• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
autor
@liviaf14 Gratulujem k zubku !!!!!!!!!!!! :slight_smile:
7. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :dizzy_face:
7. feb 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky :slight_smile:

kamka Paulinke skore uzdravenie...dufam,že dnes jej už je lepšie,je pravda,že male detičky by nemali byt chore....
7. feb 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 blahoželam k prvemu zubku,už možte papat jablčka :wink:

@domcek ,ta forma je teflonova,dakujem za radu.... a ten korzet ,to by aj mna naštvalo,dufam,že do piatku dojde a budeš zase v novej plnej polnej,už sa tešime na Teba kočanda :slight_smile:

@fopardi aj ja chystam už golfky kupit,chceme ist aj do toho babyboo,čo si niekedy spomynala kuknut :wink:

@cikyta ,to si nemyslela uplne važne,že s tehulkami sa nebaviš,však?.....ale asi viem o čom hovoriš a chapem Ta,ale Sisi je za celu školku a nikdy nevieš,či aj na Teba nečaka nejaky zazračik :slight_smile:
7. feb 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no mne chudnutie tiež nehrozí :grinning: :grinning: tento druh športu akosi ide mimo mňa :sunglasses: :sunglasses: aj keď bolo by čo ale tak načo...???
už ste zdravé?? my už aj celkom hej, boli sme u dokyny, popočúvala, povedala že dobre, pochválila nás, že sme čiperný a budúcu stredu ideme k nej zas na druhú všeličku :sweat_smile: :sweat_smile: to už asi nebude až taká sranda, ale no čo už :rolling_eyes:
@liviaf14 gratulka k prvému zúbku :wink: :wink:
@surviver no boli sme sa riadne dnes vyvetrať vonku v tom krásnom počasku...a už sme aj vcelku v poriadku, akosi rýchlo nám to prešlo, aj teplota aj ten kašel, tak som rada :sunglasses: :sunglasses: a šak v týždni sa ozvi, ak sa ti bude chcieť ísť von
7. feb 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 tak to je fajn,že ste to zvladli tak rychlo,ozvem sa :slight_smile:
7. feb 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nestíham,nestíham,neviem či mám zabávať veľké dieťa alebo malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .ale večer snáď nakuknem,ak si drobec nezmyslí,že bude do polnoci hore :wink:
7. feb 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme baby :dizzy_face:

@lucula73 píšeš presne aj za mňa, ja koňa vôbec nestíham pri malom, dnes som pc poriadne neskoro zapínala..... ale my sme šikulky, my si to predsa len dáko zariadime :wink:

@fopardi si tu spomínala, že zháňaš golfky. ja len pre infošku, my sme kúpili takýto golfáč len v tyrkysovej farbe a je ok :
www.bertoni-sk.sk/index.php?art=282
už teraz v zime ho využívame po nákupných centrách a aj doma mi v ňom drobec spí, keď cez deň inde nechce :frowning2:
7. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 celkom fajn ale ja sa asi pozriem po nejakom použivanom lebo to nam bude treba iba koli dovolenke

7. feb 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja mam dnes v diete vodovy den a celkom mi ide -juchuchu
7. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
@liviaf14 gratulujeme k prvému zúbku, super :wink:
baby dnes ma jedna maminka von tak vytočila, už v minule do mňa zavrtala ked sme sa stretli ale ja som si to nevšímala a dnes ked do mňa zavrtala a ešte takým hnusným tonom tak som sa nahnevala a som jej povedala. zostala na mňa pozerať ale neuveriteľne sa mi uľavilo :slight_smile: ved to možno poznáte.
a čo hovoríte na dnešný slniečkový deň? super však? ale zasa sa má vraj schladiť :confounded:
7. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 a čo sa stalo ? ja tiež poznam jednu taku ....

a den bol dnes super krasne u nas vietilo -ako keby už šla jar -aj by mohla :slight_smile:
7. feb 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi a vydržala si len o vode? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..tak toto ja asi nezvládnem...ale to ešte ďaleko..............
a akú dovolenku ste vybrali,už viete? :slight_smile:

@liviaf14 a spal lepšie so zúbkom,alebo nie? :grinning: sa len pýtam,či to mohlo byť z toho,tie noci....
@cikyta survi ti pekne napísala,zázraky sa dejú,možno budeš tehulka ani nevieš ako.... :slight_smile: ..priala by som ti to.My sme mali podľa Heliosu 100% zlú morfologiu a ja mám jednu stranu absolutne nepriechodnú a druhú priechodnú len pod tlakom....takže vidíš,všetko je možné... :wink:

@chorale1 kašli naňu :slight_smile:
7. feb 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak kukám, že fakt sa má ochladiť a aj nejaký ten oblak príde...no neva, aspoň dnes sme si dúfam všetci užili do zásoby vigantolu a do tej jari to už nejako vydržíme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@fopardi jej, že dovolenka... :sweat_smile: :sweat_smile: veruže neviem, či sa nám tento rok niečo zadarí :confused:
@chorale1 hihi...a ak to teta nepochopila, že čo si jej chcela povedať, tak aspoň ty máš úľavu na duši :wink: :wink:
7. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caveste ja som prave dozehlila ....zehlila som od 20,00 a este sa mi dalsie dve prania susia.... :rolling_eyes:
Teraz idem skladat spodne pradlo beeeee.
@surviver krozet stale nedosiel a ani sa ta dama nehlasi som riadne vytocena... :angry:
Takze asi si zoberiem priklad so fopardi a idem drzat dietku daku do piatku aby sa mi trochu slanina scvrkla a
zmestim sa do dakych starych siat... :sweat_smile:
7. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver Jéj.To som nemyslela tak zle,ako to vyznelo :sweat_smile: Len že ked sa bavia tehule,nemám sa o čom...ako pripojiť.

Kokos bolí ma hlava :rolling_eyes: Sisa vyliala kakavo na gauč.Som ho čistila. Chcela som ho otvorený sušiť,ale ona si z neho ubila trampolinu a padla mi na hlavu do odkladacieho priestoru. Aj vonku padla na hlavu zo šmýkačky.To boli revy.... Zjedla teraz celu surovu papriku a tešim sa na noc-aby ju bruško nebolelo.Ockove zimne topánky som našla v hrncoch !!! :angry:Netusim,kedy to urobila... Išla som namočiť do vane zakakavkovanu deku z gauča a šmarila mi do vody tampony do podprdy :rolling_eyes:(všetky mokre a mohla som ich vyhodiť)... Potom pýtala s plačom druhe kakao. Urobila som ho,vychladila a už ho nechce. :rolling_eyes: .......nech už spíííííííííííííííííííííííííííííí :angry:
7. feb 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ciky,no toto je až moc veselé :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: ...musíš niečo urobiť s tým spaním,aby ti zaľahla a aby si aj ty mala čas pre seba,trošku si oddýchnuť a vydýchnuť :wink:
7. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 už spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta hej...ale je 22.30 :slight_smile:
7. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 No viem. Ona by zaspala o 21:00 ,ale sa jej neda dýchať nosom,tak to vtedy vzdala.
7. feb 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aha,som zabudla,že ste choručké..tak sa pekne vyliečte,čo najskôr. :slight_smile:

idem už spať,dobrú nocku :pensive:
7. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 Dobru nôcku :pensive:
7. feb 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :angry:
8. feb 2011 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja zelam dobre ranko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

... u nas velka hmlaaaaaaaaaaaaaa , okna na aute pozamrzane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mi v teplucku domka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ako ste sa vyhajali medulienky ??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co mate dnes v plane ?
8. feb 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@brmbolcek Spali sme do pol 6 s minimálne 10 prestavkami a tišeniami....Takže sa citim užastne....+chripka ... :rolling_eyes:
8. feb 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta- do kedy to takto vydrzis, hm dnes ta nic nebude bavit a k tom este choroba ... :angry: :angry: :angry: co urobit aby sisa prespala aspon dlhsiu cast v noci ? dat jej poriadnu davku jedla ? hm, ta ma , dat jej riadny zaberak pocas dna nech sa co najviac unavy , ? hm...to taktiez ma ..... stpmit jej hyperaktivitu ? a cim ? ci kym ? surodencom :wink: :wink: :wink: psikom ? toho ste museli dat prec , tak si uz iba pockat na leto no dufam, ze nebude este vacsi cirkasik ako je teraz :wink: :wink: :wink: A ta pani co ti pisala o tom spanku ako pokracujete ?
8. feb 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@brmbolcek Jedlom to nebude. Už išla spať hladná,aj napráskaná......A ani dennými zážitkami. Aj tuto noc vakrikovala veci,čo sme cez den zažili,koho stretli :grinning: Ja už ani neviem , koho sme postretávali a ona mi to v noci odrapoce ako nič :grinning:
Kedže sme same dve,nemožem ju učiť spať bez cecku..........Same sme už pomaly mesiac..... :unamused: Takže teraz je to ZASE stopnute.
8. feb 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 vydržala som ani neviem ako fakt som nebola vobec hladna a to som sa vodou nenalievala nejako vela normalne som mala 2dc poharik a vždy som si z neho odpila a myslím že som nevypila viac ako 2,5l za cely den neviem ako je to možne ale možno som s ytm už podvedome ratala že pride tento den a fakt okrem toho čo som podvečer ochutnala polievku ako je dochutena som nezjedla nič :confused:

no a dovolena rozhodli sme sa s mm že pojdeme do grecka ale počkame na last minut no leto je ešte daleko takže to nemusi byť takto no toto je teraz asi tak najnovšia verzia našej dovolenky :slight_smile:))
každopadne v septembri

8. feb 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta- ved tebe coskoror cvokne ! :angry: :angry: :angry: bez spanku je clovek grogy - neodychnuty :angry: :angry: :angry: ach jaj Sisi Sisi co nam ostava asi len jedno " kazdy vecer recitovat Silvinka " VIECKA MAS TAZKE , OCICKA ti KLIPKAJU A dokoliecka " aj ked mamina by skor zaspala ako ona sama " ma vydrz teda . dopriala by som ti taky 3-5 dnovy oddych aj ked viem ze by ti stacili aj 2hodky , co by si si len v klude nieco porobila :wink: :wink: :wink:

@fopardi- si si prehovorila zaludocek na mensie susticko :grinning: :grinning: :grinning: a ono neodvravalo a zvyklo si :wink: :wink: :wink: , to robi ta pevna vola :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A necitis sa slaba , netoci sa ti hlava z tak malo jedla ???
i mi sme sa rozhodli pre Grecko :wink: :wink: :wink: totiz chceli sme ist znova do Egypta ale ..... ale deje sa tam co sa deje .... tak sme zvolili inu destinaciu ...... :wink: :wink: :wink: manzel dostal poukaz z prace tak ani vela doplacat nebudeme iba vreckove vezmeme a ideme , len este vybrat to najsamlepsie a bude .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

... uz teraz si hovorim, ze tam prespim cely cas :grinning: :grinning: :grinning: pri nasej 3hodinkovej cucoriedke nechame Starenecku :wink:
8. feb 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi tak super,že si to zvládla...my sme boli v grecku v septembri v r.2002 a bolo otrasné počasiee,domáci nám povedali,že za posledných 80 rokov tak nebolo ako vtedy,proste smola....ale pre deti je lepšie ,nie je taak teplo,my nemožme v septembri,kvoli škole :angry:

@brmbolcek tak vy pojdete sami?ak som dobre pochopila...ja by som tiež nechala malého najradšej doma ale moj mm nechce o tom ani počuť,takže pre mňa to dovolenka moc nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok