• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@denis19- no super, nech vam len ta naladicka vydrzi kocandy :grinning: :grinning: :grinning:
i u nas je take rucickove obdobie v pusine :wink: :wink: :wink: dasienka nas svrbia o 106 , tak dufam, ze zubok bude coskoro :wink: :wink: :wink: Denis, nie nie necakame navstevu ale musim sa zdokonalovat , ako si ma chytil rapel na pecenie :grinning: :grinning: :grinning:, neboj ak nieco pokazim tak prestanem s tym raz-dva :grinning: :grinning: :grinning:

@liviaf14- neboj zubok uz je na polceste uz len vykukne a ani sa nenazdate a maly vas kusne :grinning: :grinning: :grinning: , netreba stresovat zubky vydu vtedy kedy maju :wink: :wink: :wink: .Neni sa mu ani preco cudovat ked tahate nocne malicky je unaveny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ma pravo si teraz schrupnut a ty taktiez :wink: :wink: :wink: i ked sa ti asi neda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek no väčšinou sa mi nedá spať cez deň a čertík je už hore :grinning:
18. jan 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj babuľky, chodíte s detičkami cez deň von, keď je celodenná hmla? ja som kdesi čítala, že vtedy by sa veľmi nemalo, tak neviem....... :fearful:
18. jan 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 no já chodím ven a i ted je malá na balkone, tak nevím, včera nás také chytla venku hmla...... :confused:
18. jan 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14-tak to poznam, vtedy sa ti bude dat ked sintrik chyti druhy dych :grinning: :grinning: :grinning: , malicky ma rychle spanky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19- aj mi spinkame vonku v kocariku :grinning: :grinning: :grinning: i u nas je hmla aj sa bojim, ze nachladneme ale uz sme zvyknuty vonku spinkavat , ba priam si to ziada ist hajat vonku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek no naše také ráda spí venku,ale my nespíme, my si vegetíme v kočárku a hulákáme na sídlište,aby všichni vedeli ,že je na balkone..... :grinning: to jen já mám zbožné prání, aby usnula :astonished: neboť jinak bude nevrlá nna plavání :confused:
@liviaf14 také se mi nedá behem dne spát,ale také nač, když naše spí behem dne 20 minut :grinning:
18. jan 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek
@denis19 presne, aj nám sa najlepšie spí vonku, keď sa podarí tak aj dve-tri hodinky popoludní, čo je úplne super, lebo drobec je potom taký dobručký :dizzy_face: keď je vybuvkaný.
18. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,ako sa mate?
18. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 o takovém odpoledním spánku si nechávám zdát u naši slečinky!

@kuspitka u nás pohodička....snažíme se usnout na balkone a já chystám veci na plavání a premýšlím jak ji udelat zajímavý jídelníček, neboť začíná mít vetší hlady ,ale nesní vetší obemy,????
18. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14- tak to musi byt zlate to hulakanie, :grinning: :grinning: :grinning: vravis, ze je taka mensia sirena :grinning: :grinning: :grinning: , neboj z toho hulakania sa unavy a zaspinka ani nevies ako :wink: :wink: :wink:

@kuspitka- ahoj co je u vas nove ?
18. jan 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ved ja uz neviem co mam doma varit.

@brmbolcek inak už pekne papame .len nám nejde cikať do nočníka.
18. jan 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj mojho som práve uložila na balkon,hmla je len trošku,nie moc,ale lepšie sa tam vyspinká :slight_smile:

@denis19 tak to potom bude niečo iné,keď to masko ani nepapáte,ale myslím,že to bude ok,možno tam má viac slaninky :grinning:

@kuspitka a vy ako,už papáte s tou lyžičkou?

@fopardi...juj moja a aj to presne dodržiavaš?držím ti palce,ja som to po troch týždňoch musel a upraviť,lebo som bola príšerne hladná,idem na delenú stravu...ale odkedy? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 už celkom pekne a mlieko už nechce ani puding,zmenilo sa nam to len neviem co mam varit stale mame nieco ine.
teraz sa ucime na nocnik
18. jan 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka a obsedí ti tam?moj nechce zatiaľ...ale skúsim zas niekedy......... :slight_smile:
tak skús aspoň jogurtíky,ak nechce mlie´čko :wink:
18. jan 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 jogurt nema rada. joj moja ona odtial ide placom tak ju nenutim,ale chcem skusit jej dat gatky tak ju učit od plienky
18. jan 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...

@denis19 Cerealie a puding som začala dávať od roku. Ja som bola do roku velmi opatrná,lebo napr.puding je len akýsi umelý prášok ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a tiež aj cerealie niesu uplne "čiste". Ale krupicovu kašu som začala dávať už pred 1.rokom.

@brmbolcek ja mám 50kg a veru niesom spokojná. Spokojná by som bola pri 60-70kg.
Kým pojde Sisa do školky,to bude až za 9 mesiacov,ked bude mať 2,5 roka. A pojde len na 4 hodiny na 8 mesiacov. Potom bude na 8 hodin od 3 rokov,takže to bude v pohode.
Nebude to nijaká trauma pre dieťa,kedže začnem so 4 hodinami.
Mojho muža davali do jasličiek,ked ešte nevedel poriadne chodiť....doteraz si pamätá,ako tam každe rano čupel a plakal a bol tam o 5 hod.! Len on a kotolník ! :frowning2: A mal z toho hroznu traumu.
Preto ani teraz nieje nadšený,ale v septembry bude Sisa už velká a ona neplače,teší sa a nebude tam o 5 ráno....On ju bude mať vždy za svoje maličké dievčatko :slight_smile:

(A inak....ja som sa narodila vraj už so zubkami-aj mi ich vytrhali. Boli to akésy tretie zubky,čo sa občas stane. Preto mám teraz 4 zubky-umelé :grinning: :grinning: a Sise vyšiel prvý v 10 mesiaci)
18. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka počkaj kludne do leta,to sa omnoho lepšie učí na nočník....určite sa naučíte,veď kamilka ´je ešte maličká :wink:
18. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta moja a nechcete mat dalsie babo?

@lucula73 ved asi pockam.som rada,ze mi aspon zacala pekne papat
18. jan 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko,ste toho popisali,ale už som prečitala :wink:
18. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a s tym kuracim maskom,aj ja by som tomu verila...ale je to fakt hrozne človek už fakt nevie čo by mal jest,všetko je sama chemia :frowning2:
18. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diervčatá ,ako robíte paradajkovú polievku?
18. jan 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ma neplašte s tou kuracinkou :sweat_smile: Dnes ju máme na obed :sweat_smile:

@kuspitka Chceme,ale nemôžme... :cry:
18. jan 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta peniaze nemáte?
a ako si ju robila?dávaš tam aj ryžu?
18. jan 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kuspitka No je to aj finančný problém a aj zdravotný. Všetko zo všetkým prepojené. Momentálne na IVF isť nesmiem a nemôžem.
To s tou ryžou bola otázka na mna?
či?
Ak ano. Dávam do parad.polievky ryžu,ale popravde....Sise som ju robila len raz.
18. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ale tak možno raz sa ti bude mocť dať.
hej to bola otazka na teba.kamka ju nema rada neviem preco...
18. jan 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kuspitka u nás ju muž neznáša - tu polievku. Ja ju neviem extra dobre uvariť. Aj ked existuje na nu vela receptov.
18. jan 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som dnes aj deti doma,pretože v celom meste je odstávka kúrenia a teplej vody :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne idú zajtra trhať zub múdrosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ak sa neviete utrafiť do paradajkovej polievky pre dospelého ,skúste to ako občas ja....kúpte si sáčkovú,pridajte do nej ešte pretlak,cukor a ochudte podľa seba :wink:
pre deti ...ja robím polievku par. takto.....do vody dám variť celú menšiu cibuľu,bobkový list,nechám riadne tú cibuľu vyvariť,vyberiem,pridám pretlak(podľa množstva vody 1-2),cukor,soľ,špitku pizza korenia,cetovinovú ryžu príp.písmenká,kto môže a chce aj nastrúhaný syr :wink:
18. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ja robím paradajkovú polievku často a takto:
1-2 pretlaky /podľa množstva vody/, soľ, bobk. list a klinčeky /pár kúskov/, nechám trošku povariť, po chvíli dám drobnú cestovinku, povarím, nakoniec zápražku z hladkej múky a oleja, dochutím cukrom a hotovo. snáď som ti pomohla.
už mám konečne navarené a drobec spí vonku v kočíku, takže chvíľka pre mňa :wink:

@zefa jújha drž sa zajtra, zuby zuby au.
18. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no to bude mít dedičné s prsíčkama po mne, já mám co nosit..... :slight_smile:
@cikyta že 50kg.....snívajte s nami....ale popravde, to bych ani nechtela, ale nejakých 59 by se mi líbilo :grinning:
18. jan 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok