Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

surviver
5. dec 2010

@fopardi no a fotečka tortičky nebude?? nech aj my troška poslintame 😉

zefa
5. dec 2010

@janicca na tejto stránke si nájdi čo ti je a podľa toho si kúp.....mne na boľavé hrdlo zaberá olejový zábal....na vatu olej ,na krk,dať igelit a potom šatku.....a čo najčastejšie kloktám slanú vodu 😉
http://www.boiron.sk/lekarnicka.htm
@chorale1 boli sme týždeň v škôlke a zatiaľ zdraví

chorale1
5. dec 2010

@zefa tak to je super len sa držte deťurence 😉

fopardi
5. dec 2010

@surviver možem hodiť ale mala vyzerať uplne inač teraz sa mi takto podoba na tu moju predchadzajucu 🙂

fopardi
5. dec 2010

teda nie na predchadzajucu ale ešte tu predtym

surviver
5. dec 2010

@fopardi ved je peknučka a isto aj mňamkova 😉

lucula73
5. dec 2010

@fopardi nooo,dala by som si...je krásna...a ja neviem urobiť ten okraj klieštikmi,ako na to?

baby,dnes bol u nás Mikuláš,ozajstný s 3 čertami a 1 anjelom....prvý raz,čo prišli domov k nám......moje staršie dieťa dostalo šok z jedného čerta,nevedela ani ako sa volá a ešte pichal do nej takými vidlami...no amen...keď odišli,chytila polhodinový záchvat plaču,nemohli sme ju utíšiť....no keby som vedela,tak ich nezavoláme,namiesto radosti strach ☹ 😝
takže opatrne.... 😉

fopardi
5. dec 2010

@lucula73 nechaš si tu gumičku ma tych klieštach a len pritlačaš tak aby si do tych kliešti zachytila tu hmotu a akoby pritlačím smerom do torty

lucula73
5. dec 2010

@fopardi a musíš to mať naahrubšie vygúľané,že?a vieš ešte ktoré to boli klieštiky?lebo ja som si asi kúpila zlé....

fopardi
5. dec 2010

@lucula73 oooo a to sa chystam buduci rok zavolať aj ja tak radšej porozmyšlam či zavolam

chuda mala ☹ bože ani by som nepovedala že take velke dieťatko sa bude ešte bať -ona ešte veri ? naježiška na mikuloaša a pod?

lucula73
5. dec 2010

@fopardi však to?ja som myslela,že už ani neveri,lebo deti v škole všeličo vytárajú.........a teraz večer povedala,že to nebol ozajstný čert,ani mikuláš,že mali masky 😀 ..dobrý postreh.....a že skutočný pravý mikuláš je v červenom celý rok,nie len dnes...no som sa zasmiala 😀 ,lebo nám nič nedoniesol a že ten skutočný príde ešte v noci a ráno si najdeme balíček v topánke 🙂

fopardi
5. dec 2010

@lucula73 odfotim ti ake mam ja ale dnes sa mi už nechce zajtra ti odfotim jo 😉 no teraz som mala tak na hrubšie ale predtym som isto nemala tych odporučanych 4mm isto som mala tenšie

lucula73
5. dec 2010

@fopardi jasné,to neponáhľa 😉

fopardi
5. dec 2010

@lucula73 moja zlata bože aka ta detska duša zranitelna ale je to pekne ze stale veri ja so pamätam že ked som ešte verila tak som raz mamu načapala ako nam dava do topanok banan a vtedy som to povedala aj bratovi že ako to vlastne je 🙂

lucula73
5. dec 2010

@fopardi no to sme aaj my špehovaali,ale už si veru nepamatám,dokedy sme verili 🙂
a ježiško?vlani začala vyzvedať,ale nejak sme to uhrali,tak uvidím tento rok,ale ak uverí,tak ju v tom samozrejme ešte necháme 🙂

fopardi
5. dec 2010

@lucula73 ani ja nepamätam kolko som mala rokov ale na ježiška som asi dlhšie verila

zubrienocka
5. dec 2010

Ahojte, prvy mesiac beriem clostilbegyt. Prve dva tyzdne, som nemala ziadne tazkosti, ale od polovice cyklu ma strasne bolia prsia. Je to normalne?

lucula73
5. dec 2010

@fopardi ďakujem,už som si to uložila 🙂

lucula73
5. dec 2010

@zubrienocka no ja som clostilbegyt nebrala,ti neporadím,snáď sa niekto nájde....ale mňa boleli často prsia celú druhú polovicu cyklu,ani lieky som nebrala,tam dochádza k prudkým zmenám v hormonoch,klesajú estrogeny,stúpa progesteron.......tak možno aj z toho.neužívaš náhodou aj teraz niečo na báze progesteronu.....duphaston,alebo niečo podobné?

zubrienocka
5. dec 2010

@lucula73 veru nie, iba clostil....

lucula73
5. dec 2010

@zubrienocka a kolký deň cyklu si?

fopardi
5. dec 2010

@zubrienocka je dosť možne že si tehotna nechcem ti robiž nadeje ale je to možne 😉
ja som brala 2 či 3 mesiace clostil ale prsia ma boleli iba ked som ostala tehotna 😉

fopardi
5. dec 2010

@zubrienocka prave som sa chgcela tiež opytať na den cyklu

zubrienocka
5. dec 2010

teraz som 25 DC, ale bolia ma asi od nejakeho 17DC. Moj MC trva okolo 33-35 dni... Tehotna? Daj Pan Boh 🙂)))

lucula73
5. dec 2010

@zubrienocka aj ja ti to želám 🙂 .no pokiaľ ťa normálne nebolievajú,je to možné že si tehu,hoci si myslím,že je ešte dosť skoro na posúdenie stavu tehu-netehu 🙂

fopardi
5. dec 2010

@zubrienocka lenže tym padom že si brala clostil je dosť možne že si mala ovulaciu na čas (ved by si mala vedieť kedy si mala )a tych 25dc je dosť možne že už je babo uhniezdene -testik nechceš skusiť? 😉

zubrienocka
5. dec 2010

podla mna iba telo reaguje na hormony, ale nenasla som to nikde v neziaducich ucinkoch clostilu... este tyzden vyzdrzim a testem sa.

zubrienocka
5. dec 2010

@fopardi nechcem zatial....ale planujem za tyzden. To budu nervy 🙂

fopardi
5. dec 2010

@zubrienocka a kolky krat si brala clostil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre