Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

marcellka
23. mar 2007

ahojky kočky,tak sa mi konečne podarilo na vás naraziť.pozerám,že ste všetky z Čadce,aspoň možte spolu kočíkovať.ja tu v Turzovke nemám s kým, všetko je tu dosť mladučké a dáko sa im nechce pokecať si.

famfrla
23. mar 2007

my nie sme tiez najstarsie 😉

mimi109
23. mar 2007

v aprili budem vydata rok 😵
ahoj marcellka ako sa mate o mate noveho aj v turzovke tak snezi? tu snezi jak u blbych 😝

mimi109
23. mar 2007

marcellka a kolko mas rokov?

marcellka
23. mar 2007

no v Turzovke nič nového,je tu zima,sneží a prší zároveň.čo sa týka veku,tie kočky čo poznám nemajú ani dvadsať a tvária sa zjedli všetku múdrosť sveta. ja som o trošku staršia ako vy mám 32,ale na veku predsa nezáleží.

famfrla
23. mar 2007

🙂 a kde v turzovke byvas marcelka

mimi109
23. mar 2007

jasne ze na veku nezalezi 😉
mne sa akurat mala zobudila tak jej idem dat papat a rychlo povysavt tak zatial pa 😵

famfrla
23. mar 2007

papam mirka 😉

marcellka
23. mar 2007

ja bývam hneď vedľa obchodu Jednota,taká červenožltá zateplená bytovka.

famfrla
23. mar 2007

a malinku mas kde tiez spinka? 🙂

marcellka
23. mar 2007

dcéra mi vystrája momentálne v tejto chvíli na kolenách.pred chvíľočkou mi vyhádzala svoje čiapočky zo skrine - skúšala si ich nasadiť na hlavu.spinkať pôjdeme okolo 10,30 hod.,to je jej čas.prípravu na spánok zahajujeme sedením na nočníku a čítaním knižky - môj macík.keď ju prečítame tak môžme ísť spať.

famfrla
23. mar 2007

tak to mas super urobene 🙂 ona ti uz chodi na nocnik?

marcellka
23. mar 2007

chodí,ale ešte sa nevie sama vypýtať.takže ju tam dávam podľa svojho uváženia.vytvorila som taký časový harmonogram a podľa neho malú učím.

famfrla
23. mar 2007

to je super no my sa na to tiez chystame ale este sme malinke 🙂

marcellka
23. mar 2007

no malú môžeš začať dávať na nočníček,až bude vedieť dobre sama sedieť.no ja som začala dávať ešte neskôr - mala 13 mesiacov a nič sme nezmeškali.prvé sedenie zahájila plačom,ale pomohlo čítanie knižky či prípadna hudba z rádia a teraz nemáme problémy.
a ty čo robkáš tak ďaleko od Čadce?

famfrla
23. mar 2007

no ja som sa tu vydala 😉 manzel je belgican ty asi nepochadzas z turzovky vsak

famfrla
23. mar 2007

inak tiez sa casto zamyslam nnad tym co tu robim 😖

marcellka
23. mar 2007

preco si myslíš,že nepochádzam z Turzovky ?

famfrla
23. mar 2007

myslim ze si to niekde pisala

famfrla
23. mar 2007

neviem ci sa nemylim

marcellka
23. mar 2007

tak to som nebola,nakoľko ja pochádzam z Turzovky i môj manžel.
a preco píšeš,že sa často zamýšľaš čo tam robíš.nie si tam šťastná?

mimi109
23. mar 2007

ahojky tak mala uz aj polievku spapala par krat mi fukla do lyzicky tak vyzerala ako prasiatko aj som ju tak odfotila 😀

famfrla
23. mar 2007

ale sem tam mam take depkove obdobie ked je mala zla nemam si s kym pokecat myslim slovensky totiz nemam tu ziadnu kamaratku my sme byvali na inom miest sme sa prestahovali inak z turzovky som mala dost spoluziakov 🙂

famfrla
23. mar 2007

no nasa mala si zvykne pri polievocke 3 krat kychnut tak mame polievocku na vstkych miestach potom 😖

mimi109
23. mar 2007

to my tiez dnes mala tu polievku aj vo vlasoch 😅

famfrla
23. mar 2007

😅

mimi109
23. mar 2007

co ti robi mala? mne Marianka akurat zaspinkala 🙂

marcellka
23. mar 2007

no to sa ti nedivím,že máš depku.to by som mala aj ja.inak ja som vydatá tu odkiaľ pochádzam a tiež tu nemám kamošku a s kým pokecať. jedna kamoška sa mi vydala do Ostravy a druhá sa z Ostravy prisťahovala sem za manželom a aj tak je cez týždeň preč - v Ostrave, nakoľko tam má prácu.tu si ako cudzinka nemohla nič nájsť.spolužiačky sa rozutekali po svete,majú už veľké deti,povydávali sa totiž ako 18-20 ročné.

famfrla
23. mar 2007

spi ona je taky spaktos stale len chrapka akurat od takej 4-5 ma krizovy cas ked je nervozna nechce papat chce sa jej spat a tak.....

famfrla
23. mar 2007

😒no to nie je tiez nic moc ja chodim na vysoku do ostravy hrooozne mesto tu je to dobre ze je tu vela centier pre maminy s detmi ale v tomto meste nie nanestastie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre