Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

tani
31. okt 2007

ja prichadzam o pol 9 tak potom sa zastav. cislo bytu 37 je to druhe poschodie. zaparkovat mozes pred blokom kde je V alebo zo zadu. keby si bludila zavolaj mi. mas moje cislo?

tani
31. okt 2007

predchadzajuca sprava bola pre kiku!

elbel
31. okt 2007

ahojte
tani aj ja by som sa pridala.prisla by som s malou rano po 9 az by som odviedla danka do skolky,len posli presnu adresu do ip 😉

lenkaajarek
31. okt 2007

ahojte baby

perelandra-my chodievame pravidelne do Borehamwood aspon raz tyzdenne mame tam znamu.Tak by sme sa mohli niekedy stretnut 😉 inac byvame na Edgware .

diamand
autor
31. okt 2007

tani - poslala som ti ip

boze elbel - ja som prave pisala tanicke, ze mi to bude viac vyhovovat v piatok ☹, lebo zajtra neberiem malu do skoly

elbel
31. okt 2007

to je v pohode ja sa prisposobim aj tak nemame vela na plane tak je to jedno ci zajtra alebo v piatok 😉

tani
31. okt 2007

cavte JEEJ ADi tak to je super. tak teda ked Kika nemoze zajtra tak v piatok o 9. tesim sa na vas a na princeznicky 😵 teda to bude babska jazda 😀

tani
31. okt 2007

Adi Kika adresu mate v IP.
Miriam co noveho malicka sa este stale budi po nociach. Moja ano, ale uz som si nejak zvykla, ja tiez rozmyslam presne ako ty co to moze byt, zubky, prikrmy, no ved raz z toho vyrastu aj ked zrejme to este nebude tak skoro, aspon vieme ze ich mame. idem uz to postele bru nocku vsetkym a detickam pusinky

tani
31. okt 2007

Bubenko ako?? uz asi prichadz nervozita a nedockavost vsak?? boze ako by to bolo vcera ked som ja s Miriam vypisovali ze uz nech sa to rozbehne. 😵 ty este zatial nic?? daj nam hned vediet nech sa tesime s tebou 😵

diamand
autor
31. okt 2007

no super babulky tak mame v piatok rande, uz sa velmi tesim 🙂
veru bubenko dnes este nic nenapisala, ze by uz mala potom?

perelandra
1. nov 2007

ahoj diamand. edgware ozaj nie je daleko od borehamwood. do londyna idem v polovici novembra, ale to len na dva tyzdne. taka mala dovolenka 🙂 , ale definitivne sa stahujem v januari. lenka - to je fajn,ze chodievas do borehamwood. ked sa v januari nastahujem, tak potom by sme sa mohli urcite stretnut 😎

tani
1. nov 2007

cavte kocky> mame za sebou namahavu noc. Lili sa o pol noci zobudila vyzvracla asi 2 l mliecka teplota jej vystupila na38.5. celu noc sme nespali, vemi sme sa bali ze sa dehydratuje lebo nechcela nic pit. teraz sme prisli od lekara, prezrel ju ale nic nezistil takze to zrejme bude nejaka infekcia zaludka. dnes uz je jej trosku lepsie zatial nema teplotku, ale hnackuje. tak Kika a Adi sorry ale asi ten zajtrajsok bude lepsie prehodit na buduci vikend , aby sa nenakazili aj vase bambulky ked je to nejaka zacinajuca nadcha. a okrem toho som dnes nic neurobila takze tu mame poriadny prajgel ☹ dufam, ze sa nehnevate, aj som sa tak tesila ale ved par dni nevadi,

hirondelle
1. nov 2007

ahojte 🙂
Tani, chudatko Lili.Je mi to luto.Ako sa ma?Citi sa lepsie?Opat, ako vzdy, nic nezistili 😠 To je tu zvykom 😠 Len by som chcela vediet kde a co ti lekari tu studuju??
Nechcela ani cuckat prsnik?Ako sa mate?Videla som nove fotky.Lili riadne podrastla, je velka krasavica, ma nadherne ocka 😵

My stale zle spavame a opat nam idu zubky, pretoze dnes, ked som jej davala Babydent, tu vodicku, videla som na hornom dasne, take velmi biele miesto.Je velmi mrzuta a vsetko dava do pusy a najnovsie, ked ju mam na rukach mi papa aj moje plece ☹ Dufam, ze sa to coskoro prereze.
Nas Daddy pride na bud. sobotu, tak nam aspon pomoze. Nasi ju maju pocas vikendu a davaju UM, aby som sa ako tak vyspala.

Dia, ako sa mate? Ako sa ma Charly a ako Natko?Aky bol Halloween?

Lenka, podla mana aj Kevinovi idu zubky. Vsetko sa to rozbieha pomaly, uvidis, ani sa nenazdas a zubky budu tu.Aj s nasou Zoe to tak bolo.

Tu na SK sa riadne ochladilo.Pekny vecer

mory
1. nov 2007

ahojte
bubenko sa dnes narodila krasna dcerka,obe su zdrave a stastne 🙂
prajem pekny vecer

tani
1. nov 2007

tak to je super sprava. pozdrav ju, ze jej gratulujeme a tesime sa s nou.

elbel
1. nov 2007

ahojte
jeeej to je super bubenko gratulujeme 🙂 🙂 🙂

tani ako sa ma dnes Lili dufam ze je lepsie,skoda ze sa zajtra nestretneme,ale nech sa mala co najskor uzdravi a to stretko si mozme dat inokedy ale aj tak az by si mala chut len tak na prechadzku alebo zajst do parku tak sa ozvi ved byvame na skok od seba 😵 .Teraz ked idem po ulici tak pozeram ci ta neuvidim 😅

hirondelle este vam tam nesnezi 😀

mory a ty sa ako mas 😉

tani
1. nov 2007

ahoj Adi dufam, ze nabuduci tyzden to uz vyjde. Lili jeeste stale nejaka nesvoja mrnci a stale ju nejak napina, zatial nezvrackala uvidime aka bude noc, ked zase bude tak vela zvracat zajtra musime ist na vysetrenie k pediatrovi.

tani
1. nov 2007

Adi az teraz som si vsimla fotku, zlatucki boli na svadbe ti tvoji huncutikovia 😵

diamand
autor
1. nov 2007

ahojte,

tani - nevadi hlavne sa dajte pekne do kopy, chudatko Liyannka dufam ze ju to rychlo prejde, ja tu mam zase na buduci tyzden maminu tak ja budem moct az tyzden potom ☹ , ale to uz fakt budeme musiet zrealizovatna 100 percent

Miriam - tak vy uz pekne zubkujete, my to mame este len pred sebou, takze uz ti pride manzelik - uz sa aj tesis ze? deturence su v pohodicke pomalicky rastu, Charly bola v utorok prvy krat na ockovanie a boooooze to bolo placu ked jej pichali do noziciek, ale inak potom bola v ok ani teplotku nemala. A ozaj ma cradle cap ci ako sa to vola, tak jej len hlavicku mastim z olivovym olejom, tak ma stale hrozne mastne vlasky hlavne nech to uz zmizne, mala to uz aj na oboci a odtial je to uz fuc.

bubenko - jeeeej z celeho srdiecka gratulujem a prajem vela zdravicka a hlavne mliecka, dufam ze sa coskoro ozves

perelandra
1. nov 2007

tiez srdecne gratulujem bubenko k dievcatku, vybrala pre nu krasne meno 😉

mory
2. nov 2007

zienky odovzdam jej gratulacie urcite sa potesi 😉
elbel ja sa mam dobre len mi nestaci 24 hodin na den 😀

hirondelle
2. nov 2007

Ahojte 🙂

Bubenko, BLAHOZELAM!!! A zelam malickej vela zdravicka a mamine vela oddychu 😵

Elbel, nastastie nam este nesnezi.

Tani, nech to Lili rychlo prejde.

Dia, najhorsie je to tretie ockovanie ☹ ☹ az tri x

Mory, ako sa mas? Uz si tu davno nebola? Aky mala Bubenko porod?

mory
2. nov 2007

hirondelle ja nemam poslednu dobu velmi cas,dufam ze ked u nas zacne prsat tak budem viac doma a bude viac casu na net 🙂
porod bol klasicky ale neviem zatial podrobnosti nechcela som ju vecer obtazovat,ale dnes jej budem volat a dam vediet 😉

lenkaajarek
2. nov 2007

tak to je super novinka Bubenko gratulujeme a prajeme vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

diamand
autor
2. nov 2007

hiro - viem uz mi hovorila lenka, teda vlastne sme sa stretli v surgery (mame totiz to toho isteho lekara) a aj som pocula jej Kevinka plackat, chuda male

leni - co robis teraz? ja mam cas do 12.30 tak by sme sa mohli stretnut

denisan
2. nov 2007

Dobre rano hledam tu nekoho kdo zije v Newcastlu my bydlime uz 3 roky v severnim irsku jenom bychom se ted chteli prestehovat a tak bych potrebovala se poptat na skolu a tak muze mi nekdo pomoct?Byla bych strasne moc vdecna 😢

tani
2. nov 2007

dobre ranko.tak tato noc bola v pohode, malickej uz je lepsie, trosku pokaslava, a je trosku ospala, dnes uz od 8smej spinka to sa jej casto nestava zeby tak dlho spinkala ale mozno je to od paracetamolu. Hlavne ze uz nezvracka a nema teplotku.
Kika tak aj na dufam, ze nanabuduci tyzden do toho uz nic nepride a konecne sa stretneme. U Lili bolo najhorsie to prve ockovanie, mala zlu reakciu, pred tyzdnom sme boli na tretom, tam to kricala pri ockovani ale len chvilku uz o dva minutky sa smiala na deti v cakarni, ona velmi rada "komunikuje s detmi" aj s dospelymi je ok kym ju nechcu zobrat na ruky, to dovoli len tym co uz dlhsie pozna.
Adi ja idem tak o hodinku na prechadzku este ani neviem ktorym smerom, tebe sa nechce ist terz s malickou von?
Mory a ake tam mate teraz pocasie tam je este tepucko vsak? a ten problem co si mala sa ti vyriesil??
Pozistuj nam ako sa ma Bubenko, a malicka, pozdrav ju, aj ked ju mozno uz dens pustia domkov na net asi cas mat nebude. a mozno ano 😵
no idem ja pozriet malu co tak dlho spi, nie ze si vymeni den s nocou

lenkaajarek
2. nov 2007

Dia-my sme mali hroznu noc maly bol hore kazdych 15 min.Dostal nadchu mal upchaty nostek tak teraz spinka.este len teraz som ho uspala takze neviem kedy sa zobudi.Pozdrav Charly

denisan
2. nov 2007

Vidm ze mate nemocne deticky toz tak se vam omlouvam nebudu otravovat ted nedavno jsme taky byly nemocni a vzdy jak mam jedno z deti nemocne je to prome utrpeni tak je vzdy lituju toz tak at se brzo uzdravite 😉

elbel
2. nov 2007

Ahojte
tani som rada ze je malickej lepsie aj by som sa k tebe pridala na prechadzku ale mam rozvareny obed na sporaku a kurca na grile a 11.20 idem pre danka do skolky ked az tak po obede ale to ty asi pojdes vyzdvihnut martinku zo skoly ze?
mory mne je tiez 24 hodin malo ale keby den bol dlhsi tak by som sa asi utahala ako kon preto som rada ze den na tolko hodin kolko ma 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre