Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

domika9
17. feb 2010

ciky možno jej vyjdu všetky naraz
ti poviem mne ked šli 8-čky tak som myslela že mi prepne nakoniec som to nevydržala a dala som si ich vytrhnuť lebo to nemalo vyznam

domika9
17. feb 2010

každeho pol roka začali podrastať o nepatrnu časť to som tam stale žuvala zuvačky aby sa prerezali a nakoniec ich museli vyrežať a tak vytrhnuť a potom tu dieru zašiť ešte šťastie že boli len 4 lebo inač amen

cikyta
autor
17. feb 2010

Ale zase aspon mi papa.Dnes zjedla to,čo som navarila a to je zázrak,lebo ja som kuchárka,ako Slota madar 😀

cikyta
autor
17. feb 2010

No idem.Plačká zase a má skleny pohlad na mna ☹

domika9
17. feb 2010

nejako mi tvrdne brucho dnes ale nič ma nebolí je to ok?

cikyta
autor
17. feb 2010

Domika-treba si lahnuť hned!

domika9
17. feb 2010

už je to lepšie , dnes sa mi to stalo viackrat ale od doobedia pobehujem po doktoroch a obchodoch tak možno aj preto

cikyta
autor
17. feb 2010

Domi-je to preto.Takže už nestoj,iba lež!!!!!!!!!Už aj! 😉

domika9
17. feb 2010

aj som malo pila a ked som prišla domov som sa naraz najedla tak asi som to ja pokašlala ale teraz mam veget NB na kolenach 🙂

romy01
17. feb 2010

ahojte tehulky a mamicky.

Ja mam dnes za sebou poradnu a vsetko je OK, pocuvali sme ozvy a malemu bije krasne rdiecko.

ciky - vy naše chudatka - joj keby sa dalo takto nadialku nejak pomoct. Je to ale utrpenie pre tie malinkate deticky.

wolfka ja si nnatieram brusko ale som na to dost leniva tak len sem tam a to len telovym mliekom. Vraj sa nemusia kupovat ziadne spec pripravky. Dost sa spolieham ze v nasej rodine nemali ziadne zeny problem so striami a to z otcovej strany su vsetky veeeelkeeee matrony.

cikyta
autor
17. feb 2010

Romy-tak fajn,že ste OK a srdiečko je ako zvon u malinkeho.Len tak dalej!
Tak už idem aj ja spať 😀 Teda-akože spať.
Sisa pred tým,než zaspala mala škaredý uraz a má šrám cez ucho a celé líce ☹ Spadla a rovno na hranu nábytku,lebo som jej na sekundu nedala papuče a šmyklo sa jej v overalíku-proste sekunda,kým som opláchla tanier z kaše 😠 V tom mi práve volal muž,tak si vypočul v telefone Sisin ukrutný plač a vzápätí už aj môj,ked som zbadala,čo má na líci.
😒 No ako v groteske,sem tam v horore 😖

Wolfi ja som mazala 😀 Už ani neviem názov tej masti,ale neskutočne krásne vonala.Taká biela s oranžovým nápisom 😅

lucula73
17. feb 2010

cikytka moja,je mi ťa fakt ľúto,no musíte to vydržať so Silvinkou...a to pri zúbkoch možu byť až také vysoké teploty????a posielam kopec energie 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zefa ahoj- prosím ťa,to ako vyzerajú zapálené vajká? 😕 netuším,moj ich má nejaké bordové,to je ok?som ja ale nevzdelaná 😀

romy01
18. feb 2010

dobre ranko kocky.

ciky ako sa mate ? je uz lepsie ? Vraj tie bolesti od zubkov zvyknu odist tak rychlo ako prisli. A to s tym bum na usko a licko je dufam tiez vporiadku. drz sa mamina

wolfskinka
18. feb 2010

ahojte, tak ti nasi hokejtisti to zase pototo ... baby objednala som sa do heliosu na geneticke sono v 20tt, a idem k dr. billingerovi ... takeho z heliku nepoznam hovori vam to meno nieco ?

romy01
18. feb 2010

wolfka ani ja ho nepoznam, ale denisa v teme IVF upplne od zaciatku vravela ze ide dnes na geneticke sono do martina na nove pracovisko blizko pri nemocnici, vraj tam maju super vybavu, nove stroje a stoji to len 25 EUR a je to vo farbe.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
18. feb 2010

ja idem do heliosu

katarina je to uplne mozne, uz mas zbalene do porodnice ?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
18. feb 2010

ahojte tak helios sa rozrasta o lekarov aj vybavenie? asi mali toho už fakt vela

domika9
18. feb 2010

katarinka ked tak tam skus poobede zavolať

romy01
18. feb 2010

baby poznate niektora značku kočíka connect verso ? Lebo marne hladam na nete nieco o tom kočíku ale našla som len inzeraty na predaj použitých a nikde ziadnu ponuku nejakého obchodu, kde by bol vyber farieb a nejaky pokec okolo toho. Lebo majú ho tu v MT a celkom sa mi pozdava, no rada by som vedela, či s ním nie su nejake problemy

lucula73
18. feb 2010

ahojte dievčatá

tie morfologické soná robia v heliose viacerí doktori,oni sa striedajú a robia ich takmer vždy v poobednajších hodinách....tí doktori tam chodia zovšadiaľ....

katarinka - ja som objednala včera večer,tak uvidím,či mi príde ten mail a kedy..minule mi ho neposlali,keď som tam po troch týždnoch volala,že kde je tovar,tak mi povedali,že neni zaplatený,ale ako som ho mohla zaplatiť,keď mi neposlali údaje mailom?tak uvidím teraz...

ciky?????

cikyta
autor
18. feb 2010

Bilinger je výborný dr.Aj mne robil UTZ.On robí aj v nemocnici.Budeš spokojná Wolfi.
Neda sa mi sem písať.Furt sa pomne vála a teplotuje.Zajtra ideme k dr. 😠 Raz má teplotu,a raz nie 😒

cikyta
autor
18. feb 2010

Wolfi-ten Bilinger mi fotil to uško v mojom albume nma utz.lebo sa pýtal,aku fotku chceme a my sme nevedeli,kedže už na takom velkom bábe nieje vela vidieť.Tak nám vybral uško a vtipkoval 😵

lienika
18. feb 2010

ahojte.....musím vás opraviť, tan doktor nie je Bilinger ale Biringer...ale veď to je jedno..ja som bola pri ňom minulý týždeň na tom 4D sone, je veľmi milý...
romy...kočík verso má moja kamarátka, ona ho kupovala v poľsku, takže neviem či ho dostať aj tu niekde, ale ona je s ním spokojná

zefa
18. feb 2010

ahojte

luculka..nuž neviem ako dlho ich má bordové..Samko mal prieč.polohu,takže kôli nemu cisarák a ako ho vyťahovali si logol vody,taže ho kriesili tak,že ho riadne uštipli za vajká..kuk album aké ich mal a mal to také asi 3 týž.
ked sme skúšali plienky vyzeralo to podobne ako pri narodení..každopádne ak máš pochybnosti utekaj hoci aj do nemocnice na urologiu

ciky..takéto výkyvy teploty sú pri lezení zubov normiš..to ju takto môže trápiť aj 2 týž.,kým jej vylezie další....juj aká som rada,že sme to nezažili..teda my sme si odskákali koliky 😝

domika9
18. feb 2010

aj vam to tu napíšem dnes som zase bola nervna lebo mm potrebuje ku jeho danovemu priznaniu podokladať ohladom mna nejake papiere aby si mohol odpísať z dani a všetko čo chceli sme im zdokladovali a oni dnes zahlasili že neamaju všetky papiere a že jeden im chyba a pritom viem že ten papier sme im davali ale nie im chyba a potrebuju ho hned tak som musela letieť na socialku ale to je za rohom len 20km od nas tak čo by som sa neprešla ked možem , tak som šla na tu socialku a dnes je nestrasnkovy den - nešlahoi by vas ? ja dnes zase brucho ako skala už som sa napchala magnezkom tak mi je kus lepšie ale bolo mi až do plaču 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹

ale aspon som si vydupkala že idem zajtra do polska

wolfskinka
18. feb 2010

vraj prenatalne sona robia externisti poobede

ciky dik, aspon viem na co sa mam pripravitm, to je nejaky mlady doktor ?

cikyta
autor
18. feb 2010

Hej,je to Biringer.Som tento týžden mimo... 😖
Wolfi-nooo mlady,hezký 😉
Po včerajšom páde má Sisa hroznu modrinku cez líce a uško-to sa budem zase užastne citiť u dr. 🙄

domika9
18. feb 2010

ciky pokial tam nema otlačok tvojej dlane tak myslím že s tymi mosrinami rataju prinajhoršom ak ti príde zvoniť socialka na dvere tak vieš kto ta bonzol 😀 😀 😀 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre