Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

smiesko
23. máj 2008

už som ti odpísala na tu internú správu , vieš čo na chvíľu sa musím odmlčať , lebo musím dať malú spať, lebo mi tu už mrnčí za ušami 😉 a teraz ma dokonca uhrizla do nohy svojimi 2-ma zubkami. 😀

pacna
23. máj 2008

ok tak ešte niekedy pokecame. ja som dala varit polievku a idem poupratovat.
my sme mali svadbu v roku 2000 presne 9.9. a vy? 🙂

smiesko
23. máj 2008

My sme mali svadbu 23.9.2000 😕 (po vás) Malá už spí, dávam ju spávať na balkón doobeda a poobede keď je pekne ideme zase von.Idem aj ja niečo rýchlo( kým malá spi) poupratovať a niečo uvariť. Zatiaľ čaf 😵

pacna
23. máj 2008

no to je gol. ja tvojho manžela poznam. no naposledy sme boli na žarci v nedelu synovec mal prijimanie.
teraz prišla Dominika zo školy tak sa spolu naobedujeme a pojdem kosit travnik. 😀
tvoje meno mi nič nehovori no nevadi ja som si ista že sa z videnia pozname.

chcela by som isť do roboty tak na sest hodin no neni nikde nič v cadci. 😠

smiesko
23. máj 2008

Poznáš ho z videnia alebo sa aj zdravíte?No v nedeľu tu bolo príjimanie. Vieš čo s tými robotami je to zabité 🙄 Určite ma budeš z videnia poznať. 😅

pacna
23. máj 2008

a kde si robila? ja som robila v družbe v hračkarstve teraz tam už ale nieja 🙂

smiesko
23. máj 2008

Ja som robila vo viacerých robotách ale teraz pred materskou som robila v stavebninách 5-6 rokov teraz neviem presne.

pacna
23. máj 2008

aj suseda tam robila dasa teraz ma malu dcerku 🙂

smiesko
23. máj 2008

Ty Dášu poznáš ? Ste susedy? 😲 To je sranda 😎 Neviem teraz už presne ale mýslím, že nejak v marci sa jej narodila. po 2-och chlapcoch konečne dievčatko. 😉

pacna
23. máj 2008

ano ano byva kusok odo mna 😀 no ja mam dve dievky a tak som hovorila, že ak ona bude mať dievku tak ja si zariadim chlapca 😀 😀 😀 😀

smiesko
23. máj 2008

Tak žiadna robota ale pracuj na synčekovi až nevýdeš z cviku 😀 😀 😀

pacna
23. máj 2008

no na to treba dvoch. 😀 😀 😀 😀 😀 nedari sa mi mužika presvedčiť 😠
boli sme v nedelu na žarci a tam nebolo ani kde zaparkovat tak sme to dali až ku kotolni 🙂

smiesko
23. máj 2008

čo mužíček už nechce ďalšie bábo, počkaj aký by bol hrdý tato 😝 , no veď s tými parkoviskami je to tu o držku 😝 , vieš to je aj tým , že už skoro každý byt tu má auto a čo dokonca jedna rodina ma aj 2-3 a stoja pred panelákom celý deň nikto na nich nejazdí, len zaberajú miesto ☹ Aj u nás v bytovke sú také rodiny.

pacna
23. máj 2008

nechce ale minule sme boli u segry a tam bol jedem sedem mesačny chlapec zadival sa nanho a nevšimol si že ho pozorujem. potom povedal že sa mu ten maly pačil 😀 😀 😀 😀
zasvietilo slniečko konečne.
mame zly počitač inač by som tu dala aj nejake fotky. 😀

smiesko
23. máj 2008

Veď načase, že už neprší, človek stále len čučí zatvorený doma a nedá sa nikam ísť. Vy máte postavený dom?alebo si na príženkoch ako sa hovorí?Muž chcel kúpiť nejaký pozemok v čadečke , nevieš o niekom kto by tam predával? 😒

pacna
23. máj 2008

my sme kupili starši dom. že vraj su tu pozemky na predaj ale ja o tom neviem 🙂vieš to babky medzi sebou povedaju a ja tu moc ludi nepoznam. aj bracho zhanal. tu je dobre byvanie.

smiesko
23. máj 2008

a ty si nechodila nakupovať do tých stavebnín alebo manžel ak ste niečo robili na chalupe možno ťa budem poznať alebo si ťa vybavým rýchlejšie ? aké máš teraz priezvisko?(ak mi ho môžeš povedať?, samozrejme ak nechceš nemusíš, nič sa nedeje) 😕

pacna
23. máj 2008

končim smiesko tak pa idem kosit 😀 😀 😀 😀

pacna
23. máj 2008

chodili sme kupovat tehly na komin a lepidla a aj polystyren. mali sme vtedy modru skodovku. 😀

pacna
23. máj 2008

tak dobr ešte do jednej popismenkujem 😀 😀 😀 😀

smiesko
23. máj 2008

no nejak si neviem vybaviť to priezvisko 😖 , tak ťa musím poznať 😉 a vozili sme vám aj mi nejaký materiál áviou?

pacna
23. máj 2008

sa mi vidi že hej.možno sa uvidime na žarci. 🙂 bude sranda ked zistime že sa ozaj pozname. 😀

smiesko
23. máj 2008

musím aj ja už končiť, malá sa zobudila . Musím jej dať jesť, prebaliť ....veď to poznáš ! 😨 A asi pôjdeme aj na chvíľku von, keď už neprší. 😀 Tak dobre baby žaby pokoste...AHOJTE 😝 😝 😝

pacna
25. máj 2008

ahoj smiesko ako vikendujete? my sme včera makali ako čierny 😀

pacna
10. jún 2008

ahoj ahoj je tu niekto.

matisekc
18. jún 2008

ahojte, som sa teraz zaregistrovala, na buduci tyzden sa stahujeme na kysuce, manzel pochadza zo zborova, ja som z BA a nikoho tu nepoznam tak aspon takto hladam niekoho na pokec

matisekc
23. jún 2008

halo, je tu niekto?

pacna
25. jún 2008

jeeej matisekc ja som tu. aj moj muž pochadza zo zborova. 🙂
vitam ta u nas 😀 😉

matisekc
29. jún 2008

ahoj pacna, tak uz sme prestahovany 🙂 a dakujem za privitanie 🙂

pacna
29. jún 2008

a kde ste sa nastahovali? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre