• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@chorale1 no a já se zapomela pochválit, že stále nemáme vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 musím vypnúť pc a strážiť ho lebo už mi upratuje stol a chodí tam kde by nemal.papa
13. dec 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...............
Niekde som mala dobrý recept na punč,no ako sme sa sťahovali,už neviem nič nájsť :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno v lete.....(lebo teraz nachádzam veci,čo som hladala v july :sweat_smile: )
A do toho mojho punču išli aj pomaranče.....

Veru aj ja už idem poriešiť koláčiky...(nabehnem do cukrárne a objednám :grinning: )
13. dec 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj nám Sisa reve vonku v sankach a driape sa na ruky :angry: No v nedelu bola vonku rada....brodila sa snehom,válala a tešila a to len preto,že bola s dalšími dvoma asi 6 ročnými deťmi ! :sweat_smile: Ked je s deťmi,velmi ju to baví a ani neregistruje,ked odídem :grinning: Má hrozne rada spoločnosť.Ked je sama,je mrzutá :frowning2:
Potrebujem isť na poštu.Chcela som zobrať sánky,no to by som musela zohnať aj minimálne dalšie dve try deti :grinning: čo je problém :sweat_smile:
13. dec 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

tak u nas snezi od piatku do bezvedomia, s kociarom vonku ist nehrozi, musime vyskusat sanky.....
Ciky - som sa smiala na tom co mala Siska spapa, my sme na tom podobne a to ju este s tymi 3 lyzickami musim nahanat, zato mliecko by papala stale :grinning: som zvedava dokedy to takto bude pokracovat, lebo usta otvori len nahodou a to musim vystihnut aby som jej tam supla lyzicku....
13. dec 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hold mate bayb chcu byť fešandy ani gram tuku navyše :slight_smile:)) zato moj drobec zje čo mu dam ešte neodmietol nič a v sobotu papal 1x jogurt najskor sa tvaril divne a nakoniec nechcem ani misku z ruky pustiť
13. dec 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fopi - praveze ma licka ako syslik aj ciarocky na zapastiach..... na to kolko ma pohybu a malo spapa, neviem kde to berie dietatko.....
13. dec 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu, ale iba kým sa najem. drobec spí na balkone a to mám vtedy jedinú možnosť upratať, riady umyť... lebo inak štvornožkujeme spolu :grinning: už som na tom ako lucula - kolená mi praskajú, bolia a všetko možné. čo sa týka jedeniia ja myslím že náš toho zje dosť a má akurát tak šunky ale inak je drobučky -on je proste stále v pohybe tak to ani neriešim že telíčko je chudé.
13. dec 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky

tak ja vam tak uprimne zavidim to spanie tych vašich drobcov na balkone :sunglasses: ...nam nič take nehrozi... a inak vonku je fakt nadherne len s kočikom riadna makačka ...no a cyki ten advent ,no je to skvele som sa tak už davno nenasmiala :grinning:
13. dec 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver bud v klidu, nám to také nehrozí, pokud s ní nemrznu venku a nebrodím kočárek haldou snehu, tak venku nebude :slight_smile:
13. dec 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Začali sme malbou na papier,prešli sme malbou na telo a momentálne fičíme malbou na drevo :angry: (skrine,plávačka...) Našťastie sa to dá umyť,no ked raz popíše steny,možem baliť kufre skor,ako sa nám dovali ocko z práce,lebo nám vypráši kožuch :grinning:
13. dec 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@janicca (a poniektorým možno skôr "baranicu" :grinning: ) Sisa to nebude-ešte :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 tak to si ma potešila,že nie som sama :wink:
@cikyta :grinning:
13. dec 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver aj nabudúce :slight_smile:

@cikyta tak mi dnes kakáme kudy chodíme a to i bez pleny :slight_smile:
13. dec 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver
@denis19 náš mal tiež obdobie že som ho musela kočíkovať ale potom ked mala prísť pani zima tak som si povedala dosť mladý pánko kto s tebou bude chodiť v tých mrazoch von. a začala som ho dávať na balkon a spí tam dnes napr. 2,5 hodiny.
13. dec 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 lenže ja ked som ho dala na balkon,tak krik taky,že asi cely panelak vedel ,že je na balkone...takže sme sa radšej vratili dnu :grinning:
13. dec 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver aj my tak :slight_smile:
13. dec 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver
@denis19 a keby ste skusili pokočikovať kým nazaspia a potom nechať stáť, či ani to nepomáha? my sme dnes trošku pomýlený v jedení a teraz neviem ako. jedol kašu o 15,15 inak ju jeme o 16,00 a teraz neviem čo mu dať na prejedenie aby vydržal do 19, 30 - 19,45. dala som mu kukuričné chrumky :unamused:
13. dec 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 jo to delám doma, aby spala, neboť mi jinde neusne jen v kočárku, neboť jak se začala hýbat tak je to des bes :slight_smile: ...ale ona má nejaké senzory a v momente jak je kočárek na bone,t ak začne pučííííny opera :slight_smile: a celý panelák je na nohách :slight_smile: ale možá vekem se to zmení...v osmnásti, kdy mi to už bude jedno :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...
Tak pošta obehaná....
No ale poviem vám,kto chce poslať u nás na pošte balík,musí byť samovrah :rolling_eyes:
Ešteže som neposielala balík :confounded:
Vojdem dnu-kopanec do žaludka aký PUCH ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No kto nehodí už vo dverách šablu,tak sa postaví do 15m radu.Voda po členky,každý nervozny,každý vymýšla,pri okienku vypisuje,čo už mal mať vypísané a ten smrad :angry: v ovzduší cítiť žltačku a dych rôznych individuí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
+ mrchavé 1,5 ročne dieťa,ktore pobehuje cem a tam spotené....o ktore sa každý potkýna a hnusne po vás zazerá........Asi ju nabuduce uviažem vonku ako psíka.
13. dec 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete nahodou kolko dni po nechranenom sexe sa da zistit tehotnost? diky
13. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@clauda2010 Myslím,že týžden po vynechaní menštruácie.
Alebo 20 dní po sexe.
13. dec 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 gratulujem k ostrihaným vláskom. Aj ste odložili pramienok dufam,na pamiatku :wink:
13. dec 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
čítam len túto str.
ja musela s deťmi aj keď fujačilo tak,že aj susedov pes odmietal venčenie- prisámbohu..kokso som sa ja namrzla ako pako...teroska s čajom a desiata to istila...mňa išlo picnúť...doma vrešťali,začala som to bambušiť a už sa im oči zatvárali,postavila jedno s kočíkom ku výťahu a doobliekala druhé...to pri výťahu v momente vytuhlo :angry: ,druhé po ceste vo výťahu :angry: akonáhle som zastala tak " dobré ráno mamička :slight_smile: ",šla domov a zas rev,tak pekne nazad do fujaku a 2-2,5 hod CHODILA s kočíkmi( cez týž. druhý tisla mama,cez vík. mm,švagrová atď)...kééééédy -tedy som to uspala pred domom,potom rýchlo hore a nechala ich spať v obývke v kočíkoch( porozopínala a čo sa dalo dala im dolu aby sa moc nespotili,príp.ešte otvorila aspoň ventilačku),kééédy- tedy začala oblečených prekladať do postielok a kééédy-tedy sa konečne naučili spať tam a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......keď som ich už pomaly naúčala na balkone spať, posrala to večne suseda,čo furt má potrebu niečo prášiť z balkona a rovno to padalo na nich :angry:
aj my sme boli u holičky.......Samko včera,že ho už škrabú vlasy za ušami,ale........."pôjdeme tete Majke,lebo vy ma zas vykosíte a ja chcem mať vlasy ako chlapci v škôlke" :grinning: :grinning: .....teta Majka je holička na našom sídlisku :wink:
a jedna reklama :wink:
13. dec 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa jej to sú moje obľúbené pyžamká :grinning: ...myslím zn. Antony :wink:
13. dec 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

čo ešte spite? či už plavate?,alebo pečiete medovničky?...u nas je nadherne zasneženo,my sme už tri dni neboli vonku s kočikom,ale snad dnes pojdeme ak nebude snežit a tatino pride skor z robotky,nech tlači kočik,lebo ja si netrufam :wink:
14. dec 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som ešte nič nepiekla ,ale už asi tento tyžden sa pustim do toho...ale ja len take vanilkove rožky a linecke....suche u nas idu viac na odbyt :grinning: ...asi tu fakt nikto nie je ....tak vam prajem krasny dniček :dizzy_face:
14. dec 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver tu som ale len na skok :wink: lebo periem a už sa zobudil drobec tak ideme štvornožkovať :slight_smile: večer ked už mám doma veget tak pre zmenu nejde konik. na porazenie :angry:
14. dec 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my sme boli na poradni...vážime 11600gr a meriame 76cm :slight_smile: .no verím,že už tak priberať nebude,však lieta celý deň :grinning:
ja mám napečené len meddovníčky a vanilkové rožky a v chladničke mám zarobené "rafaelo",u nás kokosové idú najviac,aj som to mala dnes vonku že idem gúľať a obalovať,ale som to rýchlo vrátila spať,takže ma to čaká až večer,ak drobec zaspí

a od včera ma tak bolí koleno,že som si v noci dávala ibalgin...asi som to prehnala,už štvornožkovať nevládzem,moje staré kosti odmietajú poslušnosť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 gratulujem k užastnej váhe :wink:
A ty matka-opatrne so štvornožkovaním....................prenechaj to mladším,s mäkšími kostičkami :grinning:
14. dec 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok