• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
autor
@denis19 Bola napaná z chlebíka,tak obedík už moc nešmakoval :wink:
Ačko má moj muž :slight_smile:
21. feb 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 8??? ja viem o 6tich :slight_smile:)))

@cikyta Silvinka je velmi škovne dievčatko aj ked ti teraz dava velmi zabrať tak ver že to obdobie pominie a ty budeš najšťastnejšou mamkou na svete (čo bezpochyby si aj teraz len keby toho spanku bolo vic -že:slight_smile:) ja som bola zvyknuta tiež kym sme drobca nemali spať aj doobedu -a to nemyslím ked som už bola tehotna ale normalne ked sme ešte boli celkom sami a vobec mi to neprišlo dovne no časom mi už bolo luto dna ked mi to potom všetko tak zbehlo a teraz??? v nedelu rano o 7mej už staviam polievku tak si hocikedy pomyslím že niekedy som v takom čase ešte o svete nevedela a prevrascsla sa na druhy bok nieto už variť :slight_smile:
21. feb 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač dnes sme vstali o 7.15 až som bola prekvapena že čo to??? akože v noci bol hore 2x ale ked som mu davala mlieko o 5tej tak som myslela že hotovo -vyspaaaato ale nie ešte si schrupol ale teraz spi 1x od rana takže spanok redukujeme riadne :slight_smile:
21. feb 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ty máš zas chlebožravca :grinning: :grinning: :grinning: neboj,deti vedia kedy majú dosť a je to pre ňu nová chuť a zrejme si trafila :wink:
21. feb 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 nie je to veľa neboj sa. keby nechcela tak pusu neotvorí. náš koľkokrát za tým chlebíkom tak za hodinku vypije ešte mliečko.a pritom je také chudé trdlo :slight_smile:
@cikyta my sme na tom rovnako. piškotu odhryzne a vypľuje. chlebík s maslom a lekvárom domácim výborným nechce, brumíka odhryzne vypľuje :slight_smile:
@romy01 ahoj som ťa tu spomínala že si dávno neurobila kuk :wink:
21. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám že ako sme sa tu konečne naraz viaceré zišli :slight_smile:
@zefa nepracuješ?
21. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta srdiečko...chlebík bol až teraz....kedeže nebol obedík :grinning: ale som rada,že ho zjedla a teraz je veselá ako šťastný Jim :grinning:
@chorale1 a džemík už môžem dávať...tiež mám domácí???
@zefa no to je pravda...chleba jej chutí :grinning: aj mňa napadlo,že či dnes nepracuješ,ale nechcela som rýpať v takýto pekný deň.... :confused:
21. feb 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo chutí AB krvnej skupine, neviete? :grinning:
aj ja vyskúšam malému dať džem, doteraz ma to veru nenapadlo. mne napr. odmietol rajčinkovú polievku, len takú slabo ochutenú, trošinku sladkú som ju spravila, že aká mňamka a pozrel na mňa "daj to kdesi, ja to nebudem......" a bola som vybavená :grinning:
mne drobec pospal tesne po obede hodinku vnútri a teraz ešte drieme na terase v kočíku, na tom ľadovom vzduchu, len nech si pospí :slight_smile:
21. feb 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 krvná skupina AB je evolučnou záhadou :slight_smile: existuje jen nejakých 1000 let..takže co muže A a B to mužete i vy.... :slight_smile: takže naopak...nejsete extra masožravci, spíše naopak,ale v zásade jste komplexní a mužete vše v rozumné míre :slight_smile:
21. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 fíha, diky za vysvetlenie :dizzy_face: inak hej, ja mäso jem, ale nemusím veru každý deň, dnes som robila zeleninové rizoto :slight_smile: môžem zeleninu, cestoviny, ale taký kurací rezník mňam :dizzy_face:
21. feb 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servuste maminy :sunglasses: :sunglasses:
@denis19 no neviem ako u vás, ale u nás je pekne len za oknom :sweat_smile: :sweat_smile: ...som skoro zmrzla, jak tam miestami fučí...ale tak treba, nech ten vietor konečne dofučí teplé počasko...a k tým krvným skupinám...ak som A tak by mi mali chutiť najviac cestoviny?? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: no veru neviem neviem, to ja mám potom asi každú chvíľu inú krvnú :grinning: :grinning: :grinning: skupinu
21. feb 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 kuriatko môžeš..to je dobré masko pre tvoji skupinu....
@kamka17 noo áčko je v zásade vegeteriánská skupina...tak cestoviny sú základ,ale nie celozrnné.... :grinning: a ako sa má paulínka?
21. feb 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pekne ste sa rozpísali.............akurát som sa chcela už opýtať,že čo dávate deťom na pečivo alebo chlieb a už to viem :slight_smile:
Moj totiž odmieta maslo,syr...jedine čo zje je domáci džem a ten mu tiež nechcem dávať každý deň....takže viac menej pečivko ani nepapáme.... :angry:
@liviaf14 krásna tortička :slight_smile:
@cikyta a ja som zas pochopila,že jej chceš odfotiť dnes tú chrastičku :grinning:
21. feb 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ďakujeme :slight_smile:
21. feb 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 môžeš jej dať aj džemík, ved to len tak trošku na chlebík a raz za čas neuškodí :wink:
@liviaf14 krásna torta, my sme už tiež objednali drobcovi ale len takú obyč okrúhlu :slight_smile:
@cikyta ty dostaneš po holom zadku nabudúce, asi pôjdeš naspäť do školy učiť sa počítať :wink: mňa to tam ani nenapadlo pozrieť na cenu ja som ti verila a .... :slight_smile:
21. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved doteraz ma mrzí,že som vobec eurá vzala od teba zato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len som bola v strese z tích čašnikov,lebo im Sisa vadila,tak som v tom "rozpoložení" aj na tvoju otázku odpovedala,kolko to stálo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 dakujeme za brumíka :wink:
21. feb 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie dnes nepracujem,nemáme robotu,takže som doma :pensive: idem zajtra
21. feb 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta to kde ste boli ? že Siska vadila ???? to čo za čašnika ?
21. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi ciky bola s rodinkou na sídlisku kde bývame a poprosila som ju aby mi kúpila také ponožky ako mu doniesla ked nás boli pozrieť lebo sú perfektné. tak som bola za nimi v reštaurácii pre ponožky :slight_smile:
@cikyta nech chutí silvinke :wink: myslím že sisa nezavadzala ale ten čašník bol nejaký popletko :slight_smile:
21. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1
@fopardi Nemyslím toho popletka :grinning:
Ten druhý bol nasratý na toho popletu+ešte nedostali výplatu,tak zuril,kopal do detskej stoličky,aj do hojdačky........tak som sa tam citila blbo :angry:
21. feb 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 A ked si odišla,nedala sa mi obliecť. Ušla mi do domčeka. Už bola napoly oblečená a len rukavice a čiapka leteli z okienka :grinning: A revaláááááááááá :frowning2: máme obdobie vzdoru,ach jo :wink:
21. feb 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ta to boli chu.... to by som tam viac nešla
21. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak som mohla zostať možno by sa mi dala obliecť :grinning: a žiadne ľutovanie že si pýtala euráče, to čo ťa napadlo ved ja som povedala že mi ich máš kúpiť len pod podmienkou že si ich zaplatím.
21. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko........
@cikyta období vzdoru? A kdy to začíná ? Ať se nejak pripravým......neboť mám pocit,že naše slečinka dokonale otestuje naše nervové staré soustavy..... :confused: A bud v klidu, Ty preci nemužeš za to ,co se delo číšníkovi...ikdyž verím,že si se mohla cítit nepríjemne...mne se to jednou také stalo a to Karolínka byla jako trí mesíční miminko v kočárku, kdy jsem si na terase chtela dát kafčo, pri kočíkování a ujo čašník my naznačil,že ten kočík asi bude zavadzať..tak so sa pobalila a išla....... no čo už, ved možno dane našich detí im prespejú na dochodky..... :confused: už to neriešim radšej ani nič.....
@zefa a Ty nešiješ detské vecičky? Ved to by ste práve teraz mali mať kooopec robotky no ne?
@chorale1 tak dnes zkusime trošičku džemíku,mám pocit,že je už prejedená všetkých tých klasickýj detských jedál a dost špekuluje, to preto ten chlebík včera tak zlupotala..... :slight_smile:
22. feb 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :dizzy_face:
skúsim vás dočítať, drobec mi tu hučí, musím za ním. ale spal super, kojil iba 4x do 7.15 h vuau :sunglasses:
22. feb 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko prajem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
no a nechápem tých našich čašníkov, lebo fakt je to celé choré, ja ako platiaci hosť si nemôžem posedieť s kočíkom...a nehovoriac o tom, že do väčšiny reštík sa s tým kočíkom ani nedostaneš...čistá diskriminácia mamičiek..som zvedavá, kam budem chodiť v lete na terasku :sweat_smile:
@denis19 ty sa vyznáš v horoskopoch a podobných veciach??
22. feb 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 trochu mne to baví ano....tak mám neco načteno a i propočítáno... :confused:
22. feb 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: ,aj ked strašna kosa je....včera som bola troška v meste na nakupoch no a strašne som vymrzla a to som bola naobliekana,už nech je leto,alebo aspon jar :wink: :slight_smile:
22. feb 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 krasna tortička a verim,že pre drobca boli tie guličky asi najzaujimavejšie :wink:
22. feb 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok