Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

chorale1
31. jan 2011

@brmbolcek aj ja som kupila detský dreft, páčila sa mi vôňa 🙂 my sme dávali po očkovaní hned ked sme prišli domov studený obklad. tak nech nemá malinká problémy a nech krásne spinká 😉
vy ste si dali predsavzatia, že schudnete a ja som si dnes povedala že musím naučiť malého zaspávať v postieľke tak ako to bolo predtým. takže on už v tej postieľke tancuje 20 minut. ale asi to nezvládnem a pôjdem ho uspať ☹

fopardi
31. jan 2011

@brmbolcek ty si kupala po očkovani ???? ved to sa nesmie 😕

cikyta
autor
31. jan 2011

@fopardi gratulka ku schudnutiu ! (hod tie kg po mne) 😀

@brmbolcek fuk fuk na bolačku po pich pich.......bude to dobre,ved čučoriedočka je bojovníčka. 🙂

@chorale1 takže TIDE otestovaný som 100% spokojná. Dala som prať flakate utierky a nenašla som ani jeden flak ! Ani len starý!!! 😉 Takže mu budem chvílu verná,možno....ved zmena je život a dokonca je lacnejší.

kamka17
31. jan 2011

servuste 😎 😎
no my sme dnes v meste na špacír trochu boli a po včerajšej noci som taká grogy, že od nejakej 16.00 už chrochníme spolu v posteli...teda mňa medzitým drahý raz zobudil (v rámci večernej prechádzky išiel na nákup, tak že čo má kúpiť 😉 ...no teraz v te kose by ma tam veru nikto nevyhnal 😕 ) a teraz ma zobudil telefonát...zas akási reklamná akcia, čo chcú čistiť naše koberce a sedačky...tak som chlapca zrušila, že plávajúcu podlahu si aj sama zotriem a koženú sedačku mi asi nevyčistí...magori 😠 ...ale tak oni sú za to platení
@fopardi no tak gratulácia k úspechu v chudnutí...a je to že fasa pocit, keď ťa niekto pochváli, že 😉 😉 ja ani nechudnem a v kuse mi hovoria, že ako som schudla...ale to len takí, čo ma dlho nevideli 😀 😀
@brmbolcek super, že máte prvú včeličku za sebou 😉 ja som pri tej našej tiež slzičku vypustila, lebo naša bublinka si poplakala asi 20 sekúnd a potom bolo dobre...ani teplotu sme nemali, ani obkladíky sme nedávali, tak držím palce, aby ste to aj vy zvládli bez toho 😉 😉 a nám doktorka vlastne hneď hovorila, že táto prvá "dávka" je väčšinou v pohode bez reakcie, že až pri tej druhej sa viac vyskytne teplota a tak, takže na 16.februára sa veľmi neteším 😅
a krk ma ešte stále bolí, ale je to trochu lepšie, tak hádam do zajtra si to rozmyslí úplne 😅 🙂
jo a pracie prášky tiež používam rôzne, podľa toho, čo je v akcii, ale väčšinou tekuté...a pre malú lovelu, to som tu od vás si dala poradiť 😉

kamka17
31. jan 2011

@cikyta hmmm...že starý fľak je preč...ono to je fajn, len ak si človek uvedomí, že to musí byť asi riadny ekrazit, keď to vypralo 😖 😖 ale tak prať sa musí a sme veru radi, keď máme čisté veci
@fopardi jaj a ty chceš vyskúšať tú praciu guľu...nemám s tým skúsenosti, ja som skôr nedávno zvažovala tie orechy na pranie, to si väčšina báb chváli...ale tak daj vedieť, keď vyskúšaš

fopardi
31. jan 2011

dakujem baby -som sama zvedava kam to dotiahnem ešte nikdy som nedržala dietu takže neviem čo dokažem 🙂))

fopardi
31. jan 2011

@kamka17 ake orechy na pranie to som nikdy nepočula

kamka17
31. jan 2011
fopardi
31. jan 2011

@kamka17 no už dlhšiu dobu o tom rozmyšlam a nebudem musieť kupvať každy prašok zvlašť farebne , biele , vlna a td iba kupim avivažý a je to aj viac eko tak už nad tym dlhšie rozmyšlamm že ju asi kupim

kamka17
31. jan 2011

@fopardi no veď ja chcem tiež najprv domíňať to čo mám a potom skúsim tie orechy...tak si potom navzájom budeme závidieť, aké sme eko a ako pekne nám perie 😀 😀

cikyta
autor
31. jan 2011

@kamka17 nuž...možno to je ekrazit,ale momentálne je mojou prioritou mať čiste veci,lebo Sisu aj 2-3 krát denne prezliekam,čo je od jedla zakydaná,či sem tam zakakaná a veru,takéto veci mi už s lovelou a inými tek.práškami nezišli. Bábätko to už neni,takže nejaké šetrenie pokožky ma už velmi nezaujíma. Vyražky nemala nikdy z ničoho,takže už nieje mojou prioritou prať ekologicky a šetrne, ale poriadne. Teda,aspon pokial sa nenaučí sama čisto papať,lebo tie veci teraz vizeraju úžastne ! Akoby som podlahy s nimi sem tam umývala 🙄

domcek
31. jan 2011

Ahojte,
tak konecne som sa dopracovala na net.
@ lucula73 tak tie mafiny suuupis. 😝
Ja som dnes napiekla kakaovu roladu s listkoveho cesta no uz je skoro cela prace.
Ale ja som ju nezjedla to chlapi oni ju miluju.
@fopadi velke gratulacia k tym zhodenym kilam. 6kg to je dost.
No a ako som slubila hodim Vam sem tu foto mna a siat.
Len sa mi akosi oci blyzkaju a neslo to moc upravit to asi preto, ze sm nic nepila... 😀

domcek
31. jan 2011

A este jednu ta predosla je podla mna hrozna. To preto ze nemam uz topky.
Inac to ma fotil mm rano o 3,40... 😅

fopardi
31. jan 2011

@domcek no aka si kočka ja na take šaty dieta ešte 2 roky by som ju musla držat

domcek
31. jan 2011

Tak este raz.. 😨

domcek
31. jan 2011

Hihih tak to mate tu jednu na 2x predtym mi ti nechcelo zobrat a teraz az 2 😅
@fopardi netaraj vsak aj mne este treba schudnut.

fopardi
31. jan 2011

@domcek no nevidim kde asi už len na mihalniciach 🙂))

kamka17
31. jan 2011

@cikyta veď ja som to nemyslela zle 😉 však všetci tie prášky používame a všetko je v konečnom dôsledku chémia, či už viac alebo menej, je to proste dobou, že sa takéto veci vyrábajú a my sme radi, že fungujú, však to je dôležité

kamka17
31. jan 2011

@domcek no ani mne to nešlo zobraziť...ale že fakt kočica, človek ani nevie, s kým si tu písmenkuje 😉 😉 😉

domcek
31. jan 2011

Tak baby dakujem. 😵
O dva tyzdne ideme na dalsi ples ...tak potom sa Vam zasa ukazem.
@fopardi tie saty keby nieco su koli mojim cici 42 😲 ti poviem to som tazko prehltala.
A popravde v dobrom ti zavidim tvoju odvahu a vytrvalost pri tej diete. Ja som diety nikdy nedzala
nemam na to dost pevnu volu..

cikyta
autor
31. jan 2011

@domcek Ty si iná dračica !!! 😅 Hm......
A to si nemala podprdu? Pýtam sa,lebo vizerá,že nie....či ti mliečko netieklo bez tamponov ?

@kamka17 Sorry 😔
Vytočila ma Sisa. Sme zase same a ona vymýšla. Nechce spať a robí také veci,že si môže krky zlámať.....+chcela som sa už aj ja konečne najesť,čo nehrozí a tak mám už nerva. Všetky normálne decká spia,len ja som musela vyfasovať takýto exemplár 😠

fopardi
31. jan 2011

@domcek kym nevyskušaš nezistiš ja som tiež ešte nikdy nedržala dietu 😉

@cikyta raz sa ti to vrati -uvidíš len treba vydržať

fopardi
31. jan 2011

@cikyta sme s tebou a dala by som ti aj 20 kg z mojej nadvahy 😲

fopardi
31. jan 2011

@domcek vieš bola dobe ked som si koli cickam musela obliecť šaty čislo 38 ☹

cikyta
autor
31. jan 2011

@fopardi čo sa mi vráti ? 😅

fopardi
31. jan 2011

viete čo som sa rozhodla dam vam do albumu ako som vyzerala ked som bola chuda a ked som takto ako tlčik idem pohladasť čo mam v pc

fopardi
31. jan 2011

@cikyta no sa ti vrati ta naročna starostlivosť o silvinku raz sa ti to na dobre oplati my sa možnoi budeme mordovať v puberte a vy nou možno prejdete ani nebudete vedieť ako

fopardi
31. jan 2011

zajtra vam nascenujem maturitnu fotku alebo jejkau z tej doby ked som ešte vyzerla ako človek

cikyta
autor
31. jan 2011

No práve som si mierne poplakala.....hodila po mne zošit a rohom do oka,takže som ho nemohla dlho otvoriť a bolesť,akoby som ozaj oň už prišla. Teraz ho mám podliate krvou.

@fopardi som zvedava na foto.

lucula73
31. jan 2011

@cikyta ☹ ..riadny zbojník je tá tvoja sisi 😠

@domcek no riadna kočka,takže plesanie sa vám zapáčilo 🙂

mne dnes vraví mm,že či nejdeme na ples energetikov,že švedske stoly,všetko gratis 😕 .kukám naňho ako puk,v živote sme na plese neboli a pýtam sa..ty by si šiel so mnou na ples? 😕 však ani šaty nemám,ani topánky a mám len 20 kíl navyše 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre