Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂
denis19
13. dec 2010
@chorale1 no a já se zapomela pochválit, že stále nemáme vlasy 😃 😃 😃
chorale1
13. dec 2010
@denis19 musím vypnúť pc a strážiť ho lebo už mi upratuje stol a chodí tam kde by nemal.papa
cikytaautor
13. dec 2010
Ahojte...............
Niekde som mala dobrý recept na punč,no ako sme sa sťahovali,už neviem nič nájsť :-p možno v lete.....(lebo teraz nachádzam veci,čo som hladala v july :-N )
A do toho mojho punču išli aj pomaranče.....

Veru aj ja už idem poriešiť koláčiky...(nabehnem do cukrárne a objednám 😃 )
cikytaautor
13. dec 2010
Aj nám Sisa reve vonku v sankach a driape sa na ruky ]-( No v nedelu bola vonku rada....brodila sa snehom,válala a tešila a to len preto,že bola s dalšími dvoma asi 6 ročnými deťmi ! :-N Ked je s deťmi,velmi ju to baví a ani neregistruje,ked odídem 😃 Má hrozne rada spoločnosť.Ked je sama,je mrzutá 😞
Potrebujem isť na poštu.Chcela som zobrať sánky,no to by som musela zohnať aj minimálne dalšie dve try deti 😃 čo je problém :-N
katarina33
13. dec 2010
ahojte babulky,

tak u nas snezi od piatku do bezvedomia, s kociarom vonku ist nehrozi, musime vyskusat sanky.....
Ciky - som sa smiala na tom co mala Siska spapa, my sme na tom podobne a to ju este s tymi 3 lyzickami musim nahanat, zato mliecko by papala stale 😃 som zvedava dokedy to takto bude pokracovat, lebo usta otvori len nahodou a to musim vystihnut aby som jej tam supla lyzicku....
fopardi
13. dec 2010
no hold mate bayb chcu byť fešandy ani gram tuku navyše 🙂)) zato moj drobec zje čo mu dam ešte neodmietol nič a v sobotu papal 1x jogurt najskor sa tvaril divne a nakoniec nechcem ani misku z ruky pustiť
katarina33
13. dec 2010
Fopi - praveze ma licka ako syslik aj ciarocky na zapastiach..... na to kolko ma pohybu a malo spapa, neviem kde to berie dietatko.....
chorale1
13. dec 2010
už som tu, ale iba kým sa najem. drobec spí na balkone a to mám vtedy jedinú možnosť upratať, riady umyť... lebo inak štvornožkujeme spolu 😃 už som na tom ako lucula - kolená mi praskajú, bolia a všetko možné. čo sa týka jedeniia ja myslím že náš toho zje dosť a má akurát tak šunky ale inak je drobučky -on je proste stále v pohybe tak to ani neriešim že telíčko je chudé.
surviver
13. dec 2010
čaute babulky

tak ja vam tak uprimne zavidim to spanie tych vašich drobcov na balkone 😎 ...nam nič take nehrozi... a inak vonku je fakt nadherne len s kočikom riadna makačka ...no a cyki ten advent ,no je to skvele som sa tak už davno nenasmiala 😃
denis19
13. dec 2010
@surviver bud v klidu, nám to také nehrozí, pokud s ní nemrznu venku a nebrodím kočárek haldou snehu, tak venku nebude 🙂
cikytaautor
13. dec 2010
Začali sme malbou na papier,prešli sme malbou na telo a momentálne fičíme malbou na drevo ]-( (skrine,plávačka...) Našťastie sa to dá umyť,no ked raz popíše steny,možem baliť kufre skor,ako sa nám dovali ocko z práce,lebo nám vypráši kožuch 😃
cikytaautor
13. dec 2010
@janicca (a poniektorým možno skôr "baranicu" 😃 ) Sisa to nebude-ešte 😃 😃 😃
surviver
13. dec 2010
@denis19 tak to si ma potešila,že nie som sama 😉
@cikyta 😃
denis19
13. dec 2010
@surviver aj nabudúce 🙂

@cikyta tak mi dnes kakáme kudy chodíme a to i bez pleny 🙂
chorale1
13. dec 2010
@surviver
@denis19 náš mal tiež obdobie že som ho musela kočíkovať ale potom ked mala prísť pani zima tak som si povedala dosť mladý pánko kto s tebou bude chodiť v tých mrazoch von. a začala som ho dávať na balkon a spí tam dnes napr. 2,5 hodiny.
surviver
13. dec 2010
@chorale1 lenže ja ked som ho dala na balkon,tak krik taky,že asi cely panelak vedel ,že je na balkone...takže sme sa radšej vratili dnu 😃
denis19
13. dec 2010
@surviver aj my tak 🙂
chorale1
13. dec 2010
@surviver
@denis19 a keby ste skusili pokočikovať kým nazaspia a potom nechať stáť, či ani to nepomáha? my sme dnes trošku pomýlený v jedení a teraz neviem ako. jedol kašu o 15,15 inak ju jeme o 16,00 a teraz neviem čo mu dať na prejedenie aby vydržal do 19, 30 - 19,45. dala som mu kukuričné chrumky :-|
denis19
13. dec 2010
@chorale1 jo to delám doma, aby spala, neboť mi jinde neusne jen v kočárku, neboť jak se začala hýbat tak je to des bes 🙂 ...ale ona má nejaké senzory a v momente jak je kočárek na bone,t ak začne pučííííny opera 🙂 a celý panelák je na nohách 🙂 ale možá vekem se to zmení...v osmnásti, kdy mi to už bude jedno 😃 😃 😃
cikytaautor
13. dec 2010
Ahojte...
Tak pošta obehaná....
No ale poviem vám,kto chce poslať u nás na pošte balík,musí byť samovrah 8-(
Ešteže som neposielala balík :-S
Vojdem dnu-kopanec do žaludka aký PUCH ! :-p No kto nehodí už vo dverách šablu,tak sa postaví do 15m radu.Voda po členky,každý nervozny,každý vymýšla,pri okienku vypisuje,čo už mal mať vypísané a ten smrad ]-( v ovzduší cítiť žltačku a dych rôznych individuí :-p
+ mrchavé 1,5 ročne dieťa,ktore pobehuje cem a tam spotené....o ktore sa každý potkýna a hnusne po vás zazerá........Asi ju nabuduce uviažem vonku ako psíka.
clauda2010
13. dec 2010
ahojte neviete nahodou kolko dni po nechranenom sexe sa da zistit tehotnost? diky
cikytaautor
13. dec 2010
@clauda2010 Myslím,že týžden po vynechaní menštruácie.
Alebo 20 dní po sexe.
cikytaautor
13. dec 2010
@chorale1 gratulujem k ostrihaným vláskom. Aj ste odložili pramienok dufam,na pamiatku 😉
zefa
13. dec 2010
ahojte
čítam len túto str.
ja musela s deťmi aj keď fujačilo tak,že aj susedov pes odmietal venčenie- prisámbohu..kokso som sa ja namrzla ako pako...teroska s čajom a desiata to istila...mňa išlo picnúť...doma vrešťali,začala som to bambušiť a už sa im oči zatvárali,postavila jedno s kočíkom ku výťahu a doobliekala druhé...to pri výťahu v momente vytuhlo ]-( ,druhé po ceste vo výťahu ]-( akonáhle som zastala tak " dobré ráno mamička 🙂 ",šla domov a zas rev,tak pekne nazad do fujaku a 2-2,5 hod CHODILA s kočíkmi( cez týž. druhý tisla mama,cez vík. mm,švagrová atď)...kééééédy -tedy som to uspala pred domom,potom rýchlo hore a nechala ich spať v obývke v kočíkoch( porozopínala a čo sa dalo dala im dolu aby sa moc nespotili,príp.ešte otvorila aspoň ventilačku),kééédy- tedy začala oblečených prekladať do postielok a kééédy-tedy sa konečne naučili spať tam a basta :-p :-p ......keď som ich už pomaly naúčala na balkone spať, posrala to večne suseda,čo furt má potrebu niečo prášiť z balkona a rovno to padalo na nich ]-(
aj my sme boli u holičky.......Samko včera,že ho už škrabú vlasy za ušami,ale........."pôjdeme tete Majke,lebo vy ma zas vykosíte a ja chcem mať vlasy ako chlapci v škôlke" 😃 😃 .....teta Majka je holička na našom sídlisku 😉
a jedna reklama 😉
lucula73
13. dec 2010
@zefa jej to sú moje obľúbené pyžamká 😃 ...myslím zn. Antony 😉
surviver
14. dec 2010
pekne ranko 🙂

čo ešte spite? či už plavate?,alebo pečiete medovničky?...u nas je nadherne zasneženo,my sme už tri dni neboli vonku s kočikom,ale snad dnes pojdeme ak nebude snežit a tatino pride skor z robotky,nech tlači kočik,lebo ja si netrufam 😉
surviver
14. dec 2010
a ja som ešte nič nepiekla ,ale už asi tento tyžden sa pustim do toho...ale ja len take vanilkove rožky a linecke....suche u nas idu viac na odbyt 😃 ...asi tu fakt nikto nie je ....tak vam prajem krasny dniček x-)
chorale1
14. dec 2010
@surviver tu som ale len na skok 😉 lebo periem a už sa zobudil drobec tak ideme štvornožkovať 🙂 večer ked už mám doma veget tak pre zmenu nejde konik. na porazenie ]-(
lucula73
14. dec 2010
ahojte

my sme boli na poradni...vážime 11600gr a meriame 76cm 🙂 .no verím,že už tak priberať nebude,však lieta celý deň 😃
ja mám napečené len meddovníčky a vanilkové rožky a v chladničke mám zarobené "rafaelo",u nás kokosové idú najviac,aj som to mala dnes vonku že idem gúľať a obalovať,ale som to rýchlo vrátila spať,takže ma to čaká až večer,ak drobec zaspí

a od včera ma tak bolí koleno,že som si v noci dávala ibalgin...asi som to prehnala,už štvornožkovať nevládzem,moje staré kosti odmietajú poslušnosť 😃 :-p
cikytaautor
14. dec 2010
@lucula73 gratulujem k užastnej váhe 😉
A ty matka-opatrne so štvornožkovaním....................prenechaj to mladším,s mäkšími kostičkami 😃