Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

mory
2. okt 2007

IL je izrael 😀 😎

bubenko
2. okt 2007

ahojte 🙂
diamand je rozkosna ta vasa ceruska, aj mne sa pacia baculky 😉
mory ako sa mas? ten moj album zatial nic moc ja viem 😅
dnes je zasa otrasne pocasie 😠 , manzelikovi je uz lepsie, konecne 😝
malinka je riadne cislo, moje rebra vobec nesetri 😝 asi z nej bude futbalistka 😀 ☹ 😀

mory
2. okt 2007

bubenko a to chces povedat ze mas len 2 fotky? a tu druhu si si mohla najprv otocit aby ta bolo lepsie vidiet,to si fotena u mamci ne? si pametam 😀 a daj aj dajaku fotecku zo svadby ked mas alebo vlastne to je jedno jaku len daj viac a nech ta marcel sfoti a hned to hod si ta neviem predstavit ako teraz vyzeras urcite sa uz len gulas 😀 😉

hirondelle
2. okt 2007

Ahojte baby 🙂 ,
ako sa mate? Konecne sim tu zavitala!
Jej, Bubenko, konecne mas fotky, nie len tu strapatu tetu, ako to nazvala Mory 😀
Ako ide tehu? Za chvilu tu bude aj Sarah.Uz sa tesime!
Tani, super, ze nemusis s Martinkou precestovat kopec km, ze ma skolu ovela blizsie!Ako sa ma malicka Lilianka?
Mory, ako sa mate? Vy mate urcite pekne pocasie, hm...Zavidim!tu prsi uz druhy den 😠
Dia, Charly je nadherna!Natko neziarli? Udajune sa to staa, ze starsi surodenci ziarlia..Urcite je velmi pysny, ze ma taku peknu sestricku?
My sa pomaly balime. V stredu ideme na Sk a zostaneme az dva mesiace 😵 , ale na Vianoce sa vratime, pretoze ocino nema dovolenku ☹
Pekny den

mory
2. okt 2007

hirondele aj ja chcem ist na SR tak ti zavidim ☹ 😉
mne uz to teplo lezie na mozog len cakam ze o taky mesiac uz zaprsi aj nam 😀

hirondelle
2. okt 2007

Mam velky kufor, kludne sa pridaj 😀

bubenko
2. okt 2007

mala Sarah je velmi neposedna, uz sa na nu velmi tesime 😉
my sme vcera skusali dat aj nejaku fotku zo svadby, ale nevzalo ju, tak nakoniec tam mam len tie dve ☹ , este to skusime 😅
hirondelle ako ti zavidim, aj ja sa pridam. My zasa ideme na vianoce, potom na slovensku ostanem trosku dlhsie. Tak sa len dobre zbal a nezabudni na nieco 😀 a zelam stastnu cestu 😉

diamand
autor
2. okt 2007

mory-teda dobre som sa sekla, to by ma vobec nenapadlo, ale velmi zaujimava krajina

hirondelle-natko neziarli je uplne bohovy normalne sa aj ja cudujem a tu dovolenku ti velmi zavidim na kolko to vlastne idete? mi sa chystam e na vianoce, teda uz mame aj letenky takze dufam ze to vide. Boze to uz bude mat Zoe 4 mesiaciky, ale to leti ale je zlatucka. Este stale kojis?

bubenko - tie fotky si musis len zmensit a potom ti to pojde o 106, inak ste vybrali krasne meno pre dcerenku 😉 kde presne sa nachadzas ty?

hirondelle
2. okt 2007

V nedelu presne ma 4 mesiaciky. Ano, este stale ju kojim.
Ideme az na dva mesiace 😵
To je super, ze Natko je fajn, ze neziarli 🙂
Kludne sa pridajte, keby ste neboli daleko, urcite by som Vam nieco dobre zo Sk doniesla!

diamand
autor
2. okt 2007

teda parada,ze na 2 mes a manzel?

mory
2. okt 2007

bubenko ty kde do kufra sa chces zmestit? 😀

tani
2. okt 2007

no asi odpadnem, toooooooooolko prispevkov za jeden den 😀 😀 😀 teda to sa uz davno nestalo, to bude asi tym super pocasim 😝 Kika to by bolo super keby sme sa stretavali, kocky by sa skamosili. nasa je sice trosku starsia ale jak tak pozeram su rovnako velke 🙂 cestu na edgware poznam par krat som tam bola na nakupy.
Miriam teda aj ja chcem ist zmestim sa este aj ja a moja rodinka?? 😀 a manzel chce ist na 2 mesiace alebo idete len ty a malinka?
Bubenko konecne aspon par foteciek, predstavovala som si ta celkom inac, dlhe hnede vlasy ale to asi koli tomu obrazku vlasatej tety 😀 , kocica si 😵 idem dievcatka malicka uz zase "navarila" do plienocky. inac ajja este stale kojim a este take 2 mesiace planujem, ale uz trosku, raz za den davam aj trosku bananik alebo ryzu alebo jablcko. malicka to velmi lubi hlavne bananik. tak zatial pa a piiiiiiiiiste lebo potom je tu radost pisat ked si nepisem sama sebou 😀

mory
2. okt 2007

tani ahoj tak dnes je tu vazne dajake stretko 😀
super ze ste kojis ale vidim ze si zacala aj prikrmovat a nieje to trosku skoro? ono sice podla toho jak to ty citis to asi len tu tak prehanaju s prikrmovanim 😖 prajem pekny zvysok dna 😎

diamand
autor
2. okt 2007

tani - tak musime nieco naplanovat aspon sa nebudeme cez zimu nudit, ja nosim Natka do skoly kazde rano a to je v Hendon takze to budeme mat na skok alebo vy dobehnete k nam, kedy sa to budete presne stahovat?

tani
2. okt 2007

no Kika teda to ta odivujem !ako to stihas medzi kojenim este aj prichystat a odviezt maleho do skoly?? stahujeme sa cez vikend, potom este asi tyzden kym nam zapoja net a potom sa dohodneme, rano po tom ako odvezies Natka a ja Matku tak sa ide ku nam na kavu, aj tak to mas po ceste, byvame hned za sainsbury, oproti Home base je taky novy blok , vidno ho z hlavnej cesty vsimnes si lahko. no byvame vlastne budeme byvat.
Mory mala ma vo stvrtok 4 mesiace tak ja som tak myslela ze uz je cas 😕 myslis ze to je este skoro?? ty si kedy zacala prikrmovat?? ja som aj preto zacala trosicku skor, lebo malicka ma reflux, tak som myslela, ze mozno jej to hustejsie jedlo zahusti mliecko a nebude uz zvrackat, zatial este stale trosku zvracka, ale zatial davam len po jednej malinkej lyzicke na obed medzi kojenim.
Miriam vy este neprikrmujete?

hirondelle
2. okt 2007

My ideme na Sk same a ocino pride za nami, ostane tyzden 🙂 Bude nam, chybat, ale na druhej strane, ja nie som z tych zien, ze musim byt s muzom 24/24.Predtym som vela cestovala a neplanovala sa usadit, no, ale vidite, nikdy nevrav nikdy 😉 Myslim, ze vo vztahu treba aj vzajomnu slobodu, potom je to ovela intenzivnejsie. Zatial sa nemozem stazovat! Ked sme sa spoznali, tak som zrazu zmenila nazor a bol a aj je muz number 1 pre mna!
Tani, Zoë bude mat presne v nedelu styri mesiace, ale ja som uz tiez zacala, pretoze je velmi velka a mliecko jej nestaci.Iba par lyziciek baby rice a na bud. tyzden zacnem s ovocim a zeleninkou.Len to urcite nechcem prehanat, ideme na to pomalicky. Malickej sa to paci a velmi jej baby ricve chuti.A co sa tyka info o alergiach a obezite, tak to iba v pripade, ak sa v nasich rodinach vyskytli tieto veci, ale nastastie nas to obislo, aj z mojej strany je to Ok, aj z muzovej.Konzultovala som to aj s lekarkou, tak by to malo byt OK.
Mory, kedy si zacala prikrmovat?

mory
2. okt 2007

ja som zacala prikrmovat od 4 mesiaca ale len kasickami do mlieka a tuhou stravou od 6 mesiaca,ale poznam mamicky co zacali od 4 mesiaca tuhou stravou a deti ziju 😀
tani a malej tiez presiel reflux az ked som zacala tuhu stravu 😉

petusko
2. okt 2007

mory, ides domov!!! 😀 😀

elbel
2. okt 2007

Ahojte,
vy ste tu toho veru popisali.Aj my ideme na SVK buduci tyzden ale iba na sest dni ☹ ale zato na svadbu.Uz sa tesim ako sa napapam,mnam 😝
diamand -malicka je krasnucka 😉,aj sa my cnie mat dalsie babo,ale zatial neprosim.Stacia my tie co mam. 😝
tani kde presne sa stahujete,myslis tu taku zltu bytovku co je vedla nej obchod s dlazdickami?Az ano tak to potom mas odo na tri minutky ja byvam hned za krizovatkou smerom na kingsbury

diamand
autor
2. okt 2007

ok tani, tak ked budete mat net hned napis a nieco dohodneme, viem asi kde to je

mima - aj ja ked sa mi narodil maly tak som chodila skoro kazdy druhy mesiac na 4-5 tyzdnov na sk a bolo to super, teraz si to uz nemozem dovolit kedze Natko uz chodi do skoly

albel - takze aj ty byvas pri nas, teda este blizsie s tanickou ako so mnou, ale ani ja nie som az tak daleko, len tak na skok. Ja by som uz chcela aj dalsie 😀

hirondelle
2. okt 2007

Tani, minule si pisala, ze si videla program na Channel 4 o baby.Aj ja som to videla a cim dalej ma na tu prvu zensku riadne nervy!Ako moze byt taka bezcitna!
Dia, ved preto to chcem vyuzit,pretoze, ked zacnem chodit do pravce, volno len tak lahko nedostanem ☹
Elbel, aj ja by som isla na taku dobru svadbu s tou dobrou slovenskou stravou a kolacikmi, mnam
😝

tani
3. okt 2007

cavte kocky. Adi super tak ked sa vratite z SK dufam ze sa uvidime 😵
Miriam aj vcera som pozerala ten program teda ta hnusana ma rozculila viac akoked ide hokej a my prehravame s cechmi 😠 😠
musim ist vola ma starky dnes ma volno. co tak asi chce?? 😉

bubenko
3. okt 2007

vaaaaaaaaav tak tu sa ale vypisuje 😀 😀 😉
ten program radsej nepozerajte, zbytocne sa rozculite 😖
ja sa nachadzam v mestecku Southend-on-sea, celkom pekne mestecko 🙂
chcela som sa vas nieco spytat, na vianoce chceme ist cela rodinka domov, neviem kedy sa malinka presne narodi, ale ak to bude v novembri neviem ako to urobim s ockovanim, citala som ze prvi krat sa ockuje ked ma babo 8 tyzdnov, tak neviem, ja uz taky cas budem na SK. Da sa poockovat skor alebo ju mam dat poockovat na slovensku? U nas sa ockuje trochu inak, a vobec nebude s tym problem? Ja si teraz doma neplatim poistovnu, mam malu poistit aj na sk? Bude to platit stat? Radsej by som ju ockovala tu ale koli papierom sa nestihneme vratit, kym mi poslu z BA rodny list......... 😒
Nerada by som tu ostavala na vianoce, raz sme tu ostali a uz nikdy viac ☹ , rodina velmi chyba 😢 😢 😢
dnes sa tu akosi nepise co? 😀

mory
3. okt 2007

bubenko to kedy a ako sa ockuje ti povedia presne ked sa mala narodi a ked budes potrebovat ockovanie na slovensku tak ti ju zaockuju to som si ista ja som mala ten isty problem ked som ostala na slovensku 3 mesiace koli papierom sak pametas? ne? joj musim ist bo mala sa mi stvera hore vsetkym 😖

bubenko
3. okt 2007

tak sme s manzelom pridali dalsie fotka, tak sa pozrite ako teraz naozaj vyzeram 😅

hirondelle
3. okt 2007

Bubenko, si velmi pekna tehulka 😉 , aky tulen!Viem, ze sa musis citit nemotorna, ale ver mi, ani sa nenazdas a Sarah tu bude cochvila 🙂

mory
4. okt 2007

hirondele ty co tak ponocujes? 😅
inak prajem pekny den 😎

bubenko
4. okt 2007

ahojte 😀
ako sa vam dnes dari?

hirondelle
4. okt 2007

Ahojte 🙂 ,
Mory, u nas je vzdy o hodinku menej.A vcera som mala zehliaci vecer, vsetko som vyzehlila a dnes uz chcem davat do kufra.Aj drahemu som vsetko ozehlila, aby mal, ked tu nebudem.Zvlada aj sam, ale predsa zenska ruka, je len zenska 😉

Bubenko, my sme fajn.A Ty ako? Ako sa citis?

Tani, co noveho?
Nas dnes navstivila HV a doporucila mi zacat uz s prikrmnovanim. Mame 17 tyzdnov a Zoë ma 6.68kg, len sa jej to zda nejako malo na jej postavu a tyzdne.A mysli si, ze este "nezubkujeme", ze Zoë sa budi castejsie v noci, lebo je udajne hladna a ze kvalita mojho mlieka moze byt teraz ina a zmenena.Mne v poslednej dobe nechuti nejako jest, dost som schudla a zacali mi padat aj vlasy ☹ , tak som vcera bola u kadernicky aj so Zoë.Mam kratke vlasy.

lenkaajarek
4. okt 2007

Ahojte mamicky a tehulky volam sa Lenka a mam 3 mesacneho synceka Kevina.Ma niekto cas na pokec alebo na prechadzku okolo Edgwaru?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre