Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

tija28
7. jan 2011

@cikyta - dakujem za privitanie 😀 😀 😀

liviaf14
7. jan 2011

ahojte 😵
@cikyta ako sa má Sisa? choroba odchádza? 😉
@tija28 blahoželám k oliverovi 😵 pekné meno 🙂

cikyta
autor
7. jan 2011

@liviaf14 Ahojky.............no............ano. Už začína kašlať tak,že má hlieny a noc bola dobra. Ešte jej dnes musí muž kupiť nejaký sirup na hlieny (ak to stihne,lebo ho uškrtím.) 😠 So Sisou nechcem isť von a jeho zavolali do roboty skrz vážny prípad 😖

tija28
7. jan 2011

@liviaf14 - diky za privitanie 😉

liviaf14
7. jan 2011

@cikyta držím palce, nech je Siska už v pohode, aspoňže to ustupuje........ 😉 jasné, jej netreba ísť teraz von

zubrienocka
7. jan 2011

@cikyta Ahoj, no my sme sa dnes dozvedeli vysledky z kontrolneho spermiogramu. Mame malo spermii, takze uz sme aj objednani na konzultaciu. Nevies mi poradit...mam si tam vziat aj zdravotnu kartu? Alebo ma vysetria oni a zalozia si novu?

zubrienocka
7. jan 2011

@zefa PREBOHA!!! To jak za socializmu.... nemam slov....iba usta otvorene.... 😲

cikyta
autor
7. jan 2011

@zubrienocka Ak ti robili rôzne zákroky,laparku atd...je fajn zobrať kartu od gynekologa,ale ak ju nebudeš mať,nič sa nedeje. Oni ju v helíku nutne nepotrebuju,len aby mali určitý prehlad. Oni si budu zakladať o vás nový spis a vždy vám aj daju kopiu,čo a ako u vás v helíku prebiehalo. Nemusí o tom vedieť ani tvoj gynekolog. Jemu sa nič z helíku nedostane 😉

zubrienocka
7. jan 2011

@cikyta Dakujem, cikyta 😉

zuzanka7834
7. jan 2011

@zefa Zefi a Ty si sa tam ako dostala? Odporucil Ta obvodak, endokrynolog, gynekolog, Helios alebo si si to vymyslela aj vybavila sama? AKa bola vlastne Tvoja pociatocna dg? Juj, uz si mi nasadila chrobaka do hlavy 🙂 😉

Ja mam teraz noveho chrobaka v hlave, rano ma strasne seklo medzi lopatkami a kolega mi dal zazracnu tabletku, ktora na to kazdemu pomaha. Aulin. Nemali sme net, tak mi len mm cez telefon precital na co je urcena, aby som nejedla kadeco, a okrem bolestiveho chrbta to bolo urcene este aj na bolestivu mrchu. Tabletka zabrala naozaj rychlo na obe veci, ale bola som cely den nejako mimo, tak som si teraz nasla komplet pribalovy letak a tam sa len tak mimochodom zmienovali o tom, ze ju nemaju brat zeny, co planuju otehotniet, lebo vraj znizuje plodnost 😢 😢 😢 Tak len ticho dufam, ze len dlhodobe uzivanie a nie jedna tbl. Uf! Ale podla mna jedna tabletka nic nespravi... vsak? 😕

zubrienocka
7. jan 2011

@zefa Strastiplna cesta za babätkami... hlavne, ze to malo stastny koniec a hned dvojnasobny 🙂. Teraz ma velmi vela zien dvojicky. 🙂 Ja by som tiez prijala 🙂 🙂 🙂 Aj ked... urcite je to "drina".

cikyta
autor
7. jan 2011

@zuzanka7834 čo vieš 😉 Možno práve tá tabletka pomôže 😉 Niekedy maju lieky na pár jedincov uplný opačný učinok,ako na väčšinu ludí 😉
Ale bude to fajn. Jedna tabletka=žiadna tabletka 😉

zubrienocka
7. jan 2011

@zuzanka7834 Ahoj, tiez si myslim,ze nie je dovod stresovat 🙂

cikyta
autor
7. jan 2011

@liviaf14 Ved ten môj "puk" (drahý) nekupil sirup na hlieny,ale na suchý kašel. 5 krát som mu to vravela a ešte aj z lekárne mi volal a pýtal sa !!! 😠 Zaškrtím ho ! 😖( 😀)

zefa
7. jan 2011

@zubrienocka
@zuzanka7834
no ja som bola V Lúčkach v kúpeľoch(nič mi síce nepomohli ,ale aspoň som získala 2 super kámošky...mimochodom jedna má tiež dvojičky baby z Heliosu...šla pol roka po mne)...a tam prišli s BA ISCARE robiť prednášku,tak sme sa s tou dvojmamou tam objednali a aj tam spolu k jednému dokimu chodili........jej nevyšlo nikdy nič,mne tiež...jedna druhej sme dodávali silu bojovať ďalej(ibaže ona mala neprechodné vaječníky)...no a ostatné som už spomenula...mne sa nechcelo trepať do BA len kôli tehu testu a už tu asi 3 mes. stál pod oknami Helios 😉

zefa
7. jan 2011

@tija28 ahoj tijka...snáď si na mňa spomenieš....gratulujem....bodaj by sem všetky snažilky prestúpili 😉 🙂

zefa
7. jan 2011

@zuzanka7834 nie my sme sa tam jednoducho objednala a nik nám nič nepovedal,nepotrebovali sme ani vtedy žiadne odporučenie ani karty,oni si všetko urobili sami....ale ja som mala všetky správy prefotené,tak im to trochu uľahčilo "pátranie"

kamka17
7. jan 2011

tak som si po dlheeeej dobe aj ja trochu pri bubline podriemala...hádam v noci nebudem buntošiť 😅 😅
@zefa to je iný akčný príbeh 😉 a ktorým oknom ste to tam chodili?
@cikyta nezaškrtíš 😵 😵 to sú proste chlapi, nepočúvajú...to poznám, mám takého doma 😉 😉... práve si robil pizzu a zadymil mi celú chalupu, lebo sa mu zdalo, že sa to pomaly robí... 😠 😠 😒

zubrienocka
7. jan 2011

@zefa Ja som bola tiez v Luckach. Trosku viac som od tych kupel ocakavala, ale nebolo ani najhorsie 🙂

zubrienocka
7. jan 2011

@zefa ozaj a cvicila si aj Mojzisovu?

zefa
7. jan 2011

@zubrienocka aj Mojžíšovú ,my sme nevyskúšali hádam iba polohu netopiera po milovaní 😀 😀 😀 ..a dvojičky nie sú drina...teda iba ked začnú chodiť,pretože zásadne nechodia jedným smerom ako sa od dvojičiek očakáva 😅 😅
@cikyta ber to tak ,že je to vedľajší účinok narkozy 😉 😅 😅

zubrienocka
7. jan 2011

@zefa Musim sa aj ja donutit do tej Mojzisovej...kua, tak sa mi nechce...

chorale1
8. jan 2011

dobrý deň,
ako víkendujete dievčatá? my zasa nejako soplíkujeme, už v noci som si všimla že ťažko dýcha a teraz mu tečú sople. neviem kedy sa toho všetkého zbavíme.už mám toho dosť. a už aby ten sneh zmizol lebo takto mi to ide na nervy a o teplotách ani nehovorím raz - 15 potom zasa + 10.

cikyta
autor
8. jan 2011

Ahojte

@chorale1 Juj moja,fakt nech už je jar a leto.....Adamko má teraz zlý soplík ☹ (nám pomohol krásne ten sirupček a teraz máme už len taký dobrý vykašliavací kašel) Dobre je,ked už soplíky zhustnu,tak myslím,že okolo utorka vám už bude lepšie ☹ Len vydržať ☹

Ráno mal muž dobrý budíček.
Sisa sa zobudila,prišla k nemu a PLESK mu po čele !
A zakričala:
-To máš za to !
😅
(netušíme za čo,ale som sa šulala od smiechu 😀 😀 😀 )

denis19
8. jan 2011

Ahoj všichni 🙂
@cikyta kam ta vaše slečna na to chodí?????
@chorale1 Adamkovi skoré uzdravení, také jsem byla na nervy,když mela karolínka sople a to ona ani nedovolila odsávat, to byl jiný stres pro celý panelák!!!
Byli jsem si dnes zaplavat na plavárne a Karolínka usnula v aute, tak mnž s ní zustal,že já doma uvarím, no obed je už studený a malá si spí už pres hodinu v autesedačce!!!Tak tam mnž mrzne 🙂

cikyta
autor
8. jan 2011

@denis19 Tak máte dneska krásny výlet 🙂

Normálne ked človek ráno vstáva,tak je ospalý,pomalý,zýva,pretiera si oči...atd...
Sisa z ničoho nič vystrelí...postaví sa na nohy a zakričí ! 😅
(bez nejakého vopred varovania,že sa ide herečka zobudiť) 😀
To su také infarktove situácie,že mi zo zlaknutia buší srdce ešte do obeda ! 😀
Horšie ako na vojne BUDICEEEK ! 😀

denis19
8. jan 2011

@cikyta 😀 😀 😀 😀 už bych asi se zajakávala....

No mnž ve výlete pokračuje, už sedí pres hodinu v aute pod panelákem a čeká na BIDÍČEK 😀

cikyta
autor
8. jan 2011

@denis19 Chudák mužík 😀 Si ho viem živo predstaviť 😀

chorale1
8. jan 2011

@denis19
@cikyta ale my sme už boli celkom zdraví a zasa mu teču soplíky. nie moc ale tečú. a ked odsajeme tak iba trochu. ved ja neviem kde sa mu berú ved pred sviatkami mal nádchu a odsali sme hádam aj mozog čo tam toľko toho bolo. a teraz sa objavia znova 😠 😠 😠 ale teraz spinká už vyše dvoch hodín. aspoň sa poridne vyspinká.

cikyta
autor
8. jan 2011

@chorale1 tiež sa nám choroba vrátila. Zrejme máme podobný zákerný výrus 😠 po MT 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre