• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@surviver ved to a dnes som bola ešte aj ako doprovod :slight_smile:
aj kaderničku som stihla tak som rada no a vo štvrtok pokračujeme :grinning:
15. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi no šikovnica si a ako dieta? už si sa važila? či sa nechavaš prekvapit :wink:
15. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver no neviem neviem naposledy t bolo +0,5kg :slight_smile:))) ale tak ved idmee dalej tak uvidime ked ja každy xden porušim
15. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi neboj v lete bude menej chutit,tak to pojde rychlejšie :wink:
15. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: ,včera som to tu zamykala,tak dnes odomykam :grinning: ...možte pismenkovat :wink:

u nas je tak pod mrakom,dufam,že nezačne pršat :angry: ,lebo by sme chceli ist von...
16. feb 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ŽElám pekný dnik...aj ked tie oblaky su otras depresivne... :slight_smile:
16. feb 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,

ja vas absolutne nestiham citat a ani pisat..... Nellka je od vcera taka nervozna, ze po nej len kricim a som v prdeli s nervami, asi dalsie zubky.... nepohra sa ani minutu s niecim, stale mrnci a driape sa mi na ruky, ja mam ale presilene zapastie, chodim po ortopedoch..... no radost :angry:
16. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a mame novy uces, aby som nezabudla :slight_smile:

pred/po
16. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katarina33 Fuha Katka,tak to nepoteší.....máte také obdobie teraz.....ale to prejde a zase vyjde slniečko :slight_smile: Deťurence su velmi náladove chvílkami :wink: Za chvílku bude fajn :wink:
16. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katarina33 :grinning: supeeer pred a po. Nellka je nádherná kočka :grinning:
16. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
neviete ci deto mozu granko?
16. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kuspitka ja davam.
16. feb 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a od kedy jej davas?
16. feb 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kuspitka Už neviem presne.......Asi od 15.mesiacov,ked som skušala zmeniť cecok na kravské mlieko,tak nech to má chuť.....tak nejak.Nechcela vôbec dlho. Napokon som zmenila plnotučne mlieko na polotučne a veru tak každý druhý den vypije 50-100 ml kakavka,čo je uplný uspech u nás !!!Lebo my len MM.
16. feb 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len v krátkosti dnes akosi nestíham
@katarina33 no kočka malá Nelynka :slight_smile:
16. feb 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ešte stale kojiš?? Odstavka sa nepodarila??
16. feb 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka granko ja zatial nedavam (ale tvoja je staršia ) ale suseda bola v nemocnici a tam jej drobcovi davali caro a tak mu občas robim caro ale nezalievam z vodou ale urobim nutrilon a do toho mu primiešam aj trochu cara a jaaaaaaj mu chuti
16. feb 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nestíham ale dočítam vás,obidvaja sú chorí,mňa bolí hlava už druhý deň,dnes mám v sebe tretiu tabletu...uf,ale aspoň deti už lepšie,teploty klesli,aj keď matúško má stále zvýšenú....asi pojdeme predsa len k tej doktorke :angry:

aspoň vy sa držkajte,nech ste zdravučkí :slight_smile:

@katarina33 no kočka riadna to je....a ty si už odstavila? :slight_smile:
16. feb 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi moja to mi nechce.ani granko nechce.
16. feb 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka jaj a take čo su do mlieka napriklad bananove prichu=te si nesku=šala ? laebo ked nechce tak ju nenuť nech pije len čiste mliečko , či ani to nechce?
16. feb 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi ani ciste mlieko a my take ochutene nemozeme ,ze bananove.ma nato alergiu.
16. feb 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katarina33 Ano kojim. Chlapa mám už mesiac preč :angry:
16. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak čo jej potom davaš?
16. feb 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katarina33 Ale ak nepojde preč na druhý týžden,tak tento výkend odučame...
16. feb 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak vela šťastia pri odučani :wink:
16. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a máš nejaký plán,ako na to?lebo neviem,či ti bude víkend stačiť :wink:

@kuspitka a nazáklade čoho vám zistili,že nemože mlieko?lebo si spomínam,že keď ste mali asi 6-7 mesiacov,si jej dávala pribináčika,tam je tiež mliečna bielkovina,to sa mi videlo skoro.... :confused:
ja som kakao neskúšala ešte do mlieka,ale my pijeme sunar,celkom mu chutí,máme aj tie ochutené,tak uvidíme :wink:

ale minule malý zuril,lebo jeho setra jedla nutelu :grinning: ,dala som mu na chlebík tak natenučko,tak to sprášil,no nebolo mu nič,tam sú aj orechy či čo,ale nedám mu už,musí chlapec vydržať
16. feb 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som dala malemu minule syr a tiež iba raz lebo vraj sa može až po roku ale tiež mu šmakalo až si mlaskal že mnam mnam
a ako sa inač mate?už je detičkam lepšie?
16. feb 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi už je lepšie,máme dáky čudný vírus,lebo obidvom skáče teplota,raz je a raz nie,ale už len do 38,dúfam,že už hore nepojde :slight_smile:
a syry možeš skúsiť...napr lučinu,alebo kiri..tam nie sú ečka a málo soli....aj mojmu chutili syry,aj tvrdý som mu párkrát postruhala na chlebík,ale teraaz nechce žiaden,ani maslo,občas lekvár,celkovo nechce nejak pečivo
16. feb 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no tak našmu celkom chuti už som mu aj ja skusila dať maslo ale to loen tak trochu som postrašila a on mi zje skoro všetko okrem jablka a hrušky mu chuti všetko ale teraz ma v mode to čo ja mu dam na lyžičke do ust on vyberie a poipozera a vrati späť do ust no a niečo mu kicne na zem niečo pretlači cez prsty no ... obedy mame zaujimave
16. feb 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok