Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

diamand
autor
4. jún 2007

mima, tak ako hovori tanicka, ja som hned po narodeni maleho hovorila to iste, a ked si teraz tak na to spominam tak si hovorim ze to nebolo az take strasne (aj ked bolo), ale co uz narobime ked chceme mat krasne deturence tak to musime prezit, preto su zeny asi take silne stvorenia 😉 pockaj za tri mesiace su budes aj ty hovorit ze to nebolo az take zle.

bubenko
4. jún 2007

Ahojte, zasa neskoro. Urcite pridam nejaku fotecku, ked pridem nato ako. 😒 Mime gratulujem, je neskutocne ako to zvladla, ja sa toho tak bojim. ☹ Uz keby som to mala za sebou, preco nemozu rodit muzi? Moj manzel nechce byt pri porode, vravi ze ak by videl ako ma to boli tak by dal po papuli tomu doktorovi. Otazne je kto by ma potom odrodil. 😅 . Ja sa strasne na to babo tesim, ale bojim sa toho porodu. 😢

bubenko
4. jún 2007

Ozaj, k tej nadvahe, pribrala som uz 10 kil a pripadam si ako tulen, neviem co bude neskor 😢 . Diamand, tak dufam ze aj ja si to po tomto drobcovi poviem lebo neskor by som chcela este jedno. Este som chcela k tej zahe, aj mna stale pali zaha, je to hrozne a neviem preco ale nemozem po nociach spat. Tak sa majte zajtra, dobru noc.

hirondelle
5. jún 2007

Dobre ranko dievcata,

Tana sa vcera dlho neozvala. Mozno je uz v nemocnici. Tani ak to nie je pravda, daj nam vediet!

Pekny slnecny den vsetkym!

nippa
5. jún 2007

ahojte. tani inak myslim ze povacsine plati ze dievcata sa prenasaju...neviem kde som to pocula ale u mna to urcite tak bolo..porodila som vo vyse 41 tyzdna....tak drzime palce ak nahodou uz tlacis...

hirondelle
5. jún 2007

Nippa aj ja som to citala, tak mozno predsa budeme mat a ja dievcatko 😵

emmaelzer
5. jún 2007

ahojte, hirondelle, uz som si myslela, ze ked sem pridem bude babo..

emmaelzer
5. jún 2007

Gratulujem mime, Filipko je kraaaasny a taky chlapisko...

tani, uz aby si to mala aj ty zasebou...

mory
5. jún 2007

hirondele nechcem ta sklamat ale ja som prenasla 2 tyzdne a bol to chlapec a zase dievcatko som prenasala 1 den 😅 ale na tom nezalezi len nech je to zdrave a robi radost 😉

emmaelzer
5. jún 2007

hirondel, ja som citala, ze to je normalne prenasat takto v prvom teho je to dost pravdepodobne..

diamand
autor
5. jún 2007

bubenko - 10kg je myslim ze ok, za to ja uz som pribrala 21kg, skoro som vcera odpadla ked som sa postavila na vahu uz som ako mamut, mala som 53kg a teraz mam 74 ☹

tani - kde si?

tak baby ja som neprenasala v prvom tak dufam ze ani teraz nebudem

hirondelle
5. jún 2007

Ahojte dievcata,

mam pocit, ze Tana je v nemocnici! Urcite by sa uz davno ozvala! Je to individuane u kazdej zeny!Rano som to vycitala na nete, ze aj chlapci sa mozu prenasat, takze stale neviem na com som...mozno chlapec, mozno dievcatko.

Dnes je moj termin, to som si myslela, ze to bude den D, ale je to uplny obycajny den ako vsetky ostatne. Nic sa zatial nedeje.
V piatok pridu nasi na 10 dni, tak mam pocit, ze okrem mojho draheho bude v nemocnici aj moja mama.

Asi budem prenasat. No, co uz, priroda to tak chce a verim, ze to tak ma byt!

Pekny den

mory
5. jún 2007

hirondele ja som si tiez nemyslela ze to bude ten den a predsa 🙂 my sme oste poobrede planovali ist oslavovat silvestra a o 9viatej vecer to zacalo takze to nemozes vediet mozno to este stihnes dnes 😉

emmaelzer
5. jún 2007

diamant ved ty si taka chuducka, ze to na tebe ani neni vidno...ja teraz zacinam teho zo 70kg...

diamand
autor
5. jún 2007

emma - prave ze je to na mne vidiet, ked sa vidim v zrkadle tak sa nespoznavam kedze som neni na seba takto zvyknuta, doteraz som bola ako chrustik a teraz ako slon 😠 ale dufam ze to lahko schudnem lebo mam z toho totalne depky

bludicka1
5. jún 2007

hirondelle drobcek si len vybera pekny datum narodenin a 5.6.7 sa mu nepaci, tak uvidis mozno to bud 7.6.7 😉
diamand viem o com hovoris, ja si ties pripadam ako taka slonica, hoci kazdy mi vravi, ze to na mne neni poznat, ze som len do brucha pribrala. No ja ked sa vidim na fotke ci videu...... 😖 az mi je zle.... uz sa neviem dockat ked tu bude drobcek a vaha pojde dole.

hirondelle
5. jún 2007

Bludi, ten datum co si vybrala je velmi pekny 🙂 , ale kazdym dnom, by som to chcela mat za sebou. Mozno ma nakoniec predbehnes.
Slubila som Diamand, ze hodim do albumu photos, ale ked som sa videla, nohy chude a len brucho trci...citim sa ako dve slonice. Asi to obmedzim len na fotky babatka 🙂

bludicka1
5. jún 2007

nie nie, pekne aj tvoju foto 😉 ved sa pozri na tu moju v sportovom 😀 ako opuchnuta ropucha.... a predsa je tam 😀 ja fakt neviem pochopit ako ma ten moj muzik este stale najde atraktivnou a sexi 😅

tani
5. jún 2007

Ahojte vsetky.Prave sme prisli domov z nemocnice. Babenky som najstastnejsia zena na svete!! 😵 😵 Nasa Lili je taka krasna a zdravucka. neviem sa jej vynadivat. narodila sa 4.6.2007 o 20.55 vazila 3145g. Porod trval 3 hodinky, nestihli mi dat epidural. Este to rozpisem podrobnejsie a dam fotky, ale teraz si idem trosku lahnut

lara1znk
5. jún 2007

tani, gratulujem! to je krasna spravicka, len pekne oddychuj, nacerpaj energiu, tesime sa na fotecky a na podrobne spravicky o porode 🙂

mory
5. jún 2007

tani gratulujeeeeem 😵 😵
tak to si sikulka a tak skoro ste prisli domov? 😕 preco?
prajem vela zdravia,lasky a pohody v zivote nech vam malinka krasne rastie a je zdravucka 😉

zofa
5. jún 2007

Tani gratulujem k malej Lili.
Uz sa tesim na fotky 🙂

bluebell12sr
5. jún 2007

tani gratulujem! 🙂

bludicka1
5. jún 2007

tanicka gratulujem!!! tak si ma predsa len predbehla 😉

nippa
5. jún 2007

tani gratulujem...uz sa tesim na fotky....takze rychly porod...oh aj aj si zelam aby bol rychly(nie nie som este tehotna..ale radsej si zelam dopredu lebo prvy porod s kontrakciami trval 31 hodin) ..... zelam vsetko najlepsie a dobre si oddychni..hlavne nech Lili malo place a nech sa vela usmieva....martinka sa musi velmi tesit ze?
a ty diamand neston..lebo si stale sexi tehulka...a tie kila nie je vidiet...Vlado sa nestazuje tak si uzivaj kym mozes..mozno po porode sa pridas ku mne a budeme dietovat spolu..

diamand
autor
5. jún 2007

jeej tanicka, z celeho srdca ti gratulujem, ty si ale sikulka ze tri hodinky - parada, musim nam to potom ked si oddychnes poriadne rozpisat a urcite pridat foto malickej lili uz sa velmi tesim.

diamand
autor
5. jún 2007

nippa - ja viem ze stale stonem, ale ked mam z toho take depky, ale ok mame dohodu ked porodim tak dietujeme spolu 😉

hirondelle
5. jún 2007

Tanicka, GRATULUJEM! Si sikulka!!! Tesim sa s Tebou!
Vsetko dobre Tebe aj Lilly, hlavne vela zdravicka! Riadne si odychni, tesime sa na podrobnosti!

cukricek11
5. jún 2007

ahojte🙂,nevie mi niekto poradit ake doklady potrebujeme pre malinku,ak sa nam narodila tu v UK a chceme s nou vycestovat na SR?dakujem

bludicka1
6. jún 2007

ahoj cukricek, dievcata tusim vybavovali jednorazove cestovne povolenie, na ktore potrebujes apostilovany rodny list malej, 2 fotky malej a tvoj doklad (npr. pas)Snad som to nedomotala, ale tak sa mi to zda. Ta apostilacia trva asi 2hodinky a stoji £27 a potom ten jednorazove CP stoji tusim £5 a netrva tak dlho vybavit (30min). Na SK si potom vybavite pas, no to tusim moze trvat aj 7tt 😅 tusim tak spominali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre