• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@cikyta uz mate doma velku slecnu :slight_smile: To je super, ze sa malinka so skolkou hned skamaratila :slight_smile:
17. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzanka7834 No veru...Má len 20 mesiačikov,no treba hlásiť vopred školku a kedže mám v okolí vela 2,5 ročných deti,ktore su bez problémov už v školke,ideme to aj my teda od 2,5 roka skusiť...
17. jan 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 Ahoj, vcera som tak rychlo pisala, ze som Ti zabudla popriat skoro uzdravenie a vela stastia pri IUI. Drzim Ti palceky.... :slight_smile:
17. jan 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta budem drzat palce, bude asi jedna z najmensich, ale aspon sa rychlo oťuká a potom bude medzi ostatnymi detmi frajerka :wink:
@zubrienocka dakujem velmi krasne:slight_smile: Dufam, ze nas vobec na to IUI pustia, velmi dufam :pensive:
17. jan 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prodim o radu. Ked sa xem objednat do Helika,staci tam zavolat alebo ist osobne?? Treba kartu od svojej doktorky???? A ko to je???
17. jan 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzanka7834 Dakujem. Práve tam maju 2 dieťatko. Tam beru od 2 rôčkov. :wink:

A tiež držím palce !!!! Nech vás na IUI pustia a keby aj nie........treba zaťať zuby a prežiť IVF ako milony dalších silních žienok ! Bude to fajn,uvidíš. Skoro každý sa bábätká dočká,kto navštívi car ! :slight_smile:

@mariajuraj Objednaj sa kludne telefonicky a netreba ti vôbec nič. Ziadnu kartu.
(ale ak máš nejaké zákroky,tak je fajn doniesť nejaký výpis,nech maju dr.prehlad. Ale nieje to povinnosť)
17. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nie netrap sa ona sa to nauci. Netreba ju trestat, ze sa nevypyta, ale chvalit a povzbudzovat.
Na noc Simon nosil plienku do 3rokov. A nehoda sa mu stala aj teraz minuly tyzden asi po 3rokoch. Chuda tak sa hanbil a plakal. A co vsak sa nic nestalo. :wink:
Ja zacinam davat malu len teraz na nocnik a zatial mi sneho vzdy zdrhla. Tak ju nenutim.
17. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@domcek netrestám ju. Za nič :wink: A ked,tak pochválim,ked je začo :wink: A to býva často. :sweat_smile:
Mne na šerblíku chcela sedieť aj donho všetko urobila,ale zdá sa mi,že už má kolienka za uškami,tak skušame radčej WC. Tiež tam vydrží,aj sa vysiká,ale nevypýta :grinning:
17. jan 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak víkend za nami,oslava dopadla celkom fajn,akurát že sme veľa nachystali a málo popapali,tak do konca týždňa nevarrím :grinning:
hodila som aj pár fotočiek do albumu,ak chcete,pokukajte :wink:

ešte musím dočítať,čo ste popísali,až keď drobec zaspí,lebo mi tu odskakujú písmenká z klávesnice :angry:
17. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek aj mne zdrhol,dva razy,nemám šancu ho tam udržať :unamused:
17. jan 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tak to ticho zavidim my sme toho nachystali dost a aj tak sa vsetko zjedlo v nedelu som chystala dalsiu varku. A tiez snej nic neostalo...vsetci sa na to vrhli ako kobylky... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@cikyta Vsak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Siska je super zienka bude sa aj pytat. :dizzy_face:
Do septembra casu dost.
17. jan 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ja som sa bala, ze nas na iui nepustia kvoli tomu, ze som chora, ale uz mi volal Krajko, ze je to v poho, ze mozem brat aj atb, aby som bola preliecena, tak som utekala k mojej doktorke ktora mi ich chcela predpisat uz rano, ze mi ich teda moze dat. Takze v stredu je nas den, drzte nam palceky :wink:
17. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta Dakujem Ti pekne, tak ja pojdem na to...
17. jan 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
čo porábate v tento smutný zahmlený deň? my sme dnes ani von neboli ved je hrozne. gratulujem oslávencom k 1.rôčiku, ako to rýchlo beží. a idem sa pochváliť. my už štvrtý deň sedkáme na šerblíku a úspešne. tri rána sme cikali aj kakali, a cez deň sa vycikáme skoro každé sedenie na šerblíku :slight_smile: za to sme sa trošku zhoršili v poobednom spaní no čo už nemôže byť všetko super.
17. jan 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky :slight_smile:

@chorale1 tak blahoželam k nočnikovaniu :slight_smile: ......my uspešne z nočnička zdrhame,alebo si ho davame na hlavu,alebo robime kadejake somarinky,len nie to čo do nočnika treba :wink:

@zuzanka7834 tak na stredu na vas myslime :dizzy_face:

@cikyta ,tak super,že ste zvladli prvy den v školke,ved Sisi je šikovnica,ona im tam bude robit učitelku,uvidiš :wink:
17. jan 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta No a ete som sa xela spytat,...ak Ti to nevadi, ze kolko eurikov si mam nachystat??? :grinning: :grinning:
17. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzanka7834 Tešim sa s tebou :sweat_smile: ATB žene nevadia. Horšie by bolo,keby ich bral muž. Tomu sa spermie tvoria každých 72 dní nová a tam uživanie ATB može škodiť. Zena má v sebe vajíčka od narodenia a vraj ATB tým pádom nevadia :wink:

@chorale1 Adamkovi blahoželám k šerblikovaniu. Je to šikovníček maličký a posielame pusku ! :slight_smile:

@surviver Uvidíme,čo z toho (zo Sisi) bude :grinning: Sama neviem. Raz si myslím,že bude maznavá,lebo niekedy otrčí spodnu peru,začne sa maznať a chce,aby som ju mojkala. A raz ma odsotí a povie: Nechaj ma tak.....a ide preč cez pol mesta s tým,že ani raz sa neobzrie :grinning:

@mariajuraj Ked som bola v Helíku ja,to sa platilo ešte v slov.korunách........Bolo to pred skoro 3 rokmi.
No a myslím,že prvá konzultácia nás vyšla 300 sk a tušim 80 sk krv a 500sk spermiogram. :frowning2: (+-50sk) Potom sa už platia len určené lieky,podla výsledku. Teda lieky na IUI,alebo IVF,poprípade vitamíny pre muža na spermie. To už závisí od výsledku každeho páru.
17. jan 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aktuálna perlička. Hreším Sisu,lebo pokvapkala kakavko po gauči a hovorím:
-Sisa,to čo toto zase robíš ? ! :angry:
A odpoved Sisi:
-Somariny :slight_smile:
17. jan 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ze somariny :grinning: :grinning: :grinning: Sisa je riadna herecka :slight_smile: Si ma velmi potesila s tymi atb, dufam, ze to bude v poho, streda je nas den :wink:
17. jan 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzanka7834 Asi dva krát som z ust vypustila slovo "somariny" a už ho tu máme. Zato dobrý den a dovidenia,čo opakujem celý den,to NIE ! :grinning: :angry:
17. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver
@cikyta dakujeme za gratuláciu, pusinku som odovzdala aj ked teraz by si zaslúžil na zadok. od 19,30 sa uspávame. trikrát zaspal tak som zhasla a spokojná sedím v obývačke že spí a trikrát som ho našla stáť :angry: a úsmev od ucha k uchu. je to herec a riadny. teraz dokonca púšťa zvonkohru to teda neviem ako sa mu podarilo sraľovi malému.a silvinke odovzdaj tiež pusinku za to že bola taká krásna v škôlke.
17. jan 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 že sralovi malému :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som dávno nepočula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Silvinka mi od 20:00 spinká. Zrejme nám prospel ranný budíček. Musím ho robiť odteraz stále. Kým sa nenaučí sama krásne ráno vstávať a nie o 10 ! :angry:
Ked mi ráno vstane pekne o 7 tak je pravda,že mám dlhý den :rolling_eyes: ,ale pre Silvinkine dobro sme vonku dva krát . Aj doobeda aj poobede a aj stihnem krásne navariť.
Lebo ked spala do 10 tak som sa pachtila v kuchyni,potom ju krmila,uspávala a veru čas na to,aby sme išli von nebol. :frowning2: Až poobede,ked už bola tma :rolling_eyes:
17. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 Silvinka poslala dnes na L. štafetu nespavosti ku vám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aby si to nemala také ružove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zajtra držím palčeky Minke :wink: Bude to jej den.....a stredu Zuzanke !!!!! :wink: To zas bude jej šťastný dník !!!
17. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta to napadlo aj mňa že si to so silvinkou vymenili :slight_smile: . ja som to už vzdala, štafetu prevzal muž,som zvedavá :slight_smile: teraz vyšiel z izby ževraj už spí tak som zvedavá.
dievčence držím vám palčeky aby sa drobčekovia riadne prisali.
17. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja mam žilky spravene pančuchy natiahnute tych sa nezbavim najbližších 6týždnov , v piatok idem dokončiť tak som zvedava na konečny efekt :wink:
17. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 netešila som sa dlho. Už som ju musela ist uspavať 20 minut :angry: Ručička v puse,tak som jej dala panadol a spí po klačiačky v postielke :sweat_smile: takže za chvílu bude zase plakať :rolling_eyes:

@fopardi Fuha.....tak som zvedavá na výsledok. Ci to pomohlo. Držím palce !!!
17. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no za 100 eur hadam ano :angry: :slight_smile:
17. jan 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No ked to berieš na peniažky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tiež som dala 30 000 sk za IVF a nebolo nič,ani len mrazáčik a potom 40 000 a bola len Sisa :grinning: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: Za tie prachy som mala mať matersku školku minimálne ! :grinning:

Ale nie. Viem,že toto je iné :wink:
17. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta jasne že to je ine to je ale všetko zderstvo trvalo to asi polhodinu s tym že som tam viac postavala aby s ami naplnili žily a robota 10 minut a zarobenych 100eur fuj
17. jan 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok