposledy som vo štvrtok ale to boluž treti test aj v piatok ma pozeral a nevidel nič ale ked ma vyšetroval tak krčok sa mu nezdal no uvidím sama som zvedava ako to zajtra dopadne ale aja myslím že to bude koli tym folikulom - no dens som bola v tescu a dom dostala taku bolesť do niekdea ko je vaječnik že som miestami nemohla ani krok urobiť aj do auta som nemohla nastupiť lebo som dostavala ako krče ale len tak chvílkovo už som myslela že som isto dostala a pridem domov a nič nič nič

tak neviem či ma bude aj pozerať či čo ale vo s´štvrtok mi urobil aj vnutorne aj vonkajšie sono aj vyšetril tak neviem asi podla toho ako vyjde hcg

lucula73
15. nov 2010

@fopardi jej,moja,no to musí byť o nervy teda.....ale snáď to zajtra rozlúštite 😉

cikyta
autor
15. nov 2010

@fopardi Bože Fopi.....tak toto je už ozaj ako v kocurkove.....Som ja len zvedavá,čo ukáže HCG atd...Držkaj sa moja.Viem si predstaviť,ako ti asi nervičky hraju z tej neistoty ☹

fopardi
15. nov 2010

@lucula73 ved to

fopardi
15. nov 2010

@cikyta ved prave to najviac sa bojim aby sa mi nezopakovalo mimomaternicove vštko ostatne bude fajn

cikyta
autor
15. nov 2010

@fopardi Držím palce,aby NIE !!! ☹

fopardi
15. nov 2010

takto som to nikdy nemala že šinenie aprestalo to ked som nemala kramušky takj som ich nemala ale nie takto že si špinim kedy sa mi zachce ale ved už sa iba jeden krat vyspím a budem vedieť načom som

a tu čo nove ja som nejako posledne dni zanedbavala kona mali sme nejaky program lepšie povedane vo štvrtok sme boli vpolsku ale sme sa vypiekli lebo mali sviatok tak sme nanakupili potom v piatok som šla ku dr. v sobotu zase v polsku lebo nam mlieko dochadzalo potom v nedelu sme boli na navšteve pri rodine dnes som bola na krv poobede tesco zajtra zase poobede do mesta (rozumejte -u ma je kamkolvek sa chcem pohnuť treba mi cestovať 20km tam 20 naspať 😀 ) takže krv - znamena 40km a poobede tesco 40km 😀 ale v pohode a naš drobček tak rad cestuje že až nemam problem už bol s nami 3x v polsku a v pohode 🙂

lucula73
15. nov 2010

@fopardi a to ste ss ním aj behali po nákupoch,no to si ja s mojím neviem ani predstaviť... 😠 😝

a moj sa dnes konečne rozliezol,chodí po štyroch,taký je smiešny,zajtra sa ho chystáme na kameru natočiť,nech je na čo spomínať 🙂

fopardi
16. nov 2010

@lucula73 hej ale neboli sme na trhu iba v lecrerku ale chceli sme isť aj na trh ale bolo tolko ludi že sme nemali ani kde zaparkovať fakt tolko aut som tam rešte nevidela

fopardi
16. nov 2010

@lucula73 super že už lozíte 🙂 našmu sa nejako nechce prevracať z brucha na chrbatik ale už som ho parkrat vymakla ako sa prevracia ked sa nepozeram , ale zato nam snad začne chodiť už

chorale1
16. nov 2010

ahojte
@cikyta myslela som kvôli tomu pršiplášťu že ste boli na nákupoch 🙂 a vidím že ste toho nakúpili viac.ja chcem íst v piatok do mesta s kamaratkou čo to pokupit už pod stromček. naša babka ide zajtra do polska tak nam ma tam kupit sanky.
@fopardi no čakám čakám, ja myslím že je to tehu, ale nech je to ako chce len nech si v poriadku 😉
@lucula73 ja si tiež neviem predsstaviť s drobcom nákupy v polsku ale ja by som ho zasa ani nezobrala do polska.
a kde sú dievčence denis s karolinkou?

lucula73
16. nov 2010

@fopardi neboj,všetko bude.....ja už nemožem sedieť na zadku,musím behať furt za ním...

a dnes sme mali ráno úraz...matúš má rozbitý nos,narazil ním do dreveného čela na našej veľkej posteli.,chudáčik,plakal asi hodinu,má ho celý opuchnutý,len dúfam,že nie zlomený 😝 ...to bol proste moment... ☹

@chorale1 ja sa chystám vo štvrtok,aspoň niečo snáď kúpim... 😉

fopardi
16. nov 2010

@chorale1 idem až poobede tak si ešte počkame
no my berieme drobca všade s nami nemam problem oni on nema problem som si ista že cestu mi v aute prespí tam ho dam do kočiara a v pohode ako ked ideme do tesca alebo len tu niekam tak to je to iste a cestu naspäť zase prespí no zlate to dieťa

fopardi
16. nov 2010

@lucula73 no nezabraniš ked začne dieťa chodiť tak aby mal človek 100 ruk a 100 oči aj tak neustražiš

cikyta
autor
16. nov 2010

Ahojte......

@lucula73 je mi luto,čo sa stalo Matuskovi.Posielame cmuk na bolačku ☹

My sme sem tam dokázali isť do tesca so Sisou v kočíku.No to tak do 6 mesiaca a len vtedy,ak som vedela 100%-tne,že bude spať,inak len revyyyyyyy............
Teraz mi to plakanie príde ako nič,lebo,ak ideme teraz do tesca,tak je to o hubu,lebo 😠 Muž ju musí držať na rukách,no to trvá krátko.Furt sa metá a pýta na zem.Na zem ju dáme,neni problém,no ona priam lieta a uteká pomedzi regále a cestou všetko zhadzuje.Niet väčšej radosti pre nu.
Takže nič nekupime a nervy máme uplne zničené 😠

cikyta
autor
16. nov 2010

Ved aj včera.................bola som s nou kupiť ten pršiplášť v obchodíku.A tam vyhádzala všetky lopty z košíkov,zhodila nálepky na stenu,pýtala plyšákov a ked som jej jedneho dala,pýtala iného a to dookola.
Ked sme odchádzali,vyzeralo to tam,ako po výbuchu-ešteže predavačka bola milá a povedala,že nech to neupratujem,že ona to uprace.(inak by som tam bola ešte dnes 🙄 )

chorale1
16. nov 2010

@fopardi ved hej my máme tiež zlaté dieťa ale neviem, ako týmto ťa neodsudzujem to vôbec nie aby si to zle nechápala. do tesca ho zoberieme ale to poľsko my príde pre neho daleko.

zefa
16. nov 2010

ahojte

@cikyta 😀 😀 😀 a to náš Samko raz v jednom obchode stihol odskrutkovať asi 5 šrobikov z regála....to sme boli s kočíkmi a mal krátko pred 2 rokom...som si až pri pokladni všimla čo drží v ručičke.....tak ako mali "pevne"tie regály poskladané...............my sme preto chodili do obchodov radšej bez detí,bo to sa nedalo,alebo do Tesca chodil muž ráno o 5.00 ešte pred robotou....som mu napísala lístok a vtedy tam nebol skoro nik ,takže tam rád takto chodieval v pohode nakupovať..ja aj teraz radšej bez detí..bo aj ked si ich dám do košíka to ako chobotnice 😉 😝

cikyta
autor
16. nov 2010

Dnes som bola v banke...
Vystála som dlhý rad...teplo...decko na rukách,ktoremu sa to už prestávalo páčiť... 😠 Po vystátí toho radu ma poslali do druheho radu....tam som stála pol hodinu a ZBYTOCNE 😠 lebo ten predošlý uradník sa pomýlil...Sisa mi už nevydržala a začala lietať po miestnosti. Pripomínam,že tam bolo otrasne dusno 😠 Takže nervy....dolu kabáty,svetre....Sisa sa aj vyzuvať začala 😀 A ked som išla ku tretiemu okienku,tak tam Sisa vysypala uradníkovi pred noc tie granulky z kvetináčov 😀 Rozprchli sa mu tam po stole 😅 A vôbec som ju nehrešila,lebo sme tam TVRDLI len skrz jeho blbu hlavu !!! To som išla len jednu posratu kartu zrušiť 😠 a roboty jak na kostole s tým 🙄

zefa
16. nov 2010

@cikyta by ma piclo,naši tiež neposedia pol min.napr. v čakárni....furt lietajú 😠 😠

cikyta
autor
16. nov 2010

@zefa Bežne mi takéto veci nevadia,dokial som náhodou aj s mužom.To sa len smejem na tom.No akonáhle som sama (a to je dosť často) tak ma to vie strašne hnevať a normálne by som Sisu dobila na halušku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre