• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@brmbolcek aj ja som kupila detský dreft, páčila sa mi vôňa :slight_smile: my sme dávali po očkovaní hned ked sme prišli domov studený obklad. tak nech nemá malinká problémy a nech krásne spinká :wink:
vy ste si dali predsavzatia, že schudnete a ja som si dnes povedala že musím naučiť malého zaspávať v postieľke tak ako to bolo predtým. takže on už v tej postieľke tancuje 20 minut. ale asi to nezvládnem a pôjdem ho uspať :frowning2:
31. jan 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ty si kupala po očkovani ???? ved to sa nesmie :confused:
31. jan 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi gratulka ku schudnutiu ! (hod tie kg po mne) :grinning:

@brmbolcek fuk fuk na bolačku po pich pich.......bude to dobre,ved čučoriedočka je bojovníčka. :slight_smile:

@chorale1 takže TIDE otestovaný som 100% spokojná. Dala som prať flakate utierky a nenašla som ani jeden flak ! Ani len starý!!! :wink: Takže mu budem chvílu verná,možno....ved zmena je život a dokonca je lacnejší.
31. jan 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servuste :sunglasses: :sunglasses:
no my sme dnes v meste na špacír trochu boli a po včerajšej noci som taká grogy, že od nejakej 16.00 už chrochníme spolu v posteli...teda mňa medzitým drahý raz zobudil (v rámci večernej prechádzky išiel na nákup, tak že čo má kúpiť :wink: ...no teraz v te kose by ma tam veru nikto nevyhnal :confused: ) a teraz ma zobudil telefonát...zas akási reklamná akcia, čo chcú čistiť naše koberce a sedačky...tak som chlapca zrušila, že plávajúcu podlahu si aj sama zotriem a koženú sedačku mi asi nevyčistí...magori :angry: ...ale tak oni sú za to platení
@fopardi no tak gratulácia k úspechu v chudnutí...a je to že fasa pocit, keď ťa niekto pochváli, že :wink: :wink: ja ani nechudnem a v kuse mi hovoria, že ako som schudla...ale to len takí, čo ma dlho nevideli :grinning: :grinning:
@brmbolcek super, že máte prvú včeličku za sebou :wink: ja som pri tej našej tiež slzičku vypustila, lebo naša bublinka si poplakala asi 20 sekúnd a potom bolo dobre...ani teplotu sme nemali, ani obkladíky sme nedávali, tak držím palce, aby ste to aj vy zvládli bez toho :wink: :wink: a nám doktorka vlastne hneď hovorila, že táto prvá "dávka" je väčšinou v pohode bez reakcie, že až pri tej druhej sa viac vyskytne teplota a tak, takže na 16.februára sa veľmi neteším :sweat_smile:
a krk ma ešte stále bolí, ale je to trochu lepšie, tak hádam do zajtra si to rozmyslí úplne :sweat_smile: :slight_smile:
jo a pracie prášky tiež používam rôzne, podľa toho, čo je v akcii, ale väčšinou tekuté...a pre malú lovelu, to som tu od vás si dala poradiť :wink:
31. jan 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta hmmm...že starý fľak je preč...ono to je fajn, len ak si človek uvedomí, že to musí byť asi riadny ekrazit, keď to vypralo :confounded: :confounded: ale tak prať sa musí a sme veru radi, keď máme čisté veci
@fopardi jaj a ty chceš vyskúšať tú praciu guľu...nemám s tým skúsenosti, ja som skôr nedávno zvažovala tie orechy na pranie, to si väčšina báb chváli...ale tak daj vedieť, keď vyskúšaš
31. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby -som sama zvedava kam to dotiahnem ešte nikdy som nedržala dietu takže neviem čo dokažem :slight_smile:))
31. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 ake orechy na pranie to som nikdy nepočula
31. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 no už dlhšiu dobu o tom rozmyšlam a nebudem musieť kupvať každy prašok zvlašť farebne , biele , vlna a td iba kupim avivažý a je to aj viac eko tak už nad tym dlhšie rozmyšlamm že ju asi kupim
31. jan 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi no veď ja chcem tiež najprv domíňať to čo mám a potom skúsim tie orechy...tak si potom navzájom budeme závidieť, aké sme eko a ako pekne nám perie :grinning: :grinning:
31. jan 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17 nuž...možno to je ekrazit,ale momentálne je mojou prioritou mať čiste veci,lebo Sisu aj 2-3 krát denne prezliekam,čo je od jedla zakydaná,či sem tam zakakaná a veru,takéto veci mi už s lovelou a inými tek.práškami nezišli. Bábätko to už neni,takže nejaké šetrenie pokožky ma už velmi nezaujíma. Vyražky nemala nikdy z ničoho,takže už nieje mojou prioritou prať ekologicky a šetrne, ale poriadne. Teda,aspon pokial sa nenaučí sama čisto papať,lebo tie veci teraz vizeraju úžastne ! Akoby som podlahy s nimi sem tam umývala :rolling_eyes:
31. jan 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak konecne som sa dopracovala na net.
@ lucula73 tak tie mafiny suuupis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som dnes napiekla kakaovu roladu s listkoveho cesta no uz je skoro cela prace.
Ale ja som ju nezjedla to chlapi oni ju miluju.
@fopadi velke gratulacia k tym zhodenym kilam. 6kg to je dost.
No a ako som slubila hodim Vam sem tu foto mna a siat.
Len sa mi akosi oci blyzkaju a neslo to moc upravit to asi preto, ze sm nic nepila... :grinning:
31. jan 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este jednu ta predosla je podla mna hrozna. To preto ze nemam uz topky.
Inac to ma fotil mm rano o 3,40... :sweat_smile:
31. jan 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek no aka si kočka ja na take šaty dieta ešte 2 roky by som ju musla držat
31. jan 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este raz.. :fearful:
31. jan 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hihih tak to mate tu jednu na 2x predtym mi ti nechcelo zobrat a teraz az 2 :sweat_smile:
@fopardi netaraj vsak aj mne este treba schudnut.
31. jan 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek no nevidim kde asi už len na mihalniciach :slight_smile:))
31. jan 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta veď ja som to nemyslela zle :wink: však všetci tie prášky používame a všetko je v konečnom dôsledku chémia, či už viac alebo menej, je to proste dobou, že sa takéto veci vyrábajú a my sme radi, že fungujú, však to je dôležité
31. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek no ani mne to nešlo zobraziť...ale že fakt kočica, človek ani nevie, s kým si tu písmenkuje :wink: :wink: :wink:
31. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby dakujem. :dizzy_face:
O dva tyzdne ideme na dalsi ples ...tak potom sa Vam zasa ukazem.
@fopardi tie saty keby nieco su koli mojim cici 42 :astonished: ti poviem to som tazko prehltala.
A popravde v dobrom ti zavidim tvoju odvahu a vytrvalost pri tej diete. Ja som diety nikdy nedzala
nemam na to dost pevnu volu..
31. jan 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@domcek Ty si iná dračica !!! :sweat_smile: Hm......
A to si nemala podprdu? Pýtam sa,lebo vizerá,že nie....či ti mliečko netieklo bez tamponov ?

@kamka17 Sorry :pensive:
Vytočila ma Sisa. Sme zase same a ona vymýšla. Nechce spať a robí také veci,že si môže krky zlámať.....+chcela som sa už aj ja konečne najesť,čo nehrozí a tak mám už nerva. Všetky normálne decká spia,len ja som musela vyfasovať takýto exemplár :angry:
31. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek kym nevyskušaš nezistiš ja som tiež ešte nikdy nedržala dietu :wink:

@cikyta raz sa ti to vrati -uvidíš len treba vydržať
31. jan 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta sme s tebou a dala by som ti aj 20 kg z mojej nadvahy :astonished:
31. jan 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek vieš bola dobe ked som si koli cickam musela obliecť šaty čislo 38 :frowning2:
31. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi čo sa mi vráti ? :sweat_smile:
31. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo som sa rozhodla dam vam do albumu ako som vyzerala ked som bola chuda a ked som takto ako tlčik idem pohladasť čo mam v pc
31. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no sa ti vrati ta naročna starostlivosť o silvinku raz sa ti to na dobre oplati my sa možnoi budeme mordovať v puberte a vy nou možno prejdete ani nebudete vedieť ako
31. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra vam nascenujem maturitnu fotku alebo jejkau z tej doby ked som ešte vyzerla ako človek
31. jan 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No práve som si mierne poplakala.....hodila po mne zošit a rohom do oka,takže som ho nemohla dlho otvoriť a bolesť,akoby som ozaj oň už prišla. Teraz ho mám podliate krvou.

@fopardi som zvedava na foto.
31. jan 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :frowning2: ..riadny zbojník je tá tvoja sisi :angry:

@domcek no riadna kočka,takže plesanie sa vám zapáčilo :slight_smile:

mne dnes vraví mm,že či nejdeme na ples energetikov,že švedske stoly,všetko gratis :confused: .kukám naňho ako puk,v živote sme na plese neboli a pýtam sa..ty by si šiel so mnou na ples? :confused: však ani šaty nemám,ani topánky a mám len 20 kíl navyše :angry: :grinning:
31. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok