Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

fopardi
17. nov 2010

no ciky ti poviem že hej šťastie mam 🙂

ciky a neboj banky a podobne inštitucie serkaju aj mna 😠 napriklad minuly týžden na prišiel list z našej banky že nejaky majitel učtu v tatrabanke chce objasniť transakciu z augusta ide o sumu 1,99eura že on nevie čo to je , no rozmyšlame s mm že čo to može byť a ani za pana si nevieme spomenuť o čo slo a ešte ta suma že 1,99 e tak to už duplom najskor msme mysleli že niečo som kupila cez kona ale vravim že to by bolo na vypise moje meno alebo moj nick lebo to vždy píšem do spravy pre prijemcu ked takto kupujem a ešte ved to by som viac zaplatila za poštovne z tej sumy tak si nevieme spomenuť že čo to je už rokujeme aj s tatrabankou o čo ide a sme sa zatial nedopatrali tak tiež neviem čo to znamena 😀 len som sa bala aby som sa tu nenašla že som niečo niekomu nezaplatila

@lucula73 fuha tak snad sa to skoro zahoji moj zlaty

lucula73
17. nov 2010

no veru babenky,dajte si pozor aj na banky..alebo aby ste niekomu nedali vaše údaje k účtom..minule varovali aj pred internetbankingom....my to máme zatiaľ,snáď nám tých pár eurákov nezmizne...

zajtra nám teda držte palce,ak sa sem dostanem skor ako večer,dám info... 😉 ..a ďakujeme. 🙂

cikyta
autor
17. nov 2010

@fopardi Kokos že 1,99 eura 😀 A ja sa hambím,že idem reklamovať 15 krát 2 eur 😀

cikyta
autor
17. nov 2010

Ked sa mi niečo nepodarí,alebo od zlosti zahromžím (ako napr.dnes večer,ked som sa potkla v kupelni o bordel na zemi,čo mi Sisa vyrabovala skrinku) a zakričala som:
-No mna už ozaj šlak trafí ! 😠
Tak Sisa pricupita, kvokne si ku mne, dá si ručky tak,akoby sa modlila,kukne na mna tými očkami a s božským kludom povie:
-Ana, čo je ?
A ja sa začnem vždycky z toho smiať,lebo to povie presne,ako jej ocko. (Neosloví ma maminka,ale Ana - menom) A hned je hnev preč 😀 😀 😀 😀

denis19
18. nov 2010

Dobré ránko preji vespolek...letmo jsem se prekousala pár srankami a vidím, že tu je veselo..banky nekomentuji...DES !!!
@lucula73 tak jak jste dopadli s noštekom????

@cikyta Tvá Siska je proste diplomat, umí rešit krizové situace 🙂
@fopardi už jste vyrešili 1.99€.....nerozumím tomua hlavne, že se i ujko ozval,co? 🙂
U nás nic nového...Karolínka roste a otáčí se na bok,byli jsem na první lekci plaveckých jesliček a bylo to moc super a jinak relativne pohoda a ž na její denní spaní,ale to už nereším 🙂

fopardi
18. nov 2010

@denis19 nie nie my sme v auguste poslali 1,99e a majitel toho učtu nevie za čo to je a teraz to nevieme už ani my kedže to bolo v auguste a teraz tie peniaze su niekde v lufte lebo jemu ich nepipísali na učet lebo nevie o čo ide a my tiež nie 🙂 a teraz zistujeme meno majitela učtu či nas nenapadne o čo šlo a ešte taky variabilny symbol že same jednotky tak to už duplon netušíme čo je

denis19
18. nov 2010

@fopardi tak to je bankovní permoník co krade malé částky penez 🙂

cikyta
autor
18. nov 2010

Takže v banke mi nepomohli.Ani oni nevedia,prečo mi strhli a nevedia,či mi ich niekedy vrátia...................Sisa mi tam revala na rukách,akoby ju z kože drali,lebo som ju odmietla dať behať,kedže vyhadzovala hlinku z kvetináčov a ťahala žaluzie,tak som nič nevybavila. Dokonca mi tam prišlo zle. Dostanem krámy a z bolesti som si tam musela sadnuť,lebo som myslela,že odpadnem 🙄
Ale uf...už som doma a je to fajn............Aj ked-tie prachy ma seru. 30 euro v čudu pre nič 😠

fopardi
18. nov 2010

@cikyta tak prijemne menštruovanie 😀 (sa smejem ja ešte stale nemam -naposledy som mala v septembri 😀 😀 😀 )

lucula73
18. nov 2010

kuk 🙂

takže na zlomeninu to nevyzerá,na rtg sme neboli,len mu to pzreli,ak mu to odpuchne a bude mu vidieť aaj noštek 😅 ,tak možme ešte raz prísť a pozrú mu to zas...tak som celkom rada....ja si myslím,že keby to mal zlomené,asi by sa inak tváril..neviem 😉
@fopardi že v septembri...mne sa to vrátilo do starých kolají a mrcha chdí každé tri týždne,hnusoba. 😠

chorale1
18. nov 2010

ahojte,
pozerám, že vás všade a všetci hnevajú.
my sme boli dnes 3 hodiny von a mám dosť vám teda poviem. ide ocko ked sa povenujem urobím kuk 😉

fopardi
18. nov 2010

@lucula73 no ved prave aj mne sa to vratilo do starych kolaji pred porodom som tiež mala hocikedy do 49 dc to bolo maximum ale teraz dnes je 52dc no uvidíme dr. povedal že do 5-10 dni od vyvolavčKY by som mala dostať
už ma aj napadlo že možno to špinenie bol menzes ale to by asi videl dr. na sone že je sliznica nizka si myslím a ved ona raz pride

lucul fajn že to nieje zlomene ono tie naše detičky su ako z gumy fakt dopely človek by sa snad prizabil niekedya dieťa sa opraši a ide dalej

@chorale1 my sme dnes trčali doma cely den prší iba teraz na chvlkju sme skočili ku st. mame ale to len tak na rukach

chorale1
18. nov 2010

@fopardi u nás doobeda trocha pršalo ale potom prestalo. a váhala som či ideme von alebo pôjde na balkon, ale som si povedala, že na balkone bude ked bude pršať a snežiť. a spal 2,5 hodiny.
@lucula73 som rada že to nie je zlomené, prajeme drobcovi skoré uzdravenie nech sa noštek zahojí
inak dievčence mama bola včera v poľsku povedala že tam bolo asi celé slovensko. ale uznajte kazali sme si kupiť sanky - tu stoja aj s operadlom 60€ a tam ich kupila za 25€. tak to je pekný rozdiel nie

fopardi
18. nov 2010

@chorale1 ved aj ked sme boli my tak sme nemsli ani kam zaparkovať takže si viem predstaviť

chorale1
18. nov 2010

@fopardi naši išli o 6,45 z domu a prišli tam o 11,00. ale kupili všetko čo chceli

fopardi
18. nov 2010

@chorale1 no my sme až tak nepotrebovali ísť na trh ale chceli sme sa isť prejsť ved niečo by sme boli kupili ale až tak som si nepotrpela tak sme to vzdali

chorale1
18. nov 2010

@fopardi naši raz za čas idú,pokupia a je pokoj. mama to má ako výlet, tá miluje nákupy v poľsku na trhu. ja som bola naposledy minulý rok asi v septembri potom som už nebola.

fopardi
18. nov 2010

@chorale1 ja tiež rada chodim vždy si tam človek najde čo potrebuje tento rok si ešte planujem kupiť kabat tak snad mi to vyjde my to mame hodinku cesty tak my sme tam častejšie 🙂
ale ked sa zamyslíš kolko penazi tam už slovaci vyniesli ....

lucula73
18. nov 2010

@fopardi a furt je to v tom polsku aj lacnejšie alebo ide len o to,že je tam vačší výber na jednom mieste?

fopardi
18. nov 2010

no hlavne tam kupiš normalnu velkosť za normalnu cenu nepriklad tie kabaty kostymi obleky koženky a aj ine veci sa oplatia a ešte aj zjednaš cenu tak možeš isť domov pravom na seba hrda 😉
no a keksy a kde čo napriklad stromčeky režaze na balkon svtelne a kde jake no kupiš to tam určite lacnejšie ale niektore veci sa neoplatia
no a v neposlednom rade aj vyber spravnej velkosti určite bez problemu kupiš aj na normalnu ženu nie len 34-36 😉

no idem ja spať tak pa dobru noc

chorale1
19. nov 2010

@lucula73 vyššie som písala, kupila nam sanky aj s opierkou za 25€, tu sme ich pozerali a stoja 60€. takže to je pekný rozdiel.a napr. minulý rok sme kupili stromček tam stál 600sk a tu vyše 1000sk.

cikyta
autor
19. nov 2010

Ahojte šmelinárky ! Ako? Nakupené ? 🙂

cikyta
autor
19. nov 2010

Ak sa možem pridať a podať aj svoj postreh,tak ten je taký,že my sme síce kupili sanky výhodne z madarska (to je ako Polsko) za 25 eur aj s opierkou,ale..............................................
Ak by sme mali viac penazí,určite taku hluposť už neurobíme,lebo aj tak "vizeraju".Su labilne,budu sa za chvílu párať,drevo nieje nalakované,plechy kryve a prvý styk z vodou,tak zhrdzaveju v momente.......
Radčej by som kupila za 60 eur kvalitu na viac rokov,ako za 25 eur šmejd na 1 sezonu ☹

Nie nebite ma. Toť moj názor ☹

romy01
19. nov 2010

ahojte. dnes som nechala maleho zaočkovať a tešila som sa, že bude trošku oblbnutý a bude fajn spať a on nič. Je hore a odignoroval aj obedny spanok

cikyta
autor
19. nov 2010

@romy01 😅

denis19
19. nov 2010

@romy01 klid, já myslela, že jako každé jiné dítko i tu naší uspí a dobre unaví lekce plavání ve velkém bazéne a prd...každé dítko usnulo hned po sprše a naše slečinka je čulá jako nikdy jindy 😀

@cikyta ako sa máte dievčence? a čo nové sánky? 🙂

cikyta
autor
19. nov 2010

@denis19 sanky sme mali 4 dni v obývačke na zemi a momentálne su už skoro v rozklade 😀

denis19
19. nov 2010

@cikyta jak to?????máte suchý vzduch?

cikyta
autor
19. nov 2010

@denis19 jedno 1,5 r. dieťa ich už poriešilo a to ich nemuselo ani ťahať von 😀 😀 😀

lucula73
19. nov 2010

@cikyta 😀 ...to fakt?však nevyzerali až tak úboho na fotke 😀
@denis19 tak to máte riadnu výdrž,plávanie by odvalilo aj mňa 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre