Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

diamand
autor
17. jún 2009

caute, len som vam chcela oznamit ze Lenka ma Olivera - narodil sa dnes o 11.25 a meria 54cm a 3600g. Gratulujeme

elbel
17. jún 2009

ahojte
ups, ja som ale blba,ved to dnes je streda,tak som vas teda dnes zmeskala a to vsetko pre moju druhu polovicku,teraz je viacej doma ako v praci tak mam pomylene dni 😠

jaj ,dufam ze lenka to uz ma za sebou a maleho uz ma vedla seba 😵

tani
17. jún 2009

jeeeeeeeeeeee Blahozelame Lenke k syncekovi a malemu Kevinkovi k bratcekovi, mamicke vela mliecka a malickemu Oliverkovi hlavne vela zdravicka
teda Kika ty si rychla uz si doma??

elbel
17. jún 2009

Lenka gratulujeme

m2007
17. jún 2009

Ahojte, nie su tu maminy v okoli NW3 (Hampstead, Swiss Cottage, Belsize Park)? Krasny den vsetkym!

diamand
autor
17. jún 2009

m2007 - nie sme od seba daleko, ja som v Edgware a ostatne baby su tiez z okolia

m2007
17. jún 2009

Diamand, organizujete aj nejake stretka, radi by sme sa pridali aspon raz za cas 🙂

diamand
autor
17. jún 2009

ano niekedy, akurat nedavno sme mali velke stretko v parku a bolo super

nadina
18. jún 2009

Ahojte,

prepacte, ze sa Vam sem miesam - som z diskusie Irsko - halooo,

ale celkom ba ma zaujimalo ako je to v UK s "after school care".

V Irsku mame druziny len platene, konkretne u nas 480 eur na mesiac/dieta,
co sa mi zda dost. V skolach nemame obedy, neprezuva sa...ani v skolkach,
ja som snad jedina mamina, ktora synovi nosi papuce do skolky...
a este by sa naslo par veci, ktore mi vadia na skolskom systeme.

Preto som zvedava, ci je to v UK rovnako, podobne, ci uplne inak
alebo je v tomto len Irsko tak pozadu?

Dakujem a prajem vsetkym pekny den z Dublinu,
Nadina

diamand
autor
18. jún 2009

ahoj nadina, no tu je to presne to iste v skolach sa neprezuva, v skolach obedy su ale musi sa za ne platit aj ked to nie je nic hrozne okolo 9 libier tyzdenne. Druziny su tiez len platene, ked mi maly chodil do druziny tak som tusim platila 35 libier na tyzden a to bolo za 10 hodin

nadina
18. jún 2009

Ahoj Diamand,

vdaka za info,
no co uz, lepsie to asi nebude...
Aj ked aspon tie obedy by som pre deti brala.

Najstrsia dcera ma 15 rokov, cize nevstevuje Secondary,
pride domov o 16.15 a teda takmer cely den je bez teplej stravy...
N.

ivanka821
18. jún 2009

ahojte babulky....

tak sme sa v utorok dozvedeli ze sa Ninka narodi cisarskym 26.06.
Ale problem je v tom, ze som zacala mat kontrakcie a trapia ma 3 den. nejako sa nevladzem ani hybat a ked mam pravdu povedat, tak uz to chcem mat za sebou.

diamand
autor
18. jún 2009

ivka - dufam ze to budes mat coskoro za sebou, drzim palce

tani
18. jún 2009

ahojte, Kika nieco noveho o Lenke?? Nesmskovala ti ako sa citi a ako to prebehlo a tak a hlavne ako sa malinky
Nadina moja starsia dcera ma 13 a tiez chodi na secondary, mohla by chodit na obedy(platene) keby chela, ale ta m a cez prestavky celkom ine problemy 😠 este ani to nestihne zjest co jej nabalim kde este tepla strava, to ne jak my ked sme v jedalni nezjedli vsetko co bolo na tanieri ta ani nas sudruzka ucitelka od stola nepustila 😀
musim ist krpec je hore a dnes ma nejaky nedobry den papa

diamand
autor
19. jún 2009

ahojte,

tani - prave mi pisala Lenka, ze maly je zlaty po mamke, svetly a ma modre ocka takze asi opak Kevinka. Domov pojdu asi v pondelok

elbel
19. jún 2009

Ahojte

jeej teda je blondacik,uz sa tesim na foto 😉

tani ake problemy moze mat tvoja dcera v skole 😅

baby moje deti nejdu v pondelok do skoly,lebo zistili swine flu u jedneho ziaka na skole a su tam aj dalsie deti co maju priznaky 😖 ,v pondelok poobede mame volat skolu alebo chcek the website ci bude skola v utorok otvorena alebo nadalej zatvorena,len dufam ze to nepotrva dlho a decka budu ok

diamand
autor
20. jún 2009

adi - no hruza, dufam ze to nepostihne aj Natkovu skolu, ale veru ked to zistia radsej nech zavru, aby sa to rychlo nesirilo, budete mat take kratke prazdniny

ja sa dnes chystam na masaz tak uz sa velmi tesim

elbel
22. jún 2009

Ahojte

kika tak co aka bola masaz 😉 ,jeej tebe svieti uz 18tt

kde ste ostatne babule dajte vediet ako sa dari

ivanka ako sa mas snad si uz nesla rodit

...a moje deti idu zajtra pekne do skoly,vyzera ze to neni nic vazne a skola bude normalne otvorena aspon dufam ze nezmenia nazor v priebehu tyzdna

ozaj,chystate sa niektora v pocas praznin na slovensko? my by sme chceli ist ale este stale to vyzera 50:50,u nas je kazda dovolenka ista az na poslednu chvilu

lenkaajarek
23. jún 2009

Ahojte baby tak ja sa vam hlasim uz po .Ako vidim Kristina vas uz informovala 🙂 good girl 🙂 .Akosi sa mi zo zaciatku zdalo ze maly asi bude po mne ale ako sa z dna na den meni tak predpokladam,ze to bude znova tatova podoba 😒 no co uz 😀 hlavne ze sme zdravucky no nie!!!!!
Mame sa dobre malinky je straaaaasne zlatucke babenko tichucke pravy opak ukricaneho Kevina 😀 tak dufam,ze to aj takto ostane!!!!Porod bol ovela kratsi ako v UK no ale totalne bez ziadnych painkillers co ma veeelmi prekvapilo ani paracetamol nedali drzgrosi !!!!No ale prezila som to myslim,ze 4,5 hodin je celkom slusne na porod no nie????Som tak rada ze to uz mam za sebou 😉 😉 😉

elbel
24. jún 2009

Ahojte
lenka oliver je krasnucky este raz gratulujem 🙂,teda super zoznamenie ked mu uz kevin nukal rozek 😝 ,ale naozaj ako reaguje kevinko na maleho braceka aj ti pri nom pomaha a stara sa ako velky chlap?a co dudlik chce sa kevin delit aj o dudlik alebo ten si drzi pri sebe 😉

ivanka,stanka ako tehulkujete

kika ozaj a ty si ako na tom zo skolou?uz si dlho nespominala,alebo ja som nezaregistrovala 😅 ?uz si aj ukoncila studium alebo stale studujes

vcera ked mi deti sli do skoly tak polovica deti nedosla,predpokladam ze vela rodicov ich tam neposlalo lebo sa obavali ,ze tam chripka stale je ani dnes ich nebolo vela ,ale zas viac ako vcera
juj dnes idem s lenkou na ockovanie som zvedava ci bude statocna alebo bude placu na cely hendon 😅

diamand
autor
24. jún 2009

ahojte,

leni - maly ja podla mna uplne ako Kevinko, cim viac pozeram na fotky tym viac sa mi podoba, mozno nie je az taky tmavy ale crty uplne rovnake

adi - jasne ze studujem ale uz mam od aprila prvy rocnik za sebou preto nespominam, neboj sa od konca septembra opat zacnem

domyyy
25. jún 2009

ahojte kocky, prepacte, ze Vam sem leziem ale mam otazku 😅 som v Londyne, vcera v noci som priletela a chcela som vediet ci mi nahodou neviete poradit ci su tu niekde nejake velke vypredaje 😎 😎 a ak ano tak kde?? 😅 dakujem 🙂

satanka
25. jún 2009

Ahojte kocky,
Lenka blahozelame k Oliverovi, nadherny chlapcek. Nad menom Oliver som uvazovala aj ja, menim to kazdu chvilu 😀 , urcite zo mna vylezie uplne ine meno ako pri Sophii, mala byt Rebecca.
Ako tehulkujeme? toto teplo ma zabija, uz som unavena ako rano vstanem a to je den este len predo mnou 😖 , tak by bodla zahradka s domcekom..., uvazujem nad tym, ze zajtra zbehnem do nasej agentury informovat sa o nejakom domceku tu v blizkosti, mame vypovednu lehotu mesiac, oboznamit ich so situaciou, ze sa ocitnem s dvomi detmi na ulici 😠 , najradsej by som sa stahovala este tyzden, neviem si to predstavit tesne po porode, davat vsetko do poriadku a hladat kde co je, ale s manzelom ako si neviem pohnut, jedine riesenie bude postavit ho pred hotovu vec, inac to nevidim.
Vedeli by ste mi upresnit info co mate doma parik, vraj chlapcov v porovnani s dievcatami do roka trapia koliky a moze sa vyskytnut aj pruh, viem, ze kazde dieta je ine, ale ak to fakt bude chlapec, tak toto ma vobec netesi.
pekny dnik

diamand
autor
25. jún 2009

stani - moj maly nemal vobec koliky a ani mala, tak dufam ze ani toto nebude mat, ale ako si uz pisala kazde dieta je ine

domyy - myslim ze teraz su vypredaje vsade vo vsetkych obchodnych centrach

satanka
26. jún 2009

Ivka dnes rodi, o 8.00 by to malo vsetko zacat, drzime palceky

diamand
autor
26. jún 2009

drzime Ivke palce

elbel
26. jún 2009

ahojte

ivanka drzime palce nech to mas co najskor za sebou

stanka ani moje deti netrapili koliky inac aj tebe sa to uz pekne krati 😉

kika ja som myslela ze uz si skoncila skolu lebo uz to bolo davno co si spominala tie skusky,tak vela zdaru pri pokracovani studia,
ozaj ako budes pokracovat - zvladat 😅 ked sa ti v novembri narodi male vezmes si aj dake volno alebo ho das do skolky ako si davala charly,lebo to mas iba jeden den skolu vsak

diamand
autor
26. jún 2009

adi budem pokracovat normalne tak ako som do teraz, urcite si nebudem brat volno, ved ked sa male narodi budu akurat vianocne prazdniny a potom este nejake 3 mesiace a bude koniec tak to nejako zvladnem, charly pojde do skolky uz od septembra a baby potom ked nebude marcela robit tak dufam ze postrazi

satanka
26. jún 2009

Ahojte, tak nic, nerodime, drobec sa otocil dole hlavkou, bol zadockom, tak ju poslali domov. Uz raz sa jej takto otocila, uz to mohli urobit, aby sa neomotala velmi pupocnou snuou a nieco sa nestalo, aj tak mi to nejak nesedi, asi bude Ninka malicka, ked sa dokaze este teraz otocit.

ivanka821
26. jún 2009

ahoj babulky.
tak Stanka vam uz co to pisala.
Poviem vam, ze je to strasny pocit. Tie sestricky na porodnon su strasne zlate, vysmiate....
Najprv mi merali tlak a potom skusala hmatom. Marek mi hovori, ze si mysli, ze ona ju pretocila.
Ze ju tak stuchla a Ninka sa zlakla.....
No a potom prisla s UTZ a povedala, ze hlavicka je dole a ze mozeme ist domov.
Tie stresy co som prezivala. Fakt mam dost. Este mi mama napisala o 6 rano, ze nech jej dame vediet hned. Este sa tak zlato podpisala, ze babicka cakatelka....
No ale vyssia moc rozhodla. Takze mame este par dni do "skutocneho" porodu, tak dufam, ze aspon ten pojde hladko.... Lebo sa asi obesim....
Inak co sa tyka toho mena, tak ani my este nemame 100% meno. Dnes Marek prisiel s novym navrhom, tak uvidime....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre